راه اندازی تابستانه کولر آبی با 70,000 تومان

سرویس و راه اندازی کولرآبی خود را به ما بسپارید و شما به کارهای مهمترتان برسید.

سرویس تابستانه کولر آبی با افزایش تعداد کولرهای شما، شامل تخفیف می‌شود. جدول زیر را ببینید:

قیمت سرویس تابستانه کولر آبی براساس تعداد

سرویس تابستانه یک عدد کولر(هر کولر) 70 هزار تومان
سرویس تابستانه دو عدد کولر(هر کولر) 64 هزار تومان
سرویس تابستانه 5عدد کولر به بالا (هر کولر) 61 هزار تومان

همین حالا سفارش خود را ثبت کنید:

سرویس کامل کولر آبی شامل چه مواردی می‌شود؟

 • تنظیم شناور کولر آبی، جهت کنترل آب ورودی به کفی کولر
 • کنترل پمپ آب و سیستم انتقال آب به پوشال‌ها
 • بررسی فن و در صورت نیاز تعویض تسمه کولر
 • روغن کاری یاتاقان کولر آبی
 • بررسی و روغن کاری دینام کولر
 • از بین بردن رسوبات کولر آبی
 • بررسی جعبه تقسیم برق کولر
 • شستشوی مخزن حلزونی
 • تنظیم تسمه کولر آبی
 • تعویض پوشال کولر
 • شستشوی بدنه کولر
 • راه اندازی کولر آبی

هزینه تعمیر کولر آبی و سرویس کولر آبی

نرخنامه و هزینه سرویس کولر آبی و تعمیر کولر آبی در جدول زیر نمایش داده شده است، این قیمت ها بر اساس شرایط متعارف تعیین شده است.

در صورتی که برای تعمیر کولر آبی و یا سرویس آن نیاز به تهیه قطعات خاصی وجود داشته باشد، هزینه تهیه این قطعات به عهده مشتری است.

در صورت اعزام کارشناس به محل و کنسل شدن بازدید و انجام سرویس مشتری باید هزینه کنسلی به مبلغ 50 هزار تومان را پرداخت کند.

اصلاح پوسیدگی کف کولر 90 هزار تومان
تعویض کامل کف کولر 156 هزار تومان
تعویض پروانه و شفت 250 هزار تومان
تعویض برزنت 24 هزار تومان
تعویض یاتاقان 60 هزار تومان
تعویض موتور 54 هزار تومان
تعویض فولی 78 هزار تومان
تعویض پمپ 48 هزار تومان
تعویض دریچه 48 هزار تومان
نصب سایبان 48 هزار تومان
هزینه کارشناسی 50 هزار تومان
سرویس کولر آبی سطح 1 (در محل پشت بام) 70 هزار تومان
سرویس کولر آبی سطح 2 (در ارتفاع، پرتگاه، شرایط نامتعارف) 150 هزار تومان
سرویس زمستانه کولر آبی شامل چه مواردی می‌شود؟

سرویس زمستانه کولر آبی شامل چه مواردی می‌شود؟

هزینه و شرح سرویس:

1. تخلیه آب 2. بازکردن تسمه 3. بستن شیرفلکه 4. جمع کردن شلنگ

هزینه سرویس زمستانه کولر آبی توسط آچارباز 50 هزار تومان است.

استفاده از اپلیکیشن ارسال تعمیرکار کولر آچارباز برای تعمیر و سرویس کولر آبی چه مزیتی دارد؟

 • سهولت در دسترسی به آچارباز: شما می توانید خدمات مربوط به تعمیر کولر آبی، سرویس کولر آبی و نصب و راه اندازی کولر آبی آچارباز را از طریق دکمه ثبت سفارش در همین صفحه و یا از طریق نصب اپلیکیشن آچارباز و یا وب اپلیکیشن آچارباز دریافت کنید.

 • کمترین فاصله بین زمان درخواست و زمان حضور سرویسکار: بلافاصله بعد از ثبت درخواست اعزام سرویسکار کولر آبی به محل، پشتیبانان آچارباز با شما تماس گرفته و هماهنگی‌های لازم جهت زمان و تاریخ مراجعه سرویسکار انجام می‌شود. مدت زمانی که طول می‌کشد تا متخصص به محل شما مراجعه کند، هم مانند سایر خدمات آچارباز بسیار کوتاه است.

 • رعایت مسائل ایمنی از سوی سرویسکار: متخصص و سرویسکار کولر آبی آچارباز، مهارت کافی برای انجام تعمیر و سرویس کولر آبی را دارد و در حین کار تمامی موارد ایمنی را رعایت خواهد کرد.

 • 1 ماه گارانتی خدمت انجام شده از سوی آچارباز: آچارباز تمامی تعمیراتی که انجام می‌دهد را تا 1 ماه گارانتی کرده و اگر تا 1 ماه مشکل قبلی دستگاه دوباره بوجود آمد، بدون هزینه آن را تعمیر خواهد کرد و تا زمان جلب رضایت شما پیگیر خدمت ارائه شده خواهد بود.

 • پیگیری خدمت و نظرسنجی از سوی مشتری (Happy Call): در سامانه آچارباز بعد از اینکه خدمت به پایان رسید، از شما نظرسنجی به عمل می‌آید و در این قسمت می‌توانید شکایت خود از ارائه سرویس و یا رضایت‌مندی‌تان را اعلام کنید.

 • تامین قطعات و تجهیزات مورد نیاز سرویس وتعمیر کولر آبی: برای تعمیر و سرویس کولر آبی، نیاز نیست شما به فکر تامین قطعه باشید. سرویسکار آچارباز تمامی ابزار موردنیاز برای تعمیر و سرویس کولر آبی را با خود همراه دارد.

