هزینه تعمیر تلفن رومیزی و بیسیم چقدر است؟

به صورت میانگین، هزینه تعمیرات تلفن رومیزی و بیسیم در آچارباز بین تومان تا تومان متغیر است. در بخش تعرفه خدمات آچارباز اطلاعات جزیی تر در زمینه هزینه خدمات تلفن رومیزی و بیسیم ارائه شده است. اما به صورت کلی هزینه و قیمت انجام تعمیرات تلفن رومیزی و بیسیم شما به نوع مشکل بستگی دارد.

میانگین قیمت

بیشترین قیمت

 تومان
 تومان

کمترین قیمت

 تومان

چرا تعمیر تلفن رومیزی و بیسیم را به آچارباز بسپاریم؟

تلفن رومیزی و بیسیم انواع مختلفی دارند و با برند‌های متفاوتی به بازار عرضه می‌شوند. اولین راه برای رفع ایراد و تعمیر تلفن رومیزی و بیسیم ارجاع آنها به مراکز تعمیر مرتبط با برندآنها است. اما به دلیل قرار گرفتن دستگاه در صف تعمیر، نبود قطعه مورد نظر و اتمام زمان گارانتی باید زمان زیادی را برای بررسی و عیب یابی دستگاه خود منتظر بمانید. ضمن اینکه خودتان باید دستگاه را به تعمیرگاه برده و با تماس تلفنی از فرایند تعمیر و اتمام آن خبردار شده و آن را به خانه برگردانید. راه‌حل دوم استفاده از سامانه اعزام تعمیرکار به محل آچارباز است. در این سامانه لیست هزینه خدمات درخواستی از قبل مشخص شده است. همچنین بعد از ثبت درخواست شما، قبل از فرستادن تعمیرکار به محل، هزینه خدمت درخواستی بار دیگر توسط تیم پشتیبان آچارباز به شما گفته خواهد شد. در صورت نیاز تلفن به تعویض قطعه از بهترین و با کیفیت‌ترین قطعه استفاده خواهد شد. لازم به ذکر است که دستگاه بعد از تعمیر تست شده و بعد از اطمینان از سالم بودن، دستگاه درب منزل به شما تحویل داده خواهد شد. تمامی خدمات ارائه شده در سامانه آچارباز دارای یکماه گارانتی هستند.

برای ثبت درخواست تعمیر تلفن کافیست به سایت، وب اپ و اپلیکیشن آچارباز وارد شوید و یا کد 161620136 را که مختص تلفن رومیزی و بیسیم است را به شماره 10008363 پیامک کنید.

خدمات تعمیر انواع تلفن به صورت پیکاپ اند دلیوری و بدین صورت است:

پس از ثبت سفارش در سایت، اپلیکیشن یا وب اپلیکیشن آچارباز، پشتیبانان برای اعلام هزینه‌ها و هماهنگی‌های لازم با شما تماس می‌گیرند. پس از هماهنگی، پیک آچارباز تلفن را به تعمیرکار تحویل می‌دهد.پس از تعمیر تلفن نیز، دستگاه به وسیله پیک آچارباز به محل مشتری برگردانده می شود.

بیشترین مشکلات رایج خرابی تلفن رومیزی و بی سیم که در آچارباز ثبت شده اند عبارت اند از:

 • تلفن به برق وصل شده
 • تلفن شارژ نمی‌شود
 • تلفن شارژ شده اما روشن نمی‌شود
 • گوشی تلفن صدا ندارد
 • دکمه تلفن خراب شده است
 • تلفن زنگ نمی‌خورد
 • تلفن شماره نمی‌گیرد
 • صدا قطع و وصل می‌شود

علت قطعی بوق تلفن

علت قطع شدن بوق تلفن می تواند از هرجایی از مرکز تلفن تا گوشی تلفن شما به وجود آمده باشد. پس بهتر است قبل از هرکاری، تلفن خود را با پریز تلفن دیگری تست کنید. اگر تلفن سالم بود پس مشکل از خطوط است. ولی اگر همچنان بوق تلفن به گوش نمی رسد احتمال دارد سوکت پریز تلفن نیز دچار مشکل شده باشد.

علت نویز و خش خش تلفن چیست؟

این مشکل می تواند سه دلیل عمده داشته باشد. علت اول می تواند نزدیکی سیم های برق به سیم های تلفن باشد. جریان سیم برق بر روی کیفیت صدا تاثیر می گذارد. دلیل دوم می تواند خرابی سیم تلفن که در درون منزل و یا بیرون ساختمان باشد. گره خوردن سیم تلفن نیز می تواند روی کیفیت صدا و همچنین شنیدن خش خش تاثیرگذار باشد. دلیل سوم که مربوط به گوشی تلفن می شود از کار افتادن کابل های درونی تلفن است. کشیدن بیش از اندازه ی سیم تلفن و همچنین قرار گرفتن تلفن درجایی که رطوبت زیاد است نیز می تواند باعث بروز این مشکل شود. خرابی کپسولی تلفن نیز می تواند از دلایل نویز تلفن باشد.

