×

اپ آچارباز را نصب کنید!

نصب

هزینه تعمیر پکیج گلدیران

به صورت میانگین، هزینه تعمیرات پکیج گلدیران در آچارباز بین تومان تا تومان متغیر است. در بخش تعرفه خدمات آچارباز اطلاعات جزیی تر در زمینه هزینه خدمات تعمیر پکیج گلدیران ارائه شده است. اما به صورت کلی هزینه و قیمت انجام تعمیرات پکیج، به نوع مشکل بستگی دارد.

میانگین قیمت

بیشترین قیمت

 تومان
 تومان

کمترین قیمت

 تومان

تعمیرات تخصصی پکیج گلدیران در آچارباز


سرویس پکیج گلدیران

پکیج گلدیران یا همان پکیج دیواری ال جی نیز مانند هر دستگاهی بعد از مدتی استفاده، به علت مستهلک شدن قطعات دچار مشکلاتی در کارکرد خود می‌شود. این مشکلات می‌توانند شامل مواردی مثل روشن نشدن دستگاه، سروصدای غیر عادی و یا حتی گرم نشدن آب مصرفی باشند. برای پیشگیری از رخ دادن چنین مشکلاتی و جلوگیری از متحمل شدن هزینه‌های بالا، بهتر است سرویس پکیج گلدیران را در اولویت قرار دهید. با سرویس دوره‌ای پکیج گلدیران بازدهی دستگاه را بالا ببرید و ایرادات کوچک را قبل از اینکه به مشکلات بزرگ و تعمیرات اساسی تبدیل شوند برطرف کنید.

سرویس پکیج از اقدامات مهمی است که قبل از به وجود آمدن مشکل در پکیجتان باید به فکر آن باشید. به عنوان مثال وجود املاح و مواد معدنی در آب، رسوبات مختلف در آب لوله کشی، فرسوده شدن لوله ها به مرور باعث به وجود آمدن رسوب و جرم در پکیج می شود، کم کم پکیج شما آب را خوب گرم نخواهد کرد، میزان آب گرم خروجی از پکیج کم خواهد شد و در نهایت پکیج از کار خواهد افتاد.

یکی از کارهایی که در سرویس پکیج انجام می شود، رسوب گیری و جرم زدایی دستگاه است. با انجام دوره ای این کار دستگاه شما کمتر نیاز به تعمیر و تعویض قطعه پیدا می کند.

مشکلات متداول پکیج گلدیران

 • نشتی آب از پکیج گلدیران
 • کار نکردن دکمه‌های پکیج
 • انفجاری روشن شدن دستگاه
 • خاموش شدن پکیج در حین کار
 • کاهش فشار آب در پکیج
 • روشن نشدن پکیج گلدیران
 • گرم نکردن آب پکیج گلدیران

تعمیرات پکیج پایونیر و پرستیژ در آچارباز

پکیج گلدیران در دو مدل پرفروش پایونیر و پرستیژ در بازار موجود است. با توجه به اینکه پکیج از لوازم گران قیمت گرمایشی محسوب شده و ساختار و قطعات الکترونیکی پیچیده‌ای دارد. بنابراین نمی‌توان سرویس و تعمیر این دستگاه را به دست افراد ناوارد و بی تجربه سپرد. زیرا یک حرکت اشتباه در پروسه تعمیر پکیج کافیست تا به تمامی قطعات گران قیمت این دستگاه آسیب وارد کند و به طور کل آن را از کار بیاندازد.

یکی از خدمات پر طرفدار در آچارباز تعمیر پکیج و دستگاه های گرمایشی است، در نتیجه با خیال راحت می توانید سرویس و تعمیر پکیج دیواری گلدیران را به تکنسین ماهر آچارباز بسپارید.

