درباره ما

ماموریت

خدمات باکیفیت در محل مشتریان و کمک به آنها برای اینکه به کارهای مهمتر خود رسیدگی کنند، ماموریت آچارباز است.

چشم انداز

در سراسر ایران بزرگ خدمات خود را ارائه کرده و نرخ بیکاری کشور را کاهش داده ایم.

شفافیت در هزینه ها

شفافیت در اعلام تعرفه خدمات از وظایف تمامی شرکت‌هایی است که با مشتریان زیادی در ارتباط هستند. به خصوص شرکت‌هایی که خدمات آنلاین ارائه می‌دهند نیز موظف هستند تا تمامی تعرفه‌های خود را به‌صورت شفاف به کاربران اعلام کنند. شرکت آچارباز نیز برای جلب رضایت مشتریان خود، لیستی از خدمات و تمامی هزینه‌های آن را در اختیار شما قرار داده است. گفتنیست هیچ هزینه‌ای پنهان نبوده و کارشناس قبل از انجام کار، هزینه‌ای کلی تعمیرات را با شما هماهنگ خواهد کرد

امنیت بالای خدمات

آچارباز با توجه به اینکه سامانه آنلاین اعزام تعمیرکار در محل است برای بهبود تجربه مشتریان خود افزایش امنیت و آسودگی خاطر آنها,خود را ملزم به تامین امنیت بیشتر خدمات خود را در محل می داند. لذا تمامی سرویسکاران آچارباز, قبل از شروع همکاری خود, علاوه بر احراز صلاحیت فنی , توسط مقامات امنیتی نیز احراز صلاحیت میشوند و از این رو همه آنها دارای گواهی عدم سوپیشینه از مراجع ذیصلاح هستند. همچنین ما در آچارباز در مورد سرویسکاران شاغل نیز استعلام های مستمر از اتحادیه های اصناف به عمل میاوریم تا بالا ترین امنیت ممکن را برای خدمات خود در محل شما تامین کنیم و بیش از پیش رضایت و اعتماد کاربران و مشتریان خود را جلب کنیم. در صورت مشاهده هر گونه تخلف, میتوانید با شمار ۰۲۱۵۴۵۹۱۶۰۰ تماس گرفته,و موارد را گزارش کنید. همکاران پشتیبانی, آماده بررسی و رفع مشکلات گزارش شده از جانب شما هستند.

کاهش هزینه ها، افزایش بهره وری

قطعا با وجود مشغله‌های زندگی امروز، پیدا کردن زمان مناسب جهت تعمیر، همچنین جابه‌جایی و حمل دستگاه‌های الکترونیکی و برقی با سختی همراه است و نمی‌توان به طور دائمی آن را به تعمیرگاه منتقل کرد. از این رو آچارباز با ارائه تخصصی خدمات در محل و داشتن تیمی متخصص و دوره دیده، این امکان را در اختیار شما قرار می‌دهد تا بدون صرفه هزینه اضافی و هدر دادن زمان خود، سرویسکار را به محل شما اعزام کرده و دستگاه شما را تعمیر کند.

مشتری مداری

امروزه در دنیای کسب‌‌وکار و رقابتی که در آن در حال شکل گیری است، حفظ مشتری و افزایش رضایت او یکی از مهم‌ترین المان‌های هر شرکتی محسوب می‌شود. آچارباز نیز در این زمینه مستثنی نبوده و به عنوان یکی از شرکت‌های خدمات رسان در محل، وظیفه خود می‌داند که با ارائه خدماتی با کیفیت، مشتریان بیشتری را جلب کرده و آسودگی خاطر را برای آنها به ارمغان بیاورد. از جمله اقداماتی که با هدف حمایت از مشتری و جلب رضایت او صورت گرفته می‌توان به سرعت ارائه خدمات، تنوع خدمات، پیگیری و فرآیند سنجش رضایت مشتری، سرعت عمل در مشاوره و پشتیبانی مشتری، انجام خدمات در زمان دلخواه شما و همچنین گارانتی خدمات اشاره کرد. آچارباز در تلاش است تا علاوه بر پاسخگویی تلفنی، از طریق راه‌های ارتباطی دیگری چون پیامک، ایمیل و چت آنلاین پاسخگوی شما کاربران گرامی باشد و رضایت شما را جلب کند.

ضمانت خدمات آچارباز

این روزها با توجه به هزینه‌های بالای خریداری لوازم الکترونیکی و برقی و همچنین حساسیت زیادی که در تعمیرات آنها وجود دارد و در مقابل افزایش واحدهای صنفی خدمات دهنده، آچارباز در تلاش است که خدمات خود را با بالاترین کیفیت و کمترین هزینه به مشتریان خود ارائه دهد. آچارباز در این راستا برای آسودگی خاطر تمامی مشتریان خود از خدمات دریافتی و قطعاتی که در تعمیرات مورد استفاده قرار می‌گیرد، 30 روز ضمانت را در اختیار آنها قرار می‌دهد. کافیست پس از مشاهده نقصی در کار؛ درخواست خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید و تا کارشناسان ما در اسرع وقت در محل شما حاضر شوند.

دکمه بازگشت به بالا