هزینه تعمیرات تبلت در آچارباز چقدر است؟

قیمت انجام تعمیرات تبلت به صورت میانگین از تومان تا تومان متغیر است. ممکن است دستگاه شما مشکلی نرم افزاری داشته باشد، یا با انجام فلش مشکل برطرف شود، یا ممکن است مشکل تبلت شما در حد تعویض صفحه نمایش آن باشد که واضح است نیاز به تعویض قطعه و هزینه بالاتری خواهد داشت.
پس از ثبت سفارش شما در سامانه آچارباز، کارشناسان پشتیبانی با شما تماس گرفته و در مورد نحوه ارائه خدمات و همچنین هزینه های آن اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار خواهند داد.

میانگین قیمت

بیشترین قیمت

 تومان
 تومان

کمترین قیمت

 تومان

مرکز تخصصی تعمیرات تبلت آچارباز

از زمان حضور تلفن های هوشمند در بازارهای جهانی، به مرور با دستگاه‌هایی با همان ویژگی‌های تلفن‌های هوشمند اما صفحه نمایش های بزرگتر و امکانات صوتی و تصویری بیشتر با نام تبلت مواجه شدیم. همانطور که گفته شد، تبلت ها ویژگی هایی مانند گوشی های تلفن همراه دارند و حتی از آنها برای برقراری تماس و اتصال به اینترنت و غیره نیز می توانن استفاده کرد. کم کم این دستگاه ها در میان خانواده ها برای سرگرمی فرزندانشان نیز باب شد و به مرور عبارت تعمیر تبلت نیز شکل گرفت.
استفاده مداوم از تبلت ها، شارژ کردن آنها با کابل‌های نامتعارف، جابجایی غلط و ضربه خوردن آنها از عواملیست که موجب خرابی این دستگاه‌ها می‌‌شود. پیدا کردن تعمیرگاهی مناسب که بدون وارد کردن خرابی بیشتر و با استفاده از تجهیزات و قطعات مطمئن و اصلی تعمیرات تبلت را انجام بدهد هم کار آسانی نیست. تعمیرکار تبلت باید تخصص کافی در زمینه تشخیص مشکلات نرم افزاری یا سخت افزاری و در نتیجه تعمیر تبلت را داشته باشد.

تعمیر و سرویس تبلت در محل

آیا در آچارباز تعمیر تبلت های چینی هم انجام می‌شود؟

بله تعمیرکاران ما در بخش تعمیرات تبلت، برندهای متفرقه را نیز در کنار برندهای معتبر و شناخته شده مانند تعمیرات تبلت سونی، تعمیر تبلت سامسونگ، تعمیر تبلت لنوو، تعمیر تبلت نار تب، تعمیر تبلت ایسر و... انجام خواهند داد. در مسیر انجام تعمیرات در ابتدا کارشناسان ما دستگاه را بررسی و کارشناسی می‌کنند در صورتی که تعمیر دستگاه به صرفه نباشد و امکان بازگشت مشکل وجود داشته باشد، این مورد به شما اطلاع داده خواهد شد.

آیا تعمیرکار تبلت آچارباز، دستگاه را با خود به تعمیرگاه خواهد برد؟

اگر مشکل دستگاه قابل حل در محل نبوده و نیاز باشد که روی آن تست انجام شود، تعمیرکار دستگاه شما را با هماهنگی خودتان و آچارباز، به تعمیرگاه منتقل می‌کند.

رفع مشکلات نرم افزاری تبلت ها و به روزرسانی اپلیکیشن ها

یکی از مشکلاتی که در کارکرد صحیح تبلت اختلال ایجاد می کند، مشکلات نرم افزاری آن است. هنگ کردن مداوم دستگاه، بیرون آمدن از اپلیکیشن ها در هنگام اجرای آنها، به روز نشدن اپلیکیشن‌ها، نمایش خطاهای روی صفحه نمایش، قفل شدن دستگاه و نیاز آن به ریست شدن، اینها از اختلالات نرم افزاری است که در کارکرد تبلت ها رخ می‌دهد. ما در آچارباز تمام خطاها و مشکلات نرم افزار دستگاه شما را بررسی و رفع می کنیم و دستگاه را با حال خوب آن دوباره به شما برمی گردانیم.

مزایای خدمت تعمیر و سرویس تبلت در محل آچارباز چیست؟

 • شفافیت در هزینه‌ها
 • صرفه جویی در زمان
 • عدم نیاز به مراجعه تا تعمیرگاه
 • انجام خدمت در زمان دلخواه شما
 • پشتیبانی خدمات مشتریان آچارباز
 • گارانتی یک‌ماهه خدمت تعمیر تبلت
 • استفاده از یک متخصص تعمیر تبلت باتجربه

تعمیرات سخت افزاری تبلت با بهترین قطعات

بسیاری از مشکلاتی که برای تبلت‌ها پیش می آید، ایرادات سخت افزاری است. حتی با وجود اینکه تبلت کار می کند و به ظاهر مشکل نرم افزاری دارد، ممکن است یکی از قطعات آن به مشکل خورده باشد. بعضی از مشکلات سخت افزاری تبلت ها را در ادامه می‌بینید:

 • قطع شدن آنتن دهی تبلت؛ با وجود سیم کارت در دستگاه، آنتن ندارید
 • تبلت شارژ نمی شود؛ آی سی شارژ و آی سی تغذیه دچار اختلال شده است
 • خش خش کردن اسپیکر تبلت به هنگام بلند شدن صدا
 • تبلت کامل شارژ می‌شود اما خیلی زود شارژ آن خالی می شود
 • حساسیت تاچ ال سی دی تبلت خیلی کم شده و باید چندین بار روی آن ضربه بزنیم
 • داغ شدن تبلت در هنگام کار با آن
 • دوربین تبلت از کار افتاده و چیزی نمایش نمی دهد
 • تبلت به وای فای وصل نمی شود
 • نور صفحه نمایش تبلت کم شده است
 • تبلت ضربه خورده و بعد از آن مدام هنگ می کند

