هزینه تعمیر آبگرمکن دیواری ایران شرق در آچارباز چقدر است؟

هزینه تعمیر آبگرمکن دیواری ایران شرق در یک بازه متغیر بین تومان تا تومان خواهد بود. این لیست قیمت متغیر بوده و بستگی به نوع تعمیر و میزان آسیب دیدگی آبگرمکن ایران شرق شما دارد.

چنانچه آبگرمکن ایران شرق نیاز به تعویض قطعه داشته باشد، سرویسکار قبل از هرکاری این مسئله را با شما در میان می‌گذارد و هزینه تعمیر یا تعویض آن را هماهنگ می‌کند. چنانچه مشتری با هزینه مشکلی نداشته باشد و آن را تأیید کند، سرویسکار، به کارش ادامه می‌دهد.

میانگین قیمت

بیشترین قیمت

 تومان
 تومان

کمترین قیمت

 تومان

در صورتی‌که مشتری مایل به تعمیر آبگرمکن دیواری نباشد یا هزینه سرویس کامل را قبول نکند یا پس از کارشناسی، درخواست را لغو کند؛ مبلغ 50 هزار تومان بابت هزینه کارشناسی دریافت می‌شود.

تعمیرات آبگرمکن دیواری ایران شرق در محل انجام می‌شود؟


بله، آبگرمکن دیواری ایران شرق باید هر شش تا 12 ماه یک بار سرویس شود؛ در این صورت اگر مشکلی داشته باشد برطرف و از خرابی‌های جدی‌تر و تعمیرات پرهزینه جلوگیری می‌شود. خدمات سرویس و تعمیرات آبگرمکن دیواری ایران شرق آچارباز، در محل انجام می‌شوند. با استفاده از خدمات ما نیازی به انتقال آبگرمکن به تعمیرگاه نیست مگر این که مشکلاتی مثل سوراخ شدن مخزن اتفاق افتاده باشد. در این صورت هم آچارباز انتقال آبگرمکن ایران شرق به تعمیرگاه را برای شما، رایگان انجام می‌دهد.

رایج‌ترین مشکلات آبگرمکن ایران شرق کدام‌اند؟

از رایج‌ترین مشکلات آبگرمکن ایران شرق در مدل‌های مختلف می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. تغییر رنگ آب خروجی آبگرمکن دیواری ایران شرق
 2. هواگیری کردن آبگرمکن دیواری ایران شرق
 3. تعمیرات ترموستات آبگرمکن دیواری ایران شرق
 4. تعمیر شیر گاز آبگرمکن دیواری ایران شرق

تعمیرات آبگرمکن دیواری ایران شرق شامل چه مدل‌هایی می‌شود؟

 • تعمیر آبگرمکن دیواری ایران شرق مدل 3020
 • تعمیر آبگرمکن دیواری ایران شرق مدل کیانا
 • تعمیر آبگرمکن دیواری ایران شرق مدل کیهان
 • تعمیر آبگرمکن دیواری ایران شرق مدل کهکشان
 • تعمیر آبگرمکن گازی ایران شرق مدل یاس
 • تعمیر آبگرمکن گازی ایران شرق مدل ارغوان
 • تعمیر آبگرمکن گازی ایران شرق مدل نسترن
 • تعمیر آبگرمکن ایران شرق مدل مرجان
 • تعمیر آبگرمکن ایران شرق مدل کیمیا ks2017
 • تعمیر آبگرمکن ایران شرق مدل مروارید

تعمیرات آبگرمکن دیواری ایران شرق مدل کیمیا هم در آچارباز انجام می‌شود؟

بله، اغلب تعمیرکاران ما، دوره‌های تخصصی مرتبط را گذرانده‌اند؛ به همین دلیل، می‌توانند تعمیر آبگرمکن دیواری ایران شرق مدل کیمیا و سایر آبگرمکن‌های این برند را به بهترین نحو، انجام دهند.

سرویس آبگرمکن ایران شرق چیست و چگونه انجام می‌شود؟

به مجموعه کارهایی که موجب بهبود کار آبگرمکن می‌شود، سرویس آبگرمکن ایران شرق می‌گویند. در سرویس آبگرمکن ایران شرق، قطعاتی همچون مشعل، شمعک، لوله‌ها، دودکش و ... مورد بررسی قرار می‌گیرند تا دچار گرفتگی یا رسوب نشده باشند.

در سرویس آبگرمکن ایران شرق دو کار اصلی توسط تعمیرکار انجام می‌شود که بیشتر مشکلات آبگرمکن را حل می‌کنند:

 • هواگیری کردن آبگرمکن ایران شرق
 • رسوب زدایی کردن آبگرمکن ایران شرق

مدت زمان سرویس آبگرمکن ایران شرق، بسته به سختی آب، می‌تواند، هر چند ماه یک بار و یا سالانه انجام شود.

