سرویس خدمات نظافتی ادارات و شرکت آچارباز

تعرفه سرویس خدمات نظافتی ادارات و شرکت آچارباز

نظافت منزل توسط آقا تا 5 ساعت 80 هزار تومان
هزینه هر ساعت نظافت اضافه توسط متخصص آقا 12 هزار تومان

خدمات نظافت شرکت و ادارات

نظافت محیط اطراف از مهم‌ترین اصول زندگی است. در صورت عدم رعایت نظافت پیرامون، آرامش از میان می‌رود و سلامت افراد دچار اختلال می‌شود. رعایت نظافت فقط شامل منزل زندگی نیست. بلکه باید محیطی که در آن کار می‌کنید هم عاری از آلودگی و میکروب باشد.

اغلب شرکت‌ها و ادارات نیروی خدماتی برای نظافت دارند، اما برخی از ادارت کوچک و سالن‌ها به‌دلیل اینکه کوچک هستند، نیروی خدماتی ندارند. اما همین مکان‌ها هم به نظافت هفتگی نیاز دارند. بهترین گزینه در این شرایط برای این قبیل سازمان‌ها، اعزام نیروی نظافتچی توسط شرکت های خدمات نظافت، جهت نظافت دفتر کار است. اپلیکیشن نظافت منزل، تمامی خدمات نظافت فضای داخلی شرکت‌ها را ارائه می‌دهند.

لازم به ذکر است که خدمات نظافت شرکت و ادارات، فقط شامل فضای داخلی می‌شود و برای نظافت راه پله و فضای مشاعات، باید از خدمت نظافت ساختمان و مشاعات، درخواست نیروی نظافتچی آقا را داشته باشید.

خدمات نظافت شرکت و ادارات آچارباز شامل چه مواردی می‌شود؟

یکی از خدمات نظافتی آچارباز، نظافت ادارات و شرکت‌ها است. در این سرویس خدمات نظافتی زیر ارائه می‌گردد:

 • نظافت میزهای کار
 • تخلیه سطلهای زباله
 • نظافت سالن کنفرانس
 • شستشوی سرویس‌های بهداشتی
 • نظافت آشپزخانه و درب کابینت‌ها
 • نظافت سالن غذاخوری (در صورت وجود)
 • نظافت سالن استراحت (در صورت وجود)
 • نظافت و گردگیری نمازخانه (در صورت وجود)
 • نظافت وسایل الکتریکی و غیر الکتریکی روی میز
 • نظافت شیشه‌های داخل ساختمان (تا جایی که در دسترس باشد)

نحوه استفاده از اپلیکیشن آچارباز برای دریافت خدمات نظافت شرکت و ادارات به چه صورت است؟

 • برای اینکه نظافتچی به محل کار شما مراجعه کند، باید درخواست خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید. برای این کار می‌توانید از طریق سایت ، وب اپلیکیشن و یا اپلیکیشن آچارباز اقدام کنید.
 • آچارباز از ابتدای کار که شما درخواست اعزام متخصص نظافت را در سامانه ثبت کنید، تا پایان کار، با شما خواهد بود. بعد از پایان کار نظافت شرکت، در صورت رضایت می‌توانید به صورت آنلاین مبلغ سرویسی که گرفته‌اید را پرداخت کنید.
 • شما این امکان را دارید تا از طریق سیستم رضایت مشتری، فرم مربوطه را مبنی بر نحوه دریافت سرویس، برخورد و وقت شناسی نظافتچی پر کنید. اگر هم از سرویس دریافتی رضایت نداشتید، آچارباز تا زمان جلب رضایت با شما خواهد بود. تمام کارگرهای نظافت شرکت آچارباز، از نظر مهارت و نحوه ارائه خدمت مورد تائید هستند.
 • در صورت داشتن هر گونه سوال نیز می توانید قبل از دریافت خدمت، با شماره تماس 54591600-021 تماس بگیرید.

