آچارباز

تعمیر دستگاه کپی و نصب آن در محل

تعمیر دستگاه کپی در محل شامل نصب و راه اندازی، عیب یابی و رفع خطا انواع دستگاه کپی می شود. برای دریافت خدمات در زمینه تعمیر کپی کافیست از طریق دکمه ثبت سفارش " تعمیر دستگاه کپی" در همین صفحه اقدام کنید. بعد از ثبت سفارش ابتدا هزینه و زمان انجام خدمات توسط تعمیرکار آچارباز با شما هماهنگ می شود و بعد از تایید شما تعمیرکار دستگاه کپی در کمترین زمان به محل مورد نظر شما اعزام می‌شود. 

  • برای دریافت مشاوره و ثبت سفارش رایگان میتوانید با تلفن 02154591616 تماس بگیرید و یا بر روی دکمه زیر کلیک کنید
آچارباز

هزینه تعمیر دستگاه کپی چقدر است؟

آنچه در این توضیحات می‌خوانید:
خدمات آچارباز

توضیحات بیشتر...

تعمیر دستگاه کپی و نصب آن در محل در منزل را به آچارباز بسپارید

تعمیر دستگاه کپی اچ پی HP

تعمیر دستگاه کپی اچ پی HP

تعمیر دستگاه کپی ریکو Ricoh

تعمیر دستگاه کپی ریکو Ricoh

تعمیر دستگاه کپی شارپ Sharp

تعمیر دستگاه کپی شارپ Sharp

تعمیر دستگاه کپی کانن Canon

تعمیر دستگاه کپی کانن Canon

تعمیر دستگاه کپی توشیبا Toshiba

تعمیر دستگاه کپی توشیبا Toshiba

تعمیر دستگاه کپی سامسونگ Samsung

تعمیر دستگاه کپی سامسونگ Samsung

تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا Konica Minolta

تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا Konica Minolta

سوالات متداول:

قبل از مراجعه تعمیرکار دستگاه کپی به محل تعمیر دستگاه، شما از حدود هزینه خدمت آگاه خواهید شد. اما گاهی ممکن است برخی از مشکلاتی از دستگاه که شما از آن مطلع نیستید، در حین تعمیر مشخص شود. در این شرایط تعمیرکار متخصص آچارباز، مشکلی شناسایی شده را با شما در میان گذاشته و در صورت رضایتتان، دستگاه تعمیر خواهد شد. اینجاست که هزینه تعمیر ممکن است تغییر کند.
کارشناس تعمیر دستگاه کپی آچارباز موظف است بعد از عیب یابی قطعات الکترونیکی دستگاه کپی و تعمیر دستگاه، آن را تست کرده و تحویل دهد. پس، بعد از اینکه دستگاه را تحویل گرفتید، آن را تست کنید و در صورت نداشتن رضایت از کار تعمیرکار آچارباز، با پشتیبانی تماس بگیرید. تا زمانی که شما از خدمتی که دریافت کرده‌اید، رضایت کافی نداشته باشید، آچارباز همراهتان خواهد بود.
سه روش برای ثبت سفارش وجود دارد. دکمه ثبت سفارش موجود در همین صفحه را کلیک کرده و مراحل سفارش را تا پایان تکمیل کنید با شماره تلفن گویای ۰۲۱۵۴۵۴۱۶۱۶ تماس بگیرید و سفارش خودتان را ثبت کنید نصب اپلیکیشن آچارباز و ثبت سفارش از طریق اپلیکیشن در هر ۳ روش، پس از ثبت سفارش منتظر تماس پشتیبانان آچارباز برای انجام هماهنگی باشید.
در حال حاضر این خدمات تنها در تهران با مراجعه تعمیرکار آچارباز به محل مشتری انجام می شود.
mobile

اپلیکیشن آچارباز را نصب کنید