آچارباز

تعمیر کامپیوتر همراه با گارانتی

تعمیر کامپیوتر یکی از سرویس‌های خدماتی ویژه در آچارباز است که توسط تعمیرکار کامپیوتر باتجربه انجام شده و تمامی خدمات تعمیر کامپیوتر در محل را شامل می‌شود. این خدمات با تعرفه مناسب و همراه با گارانتی یک ماه انجام می‌شود تا با خیال راحت برای تعمیر کامپیوتر خودتان اقدام کنید. برای ثبت سفارش با شماره 02154591616 تماس گرفته یا دکمه ثبت سفارش در همین صفحه را لمس کنید.

پشتیبانی: شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 صبح تا 7 بعد از ظهر

گارانتی: 30 روز گارانتی معتبر

آچارباز

هزینه تعمیر کامپیوتر چقدر است؟

آنچه در این توضیحات می‌خوانید:
خدمات آچارباز

توضیحات بیشتر...

تعمیر کامپیوتر همراه با گارانتی در منزل را به آچارباز بسپارید

اچ پی

اچ پی

دِل

دِل

لنوو

لنوو

اپل

اپل

سوالات متداول:

تعمیرکاران آچارباز به کلیه نرم افزارهای مورد نیاز برای عیب‌یابی سیستم، همچون: Adobe Systems،Adobe Acrobat، Call tracking software، Cisco Systems VPN Client، Database software و ... مسلط بوده و با کلیه قطعات سخت افزاری و روش تعمیر و بررسی آنها، آشنایی دارند. تمامی تعمیرکاران کامپیوتر آچارباز، در کار خود، متخصص و دارای تجربه بالایی هستند.
سامانه خدمات آچارباز، سرویس تعمیرات تخصصی کامپیوتر را در هر نقطه از تهران و شهر کرج، در محل شما و با سفارش آنلاین انجام خواهد داد. برای استفاده از این سرویس می‌توانید از طریق سایت، وب اپلیکیشن و یا اپلیکیشن آچارباز درخواست تعمیر کامپیوتر خود را ثبت کنید تا تعمیرکار سیار برای انجام سرویس به محل شما مراجعه کند.
تعرفه تعمیر کامپیوتر در سایت آچارباز، فقط شامل اجرت کار می‌شود و درصورت استفاده از قطعه‌ای جدید، هزینه قطعه براساس قیمت روز بازار محاسبه خواهد شد. حال درصورتی که شما درخواست را فقط برای تعمیر کارت گرافیک ثبت کرده باشید، اما به تشخیص کارشناس، مادربورد دستگاه شما هم نیاز به تعمیر داشته باشد، اجرت تعمیر دستگاه تغییر خواهد کرد. پس فقط درصورت تغییر نوع خدمت، هزینه سرویس تغییر می‌کند.
کارشناس آچارباز تمام تلاش خود را می‌کند تا دستگاه را در محل شما تعمیر کند. اما اگر بنا به هر دلیلی امکان تعمیر دستگاه در محل، وجود نداشت و کامپیوتر شما باید تست می‌شد، در این صورت کارشناس متخصص باید دستگاهتان را به تعمیرگاه انتقال دهد.
mobile

اپلیکیشن آچارباز را نصب کنید

تعمیر لپ تاپ در محلتعمیر لپ تاپ در محل
تعمیر پرینتر در محل با بهترین قیمتتعمیر پرینتر در محل با بهترین قیمت
بازیابی و ریکاوری اطلاعاتبازیابی و ریکاوری اطلاعات
ارتقا لپ تاپ با قطعات اورجینالارتقا لپ تاپ با قطعات اورجینال