خدمات کارواش خودرو در محل چیست؟

شستن خودرو هم از قبیل کارهایی است که می‌تواند توسط یک شرکت خدماتی به‌صورت کارواش سیار در محل، انجام شود. اگر خودروی شما نیاز به شستن دارد، فقط کافی است گوشی موبایل و یا کامپیوتر خود را روشن کرده و در سامانه آچارباز از منوی خدمات خودرو، گزینه کارواش را انتخاب و درخواست آنلاین کارواش را ثبت کنید. می‌بینید که به همین سادگی متخصص آچارباز جهت خدمات کارواش خودرو در محل شما حاضر خواهد شد و در کمترین زمان ممکن، اتومبیل شما را می‌شوید.

تعرفه خدمات کارواش خودرو در محل آچارباز

کارواش با آب سواری 50 هزار تومان
کارواش با آب نیم شاسی 60 هزار تومان
کارواش با آب شاسی بلند 80 هزار تومان
واکس داشبورد و لاستیک‌ 8 هزار تومان
خدمات کارواش خودرو در محل
سرویس کارواش سیار، چه مزایایی دارد

سرویس کارواش سیار، چه مزایایی دارد؟

با استفاده از سرویس‌های آنلاین اعزام متخصص کارواش به محل، نیازی به جابجایی خودرو به محل کارواش و صرف کردن زمان زیادی در آنجا ندارید.
کارواش آچارباز ، شما را محدود به محل یا زمان نمی‌کند و در زمان نیاز به نظافت خودرو، می‌توانید از قبل، سرویس کارواش خود را رزرو کنید.
گاهی در محل کارواش، در پایان کار مجاب به پرداخت انعام به سرویسکار کارواش می‌شوید، با سرویس آنلاین نظافت خودرو نیازی به پرداخت هزینه اضافه ندارید.
از دیگر مزایای استفاده از سرویس کارواش سیار، می‌توان به صرفه‌جویی در مصرف آب و مواد شوینده در مقایسه با شست‌وشوی ماشین توسط خودتان، اشاره کرد. متخصص شست‌وشوی خودرو آچارباز، ابزار و تخصص کافی برای ارائه سرویس کارواش را دارد و از حداقل میزان آب و مواد شوینده برای این خدمت استفاده می‌کند.

انواع کارواش سیار چیست؟

برای شستن خودرو دو روش داریم. کارواش سنتی یا همان شستن خودرو با آب و کارواش نانو. در هر دو روش با استفاده از ابزار خاصی اتومبیل شما شسته خواهد شد.
در این قسمت قصد داریم در رابطه با کارواش سنتی صحبت کنیم. در صورتی که قصد شست‌وشوی خودرو با روش نانو را دارید، روی لینک سرویس کارواش نانو در محل کلیک کنید.

اعزام سرویسکار چقدر زمان می‌برد و مدت زمان سرویس کارواش آنلاین سیار چقدر است؟

اعزام متخصص کارواش خودرو هم مانند سایر خدمات آچارباز با کمترین زمان ممکن انجام می‌شود. در این سرویس نیز، بلافاصله بعد از درخواست مشتری، کارشناس اعزام خواهد شد.
مدت زمانی که برای سرویس کارواش سنتی درنظر گرفته شده، حدود 1.5 تا 2 ساعت است. پس برای ثبت درخواست کارواش در محل، به ساعتی که برای اعزام متخصص شست‌وشوی خودرو درنظر دارید، توجه کنید. زیرا آچارباز فقط در بازه زمانی 9 صبح تا 9 شب، خدمت شست‌وشوی خودرو را ارائه می‌دهد.

چه زمانی می‌توانم از سرویس کارواش با آب خودرو در محل استفاده کنم؟

سرویس کارواش در محل آچارباز، همه روزه، حتی در روزهای تعطیل، از ساعت 9 صبح تا 9 شب، متخصص کارواش خودرو را به محل شما اعزام خواهد کرد.

