قیمت و هزینه تعمیر انواع جاروبرقی های سامسونگ

به صورت میانگین، هزینه تعمیرات انواع جاروبرقی های سامسونگ در آچارباز بین تومان تا تومان متغیر است. در بخش تعرفه خدمات آچارباز اطلاعات جزیی تر در زمینه هزینه خدمات تعمیر انواع جاروبرقی های سامسونگ ارائه شده است. اما به صورت کلی هزینه و قیمت انجام تعمیرات جاروبرقی، به نوع مشکل بستگی دارد.

میانگین قیمت

بیشترین قیمت

 تومان
 تومان

کمترین قیمت

 تومان

تعمیرات تخصصی جاروبرقی سامسونگ در آچارباز


جاروبرقی‌های سامسونگ، با قیمت و با قابلیت‌های متنوعی به بازار عرضه می‌شوند. به همین دلیل در اکثر خانه‌ها، از نوع شارژی و یا جاروبرقی‌‌های بزرگ یافت می‌شوند. از تمامی این دستگاه‌ها حداقل هفته‌ای چندبار استفاده می‌شود، همین عامل به مرور موجب خرابی این دستگاه‌های پیچیده می‌شود. تعمیر جاروبرقی شامل انجام تعمیرات در زمینه تعمیر و تعویض بورد، تعمیر و تعویض لوله تلسکوپی، تعمیر و تعویض سیم جمع کن و... باشد. متخصصین تعمیر جارو برقی های سامسونگ در مدلهای قدیمی و جدید با ساز و کار دقیق این دستگاه ها تسلط کامل دارند و تعمیرات دستگاه را در سریعترین زمان و با بهترین نتیجه به انجام می رسانند.

بیشترین تیکت هایی که در زمینه تعمیر جاروبرقی سامسونگ در آچارباز ثبت شده است:

 • حل مشکل خاموش شدن جاروبرقی در حین کار
 • حل مشکل کاهش قدرت مکش جاروبرقی
 • حل مشکل لرزش جاروبرقی سامسونگ
 • حل مشکل روشن نشدن جاروبرقی
 • حل مشکل‌های مربوط به موتور جاروبرقی
 • حل مشکل خرابی موتور جاروبرقی سامسونگ
 • حل مشکل شکستگی دکمه‌های دستگاه
 • حل مشکل داغ شدن جاروبرقی سامسونگ
 • حل مشکل بوی سوختگی از درون دستگاه
 • حل مشکل قطعی سیم جاروبرقی سامسونگ
 • حل مشکل شکستگی چرخ‌های جاروبرقی سامسونگ

چرا از آچارباز برای تعمیراتم استفاده کنم؟

 • استفاده از گارانتی یکماهه دستگاه
 • استفاده از قطعات اصل و با کیفیت
 • همراهی تیم پشتیبانی از زمان ثبت درخواست تا پایان کار
 • برخورداری از تیم متخصصین دوره دیده و ماهر
 • رایگان بودن هزینه ایاب و ذهاب تعمیرکار و ارسال پیک به محل

سرویس جاروبرقی سامسونگ

جاروبرقی سامسونگ به دلیل کاربرد و کیفیت بالا، مشتریان زیادی در بازار لوازم خانگی دارد. اما استفاده نادرست، مستهلک شدن قطعات و شوک و نوسانات برقی موجب می‌شود، کارکرد این دستگاه با کیفیت با اختلال روبرو شود. این اختلالات خود را با کاهش مکش قدرت جاروبرقی، سروصدای ناهنجار و خرابی در کابل نشان خواهند داد. برای پیگشیری از این مشکلات می‌توانید از سرویس جاروبرقی سامسونگ استفاده کنید و عمر مفید قطعات دستگاه را افزایش دهید. سرویس دوره‌ای جاروبرقی سامسونگ، باعث رفع مشکلات کوچکی که در آینده برای دستگاه مشکل ساز خواهند بود شده و آن را از تعمیر‌های اساسی نجات داده و باعث صرفه جویی در هزینه‌ها می‌شود. در سرویس جاروبرقی، سرویس کامل موتور جاروبرقی سامسونگ شما انجام خواهد شد. همچنین تمام قطعات و سیم پیچی های دستگاه بررسی می شوند تا در صورت وجود ایراد، عیب یابی و رفع شود.

