هزینه تعمیرات ماکروفر،مایکروویو و سولاردام چقدر است؟

میانگین هزینه تعمیرات این دستگاه ها در آچارباز از 50000 تا 200000 تومان متغیر است. بسته به اینکه نوع تعمیرات دستگاه به چه صورت است و آیا تعویض قطعه نیاز دارید یا خیر، هزینه تعمیرات مشخص می شود.

کارشناسان پشتیبانی آچارباز بعد از ثبت درخواست، با شما تماس گرفته و از نحوه ارائه خدمات تا قیمت و هزینه آن را به اطلاع شما خواهند رساند.

تعمیرات مایکروویو بدون خارج شدن شما از منزل

در مایکروویو، فرایند پخت غذا از طریق تابش امواج الکترومغناطیس ریزموج انجام می‌شود. این امواج در غذایی که داخل محفظه است نفوذ کرده و موجب حرکت مولکول‌ها می‌شود. با سایش مولکول‌ها، گرما تولید می‌شود. دلیل سرعت بالای پخت غذا داخل مایکروویو همین امر است. با وجود سینی گردان داخل محفظه، غذا با مایکروویو یکدست پخته می‌شود.

پس از یک روز کاری، گذاشتن غذا در این دستگاه مفید، یا قبل از پذیرایی از مهمان‌ها، گرم کردن یکدست غذا، یا وقتی که برای پخت غذا عجله دارید، یخ زدایی از مواد اولیه غذایی، همه اینها ضرورت این دستگاه را در منزل یا محل های کار مشخص می کند.

خرابی مایکروویو یک دردسر بزرگ است، اما نه زمانی که می‌توانید در سریعترین زمان ممکن از کمک تعمیرکاران مایکروویو آچارباز کمک بگیرید.

جرقه زدن مایکروویو؛ از ته مانده غذا تا انفجار دستگاه

جرقه زدن معمولا در دستگاه هایی مانند مایکروویو، ماکروفر و سولاردام معمول است. بخشی از آن مربوط به نحوه استفاده شماست. به عنوان مثال ظرف‌های فلزی یا حتی تزیینات فلزی اطراف ظروف، باعث ایجاد اختلال در عملکرد الکترون ها خواهد شد. به محض مشاهده جرقه ها، درب دستگاه را باز کنید و فلز را خارج کنید. چرا که ادامه آن ممکن است منجر به آتش سوزی یا انفجار دستگاه شود. به یاد داشته باشید بشقاب غذا را به همراه قاشق و چنگال داخل دستگاه نگذارید.

خرده های غذایی که در دستگاه گرم کرده اید، در صورت ماندن در آن و خشک شدن، بعدا باعث ایجاد جرقه می شود. دستگاه را تمیز کنید. اما در صورتی که دستگاه تمیز است هیچ فلزی هم داخل مایکرویو نرفته است، ممکن است لعاب داخل دستگاه آسیب دیده باشد یا مگنترون خراب شده باشد و نیاز به تعمیر مگنترون یا تعویض آن داشته باشید. برای بررسی بیشتر از آچارباز درخواست اعزام تعمیرکار کنید.

خرابی مایکروفر شامل چه مواردی می‌شود؟

بیشترین مشکلات مایکروفر که به تعمیرکار ماکروفر آچارباز ارسال شده:

 • گرم نکردن مایکروفر
 • مایکروفر جرقه می‌زند
 • روشن نشدن مایکروفر
 • کار نکردن گریل مایکروفر
 • خرابی فیوز حرارتی مایکروفر
 • غذا داخل مایکروفر کند می‌پزد
 • نچرخیدن سینی گردان مایکروفر
 • غذا داخل مایکروفر یکنواخت نمی‌پزد

تعمیر ماکروفر؛ فر شما را دوباره گرم می‌کنیم

مایکروفر دستگاهی برای پخت غذا در سریع‌ترین زمان ممکن است. در این دستگاه فرایند پخت از طریق گرما و دما انجام می‌شود. دمای داخل مایکروفر یکنواخت است و غذا داخل آن یکدست پخته می‌شود. گرمای داخل مایکروفر از طریق المنت‌‍های گرمایی تامین می‌شود، از این رو زمان پخت غذا داخل آن نسبت به مایکروویو بیشتر است. اما مواد مغذی موجود در مواد غذایی که داخل مایکروفر پخته می‌شوند، بیشتر حفظ می‌شود.

