هزینه تعمیر پکیج آریستون در تهران چقدر است؟

هزینه تعمير پكيج آريستون در تهران ، مبلغی بین تومان تا تومان است. هزینه‌ی سرویس کامل پکیج نیز در همین بازه قیمت قرار دارد.

به منظور تعیین دقیقِ هزینه تعمیرات پکیج دیواری آریستون، باید در ابتدا تعمیرکار، پکیج را بررسی و عیب‌یابی کند. زیرا قیمت سرویس یا تعمیر و خدمات پكيج آريستون متناسب با زمان لازم و قطعات تعویضی یا تعمیر شده، مشخص می‌شود.

میانگین قیمت

بیشترین قیمت

 تومان
 تومان

کمترین قیمت

 تومان

پیش از تعویض قطعات پکیج آریستون، تعمیرکار پکیج موظف است که قیمت قطعات، برند و مشخصات آن را به شما اطلاع دهد و پس از تایید، قطعه را تعویض کند. اگر مشتری بعد از حضور سرویسکار پکیج آریستون و بررسی پکیج، از تعمیر پکیج منصرف شود؛ مبلغ 50 هزار تومان بابت کارشناسی دریافت خواهد شد.

تعمیرات پکیج اریستون در آچارباز


پکیج آریستون (Ariston) نامی معتبر در میان برندهای معتبر و جهانی است. شرکت ایتالیایی آریستون، کار خود را در سال 1930 میلادی با تولید ماشین‌آلات وزن‌کشی و با نام «شرکت صنعتی مرلونی» آغاز کرد.

چند سال بعد نام خود را به آریستون تغییر داد و به تولید سیلندر گازی و آبگرمکن برقی روی آورد. انواع پکیج آریستون، از جمله محصولات موفق و پرفروش این شرکت در جهان است. پکیج‌های اریستون تمام استانداردهای تولید محصولات گرمایشی اروپا را دارند و از این بابت جزء بهترین انواع پکیج موجود در بازار هستند.

با وجود کیفیت بالای محصولات گرمایشی آریستون، این پکیج‌ها هم نیاز به سرویس شش ماهه دارند. انجام سرویس دوره‌ای و برطرف کردن مشکلات و خرابی‌ها در اولین فرصت، عمر مفید پکیج شما را افزایش می‌دهد. افزایش عمر مفید به معنی کاهش هزینه‌های تعمیر پکیج یا تعویض آن است.

در گذشته پیدا کردن یک فرد مطمئن برای تعمیر پکیج اریستون در تهران ، آسان نبود و گاه حضور تعمیرکار ناشی، به خرابی پکیج منجر می‌شد. اما امروز با تخصصی شدن تعمیرات، سایت‌های ارائه‌دهنده خدمات تعمیر، انتخاب تعمیرکار پکیج آریستون ساده و کم‌ریسک است.

برای تعمیر پکیج آریستون در تهران ، لازم است تعمیرکار در محلی که پکیج نصب شده حضور یابد. به همین علت، برای رعایت اصول امنیتی، بهتر است از شرکت‌های معتبر درخواست کارشناس تعمیر پکیج آریستون داشته باشید.

برای انتخاب کارشناس تعمیر پکیج آریستون در تهران یا هر شهر دیگری، به نظرات افرادی که پیش از شما از خدمات شرکت استفاده کرده‌اند؛ توجه کنید. شرکت ارائه دهنده‌ی خدمات تعمیر پکیج آریستون، اگر گارانتی تعمیر نیز داشته باشند؛ با اطمینان بیشتر می‌توانید انتخاب کنید.

تعمیر پکیج اریستون تهران شامل چه خدماتی می‌شود؟

تعمیر پکیج اریستون تهران شامل خدمات متنوعی می‌شود. تعمیرکار بعد از بررسی دقیق دستگاه و عیب‌یابی آن، مشکل را شناسایی می‌کند. برای تعمیر دستگاه، گاهی چند اقدام ساده مثل هواگیری، تغییر فشار آب ورودی و تنظیم دوباره آن، مشکل را رفع می‌کند. گاهی هم برای رفع مشکلات پکیج اریستون باید قطعه‌ای تعمیر یا تعویض شود.

در ادامه می‌توانید نحوه انجام برخی از مهم‌ترین خدمات مربوط به تعمیر پکیج آریستون را بخوانید.

تنظیم، راه اندازی و نصب پکیج آریستون

راه اندازی و نصب پکیج آریستون، مانند سایر پکیج‌ها کار ساده‌ای نیست. هر نوع بی دقتی یا نصب ناشیانه علاوه بر خرابی پکیج، ممکن است خساراتی را به بار آورد. به همین علت برای دریافت خدمات پکیج آریستون، حتما از یک سرویس‌کار ماهر کمک بخواهید.

