آچارباز

تعمیر ماکروفر با تعرفه مناسب

" تعمیر ماکروفر" در دسته تعمیر لوازم آشپزخانه می‌گیرد. تعمیر ماکروفر شامل بررسی و اصلاح مشکلات مختلفی است که ممکن است در عملکرد ماکروفر به وجود آیند. این مشکلات شامل عدم روشن شدن ماکروفر، عدم گرم شدن غذا، نشتی مایکروویو و صداهای غیرعادی هنگام استفاده از دستگاه می‌شود که تعمیرکار ماکروفر آچارباز توانیی تعمیر همه‌ی این مشکلات را دارد.

برای مشاوره و ثبت سفارش رایگان در زمینه تعمیرات ماکروفر می‌توانید روی دکمه " تعمیر ماکروفر" کلیک کنید یا با شماره 02154591616 تماس بگیرید.

پشتیبانی: شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 صبح تا 7 بعد از ظهر

گارانتی: 30 روز گارانتی معتبر

آچارباز

هزینه تعمیر ماکروویو چقدر است؟

آنچه در این توضیحات می‌خوانید:
خدمات آچارباز

توضیحات بیشتر...

تعمیر ماکروفر با تعرفه مناسب در منزل را به آچارباز بسپارید

تعمیر مایکروویو ال جی LG

تعمیر مایکروویو ال جی LG

تعمیر مایکروویو دوو Daewoo

تعمیر مایکروویو دوو Daewoo

تعمیر مایکروویو بوش Bosch

تعمیر مایکروویو بوش Bosch

تعمیر مایکروویو پاناسونیک Panasonic

تعمیر مایکروویو پاناسونیک Panasonic

تعمیر مایکروویو سامسونگ Samsung

تعمیر مایکروویو سامسونگ Samsung

سوالات متداول:

عیب یابی: دلایل زیادی برای گرم نشدن غذا در مایکروویو وجود دارد. خیلی از این دلایل را خودتان هم می‌توانید بدون نیاز به تعمیرکار بررسی کنید. اول اینکه، در تایم‌های پیک مصرف انرژی برق، توان دستگاه پایین می‌آید. دوم اینکه با پرش بعضی غذاها موقع گرم شدن منافذ دستگاه بسته می‌شود و در نتیجه گرما به درستی منتقل نمی‌شود. غذای شما زیادی چرب است، چربی زیاد، گرما را منتقل نمی کند. حجم غذایی که در دستگاه می‌گذارید زیاد است. برای بررسی دلایل فنی برای مشکل گرم نشدن غذا، اگر شما یک لیوان آب را داخل دستگاه بگذارید و نهایتا بعد از سه دقیقه آب جوش نیامد یعنی دستگاه مشکل دارد. حتی ممکن است تنظیمات اولیه مایکروویو یا مایکروفر به صورتی باشد که از تمام توان دستگاه استفاده نمی شود. ممکن است المنت یا خازن به مشکل خورده باشد. این مورد را تعمیرکار آچارباز برای شما بررسی و عیب یابی می کند.
عیب یابی: جرقه زدن اغلب در دستگاه‌هایی مانند مایکروویو (ماکروفر) اتفاقی معمول است و بخشی از آن مربوط به نحوه استفاده شماست. به عنوان مثال ظرف‌های فلزی یا حتی تزیینات فلزی اطراف ظروف، باعث ایجاد اختلال در عملکرد الکترون‌ها خواهد شد. به محض مشاهده جرقه‌ها، درب دستگاه را باز کنید و فلز را خارج کنید. چرا که ادامه آن ممکن است منجر به آتش سوزی یا انفجار دستگاه شود. به یاد داشته باشید بشقاب غذا را به همراه قاشق و چنگال داخل دستگاه نگذارید. خرده‌های غذایی که در دستگاه گرم کرده اید، درصورت ماندن در آن و خشک شدن، بعدا باعث ایجاد جرقه می‌شود. دستگاه را تمیز کنید. درصورتی‌که دستگاه تمیز است هیچ فلزی هم داخل مایکرویو نرفته است، ممکن است: • لعاب داخل دستگاه آسیب دیده باشد. • مگنترون خراب شده باشد. • دیود سوخته باشد. و موارد دیگری که نیاز به بررسی فنی دارد. برای بررسی بیشتر در آچارباز درخواست تعمیرکار مایکروفر کنید.
عیب یابی: روشن نشدن مایکروفر (مایکروویو) دلایل مختلفی دارد: • مشکلات برقی از پریز برق تا کابل و دوشاخه دستگاه • فعال بودن قفل کودک دستگاه • ممکن است مشکل از برد دستگاه باشد. • ممکن است فیوز حرارتی یا فیوز لاین خراب شده باشد. • و ... برای حل مشکل دستگاه و عیب یابی آن از یک تعمیرکار مایکروویو کمک بگیرید.
عیب یابی: سینی مایکروویو را چک کنید، ممکن است در جای درستی قرار نگرفته باشد یا زیر آن را چربی یا غذا گرفته باشد. ریل زیر سینی را هم چک کنید. شاید به درستی نمیچرخد. در غیر این‌صورت ممکن است دیود یا خازن نیم سوز شده باشد و احتمال سوختن آن وجود دارد. حتماً این مورد را با تعمیرکار در میان بگذارید.
چند روش برای ثبت سفارش وجود دارد: 1. دکمه ثبت سفارش موجود در همین صفحه را کلیک کرده و مراحل سفارش را تا پایان تکمیل کنید. 2. نصب اپلیکیشن آچارباز و ثبت سفارش از طریق اپلیکیشن در تمام روش ها٬ پس از ثبت سفارش منتظر تماس پشتیبانان آچارباز باشید تا برای تحویل دستگاه با شما هماهنگ کنند.
قیمت و تعرفه تعمیر ماکروفر از در آچارباز از 100,000 تا 5,015,000 تومان متغیر است.
خدمات تعمیرات این دستگاه‌ها در تهران با ارسال پیک از طرف آچارباز انجام می شود. سرویس و تعمیر لوازم خانه برای شهرستان‌ها با ارسال دستگاه از طریق پست، با هزینه آچارباز امکان پذیر است.
گرم نکردن مایکروفر، مایکروفر جرقه می‌زند، روشن نشدن مایکروفر، کار نکردن گریل مایکروفر، کار نکردن لامپ مایکروفر، خرابی فیوز حرارتی مایکروفر، غذا داخل مایکروفر کند می‌پزد، دکمه‌های مایکروفر کار نمی‌کند، خاموش شدن ناگهانی مایکروفر، نچرخیدن سینی گردان مایکروفر، غذا داخل مایکروفر یکنواخت نمی‌پزد.
به شکل عادی نمی‌توان متوجه نشتی اشعه شد و باید توسط دستگاه ویژه ای تست شود.
mobile

اپلیکیشن آچارباز را نصب کنید

تعمیر غذاسازتعمیر غذاساز
تعمیر توسترتعمیر توستر
تعمیر همزن برقیتعمیر همزن برقی
تعمیر ماشین ظرفشوییتعمیر ماشین ظرفشویی
تعمیر یخچالتعمیر یخچال
تعمیر لباسشوییتعمیر لباسشویی