آچارباز

تعمیر ماشین های اداری
تجهیزات و ماشین های اداری، شامل تمام دستگاههایی میشوند که عموما در کار چاپ اسناد استفاده میشوند و بسیار در اداره‌جات پرمصرف و پرکاربرد است؛ مانند دستگاه کپی و فکس، دستگاه پلاتر و اسکنر، پرینترها و شارژ کارتریج اپلیکیشن تعمیرات ماشین های اداری در آچارباز یک راه ساده و سریع برای تعمیر و سرویس وسایل انواع دستگاه‌های Video و Audioاست. کافیست وارد اپلیکیشن آچارباز شده و دستگاه خود را جستجو و درخواست اعزام تعمیرکار را ثبت کنید. یا از طریق وبسایت آچارباز دکمه ثبت سفارش را برای ثبت درخواست خود بفشارید. پس از ثبت سفارش، نزدیکترین تعمیرکار در سریعترین زمان به محل شما اعزام خواهد شد.
حدود قیمت تعمیر ماشین های اداری چقدر است؟
حدود تقریبی قیمت تعمیر یا سرویس ماشین های اداری بسته به دستگاهی که تعمیر و یا نصب و سرویس میشود متفاوت است. بعنوان مثال هزینه تعمیر دستگاه کپی با هزینه شارژ کارتریج به دلیل تفاوت نوع کار و حجم کار، با یکدیگر متفاوت است. اما به صورت کلی بازه حداقل تا حداکثری هزینه تعمیر تجهیزات اداری از 50,400 تومان تا 10,615,000 تومان متغیر است. شما میتوانید جزئیات دقیق هزینه ها را در صفحه تعرفه آچارباز ببینید٬ همچنین هنگام ثبت سفارش٬ پشتیبانان آچارباز اطلاعات کامل‌تری را در مورد هزینه ها به شما خواهند داد.

میانگین قیمت

نمودار
بیشترین قیمت10,615,000 تومان
421,002 تومان
کمترین قیمت50,400 تومان
تعمیرات ماشین های اداری در چه برندهایی انجام می‌شود

در آچارباز تعمیر أنواع برند تجهیزات ماشین اداری انجام میشود:

برخی از مشکلات ثبت شده در زمینه تعمیر ماشین های اداری چیست؟

  پرینتر روشن نمیشود

  پرینتر مدام کاغذ جمع میکند و ...

  فکس روشن نمیشود

  فکس زنگ میخورد اما پاسخ نمی‌آید و ...

  دستگاه کپی کار نمیکند

  رنگها در دستگاه کپی قاطی کرده و ...

  خرابی نوار اینکودر

  پلاتر چاپ نمیکند و ...

  رنگهای اسکنر بهم ریخته است

  هنگام اسکن روی کاغذ خط عمودی ایجاد میشود و ...

برخی از مشکلات ثبت شده در زمینه تعمیر ماشین های اداری چیست؟

  شفافیت در اعلام هزینه ها

  تعمیر انواع تجهیزات و ماشین های اداری در هر برند معتبر در کوتاه‌ترین زمان

  استفاده از لوازم و قطعات با کیفیت

  گارانتی یک‌ماهه خدمت تعمیر

  رایگان بودن هزینه حمل دستگاه تا تعمیرگاه در صورت نیاز به تعمیر در تعمیرگاه آچارباز

  پشتیبانی مشتریان آچارباز در تمامی مراحل تعمیر

  و در نهایت کاهش هزینه ها و صرفه جویی در زمان

سرویس های مرتبط
تعمیر پرینتر
تعمیر فکس
تعمیر دستگاه کپی
تعمیر پلاتر
نصب و تعمیر اسکنر
شارژ کارتریج در محل
تمامی سرویس های آچارباز را در تعمیرات لوازم خانگی مشاهده کنید
سوالات متداول
چند روش برای ثبت سفارش وجود دارد: ابتدا دستگاه مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس روی دکمه ثبت سفارش موجود در آن صفحه را کلیک کرده و مراحل سفارش را تا پایان تکمیل کنید نصب اپلیکیشن آچارباز و ثبت سفارش از طریق اپلیکیشن در تمام روش ها، پس از ثبت سفارش منتظر تماس پشتیبانان آچارباز باشید تا برای تحویل دستگاه یا اعزام تعمیرکار با شما هماهنگ کنند.
خدمات تعمیرات ماشین های اداری در تهران با اعزام تعمیرکار به محل و یا ارسال دستگاه با پیک آچارباز انجام می شود. ارائه خدمات تعمیر برای شهرستان، با ارسال دستگاه از طریق پست، با هزینه آچارباز امکان‌پذیر است.
اطمینان
آیا تعمیرکار آچارباز فردی مطمئن است؟ از نظر امنیتی مشکلی برای کاربر ایجاد نخواهد شد؟

تمام متخصصینی که در آچارباز مشغول به کارند، از نظر سوابق کیفری و کاری، مورد بررسی قرار گرفته‌‌اند و فاقد سوءسابقه و بیماری‌های خاص هستند. این افراد مورد تایید آچاربازند و مشکلی برای کاربران ایجاد نخواهد شد. از طرفی آچارباز از صفر تا 100 کار درخواست خدمت را مانیتور کرده و در صورت مشاهده کوچک‌ترین مشکلی، وارد عمل خواهد شد. برخلاف ساختار کاری بسیاری از اپلیکیشن‌ها و سایت‌های ارائه دهنده سرویس خدمات و تعمیر، آچارباز واسطه میان سرویسکار و سرویس گیرنده نیست. سامانه اعزام سرویسکار آچارباز، در حقیقت ارائه کننده اصلی سرویس خدماتی به شماست و مسئولیت ارائه سرویس را به عهده خواهد گرفت.