آچارباز

تعمیر پکیج بوش

جهت دریافت خدمات نصب، سرویس و تعمیر پکیج بوش، کافیست درخواست خود را به صورت آنلاین در همین صفحه یا از طریق اپلیکیشن آچارباز ثبت کنید. در اسرع وقت، تعمیرکار پکیج بوش آچارباز، جهت ارائه خدمات به محل مورد نظر اعزام شود.

 • برای مشاوره و ثبت سفارش رایگان میتوانید با تلفن 02154591616 تماس بگیرید و یا دکمه زیر را بزنید
آچارباز

هزینه تعمیرات پکیج بوش چقدر است؟

هزینه تعمیرات پکیج بوش ، اغلب از 54,000 تومان تا 7,300,000 تومان متغیر بوده و به میزان آسیب دیدگی و حجم کاری بستگی دارد. سرویسکار بعد از بررسی پکیج، براساس نوع نیاز آن تصمیم بر تعمیر یا سرویس پکیج بوش می‌گیرد.

اگر دستگاه برای رفع ایراد، نیاز به تعویض قطعه داشته باشد، سرویسکار قبل از انجام پروسه تعمیر پکیج ، این موضوع را با مشتری در میان گذاشته و بعد از رضایت ایشان، قطعه را تعویض خواهد کرد.

اگر مشتری پس از اعزام تعمیرکار تمایلی به تعمیر نداشته باشد و یا پس از بررسی سرویسکار درخواست را لغو کند، مبلغ 50 هزار تومان بابت هزینه کارشناسی دریافت خواهد شد.

لازم به ذکر است که قبل از اعزام سرویسکار به محل می‌توانید به صفحه لیست قیمت‌ها مراجعه کنید و از قیمت سرویس پکیج بوش یا جزئیات قیمت تعمیر پکیج بوش در تهران مطلع شوید.

تعمیرات پکیج بوش در آچارباز

تعمیر پکیج بوش تهران

80 سال است که محصولات شرکت بوش، در بازار ایران حضور دارد. از اوایل سال 1396 نیز شرکت بوتان بعد از عقد قرارداد با این شرکت، فروش پکیج بوش را در نمایندگی‌های خود آغاز کرد. با تکنولوژی پیشرفته و قطعات با کیفیتی که در این دستگاه به کار رفته است، پکیج بوش به ندرت دچار خرابی و ایراد می‌شود. اما این دستگاه نیز، به مرور زمان و با استفاده مداوم، مستهلک شده و دچار مشکلاتی در کارکرد می‌شود.

برای رفع این مشکلات و جلوگیری از خرابی سایر قطعات، باید پس از مشاهده اولین نشانه‌ها برای تعمیر پکیج اقدام کنید. با استفاده از خدمات در محل، تعمیرکار بوش در زمان دلخواه مشتری به محل مورد نظر مراجعه کرده و مشتری امکان نظارت بر پروسه تعمیر را خواهد داشت. در حال حاضر تعمیرات پکیج بوش در تهران ارائه می‌شود.پس در صورتی که درخواست تعمیر پکج بوشتهران را دارید می‌توانید در این صفحه سفارش خود را ثبت کنید.

تعمیرات پکیج بوش برای چه مدل‌هایی در آچارباز انجام می‌شود؟

در آچارباز تعمیرات پکیج بوش مدلهای مختلف انجام می‌شود که بخشی از آنها عبارتند از:

 • پکیج دیواری بوش مدل CLASS 6000 - 28 FF

 • پکیج دیواری بوش مدل CLASS 6000 - 35 FF

 • پکیج دیواری بوش مدل CLASS 6000 -24 FF

 • پکیج دیواری بوش - BOSCH مدل اکسکلوسیو فن دار دومبدل 35kw

 • پکیج شوفاژ دیواری بوش مدل 24CRN

 • پکیج دیواری بوش WBN35-6000C

 • پکیج دیواری بوش WBN28-6000C

تعمیر برد پکیج بوش

برد با دریافت اطلاعات از سایر بخش‌های پکیج و توجه به آن‌ها، دستورات و فرمان‌های لازم را برای اداره دستگاه صادر و روی کارکرد قطعاتی مانند حسگر، فن و پمپ نظارت می‌کند. روشن نشدن پکیج، خاموشی مکرر دستگاه یا جرقه نزدن آن از علائمی است که به شما، خبر از خرابی برد پکیج بوش می‌دهد.

عواملی مانند نشت آب در دستگاه یا نشستن گرد و غبار روی برد و همچنین نوسان شدید جریان برق برخی از عوامل تاثیر گذار در خرابی برد پکیج هستند.

