به "وبلاگ آچارباز" خوش آمدید.    |   درخواست تعمیر در محل
امروز سه شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۹

سرویس کولر آبی فقط با ۵۰۰۰۰ تومان

سرویس و راه اندازی کولر آبی فقط با 50000 تومان

امسال کولر آبی خود را فقط با ۵۰۰۰۰ تومان سرویس کنید. از تاریخ ۱۴ اردیبهشت، تمامی خدمات سرویس کولر آبی در سامانه آچارباز با قیمتی استثنائی انجام خواهد شد.

هر ساله با آمدن موج گرما باید به فکر سرویس و راه اندازی کولر آبی بود. البته بهتر است این کار در اواسط اردیبهشت که هنوز گرمای هوا شدت نگرفته انجام شود.

سرویس و راه اندازی کولر شامل شست‌وشو، تمیز کردن و روغن‌کاری آن می‌شود. این کارها شاید در نگاه اول بسیار آسان و پیش پا افتاده باشند، اما بهتر است سرویس و راه اندازی کولر را به سرویسکاری متخصص بسپارید. با این کار زمان بیشتری را در کنار خانواده سپری خواهید کرد و از تعطیلات خود لذت خواهید برد.

اما برای سرویس کولر از چه کسی می‌توان کمک گرفت؟

این سوال ممکن است ذهن شما را به خود مشغول کند. این روزها با وجود افرادی سودجو، نمی‌توان به همه اعتماد کرد و پای هر شخص ناآشنایی را به خانه باز کرد.

پس چطور می‌توان یک سرویسکار مورد اعتماد را برای سرویس کولر به خانه آورد؟

آچارباز سامانه ارائه خدمات در محل، با به کارگیری افرادی مورد اعتماد و با صلاحیت، خیال شما را از بابت این موضوع راحت کرده و بدون نگرانی قادر به درخواست سرویس در محل هستید.

 

مراحل سرویس کولر آبی در آچارباز

 

خدمات آچارباز برای کولر آبی

خدمات کلی آچارباز برای کولر آبی شامل: نصب و راه اندازی، رفع خرابی، تهیه و نصب سایبان کولر، سرویس تابستانه و سرویس زمستانه است.

با تدابیری که آچارباز اندیشیده، امسال فقط با ۵۰۰۰۰ تومان، کولر خود را سرویس خواهید کرد. اقداماتی که آچارباز انجام می‌دهد شامل شست‌وشوی تمام قسمت‌ها، بررسی خرابی، بررسی قطعات، روغن‌کاری و راه اندازی کولر آبی است.

در صورتی که قطعات کولر خراب باشند، هزینه تعویض قطعات به هزینه سرویس اضافه می‌شود. همچنین در صورت نیاز به تعویض پوشال هم، هزینه تعویض آن به مبلغ سرویس اضافه می‌شود.

برای استفاده از خدمات آچارباز جهت سرویس کولر آبی، فقط کافیست از طریق سایت و یا اپلیکیشن آچارباز وارد منوی کولر آبی شوید و در همین مسیر خدمات کولر آبی را انتخاب کنید.

لازم به ذکر است که این خدمات در حال حاضر فقط در شهر تهران ارائه می‌شود.

همچنین اگر برای اولین بار از خدمات آچارباز استفاده کنید، ۲۰۰۰۰ تومان اعتبار اولیه از ما هدیه می‌گیرید و این یعنی سرویس کولر شما فقط و فقط با ۳۰۰۰۰ تومان انجام می‌شود.

بعد از ثبت درخواست پشتیبانان آچارباز جهت هماهنگی‌های لازم با شما تماس می‌گیرند و در سریع‌ترین زمان ممکن تعمیرکار کولر آبی به محل شما اعزام خواهد شد.

تنها کسانی که هزینه سرویس کولر را به صورت اینترنتی پرداخت کنند می‌توانند کولر خود را با ۳۵۰۰۰ تومان سرویس کنند. همچنین تخفیفی که برای تعداد کولرهای بیشتر از یک عدد لحاظ می‌شود هم برای کسانی است که هزینه سرویس را اینترنتی پرداخت می‌کنند.

در صورت پرداخت نقدی، تخفیفی برای این عزیزان لحاظ نخواهد شد.

 

سرویس تابستانه کولر آبی
سرویس و رفع ایراد انواع کولر آبی خود را به تیم متخصص آچارباز بسپارید. سرویسکاران آچارباز تمامی ابزارهای موردنیاز برای رفع مشکلات کولر شما را همراه خود دارند و دستگاهتان را حتی در روزهای تعطیل تعمیر خواهد کرد.
ثبت درخواست

 

 


نویسنده :

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of
استفاده از مطالب سایت آچارباز فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق سایت متعلق به آچارباز است.