آچارباز

تعمیر کولر آبی؛ سرویس کولر آبی در محل

نصب کولر آبی در برندهای مختلف، تعمیر و سرویس کولر آبی به صورت کامل و راه اندازی آن در ابتدای فصل گرما (سرویس تابستانه)، از خدمات آچارباز است. با ثبت سفارش در این سامانه از طریق دکمه زیر، سرویسکار کولر آبی در سریعترین زمان برای خدمات رسانی به شما در تمام مناطق تهران، اعزام می‌شود.

  • برای ثبت سفارش تلفنی می‌توانید با شماره 02154591616 تماس بگیرید.
  • ساعت پاسخگویی تلفنی شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 صبح تا 7 بعداز ظهر
آچارباز

هزینه و مراحل سرویس کولر آبی در آچارباز | آچارباز

سرویس کولر آبی، تعمیر کولر آبی و نصب کولر آبی شما با کمترین هزینه و بهترین کیفیت. خدمات آچارباز شامل راه اندازی کولر آبی در ابتدای فصل گرما و جمع آوری کولر در ابتدای فصل سرما است. با ثبت سفارش در این سامانه یا تماس با شماره تلفن 02154591616 تعمیرکار سیار کولر آبی در سریع‌ترین زمان در تمام مناطق تهران برای خدمات رسانی به شما اعزام می ‌شود.

تعرفه و هزینه های نصب و تعمیر و سرویس کولر آبی

سرویس‌های رایجمیانگین تعرفه
تبديل کولر آبي پوشالي به سلولزي650,000 تومان
تعویض کامل کف کولر650,000 تومان
تعویض برزنت260,000 تومان
تعویض یاتاقان(هر عدد)195,000 تومان
تعویض موتور390,000 تومان
نصب سایبان260,000 تومان
نصب و راه اندازی اولیه کولر ابی سطح 1 ( درصورت داشتن پایه در محل پشت بام )585,000 تومان
سرویس کولر آبی سطح 1 (در محل پشت بام)325,000 تومان
سرویس کولر آبی سطح 2 (در ارتفاع ، پرتگاه ، شرایط نا متعارف)455,000 تومان
هزینه کارشناسی195,000 تومان
تعمیر پمپ390,000 تومان
تعویض تسمه کولر130,000 تومان
آنچه در این توضیحات می‌خوانید:
خدمات آچارباز

توضیحات بیشتر...

تعمیر کولر آبی؛ سرویس کولر آبی در محل در منزل را به آچارباز بسپارید

آبسال

آبسال

ارج

ارج

برفاب

برفاب

الکترواستیل

الکترواستیل

لورچ

لورچ

سوالات متداول:

