جدول هزینه تعمیرات تلویزیون‌های سونی

به صورت میانگین، هزینه تعمیرات تلویزیون سونی در آچارباز بین تومان تا تومان متغیر است. در بخش تعرفه خدمات آچارباز اطلاعات جزیی تر در زمینه هزینه خدمات تعمیر تلویزیون سونی ارائه شده است. اما به صورت کلی هزینه و قیمت انجام تعمیرات تلویزیون شما به نوع مشکل بستگی دارد.

میانگین قیمت

بیشترین قیمت

 تومان
 تومان

کمترین قیمت

 تومان

سرویس و تعمیرات تخصصی تلویزیون سونی در آچارباز


یکی از بهترین راه‌ها برای افزایش طول عمر تلویزیون سونی، استفاده از سرویس دوره‌ای است. با انجام این پروسه، می‌توان ایرادات جزئی دستگاه را برطرف کرده و آن را برای یک دوره طولانی از تعمیر بی‌نیاز کرد. اما اگر سرویس دوره‌ای به موقع انجام نشود، دستگاه به تعمیرات اساسی نیاز خواهد داشت. قطعات تلویزیون، از حساسیت بالایی برخوردار بوده و گران قیمت هستند. به همین دلیل نمی‌توان عیب یابی و تعمیر تلویزیون سونی را به هر تعمیرکاری سپرد. برای استفاده از خدمات سرویس و تعمیر تلویزیون سونی، کافیست درخواست خود را آنلاین در سامانه آچارباز ثبت کنید. در ادامه به برخی از مزایای خدمت تعمیر تلویزیون با آچارباز اشاره می‌کنیم:

  • تعمیر دستگاه در محل
  • اعزام تعمیرکار در زمان دلخواه شما
  • استفاده از قطعات اصل و با کیفیت
  • گارانتی و ضمانت یکماهه تعمیر دستگاه
  • ثبت درخواست به صورت آنلاین بدون مراجعه حضوری
  • هزینه ایاب و ذهاب رایگان تعمیرکار و ارسال پیک

بیشترین مشکلاتی که در تلویزیون های سونی در آنها ثبت تیکت داشته ایم:

افتادن خطوط افقی روی تصویر تلویزیون سونی

ضربه خوردن پنل و یا خرابی برد تیکان، می‌تواند عامل افتادن خطوط روی صفحه و تصویر تلویزیون باشد.

تلویزیون سونی دیر روشن می‌شود

اگر بعد از فشردن دکمه پاور، دقایق زیادی طول می‌کشد تا تلویزیون سونی روشن شود به احتمال قوی مشکلی در مین برد و یا برد پاور به وجود آمده است.

روی تصویر تلویزیون نقاط سیاهرنگ دیده می‌شود

این نقاط سیاهرنگ، ابتدا بسیار کوچک بوده اما به مرور زمان بزرگ‌تر می‌شوند. افتادن این نقاط روی تصویر، اغلب به دلیل وجود مشکل در پیکسل‌های دستگاه است.

تلویزیون سونی هنگ کرده و هیچ دکمه‌ای کار نمی‌کند

در چنین شرایطی، حتی برای خاموش کردن دستگاه، باید آن را از برق کشید. اگر با این مشکل مواجه شدید، باید به سرعت برای تعمیر دستگاه اقدام کنید زیرا برد اصلی تلویزیون دچار مشکل شده است.

هزینه انجام تعمیرات تلویزیون برند سونی در آچارباز چقدر است؟

هزینه تعمیر تلویزیون سونی، به نوع مشکل پیش آمده برای دستگاه و خدمت درخواستی بستگی دارد. اگر قطعه‌ای از تلویزیون سونی خراب شده باشد، تعمیرکار آن را با رضایت شما جایگزین خواهد کرد. در این صورت هزینه دریافتی شامل اجرت تعمیر دستگاه به علاوه هزینه خرید قطعه خواهد بود. در صورتیکه نیاز به تعویض قطعه نباشد، تنها اجرت انجام کار دریافت خواهد شد. در صفحه تعرفه خدمات آچارباز، لیست قیمت‌های تعمیر به طور کامل مشخص شده است.

  خدمت تعمیرات تلویزیون های برند سونی در آچارباز در چه شهر‌هایی انجام می‌شود؟

سامانه آچارباز

خدمات تعمیر و سرویس لوازم بزرگ، در شهر تهران توسط تعمیرکاران و متخصصین آچارباز و در محل شما انجام می‌شود. خدمات در محل آچارباز، با مسئولیت و گارانتی یک ماهه ارائه سرویس صورت می‌گیرد.

سامانه آچارباز

تعمیر و سرویس لوازم کوچک که قابل ارسال از طریق پست هستند، از سراسر کشور پذیرفته می‌شود. هزینه ارسال و دریافت دستگاه به عهده آچارباز است. این سرویس های ما نیز دارای یک ماه گارنتی خدمات هستند.

مراحل ثبت سفارش تعمیرات در محل با آچارباز


01
مرحله اول

از طریق دکمه ثبت سفارش در همین صفحه، یا از طریق اپلیکیشن آچارباز، درخواست تعمیر یا سرویس دستگاه خود را ثبت کنید.

02
مرحله دوم

کارشناسان آچارباز با در نظر گرفتن برند، مدل، مشکل دستگاه و لوکیشن شما بهترین تعمیرکار را جهت عیب یابی معرفی خواهند کرد.

03
مرحله سوم

تعمیرکار جهت انجام هماهنگی لازم، با شما تماس گرفته تا در زمان دلخواه و مکان مورد نظر شما دستگاه را تعمیر و عیب یابی کند.

04
مرحله چهارم

بعد از انجام سرویس، هزینه را به تعمیرکار و یا به صورت آنلاین پرداخت نمایید. همچنین می توانید میزان رضایت خود را از نحوه سرویس دهی، در اپلیکیشن ثبت کنید.

سوالات متداول


تمامی سرویسکاران آچارباز، قبل از مراجعه به محل، با شما تماس گرفته و هماهنگی لازم برای تاریخ و زمان حضور او انجام خواهد شد.
بلی، شما اگر به هر دلیلی با سرویسکار به تفاهم نرسیدید، فقط هزینه کارشناسی را پرداخت خواهید کرد.
تمامی سرویسکاران آچارباز، تمامی ابزار و قطعاتی که برای تعمیر دستگاه شما نیاز است را با خود به‌همراه دارند.