تعویض و تعمیر بُرد پکیج آریستون

زمانی که آب از پکیج نشت می‌کند، ممکن است روی برد پکیج ریخته و برد خراب شود. اتصالی و نوسانات برق از دیگر دلایل خرابی برد پکیج آریستون هستند. گاه با تعمیر برد پکیج آریستون، مشکل حل می‌شود و گاه نیاز به تعویض برد است. توصیه می‌کنیم به منظور پیشگیری از خرابی برد پکیج‌تان، حتما از محافظ برق استفاده کنید.

برد پکیج آریستون، در واقع نقش مغزِ پکیج را دارد و فرمان‌هایی چون روشن شدن یا خاموش شدن، تنظیم دما و... را به صادر می‌کند. به همین دلیل تعمیر برد پکیج آریستون، نیاز به تخصص فنی و الکترونیکی دارد. بهتر است از یک تعمیرکار پکیج آریستون کمک بخواهید که با تمام جزئیات و قطعات برند آریستون آشنا است و از قطعات اصل استفاده می‌کند.

بیشترین ثبت تعمیر پکیج اریستون تهران برای چه مشکلاتی بوده است

طبق بررسی درخواست‌های ثبت شده برای تعمیر پکیج آریستون در تهران ، کارنکردن درست پکیج به دلیل نمایش این کدها و خطاها روی نمایشگر آن اتفاق می‌افتد:

 • ظاهر شدن علامت دودکش روی صفحه: دود به خوبی خارج نمی‌شود.
 • خطای 90 و ثابت: گرم شدن بیش از حد پکیج آریستون
 • ارور 80 و چشمک‌زدن دستگاه: یعنی برد پکیج اریستون شما به مشکلی خورده است.
 • ارور 80 و ثابت: خطای برد الکترونیکی اصلی پکیج
 • ارور 5060: لازم است فشار آب پر شود.
 • ارور 607080: شعله پکیج شما خاموش شده است.
 • ارور 4050 و چشمک زدن چراغ‌های دستگاه: گردش آب در پکیج کافی نیست.

دو مشکل رایج برای تعمیرات پکیج اریستون

تعمیرات پکیج اریستون محدود به رفع خطاهای فوق ندارد، بلکه در کنار کدهای خطا، دو مشکل اصلی هم ممکن است برای پکیج‌های اریستون ایجاد شود. این دو مشکل باعث می‌شوند که پکیج به خوبی کار نکند یا خاموش شود. در ادامه این دو مشکل را بیشتر بررسی می‌کنیم.

پکیج آریستون روشن است چرا آب را گرم نمی‌کند؟

گرم نشدن آب در پکیج، یکی از شایع‌ترین مشکلات پکیج اریستون است. دلایلی که ممکن است باعث خرابی پکیج آریستون و گرم نشدن آب شوند عبارتند از:

 • کم شدن فشار گاز در پکیج آریستون
 • دور بودن جرقه از پکیج
 • آسیب دیدن برد پکیج آریستون
 • مشکل فنی در پمپ پکیج آریستون
 • کم شدن فشار آب ساختمان
 • نشتی لوله‌های آب پکیج آریستون
 • جمع شدن رسوب در لوله‌ها
 • نیاز به هواگیری کردن پکیج آریستون

برای رفع هر یک از مشکلات بالا، لازم است با یک شرکت ارائه دهنده‌ی خدمات تعمیر پکیج آریستون در تهران یا شهر خودتان تماس بگیرید و درخواستی برای تعمیر پکیج آریستون ثبت کنید.

چه زمانی برای سرویس و تعمیر پکیج آریستون اقدام کنیم؟

در همین ابتدا خوب است بگوییم اگر هر سال برای سرویس کامل پکیج آریستون اقدام کنید؛ احتمال خرابی پکیج بسیار پایین می‌آید. بنابراین سرویس پکیج آریستون، نه تنها اسراف در هزینه نیست، بلکه به نوعی صرفه‌جویی در هزینه است.

اغلب پکیج‌ها، به علت نوع و سختی آب مصرفی، بعد از مدتی نیازمند رسوب‌زدایی هستند. زمانی که فشار آب‌گرم کم می‌شود یا مدت زمان بیشتری لازم است تا آب گرم شود؛ باید برای رسوب زدایی و سرویس پکیج آریستون به سراغ تعمیرکار پکیج آریستون رفت.

چه زمانی برای سرویس و تعمیر پکیج آریستون اقدام کنیم؟

در همین ابتدا خوب است بگوییم اگر هر سال برای سرویس کامل پکیج آریستون اقدام کنید؛ احتمال خرابی پکیج بسیار پایین می‌آید. بنابراین سرویس پکیج آریستون، نه تنها اسراف در هزینه نیست، بلکه به نوعی صرفه‌جویی در هزینه است.