گاهی شما مشکل ایجاد شده برای کولر آبی خود را تشخیص می‌دهید و سپس درخواست حضور سرویس کار کولر آبی را ثبت می‌کنید. اما در برخی شرایط ممکن است مشکل کولر فقط توسط متخصص تشخیص داده شود. در این صورت متخصص آچارباز با بررسی فنی دستگاه، مشکل آن را اعلام کرده و در صورت رضایت شما برای تغییر مبلغ سرویس، اقدام به تعمیر دستگاه می‌کند.
تمام هزینه های تعمیر کولر آبی براساس نرخ اتحادیه در نظر گرفته شده است.
درصورت مشکل مشتری با تعمیرکاران آچارباز؛ مشتریان می‌توانند از 9 صبح تا 9 شب با واحد پشتیبانی شرکت تماس حاصل کنند تا در کمترین زمان ممکن به شکایت آنها رسیدگی گردد.
در حال حاضر، خدمت تعمیر و سرویس کولر آبی فقط در شهر تهران ارائه می‌شود.
تمام قطعات کولر آبی باید زیر نظر تعمیر کار کولر ابی آچارباز خریداری گردد یا کارفرما خرید قطعات را برعهده تعمیرکار گذاشته و کارشناس پس از خرید قطعه، فاکتور را به کارفرما ارائه دهد.
بله، بعد از اینکه درخواست شما توسط پشتیبان اچار باز ثبت نهایی شود، شماره تلفن تعمیرکار کولر آبی برای شما پیامک خواهد شد.
در حال حاضر سرویس کولر آبی در شهر تهران توسط کارشناسان آچارباز انجام می‌گیرد. اما به زودی در سایر شهرها نیز خدمات تعمیر و سرویس کولر آبی ارائه خواهد شد.
متخصص و سرویسکار کولر آبی آچارباز، مهارت کافی برای انجام تعمیر و سرویس‌کولر آبی را دارد و در حین کار تمامی موارد ایمنی را رعایت خواهد کرد. تمام خدماتی که توسط آچارباز انجام می‌شود تا 1 ماه گارانتی دارد. اگر تا 1 ماه مشکل قبلی دستگاه دوباره به وجود آمد، آچارباز بدون هزینه آن را تعمیر کرده و تا زمان جلب رضایت شما پیگیر خدمت ارائه شده خواهد بود. تمام متخصصینی که در آچارباز مشغول به کار هستند، از نظر سوابق کیفری و کاری، مورد بررسی قرار گرفته‌‌اند و فاقد سوء سابقه و بیماری‌های خاص هستند. این افراد مورد تایید آچارباز بوده و مشکلی برای کاربران ایجاد نخواهد شد.
بسته به مدل و ظرفیت کولر شما، پوشال‌های مختلفی در بازار وجود دارد. شما می‌توانید خودتان پوشال مناسب را خریداری و در زمان سرویس کولر آبی از آن استفاده کنید. البته در صورتی‌که خودتان امکان تهیه پوشال را ندارید، می‌توانید با تعمیرکار این موضوع را مطرح کنید تا سرویسکار پوشال مناسب را برای شما خریداری کند.
با توجه به مدل کولر آبی، نوع قطعه هزینه قطعات متفاوت خواهد بود. چنانچه در زمان سرویس کولر آبی یا در حین تعمیر کولر آبی، مشخص شود که دستگاه نیاز به قطعه مجزا دارد؛ موضوع به شما اطلاع داده شده و در صورت تمایل و تایید شما، قطعه توسط تعمیرکار تهیه و روی کولر شما نصب می‌شود. هزینه این قطعات به صورت جداگانه روی فاکتور شما وارد و محاسبه می‌شود.
بله، تمامی خدمات انجام شده در آچارباز شامل گارانتی است. شما می‌توانید مدت زمان دقیق گارانتی را از تعمیرکار کولر آبی بپرسید.
مزایای ثبت سفارش نصب، تعمیر و سرویس کولر آبی در آچارباز عبارتند از: • ثبت سفارش رایگان و مشاوره با کارشناس • امکان دریافت قیمت پیش از اعزام تعمیرکار به محل • اعزام تعمیرکاران ماهر و باتجربه و مورد اعتماد در زمینه تعمیرات کولر آبی • ارائه گارانتی بابت خدمات انجام شده • امکان ثبت سفارش برای کولر آبی در برندهای مختلف • امکان حذف درخواست پیش از اعزام تعمیرکار به محل به صورت رایگان • هماهنگی زمان اعزام کارشناس به محل در هر ساعات دلخواه شما • اعزام سرویسکار به محل در کوتاه‌ترین زمان ممکن • امکان ثبت سفارش به شکل تلفنی، مراجعه به سایت، اپلیکیشن • همراهی پشتیبانان از مرحله اول تا تکمیل درخواست
mobile

اپلیکیشن آچارباز را نصب کنید

سرویس کولر گازی و اسپلیتسرویس کولر گازی و اسپلیت
تعمیر آبگرمکن دیواری با متخصصین حرفه‌ایتعمیر آبگرمکن دیواری با متخصصین حرفه‌ای
تعمیر پکیج با متخصصین حرفه‌ایتعمیر پکیج با متخصصین حرفه‌ای
تعمیر کولر گازی - اعزام تعمیرکار کولر گازیتعمیر کولر گازی - اعزام تعمیرکار کولر گازی