×

اپ آچارباز را نصب کنید!

نصب

قیمت و هزینه های نصب کولر گازی و اسپلیت، تعمیر و سرویس کولر گازی

هزینه و قیمت سرویس و تعمیر کولر گازی به نوع خدماتی که شما دریافت می کنید بستگی دارد. این خدمات از شارژ گاز کولر گازی تا تعویض قطعات مصرفی و یا آسیب دیده، تعرفه‌های متنوعی دارند. به طور میانگین هزینه انجام تعمیرات و سرویس ها در زمینه کولر گازی از تومان تا تومان متغیر است. همچنین اگر قطعه ای در دستگاه شما نیاز به تعویض داشته باشد، هزینه تعمیر آن به فاکتور شما اضافه خواهد شد.

میانگین قیمت

بیشترین قیمت

 تومان
 تومان

کمترین قیمت

 تومان

درخدمات سرویس کولر گازی و اسپلیت چه کارهایی انجام می شود؟

در سرویس کولر گازی، سرویسکار تمامی قطعات کولر را شستشو داده و از عملکرد صحیح آنها مطمئن می شود. تمیزی فیلتر، کندانسور، شستشوی و روغن کاری قطعات تنها چند کار مهم در فرآیند سرویس کولر گازی است. این خدمات روی انواع کولر گازی ایستاده، کولر گازی پرتابل، کولر گازی پنجره ای و اسپلیت ارائه می شود.

برای افزایش طول عمر کولر گازی و عملکرد مناسب آن، سرویس این دستگاه بهترین کاری است که می توان انجام داد. با انجام سرویس دوره‌ای شما اطمینان پیدا می کنید که کولر اسپلیت در بهترین حالت ممکن خود است و بدون خراب شدن ناگهانی کار می‌کند .علاوه بر این سرویس دوره ای کولر گازی می تواند در کاهش هزینه های برق نیز موثر باشد.

سرویس کولر گازی شامل دو بخش سرویس تابستانه و سرویس زمستانه می‌شود. بهتر است قبل از شروع گرما و راه اندازی دوباره کولر و همچنین در پایان استفاده از کولر در ابتدای فصل سرما، کولر گازی را سرویس کنید.

با سرویس به موقع کولرهای گازی، عمر مفید دستگاه افزایش می‌یابد و در نتیجه از هزینه‌های تعمیرات که در آینده ممکن است ایجاد شود نیز کاسته خواهد شد.

چرا کولر گازی را سرویس کنیم؟
سرویس کولر گازی شامل چه مواردی می‌شود؟

سرویس اسپلیت و کولر گازی شامل چه مواردی می‌شود؟

1- تعمیر و سرویس پنل داخلی کولر گازی

  • شستشو یا تعویض فیلتر کولر گازی
  • بررسی مسیر خروجی آب کولر گازی
  • تمیز کردن کویل کولر گازی
  • تمیز کردن سنسور یا ترموستات کولر گازی

2- تعمیر و سرویس پنل خارجی کولر گازی

  • کنترل سطح گاز سیستم کولر گازی
  • شستشوی فین ها کولر گازی
  • نظافت جعبه برق پنل کولر گازی
  • کنترل نهایی پنل خارجی کولر گازی

بیشترین تیکت هایی که در آچارباز برای تعمیر کولر گازی و تعمیر اسپلیت ثبت شده اند شامل موارد زیر می شود:

چرا اسپلیت خنک نمی کند و باد گرم دارد؟

عوامل زیادی در خنک نکردن و باد گرم کولر گازی و اسپلیت دخیل است که از مهمترین آنها می توان به نشت گاز فریون، یخ زدن کویل اواپراتور، کثیفی کندانسور و خرابی موتور کولر گازی اشاره کرد. بهتر است بری این تعمیر دستگاه به تعمیرکار متخصص مراجعه کنید.

