هزینه تعمیر dvd palyer چقدر است؟

هزینه تعمیر dvd palyer در آچارباز، از تومان تا تومان متغیر است. تعیین میزان دقیق این هزینه، بسته به نوع سرویس و خدماتی است که برای دستگاه انجام خواهد شد. در صورت نیاز دستگاه به تعویض قطعه، هزینه تعویض آن جدا از اجرت تعمیر محاسبه خواهد شد.

میانگین قیمت

بیشترین قیمت

 تومان
 تومان

کمترین قیمت

 تومان

تعمیرات دی وی دی سامسونگ، مارشال، ال جی با آچارباز

با دستگاه دی وی دی پلیر می‌توانید به راحتی انواع فیلم، موسیقی و سریال را تماشا کنید. وجود پورت usb در این دستگاه به شما امکان می‌دهد، فایل‌های چند رسانه‌ای خود را بدون هیچ دردسری پخش کنید.

قطعات به کار رفته در dvd player، بسیار ظریف و شکننده بوده و به همین دلیل امکان خرابی آن‌ها بیشتر از سایر لوازم صوتی و تصویری است. برخی از مشکلات پیش آمده برای دستگاه را، می‌توان در خانه و بدون نیاز به تعمیرکار، فقط با راه اندازی دوباره آن برطرف کرد. اما برای حل مشکلات جدی، باید از یک تعمیرکار ماهر کمک گرفت.

تعمیرات دی وی دی پلیر سامسونگ، مارشال و ال جی و...در آچارباز به صورت پیکاپ اند دلیوری است.یعنی بعد از ثبت درخواست شما در سایت و اپلیکیشن، تیم پشتیبان آچارباز با شما تماس می گیرد و بعد از انجام هماهنگی لازم، پیک آچارباز را به محل مورد نظر شمااعزام می شود. پیک دستگاه را از شما تحویل گرفته، نزد تعمیرکار برده و بعد از رفع ایراد و تعمیر، دستگاه را دوباره به شما بر می‌گرداند.

سروصدای ناهنجار دی وی دی پلیر در حین کار

متوجه شده‌اید که دستگاه در حین کار، سروصدای اضافی و ناهنجار از خود تولید می‌کند. سروصدای دستگاه در حین کار اغلب به دلیل وجود مشکل در واحد‌های read و write است. البته کج بودن دیسک مورد استفاده نیز، می‌تواند باعث چنین مشکلی شود. برای برطرف کردن این ایراد باید، از تعمیرکار ماهر آچارباز کمک بگیرید.

نشستن گرد و غبار روی دستگاه

اغلب اوقات اکثر مشکلاتی که برای دستگاه دی وی دی رخ می‌دهد، به دلیل عدم استفاده از آن است. به عنوان مثال قرار گرفتن دستگاه در محیط‌هایی که گرد و غبار بسیاری به خود جذب می‌کنند، می‌تواند باعث وجود مشکلاتی در کارکرد آن شود. برای حل این مشکل می‌توان با استفاده از ابزار مناسب، بدنه دستگاه را باز کرد و با استفاده از الکل و گوش پاک کن قطعات را تمیز کرد. شما می‌توانید این کار را بدون تعمیرکار انجام دهید، اما اگر از تخصص کافی در این زمینه برخوردار نیستید، بهتر است از یک تعمیرکار کمک بخواهید.

علت نخواندن سی دی در دستگاه دی وی دی

برای حل مشکل خوانده نشدن دیسک در dvd player، لازم نیست از ابتدا دستگاه را عیب یابی کنید. بهتر است دیسک را بررسی کرده و ببینید که دچار خراشیدگی شده است یا نه. اکثر دیسک‌ها، بعد از استفاده متوالی دچار خراشیدگی شده و دستگاه برای خواندن آن‌ها دچار مشکل می‌شود. استفاده متوالی از دیسک‌هایی که به این مشکل دچار هستند، در نهایت باعث آسیب به لنز دستگاه می‌شود.

تمامی سرویس های آچارباز را در تعمیرات لوازم خانگی مشاهده کنید

تعمیرات DVD Player که به آچارباز سپرده شده‌اند

 • دی وی دی پلیر روشن نمی‌شود
 • دیسک در دستگاه خوانده نمی‌شود
 • مشکل باز و بسته شدن دی وی دی پلیر
 • پخش نشدن فیلم فلش در دی وی دی
 • سیاه سفید شدن دی وی دی
 • دی وی دی صدا ندارد
 • نچرخیدن سی دی در دستگاه

آچارباز چه خدماتی را در زمینه تعمیر dvd player ارائه می‌دهد؟

 • تعویض و تعمیر قطعات داخلی dvd player
 • نظافت داخلی و خارجی قطعات دی وی دی پلیر
 • تعویض و تعمیر دکمه‌های دستگاه
 • تعویض و تعمیر سیم و کابل dvd player

مزایای تعمیر dvd player با آچارباز

 • گارانتی یکماهه تعمیر دستگاه
 • شفافیت در قیمت و هزینه‌های تعمیر
 • صرفه جویی در وقت، هزینه و انرژی مشتری
 • سرویس و تعمیر دستگاه در زمان دلخواه مشتری

تعمیر انواع برند‌های dvd player با آچارباز

تعمیر دی وی دی پلیر جی پلاس G Plus
تعمیر دی وی دی پلیر
جی پلاس G Plus
تعمیر دی وی دی پلیر مارشال Marshal
تعمیر دی وی دی پلیر
مارشال Marshal
تعمیر دی وی دی پلیر ال جی LG
تعمیر دی وی دی پلیر
ال جی LG
تعمیر دی وی دی پلیر سونی Sony
تعمیر دی وی دی پلیر
سونی Sony
تعمیر دی وی دی سامسونگ Samsung
تعمیر دی وی دی
سامسونگ Samsung
تعمیر دی وی دی بی ال اس BLS
تعمیر دی وی دی
بی ال اس BLS
تعمیر دی وی دی یاماها Yamaha
تعمیر دی وی دی
یاماها Yamaha
تعمیر DVD Player با آچارباز

چرا به آچارباز اعتماد کنم؟

سوابق کاری و کیفری تمامی سرویسکاران آچارباز بررسی شده و تمامی آن‌ها دارای گواهی عدم سوپیشینه و بیماری خاص هستند.

آچارباز بر خلاف بسیاری از شرکت‌های ارائه کننده خدمات، که تنها نقش واسط را بین سرویسکار و سرویس گیرنده ایفا می‌کنند، از صفر تا صد جریان عملیات با سرویس گیرنده خواهد بود. پس از پایان خدمت تیم پشتیبان آچارباز با سرویس گیرنده تماس گرفته و میزان رضایت او را از خدمت انجام شده جویا خواهد شد.