به "وبلاگ آچارباز" خوش آمدید.    |   درخواست تعمیر در محل
امروز جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹

کارواش سیار خودرو در محل

کارواش سیار خودرو

خودرو یکی از پرکاربرد‌ترین لوازمی است که روزانه مورد استفاده اعضای خانواده قرار می‌گیرد و از این رو، به سرعت کثیف می‌شود. البته که تمیز و آراسته بودن محیط درونی و بیرونی ماشین برای بیشتر استفاده کنندگان از اهمیت بالایی برخوردار است.

یک خودرو تمیز و براق تاثیر شگفت انگیزی بر زیبایی ماشین و البته اعتماد به نفس شما دارد و به مسافران و همراهان شما احساس خوبی خواهد داد. بهترین راه برای نظافت، بردن ماشین به کارواش است اما دیگر کمتر کسی پیدا می‌شود که زمان و حوصله کافی برای بردن ماشین به کارواش را داشته باشد. ترافیک موجود در سطح شهر، شلوغی کارواش، معطل شدن در صف آن و قیمت‌های گزاف تنها برخی از دلایلی هستند که مالکین خودرو را از رفتن به کارواش منصرف می‌کنند.

اگر به دلایلی که گفته شد دیگر به کارواش نمی‌روید، اما پاکیزگی و تمیز دیده شدن ماشین برایتان اهمیت دارد کافیست از خدمات کارواش سیار آچارباز استفاده کنید. فقط کافیست برای بهره‌مندی از خدمات این اپلیکیشن، آن را روی گوشی خود نصب کرده و در مواقع نیاز درخواست خود را در آن ثبت کنید. ناگفته نماند که راه‌های دیگری هم مانند وب اپلیکیشن، سایت و تماس با شماره ۰۲۱۵۴۵۹۱۶۱۶، برای ثبت سفارش در آچارباز در اختیار شما قرار دارد.

چرا کارواش را به آچارباز می‌سپاریم؟

شاید در نظر خیلی‌ها شستن خودرو کار چندان سختی نباشد، اما همین کار بسیار زمان‌بر و خسته کننده است و آب بسیار زیادی را مصرف می‌کند. همچنین ممکن است در پایان کار خیلی از نتیجه آن راضی نباشید.

گاهی هم زمان و حوصله کافی نیز برای رفتن به کارواش ندارید و البته از کیفیت خدمات ارائه شده راضی نیستید، پس بهترین راه حل استفاده از سرویس کارواش سیار آچارباز است.

شستشوی اتومبیل در محل یا کارواش سیار، در وقت شما صرفه جویی می‌کند. زیرا دیگر نیاز نیست برای کارواش ماشین خود در صف‌های طولانی منتظر بمانید. هر کجا که باشید خانه یا محل کار، تنها با استفاده از سامانه درخواست خدمت آچارباز، کارواش سیار خود را سفارش دهید. کارواش سیار نه تنها در زمان شما صرفه جویی می‌کند بلکه این امکان را به شما می‌دهد تا به طور مستقیم در فرایند کار و نحوه اجرا نظارت کنید.

کارواش سیار خودرو در محل

کارواش نانو یا کارواش با آب؟ مسئله این است

کارواش سیار آنلاین در محل، به دو روش سنتی (آب) و نانو (بدون آب) انجام می‌شود. در سرویس کارواش با آب، فرایند شستشوی ماشین با استفاده از آب پرفشار و مواد شوینده انجام می‌شود.

در کارواش سیار نانو به جای آب از مواد مخصوصی برای شستشوی بدنه اتومبیل استفاده می‌کنند. در این روش استفاده از آب به حداقل خود می‌رسد و سرویسکار با ۱.۵ الی ۲ لیتر آب خودروی شما را تمیز خواهد کرد، به همین دلیل به این کارواش، کارواش بدون آب نیز می‌گویند.

مدت زمان تمیز کردن خودرو با کارواش آب یا بدون آب چیزی در حدود ۱.۵ الی ۲ ساعت زمان می‌برد.

کارواش سیار خودرو

سرویس کارواش نانو آچارباز شامل چه مواردی می‌شود؟

شستشوی ماشین به روش نانو یکی از مقرون به صرفه‌ترین روش‌های کارواش است. در این کارواش، سرویسکار با استفاده از یک دستمال نانو، اسپری و حداکثر ۲ لیتر آب بدنه اتومبیل شما را تمیز خواهد کرد. این یعنی خبری از مصرف بی‌رویه آب و هزینه بالای آن نیست. سرویس کارواش نانو شامل خدمات زیر است:

سرویس روشویی خودرو در محل: کارواش نانو برای تمامی برند‌ها به کار می‌رود و مخصوص خودروی خاصی نیست، سرویسکار بدنه بیرونی اتومبیل شما را با هر برندی، ایرانی یا خارجی خواهد شست.

پیشنهاد مطالعه

سرویس توشویی خودرو در محل: سرویسکار تمام فضای داخلی خودرو که شامل کفی و صندلی و بخش‌های دیگر آن است را با مواد مخصوص نانو خواهد شست.

واکس خودرو: واکس داشبورد و لاستیک خودرو در این سرویس انجام خواهد شد.

کارواش سیار خودرو در محل

سرویس کارواش آب آچارباز شامل چه مواردی می‌شود؟

در این روش سرویسکار از دستگاه واترجت و کفپاش استفاده می‌کند و با آب پرفشار اقدام به شستشوی ماشین می‌کند. استفاده از دستگاه واترجت میزان آب را کم کرده و به طور کلی چیزی در حدود ۵۰ الی ۶۰ لیتر آب مصرف می‌شود.