علت شارژ نشدن تلفن بی سیم

شارژ نکردن به موقع تلفن بی سیم، باطری نامرغوب برای تلفن بی سیم، استفاده از آداپتور تقلبی از جمله مواردی است که می تواند روی شارژ تلفن بی سیم تاثیر بگذارد. یکی دیگر از مواردی که باعث بوجود آمدن این مشکل شود نیز می تواند خرابی برد تلفن بی سیم باشد. برای تعمیر برد تلفن بی سیم حتما باید به تعمیرکار تلفن مراجعه کنید.

مشکل سوختن تلفن

یکی از دلایل اصلی که می تواند باعث سوختن تلفن شود وصل کردن آن به پریز برق است. با وصل کردن تلفن به پریز برق امکان سوختن قطعاتی مانند ترانزیستور و ریستور وجود دارد. در صورت بروز این اتفاق باید به تعمیرکار تلفن ثابت مراجعه کرد تا قطعات معیوب را تعویض کند.

ریختن آب روی تلفن نیز می تواند باعث بروز این مشکل شود و در مدار تلفن خرابی به وجود آورد.

خدمات آچارباز در زمینه تعمیر تلفن رومیزی و بیسیم

 • تعویض و تعمیر ترانزیستور‌ها
 • تعویض و تعمیر مقاومت‌ها و آی سی
 • تعویض و تعمیر دو شاخه تلفن
 • تعویض و تعمیر سیم و کابل رابط
 • تعویض و تعمیر دکمه‌های تلفن
 • تعویض و تعمیر باطری تلفن
 • تعویض و تعمیر شارژر تلفن
 • تعویض و تعمیر صفحه نمایش گوشی
تعمیرات انواع تلفن

آیا هزینه تعمیر گوشی تلفن در محل آچارباز تغییر خواهد کرد؟

تمامی قیمت‌ها و هزینه خدمات در آچارباز ثابت بوده و در لیست تعرفه خدمات آچارباز به طور مشخص ذکر شده‌اند. در مواردی خاص این هزینه ممکن است تغییر کند، گاهی اوقات رفع ایراد و عیب یابی یک دستگاه تنها با تعویض قطعه آن برطرف می‌شود. لازم به ذکر است که هزینه قطعه جدا از اجرت تعمیر دستگاه بوده و براساس قیمت روز قطعه دربازار محاسبه خواهد شد.

تعمیرکار قبل از هرکاری موضوع را با شما در میان گذاشته و هزینه قطعه را به شما خواهد گفت و تنها در صورت رضایت شما اقدام به تعویض آن خواهد کرد.

آیا آچارباز تعمیرات تلفن خارج از تهران را نیز قبول می کند؟

اگر در خارج از تهران سکونت دارید، بعد از ثبت درخواست و انجام هماهنگی لازم دستگاه را از طریق پست برای آچارباز بفرستید. آچارباز تلفن بیسیم و رومیزی شما را تعمیر کرده و آن را برای شما پست خواهد کرد.

آچارباز چه برندهای از تلفن ثابت و تلفن بی سیم را تعمیر می کند؟

تعمیر تلفن بیسیم پاناسونیک Panasonic
تعمیر تلفن بیسیم
پاناسونیک Panasonic
تعمیر تلفن رومیزی پاناسونیک Panasonic
تعمیر تلفن رومیزی
پاناسونیک Panasonic
تعمیر تلفن آلکاتل Acatel
تعمیر تلفن
آلکاتل Alcatel
تعمیر تلفن گیگاست Gigaset
تعمیر تلفن
گیگاست Gigaset
تعمیر تلفن تکنوتل Technotel
تعمیر تلفن
تکنوتل Technotel
تعمیر تلفن تکنیکال Technical
تعمیر تلفن
تکنیکال Technical

سوالات متداول در تعمیر تلفن

از دلایل اصلی روشن نشدن صفحه ی نمایش پارگی فلت های تلفن است.

در صورت کار نکردن کلید های تلفن این احتمال وجود دارد که ارتباط بین کلید و برد دچار مشکل شده باشد.

تعمیر تلفن با آچارباز

چرا باید به آچارباز اعتماد کنم؟

بسیاری از اپلیکیشن‌های درخواست خدمت و شرکت‌های خدماتی، تنها نقش واسط را بین سرویسکار و سرویس گیرنده ایفا می‌کنند. اما آچارباز به عنوان سامانه اعزام تعمیر کار به محل از صفر تا صد خدمت را زیر نظر دارد. در اولین قدم آچارباز سوابق کاری و کیفری سرویسکاران خود را بررسی می‌کند، تمامی سرویسکاران آچارباز دارای گواهی عدم سوپیشینه و بیماری خاص هستند.