به "وبلاگ آچارباز" خوش آمدید.    |   درخواست تعمیر در محل
امروز شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸

تقویم سال 1398

قبل از آغاز سال ۹۸ تصمیم گرفتیم هدیه‌ای متفاوت به کاربران خود تقدیم کنیم. از این رو تقویم آچاربازی مان را طراحی کردیم. این تقویم نتیجه همفکری گروهی تیم گرافیک و محتوای آچارباز است.

تقویم آچارباز ظاهری رومیزی و عمودی دارد که هر روز هفته، به صورت سطری افقی، طوری طراحی شده که می‌توانید فعالیت‌های مهم روزانه را روی آن بنویسید و مانند همه تقویم‌ها، دارای تاریخ شمسی، قمری و میلادی است.

ایده‌ی جالبی که روی این تقویم پیاده شده، قابلیت رسم ایموجی‌ در کنار هر روز هفته است. می‌توانید حالِ هرروز خودتان را به شکل ایموجی‌های خنده، اخم و یا بدون احساس، روی تقویم با خودکار بکشید. با این کار در پایان ماه می‌بینید که چه روزهایی حالتان خوب است و یا چه روزهایی سرحال نیستید. در نهایت برای اینکه هرروز حال خوبی داشته باشید، به دنبال راه حل خواهید بود.

در طول روز نوشیدن ۸ لیوان آب توصیه می‌شود، زیرا موجب سلامت پوست، قلب، دستگاه گوارش، دفع سموم، شادابی و کاهش خستگی و تناسب اندام می‌شود. گاهی یادمان می‌رود که روزانه باید آب بنوشیم. ما برای این هم راه حلی داریم و می‌توانید در مقابل هرروز در تقویم، تعداد لیوان‌های آبی که روزانه می‌نوشید را یادداشت کنید. با این ترفند، شاید دیگر ننوشیدن آب روزانه را فراموش نکنید.

برگه‌های تقویم را برگردانید و به پشت آن نگاهی بیاندازید. پشت هر برگه اطلاعاتی در رابطه با خدماتی که آچارباز ارائه می‌دهد قابل مشاهده است. برای اینکه به آسانی به صفحات و خدمات سایت دسترسی داشته باشید، در انتهای هر صفحه هم QR کدهایی قرار دارد. فقط کافی است اپلیکیشن اسکنر QR کد را روی گوشی خود نصب کنید و با قرار دادن کد در مقابل دوربین گوشی، به صفحه موردنظر هدایت شوید. برخی از صفحات هم دارای کدهای تخفیف هدیه هستند که در زمان‌های خاصی قابل استفاده خواهند بود. اطلاعات مربوط به زمان استفاده از کدهای تخفیف هم مفصل در تقویم ذکر شده است.

این تقویم قبل از شروع سال نو، برای مشتریان آچارباز ارسال شد، اما اگر تقویم به دستتان نرسید، می‌توانید آن را از آچارباز دانلود کنید و در صورت امکان پرینت بگیرید.

دانلود تقویم ۱۳۹۸


نویسنده :

روزهای سال ۹۸ را با تقویم اختصاصی آچارباز سپری کنید
4 رای، میانگین 4.8 از 5

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of
استفاده از مطالب سایت آچارباز فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق سایت متعلق به آچارباز است.
عضویت در خبرنامه

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه آچارباز، جزو اولین نفراتی باشید که از تخفیفات ویژه آچارباز بهره مند می شوید.

تبریک، شما با موفقیت در خبرنامه عضو شدید.