آچارباز

تعمیر گوشی تلفن ثابت در آچارباز توسط تعمیرکار تلفن متخصص

تعمیر گوشی تلفن ثابت، شامل تمامی اقدامات برای تعمیرات تلفن ثابت است که مواردی مانند تعمیر تلفن رومیزی، عیب یابی و تعمیر تلفن رومیزی قدیمی، عیب یابی تلفن ثابت و تعمیر تلفن بی سیم را شامل می‌شود. برای درخواست تعمیرات انواع تلفن، می‌توانید دکمه ثبت سفارش در همین صفحه را لمس کرده یا از طریق اپلیکیشن آچارباز برای ثبت درخواست اقدام کنید. همچنین شماره تلفن02154591616  آماده دریافت سفارشات شما برای تعمیر گوشی تلفن ثابت است.

ساعت پاسخگویی تلفنی از ساعت 9 صبح تا 7 بعد از ظهر

آچارباز

عوامل موثر بر هزینه تعمیر تلفن ثابت

آنچه در این توضیحات می‌خوانید:
خدمات آچارباز

توضیحات بیشتر...

تعمیر گوشی تلفن ثابت در آچارباز توسط تعمیرکار تلفن متخصص در منزل را به آچارباز بسپارید

تعمیر تلفن پاناسونیک Panasonic

تعمیر تلفن پاناسونیک Panasonic

تعمیر تلفن آلکاتل Alcatel

تعمیر تلفن آلکاتل Alcatel

تعمیر تلفن گیگاست Gigaset

تعمیر تلفن گیگاست Gigaset

تعمیر تلفن تکنوتل Technotel

تعمیر تلفن تکنوتل Technotel

تعمیر تلفن تکنیکال Technical

تعمیر تلفن تکنیکال Technical

سوالات متداول:

علت قطع شدن بوق تلفن می‌تواند از هرجایی از تلفن ثابت شما پیش آمده باشد، حتی اتصال به پریز تلفن. پس بهتر است قبل از هرکاری، تلفن خود را با پریز تلفن دیگری تست کنید. اگر تلفن سالم بود پس مشکل از خطوط است. ولی اگر همچنان بوق تلفن به گوش نمی‌رسد احتمال دارد سوکت پریز تلفن نیز دچار مشکل شده باشد.
این مشکل می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد. علت اول می‌تواند نزدیکی سیم‌های برق به سیم‌های تلفن باشد. جریان سیم برق روی کیفیت صدا تاثیر می‌گذارد. دلیل دوم می‌تواند خرابی سیم تلفن در درون منزل یا بیرون ساختمان باشد. گره خوردن سیم تلفن نیز می‌تواند روی کیفیت صدا و همچنین شنیدن خش خش تاثیرگذار باشد. دلیل سوم که مربوط به گوشی تلفن می‌شود از کار افتادن کابل‌های درونی تلفن است. کشیدن بیش از اندازه‌ی سیم تلفن و همچنین قرار گرفتن تلفن درجایی که رطوبت زیاد است نیز می‌تواند باعث بروز این مشکل شود. خرابی کپسولی تلفن نیز می‌تواند از دلایل نویز تلفن باشد.
شارژ نکردن به موقع تلفن بی سیم، باطری نامرغوب برای تلفن بی سیم یا استفاده از آداپتور تقلبی از جمله مواردی است که می‌تواند روی شارژ تلفن بی سیم تاثیر بگذارد. یکی دیگر از مواردی که باعث بوجود آمدن این مشکل شود نیز می‌تواند خرابی برد تلفن بی سیم باشد. برای تعمیر برد تلفن بی سیم حتما باید به تعمیرکار تلفن مراجعه کنید.
یکی از دلایل اصلی که می تواند باعث سوختن تلفن شود وصل کردن آن به پریز برق است. با وصل کردن تلفن به پریز برق امکان سوختن قطعاتی مانند ترانزیستور و ریستور وجود دارد. در صورت بروز این اتفاق باید به تعمیرکار تلفن ثابت مراجعه کنید تا قطعات معیوب را تعویض کند. ریختن آب روی تلفن نیز می‌تواند باعث بروز این مشکل شود و در مدار تلفن خرابی به وجود آورد.
از دلایل اصلی روشن نشدن صفحه ی نمایش پارگی فلت های تلفن است. چرا کلید های تلفن کار نمی کند؟ در صورت کار نکردن کلید های تلفن این احتمال وجود دارد که ارتباط بین کلید و برد دچار مشکل شده باشد.
تشخیص مشکلات تلفن ثابت به نشانه‌های خرابی آن بستگی دارد. گاهی برخی از مشکلات تلفن در دفترچه راهنمای آن ثبت شده است. بنابراین می‌توانید قبل از استفاده از سرویس‌های خدمات تعمیرات گوشی تلفن ثابت این دفترچه را مطالعه کنید و در صورتی که نتوانستید مشکل را رفع کنید از تعمیرکار تلفن کمک بگیرید.
اگر چراغ ال ای دی تلفن ثابت خاموش است، باید ابتدا بررسی کنید که آیا منبع تغذیه اصلی در حال کار است یا خیر. در صورت عدم برقراری ارتباط با منبع تغذیه، کابل‌های میانی را بررسی کنید. اگر مشکل رفع نشد باید از یک تعمیرگاه تعمیر گوشی تلفن ثابت، کمک بگیرید.
بسیاری از اپلیکیشن‌های درخواست خدمت و شرکت‌های خدماتی، تنها نقش واسط را بین سرویسکار و سرویس گیرنده ایفا می‌کنند. اما آچارباز به عنوان سامانه اعزام تعمیر کار به محل از صفر تا صد خدمت را زیر نظر دارد. در اولین قدم آچارباز سوابق کاری و کیفری سرویسکاران خود را بررسی می‌کند، تمامی سرویسکاران آچارباز دارای گواهی عدم سوپیشینه و بیماری خاص هستند.
تمامی قیمت‌ها و هزینه خدمات در آچارباز ثابت بوده و در لیست تعرفه خدمات آچارباز به طور مشخص ذکر شده‌اند. در مواردی خاص این هزینه ممکن است تغییر کند، گاهی اوقات رفع ایراد و عیب یابی یک دستگاه تنها با تعویض قطعه آن برطرف می‌شود. لازم به ذکر است که هزینه قطعه جدا از اجرت تعمیر دستگاه بوده و براساس قیمت روز قطعه دربازار محاسبه خواهد شد. تعمیرکار قبل از هرکاری موضوع را با شما در میان گذاشته و هزینه قطعه را به شما خواهد گفت و تنها در صورت رضایت شما اقدام به تعویض آن خواهد کرد.
اگر در خارج از تهران سکونت دارید، بعد از ثبت درخواست و انجام هماهنگی لازم دستگاه را از طریق پست برای آچارباز بفرستید. آچارباز تلفن بیسیم و رومیزی شما را تعمیر کرده و آن را برای شما پست خواهد کرد.
mobile

اپلیکیشن آچارباز را نصب کنید

تعمیر و نصب داکت و ترانکینگتعمیر و نصب داکت و ترانکینگ
خدمات برق و برقکاری ساختمانخدمات برق و برقکاری ساختمان