هزینه تعمیر جاروبرقی پاناسونیک

به صورت میانگین، هزینه تعمیرات جاروبرقی پاناسونیک در آچارباز بین تومان تا تومان متغیر است. در بخش تعرفه خدمات آچارباز اطلاعات جزیی تر در زمینه هزینه خدمات تعمیر جاروبرقی پاناسونیک ارائه شده است. اما به صورت کلی هزینه و قیمت انجام تعمیرات جاروبرقی، به نوع مشکل بستگی دارد.

میانگین قیمت

بیشترین قیمت

 تومان
 تومان

کمترین قیمت

 تومان

تعمیرات تخصصی جاروبرقی پاناسونیک در آچارباز


از جاروبرقی‌های بزرگ پاناسونیک گرفته تا جارو‌های شارژی، تمامی این دستگاه‌ها دارای فناوری‌هایی پیچیده و قطعاتی گران قیمت و کمیاب هستند. بنابراین نمی‌توان تعمیر و عیب یابی آن‌ها را به دست افراد آماتور و بی تجربه سپرد، زیرا اینکار نیاز به مهارت و تخصص بالا دارد. در تعمیرگاه جاروبرقی ال جی آچارباز، با مراجعه تعمیرکار به محل شما، دستگاه متخصص آچارباز می‌تواند، سرویس و تعمیر جاروبرقی پاناسونیک را در اسرع وقت انجام داده و آن را مانند روز اول عیب یابی و تعمیر کند.

مشکلات متداول جاروبرقی پاناسونیک که در آچارباز حل شده اند

 • حل مشکل کاهش مکش قدرت جاروبرقی
 • حل مشکل خرابی سیم کابل جاروبرقی پاناسونیک
 • حل مشکل بوی سوختگی موتور جاروبرقی
 • حل مشکل شکستگی چرخ‌های جاروبرقی پاناسونیک
 • حل مشکل خرابی دکمه‌های جاروبرقی
 • حل مشکل سروصدای ناهنجار جاروبرقی پاناسونیک
 • و...

چرا تعمیر جاروبرقی ام را به آچارباز بسپارم؟

 • استفاده از قطعات اصل و با کیفیت
 • استفاده از گارانتی یکماهه تعمیر دستگاه
 • همراهی تیم پشتیبانی از ثبت درخواست تا پایان
 • برخورداری از تیم تعمیرکاران ماهر و با تجربه
 • عدم پرداخت هزینه ایاب و ذهاب توسط مشتری

تعمیر جاروبرقی پاناسونیک معمولا چقدر هزینه برمی‌دارد؟

تعمیرکاران ما در تعمیرگاه پاناسونیک آچارباز، تمام تلاش خود را می کنند که تعمیرات دستگاه شما به بهترین شکل و کمترین هزینه انجام شود. سعی ما بر این است که اگر قطعه ای با تعمیر احیا می شود تا جایی که امکان دارد آن را تعویض نکنیم. اما در صورتی هم که دستگاه شما نیاز به تعویض قطعه داشته باشد بهترین آن را با اعلام قبلی به شما و با اعلام رضایت از سوی شما تعویض می کنیم. در تعمیرگاه جاروبرقی ال جی آچارباز، با مراجعه تعمیرکار به محل شما، دستگاه هزینه و قیمت تعمیر جاروبرقی پاناسونیک، بسته به نوع مشکل پیش آمده برای دستگاه و نوع سرویس درخواستی متغیر است. برخی از تعمیرکاران لوازم خانگی، قیمت مصوبی برای تعمیر دستگاه ندارند و هرکدام قیمت جداگانه‌ای را تعیین می‌کنند. از این رو در بازار تعمیر این دستگاه‌ها با قیمت‌های متعددی روبرو می‌شویم.اما آچارباز با داشتن قیمت‌های مصوب و صفحه تعرفه خدمات، خیال مشتری را از بابت قیمت خدمت درخواستی آسوده خواهد کرد.

  خدمت تعمیر جاروبرقی پاناسونیک در آچارباز در چه شهر‌هایی انجام می‌شود؟

سامانه آچارباز

خدمات تعمیر و سرویس لوازم بزرگ، در شهر تهران توسط تعمیرکاران و متخصصین آچارباز و در محل شما انجام می‌شود. خدمات در محل آچارباز، با مسئولیت و گارانتی یک ماهه ارائه سرویس صورت می‌گیرد.

سامانه آچارباز

تعمیر و سرویس لوازم کوچک که قابل ارسال از طریق پست هستند، از سراسر کشور پذیرفته می‌شود. هزینه ارسال و دریافت دستگاه به عهده آچارباز است. این سرویس های ما نیز دارای یک ماه گارنتی خدمات هستند.

مراحل ثبت سفارش تعمیرات در محل با آچارباز


01
مرحله اول

از طریق دکمه ثبت سفارش در همین صفحه، یا از طریق اپلیکیشن آچارباز، درخواست تعمیر یا سرویس دستگاه خود را ثبت کنید.

02
مرحله دوم

کارشناسان آچارباز با در نظر گرفتن برند، مدل، مشکل دستگاه و لوکیشن شما بهترین تعمیرکار را جهت عیب یابی معرفی خواهند کرد.

03
مرحله سوم

تعمیرکار جهت انجام هماهنگی لازم، با شما تماس گرفته تا در زمان دلخواه و مکان مورد نظر شما دستگاه را تعمیر و عیب یابی کند.

04
مرحله چهارم

بعد از انجام سرویس، هزینه را به تعمیرکار و یا به صورت آنلاین پرداخت نمایید. همچنین می توانید میزان رضایت خود را از نحوه سرویس دهی، در اپلیکیشن ثبت کنید.

سوالات متداول


آچارباز تعمیر تمامی لوازم برند پاناسونیک را در سرویس ها و خدمات خود دارد، برای دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه تعمیرات لوازم خانگی پاناسونیک مراجعه کنید.
بله، با ثبت درخواست در آچارباز و ذکر مشکل دستگاه، کارشناس مربوطه نسبت به تعویض خرطومی جاروبرقی اقدام خواهد کرد.
خیر، جاروبرقی و لوازم خانگی کوچک به تعمیرگاه منتقل می‌شوند.
خیر؛ تنها دلیل روشن نشدن جاروبرقی، سوختن موتور آن نیست. دستگاه شما باید توسط کارشناس بررسی شود.