هزینه تعمیر پکیج ایساتیس تهران چقدر است؟

یکی از پر تکرارترین سوالات کاربران این است که قیمت تعمیر پکیج ایستاتیس چقدر است؟ برای پاسخ به این سوال باید بگوییم قیمت تعمیرات یا هزینه سرویس پکیج ایساتیس از تومان تا تومان متغیر است. این قیمت به حجم کار انجام شده روی پکیج و نوع تعمیر بستگی دارد. هزینه سرویس پکیج ایساتیس و تعمیر آن، با جزئیات بیشتر در بخش تعرفه خدمات آچارباز قابل مشاهده است.

میانگین قیمت

بیشترین قیمت

 تومان
 تومان

کمترین قیمت

 تومان

سرویسکار بعد از بررسی پکیج، براساس میزان آسیب‌های وارد شده تصمیم به سرویس یا تعمیر پکیج ایستاتیس می‌گیرد. اگر پکیج نیاز به تعویض قطعه داشته باشد، تعمیرکار موظف است پیش از انجام هر کاری، درباره قیمت قطعه و تعمیر پکیج ایساتیس با مشتری صحبت کند و در صورت رضایت ایشان به تعمیر بپردازد. لازم به ذکر است که چنانچه بعد از اعزام تعمیرکار پکیج ایساتیس و بررسی دستگاه، مشتری سفارش خود را لغو کند، مبلغ 50 هزار تومان بابت هزینه کارشناسی دریافت می‌شود.

سرویس پکیج ایساتیس


سرویس پکیج ایساتیس در آچارباز شامل چه کارهایی می‌شود؟

سرویس پکیج ایساتیس نیز، مانند سایر تاسیسات ساختمان برای عملکرد بهتر و بیشتر دستگاه انجام می‌شود. سرویس دوره ای می‌تواند هر شش ماه یکبار و قبل از شروع فصل گرما یا سرما انجام شود. مجموعه اقداماتی که برای سرویس پکیج ایساتیس انجام می‌شود شامل موارد زیر است:

 • هوای اضافه داخل پکیج خارج می‌شود.
 • از درست نصب شدن دودکش به پکیج اطمینان حاصل می‌شود.
 • اگر رسوب با جرمی در دستگاه وجود داشته باشد با اسید شسته می‌شود.
 • اگر پکیج ایساتیس با مشکلی مثل افت فشار روبه‌رو باشد، مسئله حل می‌شود.
 • علت صداهای زیاد دستگاه تشخیص داده شده و رفع می‌شود.
 • فشار آب پکیج چک شده و در صورت مشکل، برطرف می‌شود.

تعمیر پکیج ایساتیس در تهران

گروه صنعتی ایساتیس در ابتدای فعالیت، پکیج ایساتیس را از ایتالیا به ایران وارد می‌کردند. سپس با تقویت دانش فنی، گروه ایساتیس تصمیم به تولید پکیج با همان کیفیت بالا گرفت. امروزه پکیج ایساتیس از برند‌های برتر در زمینه تولید پکیج شناخته می‌شود. پکیج از لوازم کاربردی خانه محسوب شده و در تمامی روز‌های سال، از آن به طور مداوم استفاده می‌شود. این استفاده مداوم و همیشگی، با مستهلک شدن قطعات همراه است و در نهایت باعث خرابی پکیج می‌شود. توصیه می‌کنیم برای افزایش طول عمر پکیج، به صورت فصلی و سالانه برای سرویس پکیج ایساتیس خود اقدام کنید.

با سرویس منظم پکیج، نه تنها پولی هدر نرفته است بلکه از آسیب جدی و هزینه‌های زیاد پیشگیری کرده‌اید. برای رفع ایراد پکیج ایساتیس، می‌توان از خدمات تعمیر پکیج ایساتیس در تهران استفاده کنید. برای اینکار می‌توانید درخواست خود را در این صفحه یا اپلیکیشن آچارباز ثبت کنید.

رایج‌ترین تعمیرات پکیج ایساتیس در تهران

 • نشتی آب از پکیج ایساتیس
 • عوض شدن رنگ شعله پکیج
 • جمع شدن رسوب داخل پکیج ایساتیس
 • کم شدن فشار آب
 • گرم نشدن رادیاتور‌های پکیج ایساتیس
 • انفجاری روشن شدن پکیج ایساتیس
 • بلند شدن صدای ناهنجار از پکیج در حین کار
 • گرم نشدن آب پکیج ایساتیس

برخی از مشکلات در زمینه تعمیر پکیج ایساتیس که ممکن است برای شما نیز اتفاق بیفتد؛ را در زیر شرح می‌دهیم.

چرا پکیج ایساتیس خاموش می‌شود؟

یکی از رایج‌ترین مشکلاتی که کاربران با آن روبرو می‌شوند، خاموش شدن پکیج ایساتیس است. در اولین قدم باید وضعیت گاز و برق ساختمان چک شود. سپس کابل برق پکیج را بررسی و شیر گاز دستگاه باز باشد. وجود هوا در پکیج نیز، می‌تواند در مسیر آب اختلال ایجاد کند. پایین بودن فشار دستگاه نیز، می‌تواند باعث خاموش شدن پکیج شود.

چرا پکیج ایساتیس روشن نمی‌شود؟

خرابی پمپ آب، می‌تواند عاملی تاثیرگذار برای روشن نشدن پکیج ایساتیس باشد. اگر این قطعه خراب شود، آب نیز به درستی در مدار جریان ندارد. در این صورت بُرد فرمان روشن شدن را به دستگاه نمی‌دهد. عامل دیگر برای روشن نشدن پکیج ایستاتیس، خرابی الکترود یون است که وظیفه تشخیص شعله را برعهده دارد.

