×

اپ آچارباز را نصب کنید!

نصب

خدمات کارواش خودرو در محل چیست؟

یکی از خدماتی که امروزه به‌صورت آنلاین مورد استفاده قرار می‌گیرد، شستشوی خودرو به‌صورت سیار در محل است. شما با استفاده از سرویس کارواش سیار خودرو آچارباز، هر زمانی که نیاز به شستن خودرو داشتید، فقط کافی است با استفاده از گوشی موبایل هوشمند و یا کامپیوتر، سری به سامانه آچارباز بزنید و از لیست خدمات کارواش در محل، درخواست آنلاین کارواش نانو یا کارواش سنتی را ثبت کنید.

بلافاصله بعد از ثبت درخواست، متخصص آچارباز جهت خدمات کارواش خودرو در محل شما حاضر خواهد شد و در کمترین زمان ممکن، اتومبیل شما را می‌شوید.

تعرفه خدمات کارواش خودرو در محل آچارباز

کارواش نانو سواری 50 هزار تومان
کارواش نانو نیم شاسی 70 هزار تومان
کارواش نانو شاسی بلند 90 هزار تومان
واکس داشبورد و لاستیک‌ 8 هزار تومان
خدمات کارواش خودرو در محل
سرویس کارواش سیار، چه مزایایی دارد

سرویس سیار کارواش بدون آب نانو چه مزایایی دارد؟

عدم نگرانی برای آسیب رسیدن به خودرو: با استفاده از سرویس‌ آنلاین اعزام متخصص کارواش سیار، دیگر نیازی نیست با هدف یافتن یک مرکز کارواش مستقر در سطح شهر، اتومبیل خود را از خانه خارج کنید. از طرفی هم نگران تصادف احتمالی و آسیب به خودروی خود نخواهید بود.

صرفه‌جویی در وقت: با سرویس کارواش در محل آچارباز، دیگر محدودیت زمانی و مکانی برای شما وجود ندارد به راحتی قادر هستید خدمت کارواش در محل را رزرو کنید.

عدم اجبار برای پرداخت انعام: شاید موضوع آزاردهنده‌ای که در تعمیرگاه‌های خودرو و مراکز کارواش مشاهده می‌کنید، درخواست هزینه اضافی بابت پاداش است. اما با سرویس آنلاین نظافت خودرو، اجباری برای پرداخت پاداش وجود ندارد.

صرفه‌جویی در مصرف آب و مواد شوینده: متخصص شست‌وشوی خودرو آچارباز، ابزار و تخصص کافی برای ارائه سرویس کارواش را دارد و از حداقل میزان آب و مواد شوینده برای این خدمت استفاده می‌کند. البته در سرویس کارواش نانو مقدار آب موردنیاز بسیار محدودتر است.

انواع کارواش سیار چیست؟

دو روش برای شستن خودرو داریم. روش شستشوی سنتی با آب و شستشوی خودرو با مواد نانو که با استفاده از اسپری و کمی آب انجام می‌شود.

در روش سنتی با حدود 50 تا 60 لیتر آب و با استفاده از دستگاه واترجت شست‌وشو انجام می‌شود. اگر مایل به استفاده از روش سنتی هستید، به صفحه سرویس کارواش با آب آچارباز مراجعه کنید.

اما در شستشوی ماشین با نانو، که به آن کارواش خشک و یا سبز هم گفته می‌شود، نه آبی روانه فاضلاب می‌شود و نه اطراف ماشین به‌هم ریخته می‌شود.

اعزام سرویسکار چقدر زمان می‌برد و مدت زمان سرویس کارواش سیار چقدر است؟

سرویس اعزام متخصص کارواش خودرو هم از آن دسته خدمات آچارباز است که بدون تاخیر و در زمان درخواست شده از سوی مشتری، متخصص خود را اعزام می‌کند.

مدت زمانی که برای سرویس کارواش نانو درنظر گرفته شده، حدود 1.5 تا 2 ساعت است. پس برای ثبت درخواست کارواش در محل، به ساعتی که برای اعزام متخصص شست‌وشوی خودرو درنظر دارید، توجه کنید. زیرا آچارباز فقط در بازه زمانی 9 صبح تا 9 شب، خدمت شست‌وشوی خودرو را ارائه می‌دهد.

