خدمات نظافت منزل

زندگی در خانه‌‌ای تمیز حق همه انسان‌‌هاست. برای حفظ سلامت خود و اعضای خانواده، خانه‌‌ای که در آن زندگی می‌کنید، باید از هر نوع آلودگی و میکروب ایمن باشد. اگر در طول روز یا هفته، مدتی را برای نظافت منزل اختصاص دهید، زمان زیادی از شما نخواهد گرفت. اما درصورتی که زمان کافی برای انجام این کار را ندارید، می‌توانید از خدمات نظافت منزل موسسات خدماتی نظافتی استفاده کنید. شرکت‌های خدمات نظافتی با ارسال نظافتچی خانم یا آقا، تمام امور نظافتی منزل را با قیمت‌های متعارف، انجام می‌دهند.

تعرفه سرویس خدمات نظافتی منزل آچارباز

نظافت منزل توسط خانم تا 5 ساعت 85هزار تومان
هزینه هر ساعت نظافت اضافه توسط متخصص خانم 13 هزار تومان
نظافت منزل توسط آقا تا 5 ساعت 80هزار تومان
هزینه هر ساعت نظافت اضافه توسط متخصص آقا 12هزار تومان
خدمات نظافت منزل

سرویس ضد عفونی منزل و محل کار

مهار ویروس کرونا و جلوگیری از شیوع این ویروس یکی از مهمترین چالش‌های این روزها در تمام دنیاست.با توجه به شیوع بالای اپیدمی کرونا، لزوم رعایت اصول بهداشت شخصی، ضدعفونی منزل و محل کار بیشتر احساس می شود. آچارباز در کنار سرویس نظافت منزل و محل کار خود، سرویس ضدعفونی خانه و گندزدایی محل کار و شرکت ها را به مجموعه خدمات خود اضافه کرده است.

در خدمات ضدعفونی منزل و محل کار، متخصصین ما با استفاده از محلول‌های ضدعفونی کننده مورد تایید وزارت بهداشت، بر اساس پروتکل‌های تعریف شده، ضدعفونی سطوح را انجام می‌دهند. تردد افراد در بیرون و داخل خانه‌ها و یا شرکتها امکان آلوده شدن محیط و لوازم را بالاتر می‌برد مخصوصا در مورد شرکت ها که تنوع حضور افراد در آنها بیشتر است. در نتیجه با استفاده از سرویس ضدعفونی محل کار می‌توانید تمام سطوح در دسترس را علیه تمام ویروس و میکروب‌ها ایمن کنید با اقداماتی مانند ضدعفونی میز و سطح لوازم و تجهیزات، دستگیره درب‌ها، ضدعفونی کلیدهای برق و آسانسور و...

سرویس ضد عفونی منزل و محل کار

ضدعفونی خانه در برابر کرونا و همچنین محل های کار باید حتما به صورت دوره ای انجام شود، واضح است که انجام یکباره این کار فقط برای مدت محدودی موثر است. این کار امنیت شما را در برابر این اپیدمی افزایش می‌دهد. هزینه انجام خدمات ضدعفونی منزل و محل کار بر اساس متراژ محل و همچنین انتخاب نوع مواد ضدعفونی کننده متفاوت است، این هزینه‌ها برای متراژهای 100متری ارائه شده است و درصورت پایینتر بودن متراژ هزینه کمی متفاوت‌تر خواهد بود:

محلول ضدعفونی کننده اتانول رقیق شده (ترکیب اتانول و آب) در متراژ 100 متری، هر متر مربع 2500 تومان
محلول ضدعفونی پرکلرین در متراژ 100 متری، هر متر مربع 3500 تومان
محلول ضدعفونی اپیمکس در متراژ 100 متری، هر متر مربع 4500 تومان

اعزام نظافتچی خانم و آقا به منزل شما

اعزام نظافتچی خانم و آقا به منزل شما

این روزها با وجود شرکت‌های متعدد ارسال نظافتچی به منازل، شما در هر ساعت از شبانه‌روز که بخواهید می‌توانید درخواست اعزام نظافتچی منزل خانم یا آقا را، در اپلیکیشن‌ها و یا وب سایت‌های ارائه دهنده خدمات نظافتی منزل ثبت کنید. بسته به نیازتان به کارگر منزل خانم و یا کارگر منزل آقا، اعزام نظافتچی انجام خواهد شد.
آچارباز یک سامانه اعزام سرویسکار است که در زمینه اعزام نظافتچی منزل هم فعالیت می‌کند. مهم‌ترین ویژگی آچارباز این است که در تمام مراحل ثبت درخواست، تا اعزام خدمتکار منزل و سپس انجام خدمت با شما همراه بوده و در صورت عدم رضایت شما از نظافتچی منزل، شخص دیگری برای انجام امور به منزل شما اعزام می‌کند.
اما این اطمینان را به شما می‌دهیم، افرادی که از طرف آچارباز به خانه شما فرستاده می‌شوند، در کار خود مهارت کافی را دارند، تا رضایت شما را جلب کنند.
آچارباز به دلیل حساسیت بالا، خدمت ارسال نظافتچی خانه را به بهترین شکل ممکن مدیریت می‌کند. کار تمام نظافتچی‌های خانم و آقا که در آچارباز مشغول به کار هستند، از نظر کیفیت تضمین شده است و نظافت منزل با بهترین نرخ به شما پیشنهاد داده خواهد شد. آچارباز واسطه میان شما و نظافتچی منزل نیست. آچارباز ارائه کننده خدمت نظافت منزل است و حتی بعد از اتمام سرویس شما را رها نخواهد کرد.