چرا از کولر گازی بوی بدی به مشام می رسد؟

اگر در لوله های اسپلیت گرفتگی به وجود امده باشد یا سینی از آب پر شده باشد، آب دچار بازگشت شده و بوی بد ایجاد می کند. برگشت آب، دیوارها و سقف را خراب خواهد کرد و باعث رشد کپک و قارچ در محیط می‌شود. با سرویس به موقع کولر گازی می توانید از بروز این مشکل جلوگیری کنید.

چرا باد کولر گازی پرتاب کمی دارد؟

یکی از اصلی‌ترین دلایل این اتفاق، کثیف شدن فیلتر کولر است. کثیفی فیلتر با گرد و غبار مانع از پرتاب پر قدرت باد می‌شود. این کثیفی مانع از عبور هوا شده و تنها راه حل ان سرویس کولر گازی و تمیز کردن به موقع فیلترها است.

خاموشی خود به خود کولر گازی

برخی اوقات در هنگام کار کولر گازی دستگاه خود به خود خاموش می شود. دلیل این اتفاق در 3 چیز خلاصه می گردد. وجود اتصال در برق ساختمان، نیم سوز شدن برد کولر و خرابی کمپرسور . بهتر است برای رفع این مشکل ابتدا برق ساختمان را و اتصالات کولر به برق را چک کرده و از سلامت آن مطمئن شوید. اگر در اتصالات کولر مشکلی وجود نداشت باید از یک متخصص تعمیر کولر برای حل مشکل خود کمک بگیرید.

زیاد بودن صدای کولر گازی

شنیدن صدای بلند و عجیب در حین کار کولر گازی نشانه ی خوبی نیست. یکی از دلایلی که در کولر گازی ایجاد صدا می کند تراز نبودن دستگاه است که به نصب نادرست دستگاه باز میگردد. دلیل دوم می تواند مشکلی در پنل خارجی و کندانسور اسپلیت ها باشد. وجود لانه ی پرندگان درون پنل یا خرابی کندانسور می تواند صدای بدی در حین کارکرد کولر ایجاد کند.

خدمات نصب سایبان کولر گازی در آچارباز

نصب سایبان کولر گازی در تهران از خدمات سامانه آچارباز است که می‌توانید در کنار خدماتی چون سرویس و تعمیر کولر گازی این خدمت آچارباز را هم سفارش بدهید.

نصب سایبان یکی از عواملی که می‌تواند در خنک تر شدن هوای کولر موثر باشد. با نصب آن هم از فرسایش کولر و قطعات آن در برابر آفتاب جلوگیری می‌کنید و هم از هوای خنک‌تری لذت میبرید و مصرف برق کاهش می یابد.

نصب سایبان کولر فقط برای کولر گازی انجام نمی‌شود، بلکه سایبان روی کولرهای آبی نیز قابل نصب است و مصرف انرژی این کولرهای نیز بهینه خواهد شد.

چرا کولر گازی را سرویس کنیم؟

تعمیر و نصب کولر گازی و اسپیلت چه برندهایی توسط آچارباز انجام می شود؟

نصب و تعمیر کولر گازی اجنرال OGENERAL
نصب و تعمیر
کولر گازی
اجنرال OGENERAL
نصب و تعمیر اسپلیت گری GREE
نصب و تعمیر
اسپلیت
گری GREE
نصب و تعمیر کولر گازی جنرال GENERAL
نصب و تعمیر
کولر گازی
جنرال GENERAL
نصب و تعمیر اسپلیت ال جی LG
نصب و تعمیر
اسپلیت
ال جی LG
نصب و تعمیر کولر گازی سامسونگ SAMSUNG
نصب و تعمیر
کولر گازی
سامسونگ SAMSUNG
نصب و تعمیر اسپلیت تراست TRUST
نصب و تعمیر
اسپلیت
تراست TRUST
نصب و تعمیر اسپلیت میدیا Midea
نصب و تعمیر
اسپلیت
میدیا Midea
نصب و تعمیر کولر گازی هایسنس HISENSE
نصب و تعمیر
کولر گازی
هایسنس HISENSE
نصب و تعمیر کولر گازی هیتاچی HITACHI
نصب و تعمیر
کولر گازی
هیتاچی HITACHI
نصب و تعمیر اسپلیت گرین GREEN
نصب و تعمیر
اسپلیت
گرین GREEN