تعرفه انجام سرویس نظافت شرکت و ادارات در آچارباز به چه صورت است؟

هزینه نظافت ادارات به‌صورت ساعتی محاسبه می‌شود. البته تعرفه ارائه سرویس نظافت ادارات در بالای صفحه ارائه شده است. انجام این خدمت نیز بر همین اساس است و در صورتی که تعداد ساعات شما از پنج ساعت بیشتر شود، مابه التفاوت هزینه آن به‌صورت ساعتی دریافت خواهد شد.

تحت هیچ شرایطی هزینه توافقی آچارباز برای نظافت محل کار شما توسط نظافتچی تغییر نخواهد کرد. درنتیجه در صورت درخواست وجه اضافی از سوی شخص، مراتب را به پشتیبانان ما اطلاع دهید.

تنها در صورت اضافه شدن زمان خدمت، شما باید مابه التفاوت هزینه را پرداخت کنید. همچنین با توجه به اینکه هزینه ایاب و ذهاب خدمتکار تا ساعت 21 رایگان بوده و پایان ساعت سرویس دهی ایشان نیز ساعت 22 است، در صورتی که سرویس دهی نظافتچی شما بیش از ساعت 21 طول بکشد، هزینه برگشت نیروی ارسالی تا سقف 20 هزار تومان به عهده مشتری است.

تهیه ملزومات نظافت ادارات به عهده چه کسی است؟

تهیه ملزومات نظافت شرکت و اداره برعهده مشتری است. در صورتی که از مواد شوینده خاصی برای نظافت لوازم استفاده می‌کنید، باید آن را در اختیار نیروی خدماتی نظافتی قرار دهید تا در روند نظافت خللی ایجاد نشود.
بهتر است لوازمی از قبیل:
دستکش
شوینده‌ها
مواد پاک‌کننده
برس‌ شست‌وشو
دستمال‌های نظافتی
را در اختیار نیروی نظافتچی شرکت قرار دهید تا کار با سرعت به اتمام برسد.

خدمات نظافت ادارات
خدمات نظافت ادارات

آیا متخصصین نظافت شرکت آچارباز مطمئن هستند؟ از نظر امنیتی مشکلی برای کاربر ایجاد نخواهد شد؟

تمام متخصصینی که در آچارباز مشغول به کارند، از نظر سوابق کیفری و کاری، مورد بررسی قرار گرفته‌‌اند و فاقد سوء سابقه و بیماری‌های خاص هستند.

از طرفی آچارباز از صفر تا 100 کار درخواست خدمت را مانیتور کرده و در صورت مشاهده کوچک‌ترین مشکلی، وارد عمل خواهد شد. همانطور که گفته شد برخلاف ساختار کاری بسیاری از اپلیکیشن‌ها و سایت‌های ارائه دهنده سرویس‌های نظافتی، آچارباز واسط میان سرویسکار و سرویس گیرنده نیست. سامانه اعزام سرویسکار آچارباز، در حقیقت ارائه کننده اصلی سرویس خدماتی به شماست و مسئولیت ارائه سرویس را برعهده خواهد گرفت.

نمونه مشتریانی که از سرویس نظافت ادارات آچارباز استفاده کرده اند

مشتری آچارباز

محل: نظافت شرکت نرم افزاری در سعادت آباد

نظر مشتری: دقت بالایی در انجام امور داشتند.

مشتری آچارباز

محل: دفتر وکالت در شهرک غرب

نظر مشتری: بدون کنجکاوی و سرک کشیدن در امور دفتر به نظافت پرداختند.

مشتری آچارباز

محل: شرکت خصوصی در محدوده آزادی

نظر مشتری: فردی منظم، با سلیقه و وقت شناس بودند

مشتری آچارباز

محل: مطب دندانپزشکی در جنت آباد

نظر مشتری: بدون آسیب به تجهیزات پزشکی، کار نظافت به بهترین شکل انجام شد.