×

اپ آچارباز را نصب کنید!

نصب

نمایندگی تعمیرات تخصصی لوازم خانگی پاناسونیک در آچارباز


یکی از برند‌های موفق در زمینه تولید و عرضه لوازم خانگی، برند پاناسونیک است. به دلیل محصولات متنوع با کیفیت‌های بالا، امروزه یک یا دو محصول از این کمپانی را در خانه یا محل کار خود پیدا می‌کنیم، لوازمی مثل تلویزیون پاناسونیک، تلفن پاناسونیک، پرینتر و اسکنر پاناسونیک و...

این محصولات نیز مانند هر وسیله برقی دیگری، به دلیل استفاده نادرست، نوسانات جریان برق و یا مستهلک شدن قطعات، خراب شده و نیاز به تعمیرکار پیدا می‌کنند. سامانه تعمیرات در محل آچارباز، با در اختیار داشتن متخصصین تعمیرات پاناسونیک، انواع لوازم خانگی و لوازم ادارای پاناسونیک را در محل شما تعمیر خواهند کرد.

  خدمت تعمیر لوازم خانگی پاناسونیک در آچارباز در چه شهر‌هایی انجام می‌شود؟

سامانه آچارباز

خدمات تعمیر و سرویس لوازم بزرگ، در شهر تهران توسط تعمیرکاران و متخصصین آچارباز و در محل شما انجام می‌شود. خدمات در محل آچارباز، با مسئولیت و گارانتی یک ماهه ارائه سرویس صورت می‌گیرد.

سامانه آچارباز

تعمیر و سرویس لوازم کوچک که قابل ارسال از طریق پست هستند، از سراسر کشور پذیرفته می‌شود. هزینه ارسال و دریافت دستگاه به عهده آچارباز است. این سرویس های ما نیز دارای یک ماه گارانتی خدمات هستند.

مراحل ثبت سفارش تعمیر لوازم خانگی پاناسونیک در محل با آچارباز


01
مرحله اول

از طریق دکمه ثبت سفارش در همین صفحه، یا از طریق اپلیکیشن آچارباز و یا تماس با شماره تلفن02154591616 درخواست تعمیر یا سرویس دستگاه خود را ثبت کنید.

02
مرحله دوم

کارشناسان آچارباز با در نظر گرفتن برند، مدل، مشکل دستگاه و لوکیشن شما بهترین تعمیرکار را جهت عیب یابی معرفی خواهند کرد.

03
مرحله سوم

تعمیرکار جهت انجام هماهنگی لازم، با شما تماس گرفته تا در زمان دلخواه و مکان مورد نظر شما دستگاه را تعمیر و عیب یابی کند.

04
مرحله چهارم

بعد از انجام سرویس، هزینه را به تعمیرکار و یا به صورت آنلاین پرداخت نمایید. همچنین می توانید میزان رضایت خود را از نحوه سرویس دهی، در اپلیکیشن ثبت کنید.

پشتیبانی آچارباز

آچارباز علاوه بر ثبت تیکت از طریق سایت و اپلیکیشن به صورت تلفنی هم سفارش شما را ثبت و پیگیری می کند. با آچارباز در تماس باشید.

سوالات متداول


بعد از تعمیر، دستگاه توسط کارشناس تست شده و تا زمانی که مشکل کامل برطرف نشود، دستگاه به او تحویل داده نخواهد شد.
بله. اگر شما تمایل داشته باشید قطعات را خودان خریداری کنید، مانعی وجود ندارد.
آچارباز تا مدت یک ماه، تمام خدماتی که ارائه می‌دهد را گارانتی می‌کند و اگر مشکل دستگاه در طول یک ماه دوباره تکرار شد، آن را رایگان تعمیر خواهد کرد.