آچارباز

تعمیر سشوار

برای دریافت خدمات در زمینه تعمیر سشوار،کافیست در همین صفحه روی دکمه ثبت سفارش "تعمیر سشوار" کلیک کنید. همچنین می‌توانید از طریق اپلیکیشن آچارباز تیکت خود را ثبت کنید.

  • برای ثبت سفارش تلفنی می‌توانید با شماره 02154591616 تماس بگیرید.
  • ساعت پاسخگویی تلفنی شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 صبح تا 7 بعداز ظهر
آچارباز

عوامل موثر بر هزینه تعمیرات سشوار

آنچه در این توضیحات می‌خوانید:
خدمات آچارباز

توضیحات بیشتر...

تعمیر سشوار در منزل را به آچارباز بسپارید

تعمیر سشوار پرومکس Promax

تعمیر سشوار پرومکس Promax

تعمیرات سشوار رمینگتون Remington

تعمیرات سشوار رمینگتون Remington

تعمیر سشوار جانسون Jahnson

تعمیر سشوار جانسون Jahnson

تعمیر سشوار بابیلیس Babyliss

تعمیر سشوار بابیلیس Babyliss

تعمیر سشوار فیلیپس Philips

تعمیر سشوار فیلیپس Philips

سوالات متداول:

خیر؛ انجام برخی از خدمات آچارباز در محل مشتری امکان‌پذیر نیست. اما این امر موجب صرف هزینه اضافی بابت حمل‌ونقل دستگاه تا مرکز تعمیر سشوار نمی‌شود. زیرا هزینه حمل دستگاه از محل مشتری تا تعمیرگاه برعهده آچارباز خواهد بود. خدمت تعمیر سشوار هم به این صورت است که بعد از ثبت درخواست تعمیر از سوی شما، پیک آچارباز به محل شما مراجعه کرده، سشوار را از شما می‌گیرد و به تعمیرکار تحویل می‌دهد. بعد از تعمیر سشوار، پیک دوباره آن را در محل به شما برمی‌گرداند و هیچ مبلغی از شما دریافت نخواهد شد. بعد از تحویل سشوار، آچارباز به شما یک پایه نگهدارنده سشوار و گیره مو هدیه خواهد داد.
سیم‌های متصل به المنت را بررسی کنید و در صورت مشکل در این قسمت آن‌ها را تعویض کنید. ما بین دو سیم سرب باید بسته باشد، اگر نیست مشکل قطع حرارتی را بررسی کنید. اگر قطع حرارتی مشکلی نداشت، المنت باید در مرکز تعمیرات سشوار تعویض شود.
اگر سیم‌ها و کلید‌های سشوار سالم باشند دلیل قطعی و وصلی، زغال های موتور سشوار هستند. در صورت کوچک شدن زغال ها باید آنها را تعویض کرد.
بله، تعمیر سشوار قدیمی، تعمیر سشوار مسافرتی و انواع برند‌های مختلف سشوار در آچارباز انجام می‌شود. البته، با توجه به اینکه دقیقاً چه نوع سشواری در دسترس شماست و چه مدلی را مورد استفاده قرار داده‌اید، روند تعمیرات ممکن است متفاوت باشد.
برای حل این مشکل ابتدا باید مطمئن شوید که سشوار شما به درستی به برق وصل شده‌ باشد و در صورت لزوم فیوزهای دستگاه را چک کنید. در صورت حل نشدن مشکل باید برای تعمیر دکمه اقدام کنید. برای این کار بهتر است به یک تعمیرکار مجرب مراجعه کنید.
اگر تجربه کافی در انجام خدمات برقی دارید، می‌توانید برای تعویض سیم سشوار اقدام کنید. در غیر این صورت تعمیرکاران باتجربه می‌توانند به شما کمک کنند.
کوچک شدن زغال موتور، گیر کردن اجسام خارجی، برخورد پروانه با بدنه یا سیم‌ها، معیوب بودن بوش‌ها و ... می‌توانند دلیل صدای زیاد سشوار باشند. تعویض بوش موتور سشوار از کارهایی است که برای رفع این مشکل می‌توانید، انجام دهید.
اگر سشوار شما روشن می‌شود اما بعد از چند لحظه خاموش می‌شود،احتمالا ترموستات دستگاه دچار مشکل شده است و باید تعویض ترموستات سشوار یا تعمیر آن به افراد مجرب بسپارید.
ولتاژ متفاوت موتور در این سشوارها با دیود تنظیم می‌شود، ممکن است دیود دچار اتصال کوتاه شده باشد که در این صورت باید در اسرع وقت تعویض دیود سشوار را انجام دهید.
mobile

اپلیکیشن آچارباز را نصب کنید

تعمیر موزر و ریش تراشتعمیر موزر و ریش تراش
  تعمیر اپیلاتور تعمیر اپیلاتور
تعمیر اتو موتعمیر اتو مو
تعمیر مسواک برقیتعمیر مسواک برقی