خدمات نقاشی ساختمان

خدمت نقاشی ساختمان یکی از راه‌های ارزان برای تغییر دکوراسیون و نو کردن فضای خانه به حساب می‌آید.

برای اینکه رنگ مناسب فضای خانه را انتخاب کنید و رنگ آمیزی اصولی بدون لک، شره و خط و خش داشته باشید باید از نقاش ساختمان کمک بگیرید. نقاشی پتینه کاری در ساختمان، نقاشی المان‌های گچ بری و رنگ کاری نمای ساختمان برخی از خدماتی هستند که با ثبت سفارش در سایت یا اپلیکیشن ارائه خدمات آچارباز می‌توانید از آن‌ها بهره مند شوید.

  • برای مشاوره و ثبت سفارش رایگان میتوانید با تلفن 02154591616 تماس بگیرید و یا دکمه زیر را بزنید

چرا نقاشی ساختمان را به آچارباز بسپارم؟

شاید شما هم تصمیم گرفته‌ باشید منزلتان را خودتان نقاشی کنید تا هم پولی که باید به نقاش ساختمان بپردازید را پس انداز کنید و هم یک تجربه جدید داشته باشید. اما در پایان، بعد از زحمات زیاد نتیجه کار چندان به دل شما ننشسته است. اما به دلیل هزینه های نقاشی ساختمان ترجیح می‌دهید که این کار را خودتان انجام دهید.
نقاش ساختمان باید از انواع رنگ‌ها و روش ترکیب آن‌ها شناخت کافی داشته باشد، همچنین باید با روش‌های زیرسازی و تعمیرات قبل از رنگ کاری ساختمان آشنا باشد. بنابراین بدیهی است که نتیجه کار شما با کار نقاش ساختمان تفاوت داشته باشد.
شما می‌توانید کار نقاشی ساختمان را به شرکت‌ ارائه خدمات در محل آچارباز بسپارید. برای ثبت درخواست کافیست وارد سایت، وب اپ و اپلیکیشن آچارباز شوید و درخواست خود را ثبت کنید. همچنین در صورت عدم دسترسی به اینترنت می‌توانید کد‌های زیر را برحسب نیاز خود به سامانه 10008363 پیامک کنید.

فضای مسکونی                                                                                  16161699


مشاعات                                                                                      13161616100


موارد دیگر                                                                                       161616101

چگونه کارشناس آچارباز را بشناسم؟

تمامی کارشناسان آچارباز موظف هستند در حین خدمت، لباس فرمی با لوگوی آچارباز بپوشند. همچنین کارت پرسنلی این افراد باید همیشه همراهشان باشد. اگر کارشناسی که برای ارائه خدمت به محل شما مراجعه کرد لباس فرم نداشت، از پذیرش او خودداری کنید.

قیمت مصالح و نوع رنگ در نقاشی ساختمان

رنگ‌ها انواع و قیمت‌های مختلفی دارند، برای اینکه بتوانید بهترین نوع رنگ ساختمان را انتخاب کنید که مقاوم و مقرون به صرفه باشد و بتواند نیاز شما را برطرف کند، باید با رنگ های ساختمانی آشنا باشید. رنگ کاری ساختمان می‌تواند با رنگ‌های مختلفی مانند رنگ روغن، رنگ پلاستیک، رنگ اکریلیک، پوشش بلکا و یا رنگ مولتی کالر باشد. قیمت نقاشی ساختمان با توجه به رنگ استفاده شده برای آن تغییر می‌کند.
رنگ پلاستیک ارزان‌ترین نوع رنگ در بازار است، این رنگ غبار و آلودگی را به خود جذب می‌کند و نمی‌توان لکه‌ای را از روی آن پاک کرد. از رنگ پلاستیک برای رنگ آمیزی سقف و نقاطی که آلودگی کمتری بر روی آن می‌نشینند استفاده می‌کنند.
رنگ روغنی کیفیت و ماندگاری بالایی دارد، قابلیت شستشو یکی دیگر از ویژگی‌های مثبت این رنگ به حساب می‌آید. رنگ روغنی به سه دسته مات، براق و نیمه براق تقسیم می‌شود و قیمت‌های مختلفی در بازار دارد.
رنگ اکریلیک به سرعت خشک شده و دارای تنوع رنگی بسیار است و برای هر سطحی با هر ترک و خرابی مناسب است، این رنگ قابلیت شستشو دارد و از قیمت بالایی برخوردار است.
پوشش بلکا که به اشتباه رنگ بلکا نامیده می‌شود عایقی در برابر صوت و حرارت و صدا محسوب شده و هزینه اجرایی کمتری به نسبت رنگ دارد.
رنگ مولتی کالر زمان کمی برای خشک شدن نیاز دارد، قابل شستشو بوده و در برابر هرگونه خراش و آسیبی بسیار مقاوم است.
برای یک رنگ آمیزی عالی، نقاش ساختمان باید قبل از رنگ کاری سطوح محل مورد نظر را یکدست و یکنواخت کند تا رنگ به خوبی خود را نشان دهد.
تعمیرات قبل از نقاشی و از بین بردن سطوح و ناهمواری نیاز به مصالح ساختمانی دارد. هزینه مصالح براساس قیمت آن‌ها در بازار محاسبه خواهد شد.

چرا باید به آچارباز اعتماد کنم؟

تمامی سرویسکاران آچارباز از نظر سوابق کیفی و کاری بررسی شده و دارای گواهی عدم سوپیشینه و بیماری خاص هستند. این افراد از فیلتر آچارباز رد شده و مورد تایید آن هستند.
برخلاف دیگر اپلیکیشن‌ها و شرکت‌های ارائه خدمات آچارباز تنها نقش واسط را بین سرویسکار و سرویس گیرنده ایفا نمی‌کند. آچارباز از صفر تا صد خدمت را رصد کرده و پس از پایان سرویس درخواستی نیز با سرویس گیرنده تماس گرفته و میزان رضایت او را از خدمت انجام شده جویا خواهد شد. تمامی خدمات انجام شده در آچارباز دارای یکماه گارانتی هستند.مناطق تحت پوشش این خدمت در آچارباز
تعمیرات در محل:

تعمیرات پستی فعال:

دکمه بازگشت به بالا