آیا آچاربار در زمینه تعمیر و سرویس کولر گازی، خدماتی ارائه می‌دهد؟

متخصص تعمیر کولر گازی آچارباز، مهارت لازم برای نصب، سرویس و تعمیر انواع کولرهای گازی اسپلیت، کولرهای پرتابل، ایستاده و پنجره‌ای را دارد. کولر گازی شما از هر برندی، با هر نوع خرابی، توسط کارشناسان آچارباز قابل تعمیر است. تعمیرکار کولر گازی، ابتدا دستگاه شما را عیب‌یابی می‌کند، سپس نسبت به تعمیر آن اقدام خواهد کرد.

حتی اگر مایل به جابه‌جایی و نصب مجدد کولر گازی خود باشید، این خدمت توسط آچارباز انجام می‌شود.

سوالات متداول تعمیر و سرویس کولر گازی

خدمت سرویس و تعمیر کولر گازی هم مانند سایر خدمات آچارباز بلافاصله بعد از ثبت درخواست پاسخ داده خواهد شد. بعد از تماس پشتیبان با شما و انجام هماهنگی‌های لازم، سرویسکار موردنظر به محل شما اعزام خواهد شد.

آچارباز بدون محدودیت زمانی، حتی روزهای تعطیل هم، خدمت نصب و تعمیر کولر گازی و اسپلیت را به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

اگر شما مشکل کولر گازی خود را نمی‌دانید، می‌توانید از کارشناسان آچارباز درخواست کنید تا دستگاه شما را بررسی کنند. بعد از کارشناسی، قیمت موردنظر به شما اعلام می‌شود. اگر با قیمت اعلام شده از سوی کارشناس آچارباز موافق نبودید، تنها مبلغی بابت کارشناسی پرداخت می‌کنید.

گاهی هم در حین تعمیر کولر گازی، کارشناس متوجه مشکل دیگری در دستگاه می‌شود که در صورت موافقت شما، نسبت به رفع این مشکل اقدام خواهد کرد.

خیر. تعمیرکار کولر گازی آچارباز، تمامی ابزار موردنیاز برای نصب، سرویس و تعمیر کولر گازی را با خود همراه دارد.

سرویس تعمیر کولر گازی، در حال حاضر در مناطق 22 گانه تهران ارائه می‌شود.

نصب و تعمیر کولر گازی

آیا متخصصین کولر گازی آچارباز مطمئن هستند؟ از نظر امنیتی مشکلی برای کاربر ایجاد نخواهد شد؟

تمام متخصصینی که در آچارباز مشغول به کارند، از نظر سوابق کیفری و کاری، مورد بررسی قرار گرفته‌‌اند و فاقد سوء سابقه و بیماری‌های خاص هستند. این افراد مورد تایید آچارباز هستند.

از طرفی آچارباز از صفر تا 100 کار درخواست خدمت را مانیتور کرده و در صورت مشاهده کوچک‌ترین مشکلی، وارد عمل خواهد شد. همانطور که گفته شد برخلاف ساختار کاری بسیاری از اپلیکیشن‌ها و سایت‌های ارائه دهنده خدمت اعزام کارشناس کولر گازی، آچارباز واسطه میان سرویسکار و سرویس گیرنده نیست. سامانه اعزام سرویسکار آچارباز در حقیقت ارائه کننده اصلی سرویس خدماتی به شماست و مسئولیت ارائه سرویس را به عهده خواهد گرفت.

در پایان کار از طریق پنل کاربری خود می‌توانید رضایت و یا عدم رضایت خود را از کارشناس مربوطه به سامانه اعلام کنید. سیستم Happy call آماده شنیدن نظرات شما خواهد بود.