در صورت داشتن هر گونه سوال نیز می توانید قبل از دریافت خدمت، با شماره تماس 54591600-021 تماس بگیرید.

خدمت سرویس و تعمیر کولر آبی در چه شهرهایی انجام می‌شود؟

در حال حاضر، خدمت تعمیر و سرویس کولر آبی فقط در شهر تهران ارائه می‌شود.

آیا ممکن است هزینه سرویس در زمان انجام خدمت تغییر کند؟

گاهی شما مشکل ایجاد شده برای کولر آبی خود را تشخیص می‌دهید و سپس درخواست حضور سرویسکار را ثبت می‌کنید. اما در برخی شرایط ممکن است مشکل کولر فقط توسط متخصص تشخیص داده شود. در این صورت متخصص آچارباز با بررسی فنی دستگاه، مشکل آن را اعلام کرده و در صورت رضایت شما برای تغییر مبلغ سرویس، اقدام به تعمیر دستگاه می‌کند.

نصب سایبان کولر آبی

یکی از عواملی که می‌تواند در خنک تر شدن هوای کولر آبی موثر باشد، نصب کولر آبی در قسمت های سایه‌دار ساختمان یا پشت بام است. اما با توجه به وضعیت پشت بام‌ها در ساختمان‌های پر جمعیت مثل آپارتمان ها یا مجتمع‌ها، که تعداد زیادی کولر روی آن مستقر است، پیدا کردن جایی در سایه سختتر است. اما راه حل جایگزین برای در سایه قرار داشتن کولر آبی شما، کاور و سایبان تابستانی کولر است. فرقی نمی کند که سایبان کولر آبی شما سایبان حصیری باشد یا سایبان برزنتی کولر آبی را انتخاب کرده باشید. با نصب آن هم از فرسایش کولر و قطعات آن در برابر آفتاب جلوگیری می‌کنید و هم از هوای خنک‌تری لذت میبرید. همچنین نصب سایبان مصرف آب را در کولر آبی پایین می آورد و به دلیل اینکه هوای خنک تری را ایجاد میکند کمتر نیاز به دور تند در کولر خواهید داشت و مصرف برق هم به همین ترتیب پایین می آید.

نصب سایبان کولر فقط روی کولر آبی انجام نمی‌شود، سایبان کولر روی کولرهای گازی نیز قابل نصب است و مصرف انرژی این کولرهای نیز بهینه خواهد شد. نصب سایبان کولر آبی در تهران از خدمات سامانه آچارباز است که می‌توانید در کنار سرویس کولر آبی یا تعمیر آن این خدمت آچارباز را هم سفارش بدهید.

کولر آبی با چه برند و مدل‌هایی در آچارباز تعمیر می‌شود؟

نوع برند کولر آبی محدودیتی در ارائه خدمات آچارباز ندارد، نصب و راه اندازی و تعمیر انواع کولر آبی با برند و مدل‌های مختلف مانند زیر انجام خواهد شد:

 • نصب و تعمیر کولر آبی ارج
 • نصب و تعمیر کولر آبی برفاب
 • نصب و تعمیر کولر آبی آبسال
 • نصب و تعمیر کولر آبی رومیزی
 • نصب و تعمیر کولر آبی سلولوزی
 • نصب و تعمیر کولر آبی الکترواستیل
 • نصب و سرویس کولر آبی بدون تسمه
نصب و تعمیر کولر آبی ارج
تعمیرنصب و تعمیر کولر آبی برفاب
نصب و تعمیر کولر آبی آبسال
سرویس و تعمیر کولر آبی

آیا متخصصین تعمیر کولر آچارباز مطمئن هستند؟ از نظر امنیتی مشکلی برای کاربر ایجاد نخواهد شد؟

تمام متخصصینی که در آچارباز مشغول به کار هستند، از نظر سوابق کیفری و کاری، مورد بررسی قرار گرفته‌‌اند و فاقد سوء سابقه و بیماری‌های خاص هستند. این افراد مورد تایید آچارباز هستند و مشکلی برای کاربران ایجاد نخواهد شد.

از طرفی آچارباز از صفر تا 100 کار درخواست خدمت را مانیتور کرده و در صورت مشاهده کوچک‌ترین مشکلی، وارد عمل خواهد شد. همانطور که گفته شد برخلاف ساختار کاری بسیاری از اپلیکیشن‌ها و سایت‌های ارائه دهنده سرویس‌های خدماتی و تعمیرات، آچارباز واسط میان سرویسکار و سرویس گیرنده نیست. سامانه اعزام سرویسکار آچارباز، در حقیقت ارائه کننده اصلی سرویس خدماتی به شماست و مسئولیت ارائه سرویس را برعهده خواهد گرفت.

سوالات متداول سرویس کولر آبی

خدمات کولر آبی آچارباز فقط در تهران به مشتریان خود خدمت رسانی می کنند

تمام هزینه های تعمیر کولر آبی براساس نرخ اتحادیه در نظر گرفته شده است

درصورت مشکل مشتری با تعمیرکاران آچارباز؛ مشتریان می توانند از 9 صبح تا 9 شب با واحد پشتیبانی شرکت تماس حاصل کنند و در کمترین زمان ممکن به شکایت آنها رسیدگی می گردد.

تمام قطعات کولر آبی باید زیر نظر تعمیرکار آچارباز خریداری گردد یا کارفرما برعهده تعمیرکار گذاشته و پس از خرید فاکتور را به کارفرما ارائه دهد.