چطور می‌توان از خدمات تعمیر تبلت در محل آچارباز استفاده کرد؟

برای استفاده از سرویس تعمیر تبلت آچارباز، شمادر ابتدا باید از یکی از مسیر های وب سایت و اپلیکیشن، اقدام به ثبت درخواست کنید. سپس کارشناسان پشتیبانی آچارباز با شما تماس گرفته و زمان و محل ارائه خدمات را با شما هماهنگ خواهند کرد. تعمیرکار تبلت آچارباز در زمان هماهنگ شده به محل اعزام می‌گردد. اگر مشکل دستگاه قابل حل در همان محل و با تجهیزات همراه تعمیرکار باشد، تعمیرات انجام خواهد شد. در غیر این صورت دستگاه رسید شده و به لابراتوار تعمیرات منتقل خواهد شد.

تعمیر تبلت در محل آچارباز

آیا ممکن است هزینه تعمیر تبلت تغییر کند؟

گاهی بسته به نوع خرابی و یا شدت آسیب وارد شده، هزینه تعمیر تبلت تغییر می‌کند، که در صورت رضایت شما برای ادامه کار، دستگاه تعمیر می‌شود. البته تغییر قیمت تعمیر تبلت شامل اجرت نمی‌شود و به نوع قطعه‌ای که روی دستگاه وصل می‌شود بستگی دارد.
هزینه‌هایی که در لیست تعرفه آچارباز برای تعمیر تبلت ذکر شده، شامل اجرت کار است و قیمت قطعه مصرفی خارج از این لیست است و براساس نرخ بازار محاسبه می‌شود.

بیشترین تیکت هایی که در تعمیر تبلت در آچارباز ثبت شده اند:

تبلت خاموش شده و روشن نمیشود

این مشکل می تواند هم به دلایل سخت افزاری اتفاق بیفتد و هم به دلایل نرم افزاری. ممکن است مدار شارژ تبلت، آی سی های تغذیه یا خرابی سوکت شارژ تبلت باشد. در کنار این موارد ممکن است سیستم عامل تبلت باگ گرفته باشد که باید بررسی شود.

تبلت روشن شده، اما در نمایش لوگو مانده است

این مشکل بیشتر به دلایل نرم افزاری اتفاق می‌افتد و به آن بوت نشدن تبلت می گویند. در تبلت های ال جی و هواوی و سامسونگ این مورد از ایرادات متدوال این دستگاه ها است. باید تبلت از لحاظ نرم افزاری توسط متخصص بررسی شود.

هیچ اپلیکیشنی روی تبلت نصب نمی شود

عدم نصب اپلیکیشن ها در درجه اول به تنظیمات یو ال بی دیباگ برمی گردد. ابتدا باید این تنظیمات را بررسی کرد. در بخش دوم این مشکل می تواند از خود سیستم عامل باشد، معمولا این مشکل را با فلش کردن دستگاه حل می کنیم.

مودم روشن است اما تبلت به اینترنت وصل نمی شود

این مشکل که بیشتر آن را با وصل نشدن وای فای تبلت می شناسیم، ممکن است از نرم افزار یا سخت افزار تبلت شما باشد. این مورد فقط با بازدید کارشناس مشخص می شود.

تبلت مدام هنگ می کند و وسط برنامه ریست می شود

هنگ کردن تبلت بیشتر به خاطر مشکلات نرم افزاری به ویژه خود سیستم عامل اندروید یا IOS آن است. بیشتر مواقع با فلش کردن و به روز کردن سیستم عامل این مشکل برطرف می شود.

آچارباز چه برندهایی از تبلت را تعمیر می‌کند؟

خدمت تعمیر تبلت در محل آچارباز شامل برندهای زیر می‌شود:

تعمیر تبلت سامسونگ Samsung
تعمیر تبلت
سامسونگ Samsung
تبلت اپل Apple
تبلت
اپل Apple
تبلت ال جی LG
تبلت
ال جی LG
تعمیر تبلت ایسوس Asus
تعمیر تبلت
ایسوس Asus
تعمیر تبلت لنوو Lenovo
تعمیر تبلت
لنوو Lenovo
آیا تعمیرکار تبلت آچارباز فردی مطمئن است؟

آیا تعمیرکار تبلت آچارباز فردی مطمئن است؟ از نظر امنیتی مشکلی برای کاربر ایجاد نخواهد شد؟

تمام متخصصینی که در آچارباز مشغول به کارند، از نظر سوابق کیفری و کاری، مورد بررسی قرار گرفته‌‌اند و فاقد سوء سابقه و بیماری‌های خاص هستند. این افراد مورد تایید آچاربازند و مشکلی برای کاربران ایجاد نخواهد شد. از طرفی آچارباز از صفر تا 100 کار درخواست خدمت را مانیتور کرده و در صورت مشاهده کوچک‌ترین مشکلی، وارد عمل خواهد شد. برخلاف ساختار کاری بسیاری از اپلیکیشن‌ها و سایت‌های ارائه دهنده سرویس خدمات و تعمیر، آچارباز واسطه میان سرویسکار و سرویس گیرنده نیست. سامانه اعزام سرویسکار آچارباز، در حقیقت ارائه کننده اصلی سرویس خدماتی به شماست و مسئولیت ارائه سرویس را به عهده خواهد گرفت.