با ظاهر شدن ارور E9، A3، EA، CC و E40 باید بدانید که، برد دستگاه دچار مشکل شده و باید برای تعمیر آن اقدام کنید‌. این قطعه گران‌ترین و حساس‌ترین قطعه دستگاه بوده و نمی‌توان تعمیر آن را به هر تعمیرکاری سپرد و عیب یابی آن فقط باید توسط تعمیرکار پکیج بوش صورت بگیرد. پس بهترین کار برای تعمیر برد پکیج بوش این است که کار را به یک فرد ماهر بسپارید تا از نتیجه مطمئن باشید.

تعمیرات برد پکیج بوش ، یکی از خدماتیست که در آچارباز برای پکیج‌های بوش انجام می‌شود. برای استفاده از خدمات می‌توانید درخواست خود را در این صفحه یا اپلیکیشن آچارباز ثبت کنید.

با مشاهده چه علائم و خطاهایی برای تعمیر پکیج بوش و سرویس آن اقدام کنیم؟

ممکن است پکیج بوش شما هنگام خرابی علائم مختلفی از خود نشان دهد که رایج‌ترین آنها جهت آشنایی شما در این قسمت بیان شده است:

 • روشن نشدن پکیج بوش
 • افت فشار یا نوسان داشتن پکیج بوش
 • پکیج بوش بوی گاز یا بوی سوختگی می‌دهد
 • کاهش فشار جریان گاز
 • نشتی پکیج دیواری بوش
 • سروصدای ناهنجار پکیج بوش
 • از کار افتادن دکمه‌های پکیج بوش

آشنایی با چند خطای رایج پکیج بوش

پکیج بوش نیز مانند سایر برندها در زمان مشکل فنی خطاهایی را نشان می‌دهد. در این قسمت چند خطای رایج پکیج بوش آمده است:

 • ظاهر شدن ارور A3 در پکیج بوش اغلب به دلیل قطع بودن برق سیستم است. همچنین امکان اختلال و خرابی برد دستگاه نیز وجود دارد.
 • دیدن کد خطای C1 به شما می‌گوید که، در پرشر سوئیچ دود مشکلی به وجود آمده است.
 • ارور E2 به شما درباره خرابی سنسور NTC هشدار می‌دهد.
 • کد خطای D7 به خرابی شیر گاز پکیج اشاره می‌کند.

برخی از مشکلات رایجی که در زمینه تعمیر پکیج بوش در آچارباز ثبت شده است

پکیج دیواری بوش نه تنها برای گرم کردن آب مصرفی، بلکه برای گرم کردن محیط خانه نیز استفاده می‌شود. بنابراین اختلال و خرابی پکیج، می‌تواند باعث مشکلات فراوانی در خانه و شرکت شود.

در ادامه به برخی از مشکلات رایجی که در زمینه تعمیر پکیج دیواری بوش در آچارباز ثبت شده است اشاره می‌کنیم:

چرا پکیج بوش صدا می‌دهد؟

گاهی اوقات پکیج بوش صدای تق تق و یا زوزه می‌دهد، عامل مختلفی مانند تراز نبودن دستگاه و صاف نبودن مکان نصب، از کار افتادن فن، رسوب در مبدل، کاهش فشار آب و وجود هوا در پکیج می‌تواند باعث سروصدا در دستگاه شود.

چرا شعله پکیج بوش پایدار نمی‌ماند و در نهایت مشعل آن روشن نمی‌شود؟

علت روشن نماندن مشعل پکیج بوش، می‌تواند به دلیل خرابی پرشر هوا و سنسور حرارتی باشد.

چرا پکیج بوش پس از چند دقیقه استفاده از آب گرم خاموش می‌شود و ارور می‌دهد؟

خاموشی پکیج بوش بعد از مدتی استفاده از آب گرم، به چند عامل بر می‌گردد. ممکن است فشار آب و گاز ساختمان کم و زیاد شده باشد. مشکل و نوسان برق نیز، می‌تواند باعث چنین مشکلی شود. وجود رسوب در لوله‌ها و جریان هوا در پکیج هم، می‌تواند باعث خاموشی مکرر دستگاه شود. خرابی الکترود تشخیص یون، ایراد در شمعک پکیج و جوش آوردن دستگاه نیز می‌تواند عاملی برای خاموشی پکیج باشد.

چرا پکیج بوش نشتی آب دارد؟

چند عامل اساسی می‌تواند، باعث نشتی و آبریزی از پکیج دیواری بوش شود. یکی از این عوامل وجود سوراخ یا ترک روی مبدل پکیج است. این امکان نیز وجود دارد که لوله‌ها یا اتصالات نیز آسیب دیده باشند. در برخی موارد نشتی آب، از محل شیر پر کن دستگاه رخ می‌دهد.