اغلب پکیج‌ها، به علت نوع و سختی آب مصرفی، بعد از مدتی نیازمند رسوب‌زدایی هستند. زمانی که فشار آب‌گرم کم می‌شود یا مدت زمان بیشتری لازم است تا آب گرم شود؛ باید برای رسوب زدایی و سرویس پکیج آریستون به سراغ تعمیرکار پکیج آریستون رفت.

 • پکیج آریستون روشن نمی‌شود.
 • پکیج آریستون با صدای زیاد و عجیبی کار می‌کند.
 • روی صفحه نمایش پکیج آریستون، ارور نشان داده می‌شود.
 • از پکیج بوی گاز می‌آید.
 • از زیر پکیج آریستون آب نشت می‌کند.
 • بعد از روشن شدن پکیج، فیوز خانه می‌پرد.
 • پکیج کار می‌کند اما آب گرم نمی‌شود.
 • علی رغم روشن بودن پکیج آریستون، رادیاتورها گرم نمی‌شوند.
 • پمپ پکیج آریستون سوخته باشد.
 • پمپ پکیج آریستون سوخته باشد.
 • فشار پکیج آریستون دچار نوسان شده است.
 • دکمه‌های پکیج آریستون کار نکند.

حل بعضی از مشکلات پکیج آریستون، سریع و کم هزینه هستند ولی عدم توجه به آنها ممکن است خسارت زیادی به بار آورد. ممکن است مشکل پکیج آریستون با یک هواگیری کردن پکیج حل شود و گاه حل مشکل نیازمند تعمیر بُرد پکیج آریستون باشد.

سرویسکار پکیج آریستون، بعد از بررسی پکیج، هر یک از احتمالات را بررسی می‌کند و با تکیه بر تخصص و تجربه‌اش، تعمیرات را انجام می‌دهد. به همین دلیل است که انتخاب یک متخصص با تجربه در تعمیرات پکیج آریستون، اهمیت دارد.

قبل و بعد از حضور تعمیرکار پکیج آریستون چه اقداماتی انجام دهیم؟

در صورت مشاهده‌ی هر کدام از موارد بالا، اگر با ساختار پکیج آریستون آشنا نیستید؛ به هیچ وجه پکیج را دستکاری نکنید. به یک شرکت خدمات تعمیر پکیج آریستون تماس بگیرید. برای کمک گرفتن از تعمیر کار پکیج آریستون در تهران می‌توانید درخواست خود را در قسمت تعمیر پکیج آریستون ثبت کنید یا با شماره‌های شرکت تماس بگیرید.

تا زمان حضور تعمیرکار برای تعمیر پکیج ، اگر پکیج نشتی آب دارد یا بوی گاز می‌دهد، گاز، آب و برق پکیج را قطع کنید.

هر چند مدت باید برای سرویس پکیج آریستون اقدام کرد؟

سرویس پکیج آریستون به دو صورت کلی و دوره‌ای انجام می‌شود. در سرویس کلی پکیج آریستون، کارکرد همه‌ی قطعات پکیج بررسی می‌شود و در صورت خرابی، قطعه جدید جایگزین می‌شود. لوله‌های پکیج با اسید تمیز می‌شوند. این نوع سرویس اگر سالانه انجام شود، عمر پکیج آریستون را به میزان قابل توجهی افزایش می‌دهد.

نوع دیگر سرویس پکیج آریستون، سرویس دوره‌ای است. اغلب هر سه یا شش ماه این نوع سرویس انجام می‌شود. در این نوع سرویس، رسوب زدایی، تنظیم فشار پکیج آریستون، تنظیم فشار آب، هواگیری کردن پکیج آریستون، بررسی دودکش انجام می‌شود.

چرا باید برای سرویس یا تعمیر پکیج آریستون از خدمات آچارباز استفاده کنم؟

هدف اصلی ما از ارائه خدمات تعمیر پکیج آریستون در تهران ، برطرف کردن مشکلات شما با سرعت و دقت زیاد است؛ به همین دلیل، تمام خدمات آچارباز شش ویژگی مهم و اساسی دارند. این شش ویژگی مزیت ما نسبت به سایر تعمیرکاران پکیج آریستون است:

 • مشاوره و پشتیبانی تلفنی

 • بخش پشتیبانی آچارباز، از لحظه‌ی ثبت درخواست تعمیر پکیج آریستون در تهران همراه شما هستند و به سوالات و نارضایتی‌های شما پاسخ می‌دهند تا تجربه‌ای رضایت‌بخش برای شما بسازند.