سرویس کارواش ستنی خودرو نیز شامل توشویی، روشویی و واکس و پولیش است.

کارواش سیار خودرو

تعرفه کارواش سیار  آچارباز چقدر است؟

شفاف بودن قیمت‌ها و صادق بودن با مشتری از ویژگی‌های بارز اپلیکیشن درخواست خدمت آچارباز است. آچارباز قبل از فرستادن سرویسکار و ارائه هرگونه خدمتی قیمت‌ها را واضح و منصفانه به مشتری اعلام می‌کند.. در لیست زیر، تعرفه قیمت‌های آچارباز برای کارواش آب و کارواش نانو آمده است.

هزینه کارواش سیار در آچارباز

کارواش با آب سواری
۵۰ هزار تومان
کارواش با آب نیم شاسی
۶۰ هزارتومان
کارواش با آب شاسی بلند
۸۰ هزار تومان
واکس داشبورد و لاستیک
۸ هزار تومان
کارواش نانو سواری
۵۰ هزار تومان
کارواشن نانو نیم شاسی
۷۰ هزار تومان
کارواش نانو شاسی بلند
۹۰ هزار تومان
واکس داشبورد و لاستیک
۸ هزار تومان

درصورتی که بخواهید در کنار شستشوی اتومبیل داشبورد و لاستیک را واکس بزنید، قیمت کارواش سیار نانو و آب افزایش خواهد یافت. سرویسکار نباید به غیر از مورد برق انداختن داشبورد ماشین و لاستیک که ذکر شد از شما هزینه اضافه دریافت کند. در کارواش سیار آچارباز لازم نیست انعامی به سرویسکار پرداخت کنید.

این نکته را هم به یاد داشته باشید که تهیه تمامی ملزومات برعهده سرویسکار است و سرویس گیرنده مجبور به تهیه هیچ وسیله خاصی نیست. تنها چیزی که سرویس گیرنده باید به آن توجه کند این است که در محل شستشوی اتومبیل یک پریز برق نیز وجود داشته باشد تا سرویسکار به راحتی خدمتش را انجام دهد.

کارواش سیار خودرو در محل

کارواش آنلاین تهران آچارباز چه مزایایی دارد؟

دسترسی همه روزه: سرویس کارواش سیار آچارباز تعطیلی ندارد و از ساعت ۸:۳۰ صبح تا ۹ شب سرویسکار متخصص را به محل شما اعزام خواهد کرد. سرویس کارواش آنلاین در حال حاضر در ۲۲ منطقه تهران ارائه می‌شود.

بهترین ویژگی کارواش آنلاین: همانگونه که اشاره کردیم شما در سرویس کارواش سیار آچارباز ملزم به پرداخت هیچگونه انعامی به سرویسکار نیستید و تنها هزینه خدمت را پرداخت خواهید کرد.

صرفه جویی در وقت و پول و آب: بعد از ثبت درخواست شما، سرویسکار به سرعت در محلی که اتومبیل قرار دارد حاضر شده و شروع به کار خواهد کرد. سرویس کارواش سیار این امکان را برای شما فراهم می‌کند که در هر زمان و هر مکانی که احتیاج به کارواش داشتید از این خدمت بهره ببرید. در هر دو خدمت کارواش نانو و کارواش آب، در مصرف آب صرفه جویی شده و هزینه کمتری برای شما خواهند داشت.

متخصص مطمئن:  تمامی سرویسکاران اپلیکیشن درخواست خدمت آچارباز، از لحاظ سابقه کاری و عدم سوپیشینه بررسی شده‌اند. تمامی این افراد مورد تایید آچارباز بوده و مشکلی برای سرویس گیرنده ایجاد نخواهند کرد.

ضمانت و تعهد: برخلاف دیگر شرکت‌های خدماتی که تنها نقش واسطه و معرف را بین سرویسکار و سرویس گیرنده ایفا می‌کنند، آچارباز از ابتدا تا انتهای خدمت با مشتری خواهد بود. با به پایان رسیدن خدمت، پشتیبانان آچارباز با سرویس گیرنده تماس خواهند گرفت و از میزان رضایت سرویس گیرنده و حسن انجام کار سرویسکار مطلع خواهند شد.

 

سرویس کارواش خودرو در محل با آچارباز
خدمات کارواش خودرو در محل آچارباز، ارائه انواع خدمات ماشین شویی، روشویی و توشویی خودرو در محل و انواع خدمات آنلاین کارواش خودرو در کمترین زمان. با کارواش آنلاین خودرو، نظافت خودروی شما در هر محله‌ای از تهران و در هر ساعتی که شما بخواهید با تعرفه‌های از پیش تعیین شده انجام می‌شود.
درخواست کارواش خودرو


نویسنده :

استفاده از مطالب سایت آچارباز فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق سایت متعلق به آچارباز است.
>
عضویت در خبرنامه

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه آچارباز، جزو اولین نفراتی باشید که از تخفیفات ویژه آچارباز بهره مند می شوید.

تبریک، با موفقیت در خبرنامه عضو شدید، ایمیلی برایتان ارسال شد، لطفا با مراجعه به ایمیلتان آن را تایید کنید.

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه آچارباز، جزو اولین نفراتی باشید که از تخفیفات ویژه آچارباز بهره مند می شوید.

تبریک، با موفقیت در خبرنامه عضو شدید.