نظافتچی خانم بهتر است یا آقا؟

آیتمی که اپلیکیشن آچارباز در اختیار شما قرار داده، این است که شما می‌توانید در صورت تمایل درخواست كارگر خانم جهت نظافت منزل را داشته باشید و حتی اگر تمایل به حضور نظافتچی آقا دارید هم این امکان برایتان فراهم است.
اگر کارهایی که در منزل دارید بسیار سنگین هستند که یک آقا بهتر از پس آنها برمی‌آید، پیشنهاد می‌کنیم که درخواست نظافتچی آقا را ثبت کنید.

سرویس نظافت منزل آچارباز شامل چه مواردی می شود؟

شما قادر هستید تمام امور نظافتی منزل را با خیالی آسوده به متخصص نظافت آچارباز بسپارید. اموری از قبیل:

 • اتوکشی
 • ظرفشویی
 • جارو و گردگیری
 • شستن دیوارها و کف
 • فرش و مبل (شامپو فرش)
 • مرتب کردن داخل کابینت و کمد
 • شستن حمام و سرویس بهداشتی
 • پاک کردن شیشه ها (نظافتچی آقا)
 • نظافت آشپزخانه (یخچال، اجاق گاز، کابینت و...) و اتاق‌ها
 • جابجایی وسایل در فضای منزل (توجه داشته باشید جابجایی وسایل سنگین فقط به وسیله خدمتکار آقا انجام می‌شود)

چه زمانی می توانم از سرویس خدمات نظافتی آچارباز استفاده کنم؟

 • زمان خانه تکانی
 • بعد از یک مهمانی شلوغ
 • نظافت منزل برای شروع یک مهمانی
 • تمیز کردن خانه جدید قبل از اینکه به آن نقل مکان کنید
 • برای افراد سالخورده که قادر به انجام امور نظافت نیستند
 • زمانی که خودتان فرصت کافی برای نظافت منزل را ندارید
 • هر زمانی که خانه کثیف است و به جارو و گردگیری نیاز دارد
 • در صورتی که کودکی در منزل دارید و قادر به انجام کارهای نظافتی روزانه نیستید

نحوه استفاده از اپلیکیشن آچارباز برای دریافت خدمات نظافتی منزل به چه صورت است؟

 • برای اینکه نظافتچی به منزل شما مراجعه کند، باید درخواست خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید. برای این کار می‌توانید از طریق سایت ، وب اپلیکیشن و یا اپلیکیشن آچارباز اقدام کنید.
 • بعد از ثبت درخواست، پشتیبانان آچارباز با شما تماس خواهند گرفت و زمان حضور نظافتچی منزل را با شما هماهنگ می‌کنند. سپس باید منتظر باشید تا در زمان تعیین شده شخص موردنظر به منزل شما مراجعه کند.
 • آچارباز از ابتدای کار که شما درخواست اعزام متخصص نظافت را در سامانه ثبت کنید، تا پایان کار، با شما خواهد بود. بعد از پایان کار نظافت خانه، در صورت رضایت می‌توانید به صورت آنلاین مبلغ سرویسی که گرفته‌اید را پرداخت کنید. همچنین از طریق سیستم رضایت مشتری، فرم مربوطه را مبنی بر نحوه دریافت سرویس و برخورد و وقت شناسی نظافتچی خانه پر کنید.
 • اگر هم از سرویس دریافتی رضایت نداشتید، آچارباز تا زمان جلب رضایت با شما خواهد بود.
  تمام کارگران خدمت منزل آچارباز از نظر مهارت و نحوه ارائه خدمت مورد تائید هستند.
 • در صورت داشتن هر گونه سوال نیز می توانید قبل از دریافت خدمت، با شماره تماس 54591600-021 تماس بگیرید.