سرویس‌های سالانه، عمر دستگاه را افزایش می‌دهند. در صورت عدم سرویس‌های ماهانه یا سالانه، آبگرمکن گرمای آب دلخواه را به شما نمی‌دهد. علاوه براین، به دستگاه فشار وارد شده و عمر آن کم می‌شود.

آیا می‌توانیم سرویس آبگرمکن دیواری ایران شرق را خودمان انجام داده و در هزینه صرفه جویی کنیم؟

سرویس آبگرمکن ایران شرق شامل موارد زیر می‌شود:

 1. بررسی کامل دستگاه
 2. هواگیری
 3. با هواگیری درست و به موقع، می‌توان از رسوب گیری، جلوگیری کرد. هواگیری سبب می‌شود، تمام رسوبات ریز از دستگاه خارج شوند و به آبگرمکن ایران شرق، فشاری وارد نشود. این کار را افراد غیرمتخصص نیز، می‌توانند انجام دهند. اما بهتر است هواگیری کردن آبگرمکن، توسط تعمیرکار آبگرمکن ایران شرق، انجام شود.

 4. رسوب‌زدایی یا جرم گیری با اسیدشویی
 5. همانطور که گفته شد، جرم گیری آبگرمکن دیواری ایران شرق، توسط اسید انجام می‌شود. این کار نیاز به مهارت دارد و افراد مبتدی قادر به انجام آن نیستند. اسیدشویی، بهتر است، توسط سرویسکار آبگرمکن انجام شود.

چرا تعمیر آبگرمکن دیواری ایران شرق را به آچارباز بسپارم؟

استفاده از خدمات سرویس و تعمیرات آبگرمکن دیواری ایران شرق آچارباز، مزیت‌های زیادی برای شما دارد؛ از جمله:

 • مشاوره و پشتیبانی تلفنی
 • بعد از ثبت درخواست تعمیر آبگرمکن دیواری ایران شرق در آچارباز، کارشناس پشتیبانی ما، با شما تماس می‌گیرد. در این تماس تلفنی، مشکل آبگرمکن شما دقیق‌تر بررسی می‌شود.

  اگر مشکل آبگرمکن شما، ساده باشد، تعمیرکار آچارباز، شما را راهنمایی می‌کند تا خودتان، مشکل را حل کنید. در شرایطی که نیاز به تعمیرکار باشد، حدود هزینه تعمیرات به شما اعلام می‌شود و در صورت موافقت شما، مراحل ثبت سفارش شما ادامه پیدا می‌کند.

 • سرویس در محل
 • تمام خدمات تعمیر آبگرمکن دیواری ایران شرق در محل خانه یا شرکت شما انجام می‌شود. با استفاده از خدمات در محل آچارباز، نیازی به باز کردن آبگرمکن و انتقال آن به تعمیرگاه نیست.

 • شفافیت در خدمات و هزینه
 • آچارباز در هر مرحله و قبل از انجام خدمات، هزینه‌های سرویس و تعمیر آبگرمکن دیواری ایران شرق را به شما اعلام می‌کند. در صورت موافقت شما با هزینه‌ها، تعمیرکار به محل شما اعزام می‌شود. قبل از شروع تعمیر آبگرمکن هم، تعمیرکار ما هزینه نهایی را به شما اطلاع می‌دهد و با اعلام رضایت شما، آبگرمکن را تعمیر می‌کند.

 • سرویس و تعمیر تخصصی
 • اغلب تعمیرکاران آچارباز دوره‌های تخصصی مرتبط با سرویس و تعمیر آبگرمکن‌ها را گذرانده‌اند و تجربه کافی در این رابطه دارند. با توجه به این موضوع می‌توانید با خیال راحت از خدمات ما استفاده کنید.

 • انجام خدمات در زمان دلخواه شما
 • تعمیرکاران ما در هر زمان که مورد تایید شماست، به محل شما اعزام می‌شوند. این زمان می‌تواند خارج از ساعت‌های اداری و حتی روزهای تعطیل باشد.

 • گارانتی خدمات
 • خدمات تعمیر و سرویس آبگرمکن ایران شرق آچارباز، گارانتی دارد. در زمان تماس تعمیرکار می‌توانید مدت زمان گارانتی خدمات را از او بپرسید.