هزینه و قیمت تعمیر جاروبرقی سامسونگ آچارباز

بسته به میزان آسیب و لطمه‌ای که به دستگاه شما وارد شده است، هزینه و قیمت تعمیر جاروبرقی سامسونگ نیز متغیر است. قیمت متغیر تعمیر جاروبرقی، شامل اجرت تعمیر قطعات اصلی و یا اجرت تعویض قطعات شود. اکثر تعمیرکاران لوازم خانگی، قیمت مصوب و مشخصی را برای تعمیر جاروبرقی مشخص نمی‌کنند و براساس سلیقه خود آن را تعیین می‌کنند. به همین دلیل است که شاهد، قیمت‌های مختلفی برای تعمیر جاروبرقی هستیم.

اما سامانه اعزام تعمیرکار به محل آچارباز، از قبل هزینه و قیمت تعمیر جاروبرقی سامسونگ را در صفحه لیست تعرفه خدمات مشخص کرده است و شما می‌توانید به راحتی با مراجعه به این صفحه از هزینه‌ها آگاه شوید.

  خدمت تعمیر جاروبرقی سامسونگ آچارباز در چه شهر‌هایی انجام می‌شود؟

سامانه آچارباز

خدمات تعمیر و سرویس لوازم بزرگ، در شهر تهران توسط تعمیرکاران و متخصصین آچارباز و در محل شما انجام می‌شود. خدمات در محل آچارباز، با مسئولیت و گارانتی یک ماهه ارائه سرویس صورت می‌گیرد.

سامانه آچارباز

تعمیر و سرویس لوازم کوچک که قابل ارسال از طریق پست هستند، از سراسر کشور پذیرفته می‌شود. هزینه ارسال و دریافت دستگاه به عهده آچارباز است. این سرویس های ما نیز دارای یک ماه گارنتی خدمات هستند.

مراحل ثبت سفارش تعمیرات در محل با آچارباز


01
مرحله اول

از طریق دکمه ثبت سفارش در همین صفحه، یا از طریق اپلیکیشن آچارباز، درخواست تعمیر یا سرویس دستگاه خود را ثبت کنید.

02
مرحله دوم

کارشناسان آچارباز با در نظر گرفتن برند، مدل، مشکل دستگاه و لوکیشن شما بهترین تعمیرکار را جهت عیب یابی معرفی خواهند کرد.

03
مرحله سوم

تعمیرکار جهت انجام هماهنگی لازم، با شما تماس گرفته تا در زمان دلخواه و مکان مورد نظر شما دستگاه را تعمیر و عیب یابی کند.

04
مرحله چهارم

بعد از انجام سرویس، هزینه را به تعمیرکار و یا به صورت آنلاین پرداخت نمایید. همچنین می توانید میزان رضایت خود را از نحوه سرویس دهی، در اپلیکیشن ثبت کنید.

سوالات متداول


آچارباز تعمیر تمامی لوازم برند سامسونگ را در سرویس ها و خدمات خود دارد، برای دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ مراجعه کنید.
بله، با ثبت درخواست در آچارباز و ذکر مشکل دستگاه، کارشناس مربوطه نسبت به تعویض خرطومی جاروبرقی اقدام خواهد کرد.
خیر. فقط تنها در صورتی که فیلترها بلااستفاده و کهنه باشند، باید آنها را تعویض کرد.
خیر، جاروبرقی و لوازم خانگی کوچک به تعمیرگاه منتقل می‌شوند.
خیر؛ تنها دلیل روشن نشدن جاروبرقی، سوختن موتور آن نیست. دستگاه شما باید توسط کارشناس بررسی شود.
بله با ثبت درخواست در سامانه آچارباز و بررسی مشکل کارشناس برای تعویض و یا تعمیر آن اقدام خواهد کرد.