تعمیرات مایکروویو و مایکروفر از خدمات پر درخواست در آچارباز است. معمولا با ایراداتی مانند روشن نشدن ماکروویو یا گرم نشدن ماکروفر و... به ما ارجاع داده می‌شود.

بیشترین مشکلاتی که در زمینه خرابی مایکروویو به آچارباز سپرده اید:

 • تعمیر مگنترون ماکروویو
 • مایکروویو روشن نمی‌شود
 • کابل مایکروویو قطع شده
 • سینی مایکروویو نمی‌چرخد
 • درِ مایکروویو بسته نمی‌شود
 • مایکروویو غذا را گرم نمی‌کند
 • غذا داخل مایکروویو کند می‌پزد
 • گریل مایکروویو روشن نمی‌شود
 • مایکروویو در حین کار جرقه می‌زند
 • مایکروویو با صدای زیاد کار می‌کند
 • صفحه نمایش مایکروویو کار نمی‌کند
 • مایکروویو در حین کار خاموش می‌شود
 • تعمیر لامپ هالوژن مایکروویو
 • تعمیر تاچ مایکروویو
 • جرقه در مایکروویو
 • علت صدای زیاد مایکروویو
 • تعویض سه پایه داخل مایکروویو
تعمیر انواع مایکروفر

مایکروویو غذا را گرم نمی کند

دلایل زیادی برای گرم نشدن غذا در مایکروویو و سولاردام وجود دارد. خیلی از این دلایل را خودتان هم یمتوانید بدون نیاز به تعمیرکار بررسی کنید. اول اینکه، در تایم های پیک مصرف انرژی برق، توان دستگاه پایین می‌آید. دوم اینکه با پرش بعضی غذاها موقع گرم شدن منافذ دشتگاه بسته می‌شود و در نتیجه گرما به درستی منتقل نمی‌شود. غذای شما زیادی چرب است، چربی زیاد گرما را منتقل نمی کند. حجم غذایی که در دستگاه می‌گذارید زیاد است.

اما دلایل فنی برای مشکل گرم نشدن غذا، اگر شما یک لیوان آب را داخل دستگاه بگذارید و نهایتا بعد از سه دقیقه آب جوش نیامد یعنی دستگاه مشکل دارد. حتی ممکن است تنظیمات اولیه مایکروویو یا مایکروفر به صورتی باشد که از تمام توان دستگاه استفاده نمی شود. ممکن است المنت یا خازن به مشکل خورده باشد. این مورد را تعمیرکار آچارباز برای شما بررسی و عیب یابی می کند.

چرا تعمیرات مایکروویوم را به آچارباز بسپارم

چرا تعمیرات مایکروویوم را به آچارباز بسپارم

تعمیرات در آچارباز با سرویس ایاب و ذهاب رایگان انجام میشود.

تعمیرکاران آچارباز از لحاظ فنی و همچنین سلامتی فیلتر می شوند.

پس از انجام سرویس ضمانت یکماهه تعمیرات و قطعات از سوی آچارباز به شما داده می شود.

از ابتدای ثبت درخواست شما تا بعد از دریافت خدمات پشتیبانان آچارباز تمام روال انجام سرویس را رصد می کنند.