این سرویس در چه مناطقی ارائه می‌شود؟

سرویس کارواش دستی ماشین در محل، در حال حاضر در مناطق 22 گانه تهران ارائه می‌شود.

سرویس کارواش با آب چیست و شامل چه مواردی می‌شود؟

  • در سرویس کارواش با آب، متخصص مربوطه، با استفاده از دستگاه واترجت و آب، اقدام به شستن خودرو کرده و با میزان 50 تا 60 لیتر آب، خودروی شما را خواهد شست. استفاده از دستگاه واترجت، میزان مصرف آب را به حداقل رسانده و با کمترین میزان آب، این کار برای شما انجام می‌شود.
  • کارواش سنتی خودرو شامل روشویی و توشویی ماشین می‌شود.
  • سرویس روشویی خودرو در محل :قسمت بیرونی خودروی شما با هر مدل، ظاهر و برندی که باشد را به بهترین شکل خواهیم شست.

  • سرویس توشویی خودرو در محل :خدمت توشویی خودرو شامل شستن کفی‌ها، صندلی و قسمت‌های داخلی می‌شود که ما آن را برای شما انجام خواهیم داد.

  • واکس خودرو: واکس داشبورد و واکس لاستیک‌های خودرو در این سرویس انجام خواهد شد.

آیا ممکن است هزینه کارواش سیار، بیشتر از مبلغ تعیین شده برای شستن خودرو شود؟

هزینه سرویس کارواش با آب خودرو، تنها در صورتی که شما بخواهید در کنار شست‌‍وشوی خودرو، داشبورد و لاستیک‌ها را واکس بزنید، افزایش خواهد یافت. در واقع، سرویسکار نباید به غیر از مورد برق انداختن داشبورد ماشین و لاستیک که ذکر شد، از شما هزینه اضافه دریافت کند. پس شک نکنید که برخلاف کارواش‌های مستقر در سطح شهر، نیازی به پرداخت انعام به شخصی که برای شستن خودرو اعزام شده ندارید. قیمت کارواش خودرو در محل را در بالای صفحه می‌توانید مشاهده کنید.

تهیه ملزومات سرویس کارواش در محل به عهده چه کسی است؟

تهیه تمامی ملزومات کار برای شستن خودرو برعهده سرویسکار است. هیچ نیازی نیست که شما در زمان خدمت کارواش آنلاین خودرو، لوازم خاصی را آماده کنید.
فقط این نکته را خاطرنشان کنیم که در محل شست‌و‌شوی خودرو یک پریز برق داشته باشید تا کارشناس به راحتی بتواند خودروی شما را بشوید.

ملزومات سرویس کارواش
سرویس کارواش با آب

آیا متخصصین کارواش آچارباز مطمئن هستند؟ از نظر امنیتی مشکلی برای کاربر ایجاد نخواهد شد؟

تمام متخصصینی که در آچارباز مشغول به کارند، از نظر سوابق کیفری و کاری، مورد بررسی قرار گرفته‌‌اند و فاقد سوء سابقه و بیماری‌های خاص هستند. این افراد مورد تایید آچارباز هستند و مشکلی برای کاربران ایجاد نخواهد شد.
از طرفی آچارباز از صفر تا 100 کار درخواست خدمت را مانیتور کرده و در صورت مشاهده کوچک‌ترین مشکلی، وارد عمل خواهد شد. همانطور که گفته شد برخلاف ساختار کاری بسیاری از اپلیکیشن‌ها و سایت‌های ارائه دهنده سرویس کارواش خودرو، آچارباز واسطه میان سرویسکار و سرویس گیرنده نیست. ما فقط متصل کننده شما به سرویسکارتان نیستیم، سامانه اعزام سرویسکار آچارباز در حقیقت ارائه کننده اصلی سرویس خدماتی به شماست و مسئولیت ارائه سرویس را به عهده خواهد گرفت.