چرا دکمه های پکیج کار نمی‌کند؟

در برخی موارد با وجود مشکل در پکیج، دکمه‌های آن نیز از کار می‌افتند. این مشکلات شامل خاموش و روشن شدن مکرر پکیج، شنیدن صدای ناهنجار از دستگاه و داغ شدن بیش از حد آب می‌شود.

سرویس پکیج بوش شامل چه مواردی است؟

سرویس منظم و دوره‌ای، برای کارکرد درست و افزایش عمر مفید پکیج ضروری است. با توجه به استفاده مداوم از دستگاه، بهتر است این پروسه هر 6 ماه یکبار و قبل از آمد فصل گرما و سرما انجام شود. سرویس پکیج بوش شامل موارد زیر است:

 • چک کردن لوله‌های آب دستگاه
 • رفع رسوب‌های جمع شده در لوله‌ها
 • تنظیم دما آب
 • هواگیری قطعات پکیج
 • بررسی وضعیت دودکش دستگاه
 • چک کردن فشار آب
 • اسید شویی کردن
 • تنظیم شیر کنترل گاز
 • بررسی کردن برد و پمپ پکیج
 • رفع سروصدای ناهنجار دستگاه

خدمات راه اندازی و نصب پکیج بوش

راه اندازی و نصب پکیج بوش، باید توسط کارشناس و با دقت و مهارت کافی انجام بگیرد. زیرا هرگونه خطا و اشتباه در راه اندازی و نصب دستگاه، می‌تواند باعث خسارات جانی و مالی شود. با کارشناس آچارباز، راه اندازی پکیج اصولی و درست خواهد بود و بهترین مکان برای نصب آن انتخاب خواهد شد.

چرا تعمیر پکیج بوش خودم را به آچارباز بسپارم؟

 • ارائه خدمات با امنیت بالا

تمام تعمیرکاران آچارباز در زمان حضور در محل شما، به حفظ حریم خصوصی شما پایبند هستند. تمام مراحل ثبت درخواست تا انجام تعمیرات با امنیت و با رعایت حریم خصوصی شما انجام می‌شود.

از طرفی سوابق کیفری و کاری تمام کارشناسان آچارباز، مورد بررسی قرار گرفته‌‌اند و فاقد سوء سابقه و بیماری‌های خاص هستند.

 • ارائه گارانتی خدمات

تعهد آچارباز به شما و خدماتی که ارائه می‌دهد، با انجام تعمیرات پکیج بوش شما تمام نمی‌شود. بلکه پس از انجام تعمیرات نیز، در صورتی که دستگاه شما مشکلی داشت، می‌توانید با شرکت تماس گرفته و از متخصصین آچارباز کمک بگیرید.

 • متخصصان حرفه‌ای و با تجربه

همکاران تعمیرکار در آچارباز، همه افراد کاربلدی هستند که علاوه بر دانش، تجربه تعمیر انواع مدل‌های پکیج بوش را داشته‌اند.

 • ارائه خدمات تعمیر در زمان دلخواه شما

بعد از ثبت درخواست خدمات پکیج بوش در تهران و تکمیل درخواست شما توسط همکاران واحد پشتیبانی، تعمیرکار پکیج بوش با شما تماس می‌گیرد. تعمیرکار زمان حضور در محل با شما هماهنگ می‌کند. هر زمانی که شما مایل باشید، تعمیرکار پکیج بوش در محل حاضر می‌شود.

 • شفافیت در تعیین هزینه

در آچارباز تمام هزینه‌های سرویس و تعویض قطعات با جزئیات و قیمت منصفانه، در قالب یک گزارش به شما اطلاع داده می‌شود.

 • پشتیبانی و مشاوره تلفنی

بخش پشتیبانی آچارباز، از لحظه‌ی ثبت درخواست تعمیرات همراه شما هستند. به سوالات و نارضایتی‌های شما پاسخ می‌دهند تا تجربه‌ای رضایت‌بخش برای شما بسازند.

خدمت تعمیر و سرویس پکیج بوش در آچارباز در چه شهر‌هایی انجام می‌شود؟

سامانه آچارباز

خدمات تعمیر و سرویس لوازم بزرگ، در شهر تهران توسط تعمیرکاران و متخصصین آچارباز و در محل شما انجام می‌شود. خدمات در محل آچارباز، با مسئولیت و گارانتی یک ماهه ارائه سرویس صورت می‌گیرد.

سامانه آچارباز

تعمیر و سرویس لوازم کوچک که قابل ارسال از طریق پست هستند، از سراسر کشور پذیرفته می‌شود. هزینه ارسال و دریافت دستگاه به عهده آچارباز است. این سرویس های ما نیز دارای یک ماه گارنتی خدمات هستند.