تعمیرکار مایکروویو می تواند تعمیر سولاردام را هم انجام بدهد؟

سولاردام ترکیبی از مایکروفر و مایکروویو است که هم برای پختن و هم برای گرم کردن غذا کاربرد دارد. در تکنولوژی ساخت سولاردام، در کنار امواج الکترومغناطیسی، یک لامپ هالوژن هم قرار دارد که در کنار افزایش سرعت پخت، غذا را کبابی می‌کند. سرعت پخت غذا داخل سولاردام، چیزی حدود 4 برابر اجاق گازهای معمولی است. با وجود این سرعت بالا، کیفیت و طعم غذا همچنان حفظ خواهد شد.

مشکلات سولاردام هم مشابه مشکلات ماکروفر و مایکرویو است و تعمیرکار متخصص این دستگاه‌ها می تواند سولاردام را هم تعمیر کند.

تعمیرات مایکروویو و مایکروفر آچارباز در برندهای مختلف

تعمیر مایکروویو ال جی

تعمیر مایکروویو ال جی

تعمیر مایکروویو دوو

تعمیر مایکروویو دوو

تعمیر مایکروویو بوش

تعمیر مایکروویو بوش

تعمیر مایکروویو پاناسونیک

تعمیر مایکروویو پاناسونیک

تعمیر مایکروویو سامسونگ

تعمیر مایکروویو سامسونگ

مشاهده تمام سرویس های تعمیر لوازم خانگی در آچارباز

سوالات متداول سرویس مایکروویو

حداقل هزینه بین 100 هزار تومان تا 300 هزار تومان می باشد.

گرم نکردن مایکروفر، مایکروفر جرقه می‌زند، روشن نشدن مایکروفر، کار نکردن گریل مایکروفر، کار نکردن لامپ مایکروفر، خرابی فیوز حرارتی مایکروفر، غذا داخل مایکروفر کند می‌پزد، دکمه‌های مایکروفر کار نمی‌کند، خاموش شدن ناگهانی مایکروفر، نچرخیدن سینی گردان مایکروفر، غذا داخل مایکروفر یکنواخت نمی‌پزد.

بله. شما در هر شهری که باشید، فقط کافیست بعد از ثبت درخواست تعمیر مایکروفر و انجام هماهنگی‌های لازم، دستگاهتان را از طریق پست برای آچارباز بفرستید. آچارباز مایکروفر شما را تعمیر کرده و دوباره آن را برایتان پست خواهد کرد.

تعمیر مایکروفر اینورتر پاناسونیک، تعمیرات تخصصی مایکروویو، تعمیر مایکروویو پاناسونیک، تعمیر مایکروویو سامسونگ، تعمیرات مایکروویو کندی، تعمیرات مایکروویو کنوود، تعمیرات مایکروویو بوش، تعمیر تخصصی مایکروفر، تعمیر تخصصی سولاردام، تعمیر مایکروویو زیمنس

اول اینکه سینی مایکروویو و مایکروفرتان را چک کنید، ممکن است در جای درستی قرار نگرفته باشد یا زیر آن را چربی یا غذا گرفته باشد. ریل زیر سینی را هم چک کنید. شاید به درستی نمیچرخد. در غیر این صورت ممکن است دیود یا خازن نیم سوز شده باشد و احتمال سوختن آن وجود دارد. حتما این مورد را با تعمیرکار در میان بگذارید.

خیر؛ تعمیر مایکروویو در محل مشتری انجام نمی‌شود و به‌صورت پیکاپ اند دلیوری است. به این صورت که بعد از ثبت درخواست تعمیر مایکروفر در سایت، اپلیکیشن و یا وب اپلیکیشن آچارباز، پشتیبانان آچارباز با شما تماس می‌گیرند. بعد از انجام هماهنگی‌های لازم، پیک آچارباز به محل شما مراجعه کرده، مایکروفر، مایکروویو و سولاردام را تحویل گرفته و به تعمیرکار تحویل می‌دهد.

بعد از اینکه دستگاه تعمیر شد، پیک آن را از تعمیرکار تحویل گرفته و به شما تحویل خواهد داد.

در این خدمت، شما هیچ مبلغی بابت کرایه حمل پرداخت نمی‌کنید. تمام هزینه‌ها از سوی آچارباز پرداخت خواهد شد.