×

اپ آچارباز را نصب کنید!

نصب

هزینه و قیمت تعمیر جاروبرقی ال جی در آچارباز

به صورت میانگین، هزینه تعمیرات جاروبرقی LG در آچارباز بین تومان تا تومان متغیر است. در بخش تعرفه خدمات آچارباز اطلاعات جزیی تر در زمینه هزینه خدمات تعمیر جاروبرقی LG ارائه شده است. اما به صورت کلی هزینه و قیمت انجام تعمیرات جاروبرقی، به نوع مشکل بستگی دارد.

میانگین قیمت

بیشترین قیمت

 تومان
 تومان

کمترین قیمت

 تومان

تعمیرات تخصصی جاروبرقی ال جی در آچارباز


جاروبرقی ال جی از جمله محصولات پرفروش این برند است. اما محصولات باکیفیت هم گاهی به دلیل استفاده نادرست، استفاده طولانی طی چندین سال، نوسانات برقی و مشکلاتی از این قبیل، دچار مشکل خواهند شد. بخشی از نظافت روزانه منزل یا محل های کار با استفاده از جاروبرقی انجام میشود و خرابی آن در انجام برنامه های شما اختلال ایجاد می کند. تعمیر به موقع جاروبرقی شما را از هزینه تعویض آن نجات خواهد داد.

در تعمیرگاه جاروبرقی ال جی آچارباز، با مراجعه تعمیرکار به محل شما، دستگاه بررسی شده و نظر کارشناسی در مورد تعمیر آن ارائه خواهد شد، پس از هماهنگی با شما اقدامات در زمینه تعمیر جاروبرقی صورت می‌گیرد.

مشکلات متداول جاروبرقی های جدید و قدیمی برند ال جی

  • خاموش شدن جاروبرقی در حین کار
  • کاهش قدرت مکش جاروبرقی ال جی
  • صدای بیش از حد موتور جاروبرقی
  • خرابی موتور جاروبرقی ال جی
  • شکستگی دکمه‌های دستگاه
  • بوی سوختگی از درون دستگاه
  • قطعی سیم جاروبرقی
  • شکستگی چرخ‌های جاروبرقی ال جی

  تعمیر جاروبرقی ال جی در آچارباز در چه شهر‌هایی انجام می‌شود؟

سامانه آچارباز

خدمات تعمیر و سرویس لوازم بزرگ، در شهر تهران توسط تعمیرکاران و متخصصین آچارباز و در محل شما انجام می‌شود. خدمات در محل آچارباز، با مسئولیت و گارانتی یک ماهه ارائه سرویس صورت می‌گیرد.

سامانه آچارباز

تعمیر و سرویس لوازم کوچک که قابل ارسال از طریق پست هستند، از سراسر کشور پذیرفته می‌شود. هزینه ارسال و دریافت دستگاه به عهده آچارباز است. این سرویس های ما نیز دارای یک ماه گارنتی خدمات هستند.

مراحل ثبت سفارش تعمیرات تخصصی جاروبرقی ال جی LGدر محل با آچارباز


01
مرحله اول

از طریق دکمه ثبت سفارش در همین صفحه، یا از طریق اپلیکیشن آچارباز و یا تماس با شماره تلفن 02154591616 درخواست تعمیر یا سرویس دستگاه خود را ثبت کنید.

02
مرحله دوم

کارشناسان آچارباز با در نظر گرفتن برند، مدل، مشکل دستگاه و لوکیشن شما بهترین تعمیرکار را جهت عیب یابی معرفی خواهند کرد.

03
مرحله سوم

تعمیرکار جهت انجام هماهنگی لازم، با شما تماس گرفته تا در زمان دلخواه و مکان مورد نظر شما دستگاه را تعمیر و عیب یابی کند.

04
مرحله چهارم

بعد از انجام سرویس، هزینه را به تعمیرکار و یا به صورت آنلاین پرداخت نمایید. همچنین می توانید میزان رضایت خود را از نحوه سرویس دهی، در اپلیکیشن ثبت کنید.

پشتیبانی آچارباز

آچارباز علاوه بر ثبت تیکت از طریق سایت و اپلیکیشن به صورت تلفنی هم سفارش شما را ثبت و پیگیری می کند. با آچارباز در تماس باشید.

سوالات متداول


آچارباز تعمیر تمامی لوازم برند ال جی را در سرویس ها و خدمات خود دارد، برای دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه تعمیرات لوازم خانگی ال جی مراجعه کنید.
بله، با ثبت درخواست در آچارباز و ذکر مشکل دستگاه، کارشناس مربوطه نسبت به تعویض خرطومی جاروبرقی اقدام خواهد کرد.
خیر. فقط تنها در صورتی که فیلترها بلااستفاده و کهنه باشند، باید آنها را تعویض کرد.
خیر، جاروبرقی و لوازم خانگی کوچک به تعمیرگاه منتقل می‌شوند.
خیر؛ تنها دلیل رون نشدن جاروبرقی، سوختن موتور آن نیست. دستگاه شما باید توسط کارشناس بررسی شود.