هزینه تعمیر بخارشو در آچارباز چقدر است؟

میانگین هزینه و قیمت تعمیرات بخارشو در آچارباز از تومان تا تومان متغیر است. هزینه تعمیر بخارشو به نوع و میزان کاری بستگی دارد که روی دستگاه شما انجام می‌شود. در صورتی که بخارشو شما نیاز به تعویض قطعات داشته باشد. با هماهنگی و توافق شما، این قطعه تعویض و مبلغ آن به فاکتور شما اضافه می شود.

میانگین قیمت

بیشترین قیمت

 تومان
 تومان

کمترین قیمت

 تومان

چرا آچارباز بهترین انتخاب برای تعمیر بخارشو است؟

در زندگی شلوغ این روزها بخارشو یکی از وسایل کاربردی هر خانه است. گاهی این وسیله دچار مشکلاتی مانند خراب شدن المنت، قطعی سیم برق و کثیف بودن مخزن می‌شود که نیاز به تعمیر و سرویس دارد. بهتر است برای جلوگیری از هزینه اضافه و صدمه غیر قابل جبران به دستگاه خود، تعمیر و سرویس بخارشوی را به تعمیرکار ماهر بسپارید.

در آچارباز تعمیر انواع بخارشو در برندهای مختلف انجام می‌گیرد. همچنین اگر دستگاه نیاز به تعویض قطعه داشته باشد، تعمیر کار آچارباز از بهترین و با کیفیت‌ترین قطعات استفاده خواهد کرد. لازم به ذکر است که تمامی خدمات ارائه شده توسط آچارباز دارای یکماه گارانتی هستند. در ضمن صادق بودن با مشتری و شفافیت در قیمت و هزینه تعمیر، سرویس و تعمیر دستگاه در زمان دلخواه مشتری، صرفه جویی در وقت و هزینه و انرژی مشتری از دیگر مزیت های آچارباز می باشد.

تعمیر بخارشو به صرفه تر است و یا تعویض آن؟

برای تعمیر لوازم خانگی از جمله بخارشوی بهتر است به دنبال تعمیرکار ماهری باشید که در تعمیر وسایل از قطعات با کیفیت استفاده کند. اگر بخارشوی خود را به تعمیرکاران ناوارد یا تازه کار بسپارید، این احتمال وجود دارد که مجبور به تعمیر چندباره بخارشور و یا حتی تعویض آن با بخار شوی نو شوید.

ولی با سپردن بخارشو خود به متخصصین می توانید از تعمیرات بخارشو مطمئن باشید و هزینه ی کمتری بایت تعمیر این وسیله به جای تعویض آن بپردازید

آیا تعمیر بخارشو توسط آچارباز در محل انجام می شود؟

تعمیر لوازم کوچک خانگی مانند بخارشوی در آچارباز به صورت پیک آپ اند دلیوری است.یعنی بعد از ثبت درخواست شما در سامانه ارائه خدمات آچارباز ، تیم پشتیبان آچارباز با شما تماس می گیرد و با انجام هماهنگی های لازم، پیک را به محل مورد نظر شما اعزام می‌کند. پیک آچارباز دستگاه را از شما تحویل گرفته، به تعمیرکار سپرده و بعد از عیب یابی و تعمیر به شما بر می‌گرداند.
اگر در خارج از تهران سکونت دارید، کافیست وارد سایت، وب اپ و اپلیکیشن آچارباز شده و درخواست خود را ثبت کنید. بعد از ثبت درخواست تیم پشتیبان آچارباز با شما تماس گرفته و بعد از انجام هماهنگی لازم بسته را از طریق پست از شما دریافت خواهد کرد، سپس آن را تعمیر کرده و برای شما ارسال می کند.

تعمیرات انواع بخارشو

کدام خدمات برای تعمیر بخارشو در آچارباز ارائه می شود؟

 • تعویض و تعمیر موتور
 • تعویض و تعمیر المنت بخارشوی
 • تعویض و تعمیر شلنگ و پمپ
 • تعویض و تعمیر تسمه‌ها
 • تعویض و تعمیر سیم دوشاخه بخارشو
 • تعویض و تعمیر واشر
 • تعویض و تعمیر فیلتر بخارشور
 • رسوب گیری دستگاه بخارشوی

استفاده از تعمیرات بخارشور با آچارباز چه مزایایی دارد؟

 • صادق بودن با مشتری و شفافیت در قیمت و هزینه تعمیر
 • سرویس و تعمیر دستگاه در زمان دلخواه مشتری
 • صرفه جویی در وقت و هزینه و انرژی مشتری
 • گارانتی یکماهه تعمیر دستگاه
بیشترین مشکلات بخارشو که برای تعمیر در آچارباز ثبت شده به شرح زیر است:

چرا بخارشو بخار نمی کند؟

دلیل های متعددی برای بخار نکردن بخارشو وجود دارد. اولین دلیل خالی بودن مخزن آب بخارشو است. دلیل دوم می تواند مسدود بودن فیلتر بخارشو باشد. برای حل این مشکل باید فیلتر بررسی شود. اگر فیلتر خراب شده، زمان تعویض آن رسیده است.
مسدود بودن منافذ بخار به دلیل وجود جرم در آنها نیز می تواند باعث بخار نکردن بخارشوی شود. یکی دیگر از دلایل اینکه بخارشو بخار نمی کند هم می تواند نشتی مخزن یا نصب نادرست آن باشد.

چرا مکندگی بخارشو کم شده است؟

کم شدن مکندگی بخارشو مشکل فنی است که در محل قابل حل نیست و باید توسط تعمیرکار بخارشو تعمیر شود. مشکل کم شدن بخار دستگاه از خرابی نازل و یا پوسیدگی واشر نشات می گیرد.