 • شفافیت در هزینه‌ها

 • در آچارباز تمام هزینه‌های تعمیرات،سرویس و تعویض قطعات با جزئیات و قیمت منصفانه، در قالب یک گزارش به شما اطلاع داده می‌شود.

 • متخصصین حرفه ای و کار درست

 • از تمامی تعمیرکارانی که در آچارباز مشغول به کارند، در ابتدا آزمون گرفته شده و مهارت سنجی می‌شوند. همکاران تعمیرکار در آچارباز، همه افرادی متخصص هستند که علاوه بر دانش، تجربه تعمیر پکیج آریستون در تهران را داشته‌اند.

 • امنیت بالای خدمات

 • تمام تعمیرکاران آچارباز در زمان حضور در خانه شما، به حفظ حریم خصوصی شما پایبند هستند. تمام مراحل ثبت درخواست تا انجام تعمیرات با امنیت و با رعایت حریم خصوصی شما انجام می‌شود. از طرفی سوابق کیفری و کاری تمام کارشناسان آچارباز، مورد بررسی قرار گرفته‌‌اند و فاقد سوء سابقه و بیماری‌های خاص هستند.

 • انجام خدمات در زمان دلخواه شما

 • بعد از ثبت درخواست تعمیر پکیج آریستون در تهران ، همکاران ما با شما تماس می‌گیرند. در مورد زمان حضور تعمیرکار در محل با شما هماهنگ می‌کنند. هر زمانی که شما مایل باشید تعمیرکار پکیج آریستون در محل حاضر می‌شود.

 • گارانتی خدمات

 • تعهد آچارباز به شما و خدماتی که ارائه می‌دهد، با انجام تعمیر پکیج اریستون شما تمام نمی‌شود. بلکه پس از انجام تعمیرات نیز، در صورتی که دستگاه شما مشکلی داشت، می‌توانید با شرکت تماس گرفته و از متخصصین آچارباز کمک بگیرید.

  خدمت تعمیر و سرویس پکیج آریستون در آچارباز در چه شهر‌هایی انجام می‌شود؟

سامانه آچارباز

خدمات تعمیر و سرویس لوازم بزرگ، در شهر تهران توسط تعمیرکاران و متخصصین آچارباز و در محل شما انجام می‌شود. خدمات در محل آچارباز، با مسئولیت و گارانتی یک ماهه ارائه سرویس صورت می‌گیرد.

سامانه آچارباز

تعمیر و سرویس لوازم کوچک که قابل ارسال از طریق پست هستند، از سراسر کشور پذیرفته می‌شود. هزینه ارسال و دریافت دستگاه به عهده آچارباز است. این سرویس های ما نیز دارای یک ماه گارنتی خدمات هستند.

مراحل ثبت سفارش خدمات پکیج آریستون در محل با آچارباز


01
مرحله اول

از طریق دکمه ثبت سفارش در همین صفحه، یا از طریق اپلیکیشن آچارباز، درخواست تعمیر یا سرویس دستگاه خود را ثبت کنید.

02
مرحله دوم

کارشناسان آچارباز با در نظر گرفتن برند، مدل، مشکل دستگاه و لوکیشن شما بهترین تعمیرکار را جهت عیب یابی معرفی خواهند کرد.

03
مرحله سوم

تعمیرکار جهت انجام هماهنگی لازم، با شما تماس گرفته تا در زمان دلخواه و مکان مورد نظر شما دستگاه را تعمیر و عیب یابی کند.

04
مرحله چهارم

بعد از انجام سرویس، هزینه را به تعمیرکار و یا به صورت آنلاین پرداخت نمایید. همچنین می توانید میزان رضایت خود را از نحوه سرویس دهی، در اپلیکیشن ثبت کنید.

سوالات متداول


برای ثبت درخواست تعمیرکار پکیج آریستون در غرب تهران، کافیست در همین صفحه دکمه ثبت سفارش را بزنید و در مراحل بعد منطقه و آدرس دقیق خود را وارد کنید.
بعد از ثبت درخواست تعمیرکار پکیج، کارشناسان با شما تماس می‌گیرند و زمان حضور در محل را با شما هماهنگ می‌کنند.
بله، تمامی خدمات ارائه شده در آچارباز از سرویس تا تعمیر وسایل، دارای گارانتی هستند. می‌توانید مدت زمان گارانتی را از کارشناس فنی قبل بعد از انجام تعمیرات بپرسید.
هزینه تعمیر پکیج آریستون به میزان تعمیر و صدمات وارد شده به دستگاه بستگی دارد.
در حال حاضر، تنها خدمت تعمیر پکیج آریستون در تهران و در تمام 22 منطقه جداگانه شهر انجام می‌گیرد.