قیمت تعمیر جاروبرقی برند بوش

به صورت میانگین، هزینه تعمیرات جاروبرقی بوش در آچارباز بین تومان تا تومان متغیر است. در بخش تعرفه خدمات آچارباز اطلاعات جزیی تر در زمینه هزینه خدمات تعمیر جاروبرقی بوش ارائه شده است. اما به صورت کلی هزینه و قیمت انجام تعمیرات جاروبرقی، به نوع مشکل بستگی دارد.

میانگین قیمت

بیشترین قیمت

 تومان
 تومان

کمترین قیمت

 تومان

سرویس و تعمیر جاروبرقی بوش در آچارباز


جاروبرقی بوش خانه را از گرد و غبار پاک کرده و از لوازم اصلی نظافت است. با استفاده درست و سرویس دوره‌ای، می‌توان عمر مفید جاروبرقی را افزایش داده و تا سالیان طولانی از آن استفاده کرد. اگر سرویس دوره‌ای جاروبرقی به موقع انجام نشود، دستگاه برای رفع مشکلات نیاز به تعمیر اساسی خواهد داشت. سرویس و تعمیر جاروبرقی بوش آچارباز، توسط تکنسین‌هایی ماهر و با تجربه، در کمترین زمان انجام می‌گیرد. بعد از ثبت درخواست شما به صورت آنلاین، پیک آچارباز دستگاه را درب منزل از شما تحویل گرفته، تعمیر کرده و بر می‌گرداند. برخی از مزایای خدمات سرویس و تعمیر جاروبرقی بوش عبارتند از:

  • استفاده از قطعات اصل و با کیفیت
  • تعمیر دستگاه در محل
  • اعزام تعمیرکار در زمان درخواستی شما
  • هزینه رایگان ایاب و ذهاب تعمیرکار
  • ضمانت و گارانتی یک ماهه تعمیر دستگاه

بیشترین تیکت هایی که در زمینه تعمیر جارو برقی‌های بوش در آچارباز ثبت شده در چه مورد است؟

کاهش قدرت مکش جاروبرقی

ابتدا کیسه جاروبرقی را چک کنید، زیرا پر بودن آن می‌تواند از قدرت دستگاه بکاهد. اگر کیسه خالی است و هیچ گرفتگی در لوله‌های جاروبرقی وجود ندارد، کاهش قدرت مکش جاروبرقی، به دلیل خرابی موتور دستگاه است.

خاموش شدن جاروبرقی در حین کار

استفاده طولانی مدت از جاروبرقی، می‌تواند در دراز مدت باعث بروز چنین مشکلی شود. همچنین داغ کردن موتور دستگاه نیز، می‌تواند جاروبرقی را در حین کار خاموش کند.

بوی سوختگی جاروبرقی

این مشکل می‌تواند به دلیل کثیفی فیلتر هوا و یا انسداد لوله جاروبرقی باشد. اگر موارد گفته شده را بررسی کرده و ایرادی ندیدید، باید موتور و یا ترموستات دستگاه را بررسی کنید.

هزینه تعمیر جاروبرقی برند بوش در آچارباز چقدر است؟

سامانه‌ اعزام تعمیرکار به محل آچارباز، در صفحه تعرفه خدمات، هزینه تعمیر جاروبرقی را به طور شفاف نوشته و شما می‌توانید با مراجعه به این صفحه از هزینه‌ها آگاه شوید. در صورتیکه برای سرویس و تعمیر دستگاه، نیاز به قطعه خاصی باشد، هزینه تهیه این قطعه بر عهده مشتری خواهد بود. در صورت اعزام کارشناس به محل و کنسل شدن بازدید، مشتری باید هزینه کنسلی به مبلغ 50 هزار تومان را پرداخت کند

  خدمت تعمیر جاروبرقی بوش آچارباز در چه شهر‌هایی انجام می‌شود؟

سامانه آچارباز

خدمات تعمیر و سرویس لوازم بزرگ، در شهر تهران توسط تعمیرکاران و متخصصین آچارباز و در محل شما انجام می‌شود. خدمات در محل آچارباز، با مسئولیت و گارانتی یک ماهه ارائه سرویس صورت می‌گیرد.

سامانه آچارباز

تعمیر و سرویس لوازم کوچک که قابل ارسال از طریق پست هستند، از سراسر کشور پذیرفته می‌شود. هزینه ارسال و دریافت دستگاه به عهده آچارباز است. این سرویس های ما نیز دارای یک ماه گارنتی خدمات هستند.

مراحل ثبت سفارش تعمیرات تخصصی جاروبرقی در محل با آچارباز


01
مرحله اول

از طریق دکمه ثبت سفارش در همین صفحه، یا از طریق اپلیکیشن آچارباز، درخواست تعمیر یا سرویس دستگاه خود را ثبت کنید.

02
مرحله دوم

کارشناسان آچارباز با در نظر گرفتن برند، مدل، مشکل دستگاه و لوکیشن شما بهترین تعمیرکار را جهت عیب یابی معرفی خواهند کرد.

03
مرحله سوم

تعمیرکار جهت انجام هماهنگی لازم، با شما تماس گرفته تا در زمان دلخواه و مکان مورد نظر شما دستگاه را تعمیر و عیب یابی کند.

04
مرحله چهارم

بعد از انجام سرویس، هزینه را به تعمیرکار و یا به صورت آنلاین پرداخت نمایید. همچنین می توانید میزان رضایت خود را از نحوه سرویس دهی، در اپلیکیشن ثبت کنید.

سوالات متداول


آچارباز تعمیر تمامی لوازم برند بوش را در سرویس ها و خدمات خود دارد، برای دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه تعمیرات لوازم خانگی بوش مراجعه کنید.
بله، با ثبت درخواست در آچارباز و ذکر مشکل دستگاه، کارشناس مربوطه نسبت به تعویض خرطومی جاروبرقی اقدام خواهد کرد.
خیر. فقط تنها در صورتی که فیلترها بلااستفاده و کهنه باشند، باید آنها را تعویض کرد.
خیر، جاروبرقی و لوازم خانگی کوچک به تعمیرگاه منتقل می‌شوند.
خیر؛ تنها دلیل روشن نشدن جاروبرقی، سوختن موتور آن نیست. دستگاه شما باید توسط کارشناس بررسی شود.
بله با ثبت درخواست در سامانه آچارباز و بررسی مشکل کارشناس برای تعویض و یا تعمیر آن اقدام خواهد کرد.