تعرفه انجام سرویس نظافت منزل در آچارباز به چه صورت است؟

هزینه نظافت منزل به صورت ساعتی محاسبه می‌شود. البته تعرفه ارائه سرویس نظافت منزل در بالای صفحه ارائه شده است. انجام این خدمت نیز بر همین اساس است و در صورتی که تعداد ساعات شما از پنج ساعت بیشتر شود مابه التفاوت هزینه آن به صورت ساعتی دریافت خواهد شد.
تحت هیچ شرایطی هزینه توافقی آچارباز برای نظافت منزل شما توسط نظافتچی تغییر نخواهد کرد. درنتیجه در صورت درخواست وجه اضافی از سوی شخص، مراتب را به پشتیبانان ما اطلاع دهید.
تنها در صورت اضافه شدن زمان خدمت، شما باید مابه التفاوت هزینه را پرداخت کنید. همچنین با توجه به اینکه هزینه ایاب و ذهاب خدمتکار تا ساعت 21 رایگان بوده و پایان ساعت سرویس دهی ایشان نیز ساعت 22 است، در صورتی که سرویس دهی نظافتچی شما بیش از ساعت 21 طول بکشد، هزینه برگشت نیروی ارسالی تا سقف 20 هزار تومان به عهده مشتری است.

تهیه ملزومات نظافت خانه به عهده چه کسی است؟

تهیه ملزومات نظافتی مانند:
دستکش
شوینده‌ها
مواد پاک‌کننده
برس‌ شست‌وشو
دستمال‌های نظافتی
و سایر لوازم مورد نیاز برای پاک سازی محیط آشپزخانه، نظافت و شست‌وشوی حمام، سرویس‌های بهداشتی و غیره، به عهده مشتری است.
لوازم مورد نیاز برای نظافت منزل با توجه به متراژ، تعداد پنجره‌ها، تعداد سرویس‌ها و اتاق‌ها تهیه شده و در اختیار نظافتچی آقا یا خانم اعزامی قرار بگیرد. در صورتی که امکان تهیه لوازم را ندارید و یا به هر دلیل ترجیح می‌دهید خدمتکار خانه آنها را تهیه کند و همراه داشته باشد، در زمان تنظیم زمان اعزام خدمتکار، با پشتیبان آچارباز در میان بگذارید.

خدمات نظافت منزل
خدمات نظافت منزل

آیا متخصصین نظافت منزل آچارباز مطمئن هستند؟ از نظر امنیتی مشکلی برای کاربر ایجاد نخواهد شد؟

تمام متخصصینی که در آچارباز مشغول به کار هستند، از نظر سوابق کیفری و کاری، مورد بررسی قرار گرفته‌‌اند و فاقد سوء سابقه و بیماری‌های خاص هستند. این افراد مورد تایید آچارباز هستند و مشکلی برای کاربران ایجاد نخواهد شد.
از طرفی آچارباز از صفر تا 100 کار درخواست خدمت را مانیتور کرده و در صورت مشاهده کوچک‌ترین مشکلی، وارد عمل خواهد شد. همانطور که گفته شد برخلاف ساختار کاری بسیاری از اپلیکیشن‌ها و سایت‌های ارائه دهنده سرویس‌های نظافتی منزل و ساختمان، آچارباز واسط میان سرویسکار و سرویس گیرنده نیست. ما فقط متصل کننده شما به سرویسکار یا نظافتچی منزل نیستیم، سامانه اعزام سرویسکار آچارباز، در حقیقت ارائه کننده اصلی سرویس خدماتی به شماست و مسئولیت ارائه سرویس را برعهده خواهد گرفت.

سوالات متداول خدمات نظافت منزل آچارباز

آچارباز تمام خدمات نظافت خانه شما را با بالاترین کیفیت انجام میدهد. از جمله خدمات نظافتی که ارائه می دهیم:

 • شستن دیوارها و کف
 • شستن حمام و سرویس بهداشتی
 • پاک کردن شیشه ها(نظافتچی آقا)
 • فرش و مبل (شامپو فرش)
 • مرتب کردن داخل کابینت و کمد
 • شستن حمام و سرویس بهداشتی

شمال تهران(تجریش، الهیه، قیطریه، نیاوران، اقدسیه، ولنجک، فرشته، دزاشیب، فرمانیه، جردن، اوین، ظفر، صاحبقرانیه، محمودیه، آجودانیه، چیذر، قلهک، داوودیه، دروس، مینی سیتی، زرگنده، آراج، جماران، باغ فردوس و..)
غرب تهران(سعادت آباد، شهرک غرب، پونک، جت آباد، گیشا، آریاشهر، چیتگر، فردوس، ستارخان، شهرک آپادانا، شهرک اکباتان، کن، شهران، چیتگر، فردوس، حصارک، فردوس و ..)
شرق تهران( پاسداران، هروی، ساقدوش، رسالت، هنگام، تهرانپارس، حکیمیه، ساقدوش، شمیران نو، دلاوران، پیروزی، هفت حوض، لویزان، نارمک و...)
جنوب تهران( مشیریه ، خراسان ، شاپور ، شوش ، جوادیه ، یاخچی آباد ، آب منگل ، خزانه فلاح ، کاروان ، مولوی و...)

پس از دانلود اپلیکیشن و ثبت اطلاعات می توانید از تخفیف های آچارباز برای خدمات نظافت منزل استفاده کنید.

در صورت تمایل می توانید خانم یا آقا را برای نظافت منزل انتخاب کنید. اگر کارهای خانه شما بسیار سنگین است پیشنهاد می کنیم از نظافتچی آقا استفاده کنید.