مراحل ثبت سفارش خدمات پکیج بوش در محل با آچارباز

01
مرحله اول

از طریق دکمه ثبت سفارش در همین صفحه، یا از طریق اپلیکیشن آچارباز، درخواست تعمیر یا سرویس دستگاه خود را ثبت کنید.

 
02
مرحله دوم

کارشناسان آچارباز با در نظر گرفتن برند، مدل، مشکل دستگاه و لوکیشن شما بهترین تعمیرکار را جهت عیب یابی معرفی خواهند کرد.

 
03
مرحله سوم

تعمیرکار جهت انجام هماهنگی لازم، با شما تماس گرفته تا در زمان دلخواه و مکان مورد نظر شما دستگاه را تعمیر و عیب یابی کند.

 
04
مرحله چهارم

بعد از انجام سرویس، هزینه را به تعمیرکار و یا به صورت آنلاین پرداخت نمایید. همچنین می توانید میزان رضایت خود را از نحوه سرویس دهی، در اپلیکیشن ثبت کنید.

اقدامات قبل و بعد از مراجعه تعمیرکار پکیج بوش

اگر برای تعمیر پکیج بوش خود، در آچارباز ثبت نام کرده‌اید، بهتر است قبل از حضور تعمیرکار در محل خانه یا شرکت‌تان، موارد زیر را انجام دهید:

 1. مشخصات کامل تعمیرکار را قبل از حضور از طریق پنل کاربری خود پیدا کنید و این اطلاعات را در جایی یاداداشت کنید.
 2. همه تعمیرکاران ما در زمان مراجعه به خانه یا شرکت شما باید لباسی با لوگوی آچارباز پوشیده باشند و کارت شناسایی مخصوص ما را داشته باشند. مشخصاتی که یادداشت کردید باید با مشخصات کارت شناسایی یکسان باشد؛ در غیر اینصورت از ورود تعمیرکار جلوگیری کنید و با پشتیبانی ما تماس بگیرید.
 3. حداقل یک ساعت قبل از زمان مراجعه تعمیر کار، پکیج را خاموش کنید تا قطعات و بدنه آن سرد شود.
 4. تمام ورودی‌های آب و گاز پکیج را ببندید.
 5. شما می‌توانید در تمام مراحل تعمیر پکیج بوش خود در کنار تعمیرکار بمانید و کار او را نظارت کنید.
 6. بعد از تمام شدن کار تعمیرکار، پکیج را به طور کامل بررسی کنید تا تمام مشکلات آن برطرف شده باشد.
 7. بعد از انجام تعمیرات، در نظرسنجی آچارباز، شرکت و میزان رضایت‌تان از خدمات ما را ثبت کنید.

در صورتی که هر انتقاد یا پیشنهادی برای ارائه بهتر خدمات دارید، می‌توانید آن را در نظرسنجی ثبت کنید. نظرات شما، راهنمای ما در ارائه بهتر خدمات و سرویس‌های آچارباز است.

سوالات متداول:

در حال حاضر تعمیر پکیج بوش فقط در شهر تهران و در تمام مناطق 22 گانه در شمال تهران، شرق تهران، غرب تهران و جنوب تهران انجام می‌شود.
بله، تمامی خدمات ارائه شده در آچارباز از سرویس تا تعمیر وسایل، دارای گارانتی هستند. می‌توانید مدت زمان گارانتی را از کارشناس فنی قبل بعد از انجام تعمیرات بپرسید.
پس از دریافت کار توسط تعمیرکار پکیج بوش، با شما تماس گرفته می‌شود و طبق توافق انجام شده در زمان دلخواه شما تعمیرکار به محل اعزام می‌شود.
بله، در صورت درخواست شما و هماهنگی با تعمیرکار فنی، حتی در روز‌های تعطیل نیز خدمات ارائه می‌شود.
اغلب تعمیرکار با تجربه در زمینه پکیج می‌تواند، تمامی مدل‌های پکیج را تعمیر کند. برای مثال تخصص تعمیرکار پکیج بوش با تعمیرکار برندهای دیگر فرق چندانی نمی‌کند؛ مگر آنکه خود شرکت تولید کننده پکیج خطاهای خاص و یا تنظیمات خاصی برای دستگاه خود ایجاد کرده باشد. در شرایط معمولی تعمیرکارهای ماهر پکیج تمام قلق‌های پکیج های مختلف و راه درست تعمیر آن را می‌دانند.
بله ، برای تعمیر مبدل مبدل حرارتی پکیج بوش و سایر قطعات می‌تواند درخواست خود را در همین صفحه ثبت کنید تا کارشناس مشکل قطعات را برطرف کنند.
mobile

اپلیکیشن آچارباز را نصب کنید