هزینه و قیمت تعمیر جاروبرقی دوو

به صورت میانگین، هزینه تعمیرات جاروبرقی دوو در آچارباز بین تومان تا تومان متغیر است. در بخش تعرفه خدمات آچارباز اطلاعات جزیی تر در زمینه هزینه خدمات تعمیر جاروبرقی دوو ارائه شده است. اما به صورت کلی هزینه و قیمت انجام تعمیرات جاروبرقی، به نوع مشکل بستگی دارد.

میانگین قیمت

بیشترین قیمت

 تومان
 تومان

کمترین قیمت

 تومان

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی دوو با آچارباز


در هنگام خرابی وسایل برقی، معمول‌ترین روش برای عیب یابی و رفع ایراد آن‌ها، مراجعه به نمایندگی تعمیرات است. بنابراین بسیاری از استفاده کنندگان جاروبرقی دوو، با بروز مشکلات کوچک و بزرگ در دستگاه، آن را به نمایندگی جاروبرقی دوو منتقل می‌کنند. اما به دلیل قرار گرفتن وسیله در صف تعمیر، نبود قطعه مورد نظر و اتمام اعتبار گارانتی باید زمان زیادی را برای تعمیر دستگاه گذاشت. در خدمات تعمیر جاروبرقی دوو آچارباز، بدون نیاز به مراجعه شما به صورت حضوری، ما دستگاه را از شما تحویل گرفته، تعمیر می‌کنیم و تحویل میدهیم. تمام این روال به صورت آنلاین و بدون نیاز به هیچ گونه تماسی و بدون پرداخت هزینه ایاب و ذهاب قابل انجام است.

مزیت‌های سرویس جاروبرقی دوو در آچارباز چیست؟

گارانتی یک ماهه تعمیر، یکی از ویژگی و مزیت‌های سرویس جاروبرقی دوو آچارباز است. بعد از انجام تعمیر درخواستی، آچارباز خدمت انجام شده برای دستگاه شما را به مدت یک ماه گارانتی خواهد کرد. در طی این یکماه با بروز مشکل قبلی، جاروبرقی دوو شما بدون دریافت هزینه‌ای مجدد تعمیر خواهد شد. تمامی متخصصین و کارشناسان آچارباز از نظر داشتن سوپیشینه و بیماری‌های خاص دقیق بررسی شده و افراد با اطمینان بالا، انتخاب و استخدام خواهند شد. در زمان بررسی دستگاه در صورت نیاز به تعویض قطعه ای خاص از با کیفیت ترین قطعات استفاده خواهد شد.

بیشترین تیکت هایی که در زمینه تعمیر جارو برقی های دوو در آچارباز ثبت شده در چه مورد است؟

  • خرابی سیم جمع کن جاروبرقی دوو
  • داغ شدن بیش از حد جاروبرقی در هنگام کار
  • شکستگی لوله تلسکوپی جاروبرقی
  • عوض نشدن درجه مکش جاروبرقی دوو
  • خاموش شدن ناگهانی جارو برقی

هزینه خرید یک جاروبرقی جدید به صرفه تر است یا تعمیر جاروبرقی قدیمی دوو؟

تمام تلاش تعمیرکاران ما در آچارباز بر این است که با تعمیر دستگاه و احیای آن، امکان استفاده مجدد از دستگاه را برای شما ایجاد کنیم. باتوجه به قیمت های فعلی جاروبرقی بهتر است شانس خود را برای تعمیر دستگاهتان امتحان کنید.

هزینه و قیمت تعمیر جاروبرقی، در جدول بالا شفاف و کامل بیان شده است، این قیمت‌ها براساس شرایط متعارف تعیین شده است. در صورتیکه برای سرویس و تعمیر دستگاه، نیاز به قطعه خاصی باشد، هزینه تهیه این قطعه بر عهده مشتری خواهد بود. در صورت اعزام کارشناس به محل و کنسل شدن بازدید، مشتری باید هزینه کنسلی به مبلغ 50 هزار تومان را پرداخت کند.

  خدمت تعمیر جاروبرقی در آچارباز در چه شهر‌هایی انجام می‌شود؟

سامانه آچارباز

خدمات تعمیر و سرویس لوازم بزرگ، در شهر تهران توسط تعمیرکاران و متخصصین آچارباز و در محل شما انجام می‌شود. خدمات در محل آچارباز، با مسئولیت و گارانتی یک ماهه ارائه سرویس صورت می‌گیرد.

سامانه آچارباز

تعمیر و سرویس لوازم کوچک که قابل ارسال از طریق پست هستند، از سراسر کشور پذیرفته می‌شود. هزینه ارسال و دریافت دستگاه به عهده آچارباز است. این سرویس های ما نیز دارای یک ماه گارنتی خدمات هستند.

مراحل ثبت سفارش تعمیرات تخصصی جاروبرقی DAEWOOدر محل با آچارباز


01
مرحله اول

از طریق دکمه ثبت سفارش در همین صفحه، یا از طریق اپلیکیشن آچارباز، درخواست تعمیر یا سرویس دستگاه خود را ثبت کنید.

02
مرحله دوم

کارشناسان آچارباز با در نظر گرفتن برند، مدل، مشکل دستگاه و لوکیشن شما بهترین تعمیرکار را جهت عیب یابی معرفی خواهند کرد.

03
مرحله سوم

تعمیرکار جهت انجام هماهنگی لازم، با شما تماس گرفته تا در زمان دلخواه و مکان مورد نظر شما دستگاه را تعمیر و عیب یابی کند.

04
مرحله چهارم

بعد از انجام سرویس، هزینه را به تعمیرکار و یا به صورت آنلاین پرداخت نمایید. همچنین می توانید میزان رضایت خود را از نحوه سرویس دهی، در اپلیکیشن ثبت کنید.

سوالات متداول


آچارباز تعمیر تمامی لوازم برند ال جی را در سرویس ها و خدمات خود دارد، برای دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه تعمیرات لوازم دوو مراجعه کنید.
تهیه تمامی قطعات و ابزارآلات و تجهیزات مورد نظر، برای سرویس و تعمیر دستگاه برعهده سرویسکار است.
پس از تعمیر جاروبرقی ددو با آچارباز، در صورت مشاهده مشکل قبلی می‌توانید از گارانتی یک ماهه استفاده کرده و دستگاه را بدون هزینه تعمیر کنید.
درود بر شما، در اولین قدم برای رفع ایراد روشن نشدن جاروبرقی، کنترل کردن پریز برق است. از وجود جریان برق در داخل پریز اطمینان حاصل کنید. قدم دوم بررسی کردن سیم برق است، قطعی و خرابی در سیم برق در روشن شدن جاروبرقی اختلال ایجاد خواهد کرد. شکستگی و خراب شدن دکمه استارت نیز، می‌تواند از روشن شدن جاروبرقی جلوگیری کند.
داغ شدن بیش از اندازه جاروبرقی دوو، می‌تواند به دلیل پر شدن کیسه باشد، آن را خالی کنید. اگر هنوز جاروبرقی داغ می‌کند، باید از یک تعمیرکار برای رفع ایراد دستگاه کمک بگیرید.