×

اپ آچارباز را نصب کنید!

نصب

  به کدامیک از خدمات آچارباز برای تعمیر لوازم خانگی امرسان نیاز دارید؟

سرویس موردنظر خود را انتخاب کنید

تعمیرات تخصصی لوازم خانگی امرسان در آچارباز


امرسال یکی از بهترین برند‌های ایرانی، در زمینه تولید و عرضه لوازم خانگی است. تولیدات امرسان شامل انواع ماشین لباسشویی، یخچال و فریزر می‌شود. با وجود کیفیت بالای محصولات امرسان، عواملی مانند استفاده بیش از حد و مستهلک شدن قطعات موجب خرابی این دستگاه‌ها می‌شوند. با سرویس دوره‌ای و تعمیر به موقع این محصولات می توانید از خرابی های احتمالی بعدی و همچنین فرسودگی لوازمتان جلوگیری کنید.

در سامانه اعزام تعمیرکار به محل آچارباز، تمامی خدمات مربوط به سرویس و تعمیر لوازم خانگی امرسان انجام می‌شود. از مزیت‌های این خدمات می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • اعزام تعمیرکار ماهر در زمان مورد نظر شما
  • تعمیر دستگاه در محل
  • ارسال پیک و هزینه ایاب و ذهاب رایگان سرویسکار
  • ضمانت و گارانتی یکماهه تعمیر دستگاه
  • استفاده از قطعات با کیفیت و اورجینال
  • ثبت درخواست به صورت آنلاین بدون مراجعه حضوری

آیا تعویض قطعات در روال تعمیرات هم انجام می‌شود؟

تمام تلاش سرویسکار آچارباز، این است که دستگاه شما را بدون تعویض قطعه تعمیر کند. اما گاهی عمر مفید قطعه تمام شده و تنها راه برای تعمیر دستگاه تعویض قطعه خراب است. در چنین شرایطی تعمیرکار تنها در صورت رضایت شما، اقدام به تعویض قطعه خواهد کرد. هزینه تعویض قطعه جدا از هزینه اجرت تعمیر بوده و تمامی قطعات اورجینال هستند.

  خدمت تعمیرات لوازم خانگی امرسان در آچارباز در چه شهر‌هایی انجام می‌شود؟

سامانه آچارباز

خدمات تعمیر و سرویس لوازم بزرگ، در شهر تهران توسط تعمیرکاران و متخصصین آچارباز و در محل شما انجام می‌شود. خدمات در محل آچارباز، با مسئولیت و گارانتی یک ماهه ارائه سرویس صورت می‌گیرد.

سامانه آچارباز

تعمیر و سرویس لوازم کوچک که قابل ارسال از طریق پست هستند، از سراسر کشور پذیرفته می‌شود. هزینه ارسال و دریافت دستگاه به عهده آچارباز است. این سرویس های ما نیز دارای یک ماه گارانتی خدمات هستند.

مراحل ثبت سفارش تعمیر لوازم خانگی در محل با آچارباز


01
مرحله اول

از طریق دکمه ثبت سفارش در همین صفحه، یا از طریق اپلیکیشن آچارباز و یا تماس با شماره تلفن02154591616 درخواست تعمیر یا سرویس دستگاه خود را ثبت کنید.

02
مرحله دوم

کارشناسان آچارباز با در نظر گرفتن برند، مدل، مشکل دستگاه و لوکیشن شما بهترین تعمیرکار را جهت عیب یابی معرفی خواهند کرد.

03
مرحله سوم

تعمیرکار جهت انجام هماهنگی لازم، با شما تماس گرفته تا در زمان دلخواه و مکان مورد نظر شما دستگاه را تعمیر و عیب یابی کند.

04
مرحله چهارم

بعد از انجام سرویس، هزینه را به تعمیرکار و یا به صورت آنلاین پرداخت نمایید. همچنین می توانید میزان رضایت خود را از نحوه سرویس دهی، در اپلیکیشن ثبت کنید.

سوالات متداول


بعد از تعمیر، دستگاه توسط کارشناس تست شده و تا زمانی که مشکل کامل برطرف نشود، دستگاه به او تحویل داده نخواهد شد.
آچارباز تا مدت یک ماه، تمام خدماتی که ارائه می‌دهد را گارانتی می‌کند و اگر مشکل دستگاه در طول یک ماه دوباره تکرار شد، آن را رایگان تعمیر خواهد کرد.