قیمت تعمیرات پکیج ال جی

محدوده قیمت تعمیرات برحسب آسیب وارده به دستگاه متغیر است. این خدمات می‌تواند شامل اجرت تعمیر قطعه اصلی و یا تعویض قطعات باشد. اکثر تعمیرکاران پکیج قیمت مشخص و مصوبی برای تعمیر دستگاه ندارد و هرکدام یک قیمت را برای تعمیر دستگاه اعلام می‌کنند. اما هزینه و قیمت تعمیر پکیج گلدیران در آچارباز، در صفحه تعرفه خدمات مشخص شده و خیال شما را از بابت قیمت و هزینه‌ها آسوده می‌کند. همچنین بعد از ثبت سفارش تعمیر پکیج، کارشناسان پشتیبانی خدمات با شما تماس گرفته و حدود قیمت خدمات مورد نیاز شما را اعلام می کنند.

مزایای خدمات فنی گرمایشی با آچارباز

 • یک ماه گارانتی خدمت درخواستی
 • استفاده از قطعات اصل و با کیفیت
 • دارا بودن متخصص ماهر و با تجربه
 • رایگان بودن هزینه دریافت و ارسال دستگاه
 • پشتیبانی تیم آچارباز، از زمان ثبت درخواست تا پایان کار

  خدمت تعمیر و سرویس پکیج LG در آچارباز در چه شهر‌هایی انجام می‌شود؟

سامانه آچارباز

خدمات تعمیر و سرویس لوازم بزرگ، در شهر تهران توسط تعمیرکاران و متخصصین آچارباز و در محل شما انجام می‌شود. خدمات در محل آچارباز، با مسئولیت و گارانتی یک ماهه ارائه سرویس صورت می‌گیرد.

سامانه آچارباز

تعمیر و سرویس لوازم کوچک که قابل ارسال از طریق پست هستند، از سراسر کشور پذیرفته می‌شود. هزینه ارسال و دریافت دستگاه به عهده آچارباز است. این سرویس های ما نیز دارای یک ماه گارنتی خدمات هستند.

مراحل ثبت سفارش خدمات پکیج گلدیران در محل با آچارباز


01
مرحله اول

از طریق دکمه ثبت سفارش در همین صفحه، یا از طریق اپلیکیشن آچارباز و یا تماس با شماره تلفن 02154591616 درخواست تعمیر یا سرویس دستگاه خود را ثبت کنید.

02
مرحله دوم

کارشناسان آچارباز با در نظر گرفتن برند، مدل، مشکل دستگاه و لوکیشن شما بهترین تعمیرکار را جهت عیب یابی معرفی خواهند کرد.

03
مرحله سوم

تعمیرکار جهت انجام هماهنگی لازم، با شما تماس گرفته تا در زمان دلخواه و مکان مورد نظر شما دستگاه را تعمیر و عیب یابی کند.

04
مرحله چهارم

بعد از انجام سرویس، هزینه را به تعمیرکار و یا به صورت آنلاین پرداخت نمایید. همچنین می توانید میزان رضایت خود را از نحوه سرویس دهی، در اپلیکیشن ثبت کنید.

سوالات متداول


آچارباز تعمیر تمامی لوازم برند ال جی را در سرویس ها و خدمات خود دارد، برای دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه تعمیرات لوازم خانگی ال جی مراجعه کنید.
خیر، قبل از مراجعه سرویسکار آچارباز ابتدا با شما هماهنگی‌های لازم انجام می‌گیرد و بعد از رضایت و تایید شما، سرویسکار در محلی که خودتان تعیین می‌کنید، در زمان دلخواه شما برای انجام خدمات مراجعه خواهند کرد.
تمامی کارشناسان آچارباز موظف هستند هنگام مراجعه به محل برای تعمیر دستگاه، کارت شناسایی آچاربازی خود را به همراه داشته و لباس فرمی با لوگوی آچارباز به تن داشته باشند.
اگر دستگاه برای رفع ایراد نیاز به تعویض قطعه داشته باشد، کارشناس در صورت رضایت شما قطعه را تهیه خواهد کرد.
بعد از تعمیر پکیج گلدیران، در صورت مشاهده مشکل قبلی می‌توانید از یکماه گارانتی خدمات آچارباز استفاده کنید.

سایر خدمات آچارباز در تعمیر لوازم خانگی

تمامی سرویس های آچارباز را در زمینه تعمیرات لوازم سرمایشی و گرمایشی مشاهده کنید