  خدمت تعمیر و سرویس آبگرمکن دیواری ایران شرق در آچارباز در چه شهر‌هایی انجام می‌شود؟

سامانه آچارباز

خدمات تعمیر و سرویس لوازم بزرگ، در شهر تهران توسط تعمیرکاران و متخصصین آچارباز و در محل شما انجام می‌شود. خدمات در محل آچارباز، با مسئولیت و گارانتی یک ماهه ارائه سرویس صورت می‌گیرد.

سامانه آچارباز

تعمیر و سرویس لوازم کوچک که قابل ارسال از طریق پست هستند، از سراسر کشور پذیرفته می‌شود. هزینه ارسال و دریافت دستگاه به عهده آچارباز است. این سرویس های ما نیز دارای یک ماه گارنتی خدمات هستند.

مراحل ثبت سفارش خدمات آبگرمکن دیواری ایران شرق در محل با آچارباز


01
مرحله اول

از طریق دکمه ثبت سفارش در همین صفحه، یا از طریق اپلیکیشن آچارباز، درخواست تعمیر یا سرویس دستگاه خود را ثبت کنید.

02
مرحله دوم

کارشناسان آچارباز با در نظر گرفتن برند، مدل، مشکل دستگاه و لوکیشن شما بهترین تعمیرکار را جهت عیب یابی معرفی خواهند کرد.

03
مرحله سوم

تعمیرکار جهت انجام هماهنگی لازم، با شما تماس گرفته تا در زمان دلخواه و مکان مورد نظر شما دستگاه را تعمیر و عیب یابی کند.

04
مرحله چهارم

بعد از انجام سرویس، هزینه را به تعمیرکار و یا به صورت آنلاین پرداخت نمایید. همچنین می توانید میزان رضایت خود را از نحوه سرویس دهی، در اپلیکیشن ثبت کنید.

سوالات متداول تعمیر آبگرمکن ایران شرق


تعمیر آبگرمکن دیواری ایران شرق در مناطق 22 گانه انجام می‌شود و مختص به غرب تهران یا شرق تهران نمی‌شود.
پس از ثبت درخواست و تماس کارشناس پشتیبانی، تعمیرکار با شما تماس می‌گیرد و زمان مراجعه را با شما هماهنگ می‌کنند.
اغلب تعمیرکاری که تجربه کاری در زمینه آبگرمکن دارد می‌تواند، تمامی مدل‌های آبگرمکن را تعمیر کند. بعنوان مثال تخصص تعمیرکار آبگرمکن ایران شرق با تعمیرکاری که کار تعمیرات آبگرمکن ایران رادیاتور را انجام می‌دهد، فرق چندانی نمی‌کند. در شرایط معمولی تعمیرکارهای ماهر آبگرمکن تمام قلق‌های آبگرمکن و راه درست تعمیر آن را می‌دانند.

اقدامات قبل و بعد از مراجعه تعمیر کار آبگرمکن دیواری ایران شرق

اگر برای تعمیر آبگرمکن دیواری ایران شرق، در آچارباز ثبت نام کرده‌اید، بهتر است قبل از حضور تعمیرکار در محل خانه یا شرکت‌تان، موارد زیر را انجام دهید:

 1. مشخصات کامل تعمیرکار را قبل از حضور از طریق پنل کاربری خود پیدا کنید و این اطلاعات را در جایی یاداداشت کنید.
 2. همه تعمیرکاران ما در زمان مراجعه به خانه یا شرکت شما باید لباسی با لوگوی آچارباز پوشیده باشند و کارت شناسایی مخصوص ما را داشته باشند. مشخصاتی که یادداشت کردید باید با مشخصات کارت شناسایی یکسان باشد؛ در غیر اینصورت از ورود تعمیرکار جلوگیری کنید و با پشتیبانی ما تماس بگیرید.
 3. حداقل یک ساعت قبل از زمان مراجعه تعمیر کار، آبگرمکن را خاموش کنید تا قطعات و بدنه آن سرد شود.
 4. تمام ورودی‌های آب و گاز آبگرمکن را ببندید.
 5. شما می‌توانید در تمام مراحل تعمیر آبگرمکن دیواری ایران شرق در کنار تعمیرکار بمانید و کار او را نظارت کنید.
 6. بعد از تمام شدن کار تعمیرکار آبگرمکن دیواری ایران شرق ، آبگرمکن را به طور کامل بررسی کنید تا تمام مشکلات آن برطرف شده باشد.
 7. بعد از انجام تعمیرات، در نظرسنجی آچارباز، شرکت و میزان رضایت‌تان از خدمات ما را ثبت کنید.

در صورتی که هر انتقاد یا پیشنهادی برای ارائه بهتر خدمات دارید، می‌توانید آن را در نظرسنجی ثبت کنید. نظرات شما، راهنمای ما در ارائه بهتر خدمات و سرویس‌های آچارباز است.