آیا ممکن است هزینه کارواش سیار، بیشتر از مبلغ تعیین شده برای شستن خودرو شود؟

هزینه سرویس کارواش خشک خودرو، تنها در صورتی که شما بخواهید در کنار شست‌‍وشوی خودرو، داشبورد و لاستیک‌ها را واکس بزنید، افزایش خواهد یافت. در واقع، سرویسکار نباید به غیر از مورد برق انداختن داشبورد ماشین و لاستیک که ذکر شد، از شما هزینه اضافه دریافت کند.

قیمت کارواش خودرو در محل را در بالای صفحه می‌توانید مشاهده کنید.

سرویس کارواش نانو چیست و شامل چه مواردی می‌شود؟

در سرویس کارواش نانو یا کارواش خشک، متخصص شستشوی خودرو، با استفاده اسپری و دستمال نانو و حدود 1.5 تا 2 لیتر آب خودرو را تمیز می‌کند. مواد مخصوص نانو روی بدنه خودرو اسپری شده و با حوله و دستمال نانو پاک می‌شود. شستشوی نانو در واقع یکی از به‌صرفه‌ترین روش‌های کارواش خودرو است. با این روش کمترین آسیب به محیط زیست وارد می‌شود.
کارواش نانو شامل:

  • سرویس روشویی خودرو در محل :ظاهر بیرونی خودروی شما را با هر برند و مدلی به بهترین شکل خواهیم شست.

  • سرویس توشویی خودرو در محل :تمام بخش‌های داخلی خودرو شامل کفی‌ها، صندلی و قسمت‌های داخلی، با استفاده از مواد نانو، به خوبی شسته می‌شود.

  • واکس خودرو: واکس داشبورد و واکس لاستیک‌های خودرو در این سرویس انجام خواهد شد.

تهیه ملزومات سرویس کارواش در محل به عهده چه کسی است؟

تهیه تمامی ملزومات کار برای شستن خودرو برعهده سرویسکار است. هیچ نیازی نیست که شما در زمان خدمت کارواش آنلاین خودرو، لوازم خاصی را آماده کنید.

فقط باید در فاصله 3 متری محل شستشوی خودرو، یک پریز برق قرار داشته باشد.

ملزومات سرویس کارواش

این سرویس در چه مناطقی ارائه می‌شود؟

سرویس کارواش خشک ماشین در محل، در حال حاضر در مناطق 22 گانه تهران ارائه می‌شود.

سرویس کارواش نانو

آیا متخصصین کارواش آچارباز مطمئن هستند؟ از نظر امنیتی مشکلی برای کاربر ایجاد نخواهد شد؟

تمام متخصصینی که در آچارباز مشغول به کارند، از نظر سوابق کیفری و کاری، مورد بررسی قرار گرفته‌‌اند و فاقد سوء سابقه و بیماری‌های خاص هستند. این افراد مورد تایید آچارباز هستند و مشکلی برای کاربران ایجاد نخواهد شد.

از طرفی آچارباز از صفر تا 100 کار درخواست خدمت را مانیتور کرده و در صورت مشاهده کوچک‌ترین مشکلی، وارد عمل خواهد شد. همانطور که گفته شد برخلاف ساختار کاری بسیاری از اپلیکیشن‌ها و سایت‌های ارائه دهنده سرویس کارواش خودرو، آچارباز واسطه میان سرویسکار و سرویس گیرنده نیست. ما فقط متصل کننده شما به سرویسکارتان نیستیم، سامانه اعزام سرویسکار آچارباز در حقیقت ارائه کننده اصلی سرویس خدماتی به شماست و مسئولیت ارائه سرویس را به عهده خواهد گرفت.

لازم به ذکر است که در پایان نظافت خودرو، مشتری باید خودرو را از متخصص کارواش آچارباز، تحویل بگیرد و پرداخت مبلغ، به منزله تایید انجام کار است.