هزینه تعمیر سینمای خانگی سونی

به صورت میانگین، هزینه تعمیرات سینمای خانگی سونی در آچارباز بین تومان تا تومان متغیر است. در بخش تعرفه خدمات آچارباز اطلاعات جزیی تر در زمینه هزینه خدمات تعمیر سینمای خانگی سونی ارائه شده است. اما به صورت کلی هزینه و قیمت انجام تعمیرات سینمای خانگی، به نوع مشکل بستگی دارد.

میانگین قیمت

بیشترین قیمت

 تومان
 تومان

کمترین قیمت

 تومان

سرویس و تعمیرات تلویزیون سونی در محل


کیفیت بالای سینما خانگی سونی باعث شده، این دستگاه اغلب نیازی به تعمیر نداشته و گاهی با یک سرویس دوره‌ای تمامی مشکلات آن بر طرف شود. سرویس دوره‌ای، علاوه بر افزایش بازدهی دستگاه بر عمر مفید آن نیز افزوده، از مستهلک شدن قطعات جلوگیری کرده و در هزینه‌های مربوط به تعمیر آن نیز صرفه جویی می‌کند. اگر سرویس دوره‌ای به موقع انجام نشود، دستگاه نیاز به تعمیر اساسی پیدا می‌کند.

برای رفع ایراد و عیب یابی این مشکلات، باید سرویس و تعمیر سینمای خانگی سونی را به آچارباز سپرد. در ادامه به برخی از مزایای این خدمت با آچارباز می‌پردازیم:

  • تعمیر دستگاه در محل
  • اعزام تعمیرکار در زمان دلخواه شما
  • استفاده از قطعات اصل و با کیفیت
  • ثبت درخواست به صورت آنلاین بدون مراجعه حضوری
  • ضمانت و گارانتی یکماهه تعمیر دستگاه

بیشترین مشکلات سینمای خانگی سونی که در آنها ثبت تیکت داشته ایم:

با وصل شدن فلش، سینمای خانگی خاموش می‌شود:

اگر بعد از اتصال فلش و خواندن چند فایل سینمای خانگی شما خاموش می‌شود، باید بدانید که برد اصلی دستگاه دچار اختلال شده است.

سینمای خانگی روی منوی دستگاه گیر کرده و بالا نمی‌آید:

اگر با چنین مشکلی مواجه شدید، باید برای تعمیر دستگاه اقدام کنید زیرا برد اصلی سینمای خانگی خراب شده است.

سینمای خانگی پیغام خطا protection off نشان می‌دهد:

اغلب اوقات این خطا، خبر از وجود مشکل در برد اصلی دستگاه می‌دهد.

سینمای خانگی صدای خش خش می‌دهد:

اتصال بین کابل‌ها و سیم دستگاه دچار مشکل شده است.

هزینه انجام تعمیر سینمای خانگی برند سونی چقدر است؟

هزینه تعمیر سینمای خانگی سونی، بسته به نوع مشکل پیش آمده برای دستگاه و سرویس درخواستی متغیر است. بیشتر تعمیرکاران قیمت مشخصی برای تعمیر دستگاه ندارند اما آچارباز، با برخورداری از جدول لیست قیمت، خیال مشتری را از بابت هزینه آسوده می‌کند.

تمام تلاش سرویسکار آچارباز این است که قطعات دستگاه را تعمیر کرده تا هزینه اضافه‌ای بابت تعویض قطعات پرداخت نشود. اما بعضی از قطعات قابل تعمیر نبوده و تنها راه رفع ایراد دستگاه تعویض آن‌ها است. در این شرایط تعمیرکار با رضایت شما، قطعه را تعویض خواهد کرد. هزینه تعویض قطعه جدا از هزینه اجرت محاسبه خواهد شد.

  خدمت تعمیرات سینما خانگی در آچارباز در چه شهر‌هایی انجام می‌شود؟

سامانه آچارباز

خدمات تعمیر و سرویس لوازم بزرگ، در شهر تهران توسط تعمیرکاران و متخصصین آچارباز و در محل شما انجام می‌شود. خدمات در محل آچارباز، با مسئولیت و گارانتی یک ماهه ارائه سرویس صورت می‌گیرد.

سامانه آچارباز

تعمیر و سرویس لوازم کوچک که قابل ارسال از طریق پست هستند، از سراسر کشور پذیرفته می‌شود. هزینه ارسال و دریافت دستگاه به عهده آچارباز است. این سرویس های ما نیز دارای یک ماه گارنتی خدمات هستند.

مراحل ثبت سفارش تعمیرات تخصصی در محل با آچارباز


01
مرحله اول

از طریق دکمه ثبت سفارش در همین صفحه، یا از طریق اپلیکیشن آچارباز، درخواست تعمیر یا سرویس دستگاه خود را ثبت کنید.

02
مرحله دوم

کارشناسان آچارباز با در نظر گرفتن برند، مدل، مشکل دستگاه و لوکیشن شما بهترین تعمیرکار را جهت عیب یابی معرفی خواهند کرد.

03
مرحله سوم

تعمیرکار جهت انجام هماهنگی لازم، با شما تماس گرفته تا در زمان دلخواه و مکان مورد نظر شما دستگاه را تعمیر و عیب یابی کند.

04
مرحله چهارم

بعد از انجام سرویس، هزینه را به تعمیرکار و یا به صورت آنلاین پرداخت نمایید. همچنین می توانید میزان رضایت خود را از نحوه سرویس دهی، در اپلیکیشن ثبت کنید.

سوالات متداول


آچارباز تعمیر تمامی لوازم برند سونی را در سرویس ها و خدمات خود دارد، برای دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه تعمیرات لوازم خانگی سونی مراجعه کنید.
تمامی سرویسکاران آچارباز، قبل از مراجعه به محل، با شما تماس گرفته و بعد از انجام هماهنگی لازم در زمان دلخواه شما در مکان مورد نظرتان حضور خواهند یافت.
بلی، شما اگر به هر دلیلی با سرویسکار به تفاهم نرسیدید، فقط هزینه کارشناسی را پرداخت خواهید کرد.
تمامی سرویسکاران آچارباز، تمامی ابزار و قطعاتی که برای تعمیر دستگاه شما نیاز است را با خود به‌همراه دارند.