چرا بخارشوی روشن نمی شود؟

اگر بخارشو شما شارژی است بهتر است اول شارژ دستگاه چک شود.
اگر بخارشو به برق متصل می شود، خرابی دکمه ی خاموش و روشن دستگاه می تواند دلیل روشن نشدن آن باشد. دلیل دیگری که می تواند باعث روشن نشدن بخارشو شود خرابی تسمه دستگاه است. وظیفه تسمه بخارشو، به حرکت درآوردن قطعه‌های دستگاه است. اگر این قطعه خراب شده باشد استفاده از بخارشو غیر ممکن می شودو باید تسمه را تعویض کرد.

علت باز نشدن درب بخارشو چیست؟

دستگاه بخارشو ارتباط مستقیم با آب دارد و با آب کار می کند، واضح است که بخار شدن آب باعث به وجود آمدن رسوبات خواهد شد. این رسوبات به مرور باعث چسبندگی بویلر و دهانه آن می شود. این چسبندگی مانع از باز شدن درب دستگاه می شود. بهترین آب برای بخارشو آب جوشیده و یا آب مقطر است. دلیل دیگر برای باز نشدن درب بخارشو فعال شدن قفل ایمنی دستگاه است در شرایطی که دستگاه همچنان داغ است.
دلیل بعدی باز نشدن درب بخارشو این است که به علت تجمع بخار در مخزن در هنگام روشن بودن دستگاه و بالا رفتن فشار بخار آب در آن، درب مخزن بخارشو باز نمی شود. باید دستگاه را خاموش کرده و بعد از سرد شدن آن درب دستگاه را باز کرد.

علت گرم نشدن آب در بخارشو

برای گرم شدن کامل آب در بخارشو باید بسته به نوع بخارشو و برند آن، به دستگاه زمان داد. در هر دستگاه زمان داغ شدن آب متفاوت است و باید مدتی را منتظر ماند.

 • چراغ نشانگر بخارشوی روشن نمی‌شود
 • لوله و شلنگ بخارشوی شکسته است
 • بخار با شدت زیادی خارج می‌شود
 • المنت گرم کننده خراب شده است
 • تسمه‌های بخارشو معیوب شده است
 • فیلتر بخارشور کثیف شده است
 • سیم برق بخارشو پاره شده است

چه برندهایی توسط تعمیرکار بخارشو آچارباز تعمیر می شوند؟

تعمیر بخارشوی دلونگی Delonghi
تعمیر بخارشوی
دلونگی Delonghi
تعمیر بخارشوی کنوود Kenwood
تعمیر بخارشوی
کنوود Kenwood
تعمیر بخارشوی زولینگن Solingen
تعمیر بخارشوی
زولینگن Solingen
تعمیرات بخارشوی کارچر Karcher
تعمیرات بخارشوی
کارچر Karcher

سرویس های مرتبط با تعمیر بخارشو

مشاهده تمام خدمات تعمیر لوازم خانگی آچارباز

سوالات متداول در تعمیر بخارشور در آچارباز

خالی بودن مخزن آب بخارشو و یا وجود آب کثیف و آلوده می تواند دلیل تمیز نکردن سطوح باشد.

اگر در خارج از تهران سکونت دارید، کافیست وارد سایت، وب اپ و اپلیکیشن آچارباز شده و درخواست خود را ثبت کنید. بعد از ثبت درخواست تیم پشتیبان آچارباز با شما تماس گرفته و بعد از انجام هماهنگی لازم بسته را از طریق پست از شما دریافت خواهد کرد، سپس آن را تعمیر کرده و برای شما ارسال خواهد کرد.

در صفحه لیست تعرفه خدمات تمامی هزینه‌ها ثبت شده‌اند. اما در مواردی این هزینه ممکن است تغییر کند. گاهی اوقات تنها راه برای رفع ایراد بخارشو تعویض قطعه آن است. تعویض قطعه هزینه‌ای جداگانه از اجرت دستگاه داشته و براساس قیمتی که در بازار دارد محاسبه خواهد شد.
سرویسکار قبل از هرگونه اقدامی موضوع را با شما در میان گذاشته و هزینه تعویض قطعه را به شما خواهد گفت و تنها در صورت رضایت شما اقدام به تعویض قطعه خواهد کرد.

تهیه قطعات و تامین ابزارآلات و تجهیزات مورد نظر برای تعمیر بخارشو، بر عهده تعمیرکار آچارباز است.

تمامی کارشناسان آچارباز موظف هستند در هنگام مراجعه کارت شناسایی آچاربازی خود را همراه داشته و لباس فرم که جلیقه‌ای با لوگوی آچارباز بر تن داشته باشند.

تعمیر بخارشو با آچارباز

چرا باید به آچارباز اعتماد کنم؟

تمامی سرویسکاران آچارباز از نظر سوابق کیفی و کاری بررسی شده و دارای گواهی عدم سوپیشینه و بیماری خاص هستند. این افراد از فیلتر آچارباز رد شده و مورد تایید آن هستند.
برخلاف دیگر اپلیکیشن‌ها و شرکت‌های ارائه خدمات آچارباز تنها نقش واسط را بین سرویسکار و سرویس گیرنده ایفا نمی‌کند. آچارباز از صفر تا صد خدمت را رصد کرده و پس از پایان سرویس درخواستی نیز با سرویس گیرنده تماس گرفته و میزان رضایت او را از خدمت انجام شده جویا خواهد شد. تمامی خدمات انجام شده در آچارباز دارای یکماه گارانتی هستند.