چرا پکیج ایساتیس گرم نمی‌شود؟

کم بودن فشار گاز و آب ورودی به پکیج، از مهم‌ترین عوامل برای گرم نشدن دستگاه هستند. در برخی موارد نیز، این مشکل به دلیل خرابی قطعه‌ای به نام ntc است که وظیفه تشخیص دما را برعهده دارد.

چرا پکیج ایساتیس به صورت انفجاری روشن می‌شود؟

دلیل انفجاری روشن شدن پکیج ایساتیس، مختلف است و باید هر یک از احتمالات بررسی شود. ممکن است اکسیژن کافی به پکیج نرسد. یعنی دود ناشی از احتراق به خوبی از پکیج خارج نمی‌شود و گرفتگی دودکش مانع جریان رفت و برگشت هوا شده است.

مورد بعدی که باید بررسی شود؛ جرقه زن پکیج ایساتیس است. یعنی جرقه زن خراب است و شعله را تشخیص نمی‌دهد. تنظیم نبودن فشار پکیج و خرابی بُرد پکیج ایساتیس دلایل دیگر روشن شدن انفجاری است.

چرا فن پکیج ایساتیس یکسره کار می‌کند؟

گاهی در فصل سرما که پکیج را در حالت اتوماتیک قرار می‌دهیم یا بعد از مصرف آب گرم و بستن شیرآب، پکیج خاموش نمی‌شود و همچنان کار می‌کند. در این زمان روی صفحه پکیج دیواری ایساتیس، پیام خطا به نمایش درمی‌آید.

دلیل این اتفاق، احتمال دارد خرابی در تهویه پکیج ایساتیس باشد. باید فن را بررسی و تمیز کنید؛ اگر بعد از تمیزکردن و رفع مشکل فن، باز پکیج ایساتیس مشکل داشت؛ باید بُرد پکیج را بررسی کنید.

تعمیرات پکیج دیواری ایساتیس شامل رفع چه خطاهایی می‌شود؟

خطای E0: این خطا به دلیل مشکل در ورودی آب پکیج به وجود می‌آید. برای حل مشکل، شیرآب پکیج را بررسی کنید که باز باشد. اگر شیرآب باز است؛ احتمال دارد علت وجود رسوب در لوله‌ها باشد. دلیل دیگری بروز این خطا، خراب شدن سنسور ورود آب به پکیج است. در این صورت سنسور باید عوض شود.

خطای E1: این خطا به علت کم بودن فشار آب در پکیج است. برای حل این مشکل، شیر کوچکی که اغلب در زیر پکیج است را باز کنید تا فشار آب تنظیم شود.

خطای E2: شعله در پکیج روشن نشده است. برای حل مشکل، گاز ورودی پکیج را بررسی کنید. اگر ورودی گاز مشکل نداشت؛ دکمه ری‌استارت را بزنید. اگر باز هم شعله تشکیل نشد، اقدامی نکنید و برای حل مشکل با خدمات تعمیر پکیج ایساتیس تماس بگیرید.

خطای E3: سنسور NTC گرمایشی خراب شده است. از یک تعمیرکار پکیج ایساتیس بخواهید آن را تعویض کند.

خطای E4: اغلب این خطا به دلیل خرابی سنسور NTC آب گرم به وجود می‌آید و باید عوض شود.

خطای E5: این خطا به این معنی است که پکیج در حالت تابستان است و برای همین آب را به درستی گرم نمی‌کند.

چه زمانی به تعمیرکار پکیج ایساتیس نیاز است؟

همانطور که پیش از این گفتیم، نباید استفاده از خدمات پکیج ایساتیس را تنها به تعمیرات پکیج ایساتیس در زمان خرابی، محدود کنید. بهتر است به صورت سالانه و فصلی برای سرویس پکیج اقدام کنید. خدمات پکیج ایساتیس شامل: هواگیری، رسوب زدایی، تنظیم دما و فشار پکیج، اسیدشویی لوله پکیج و رفع خرابی بُرد پکیج ایساتیس است.

آچارباز با استفاده از تعمیرکاران متخصص، سرویس و تعمیر پکیج ایساتیس در تهران را انجام می‌دهد. گاهی بعضی مشکلات پکیج با صرف زمان کم و به سادگی حل می‌شود. اما اگر در تعمیر پکیج، تعلل کنید خرابی جدی‌تر می‌شود و هزینه بیشتری لازم می‌شود. در هر صورت، زمانی که یکی از مشکلات زیر را در پکیج مشاهده کردید؛ فوری برای تعمیر پکیج دیواری ایساتیس اقدام کنید.

تعمیر انواع پکیج دیواری ایساتیس در تهران

آچارباز با وجود تعمیرکاران مجرب پکیج ایستاتیس، در زمینه سرویس و تعمیر تمامی مدل‌های پکیج ایساتیس آماده‌ی ارائه خدمات به ساکنین تمام مناطق تهران و کرج است. از جمله مدل پکیج‌های ایساتیس که در آچارباز تعمیر می‌شود:

 • پکيج دیواری ایساتیس 26000 مدل کاریز
 • پکیج دیواری ایساتیس نیواستار 30FF
 • پکیج دیواری ایساتیس نیواستار 26FF
 • پکیج ایساتیس مدل سیمات

چرا سرویس و تعمیر پکیج ایساتیس را به آچارباز بسپارم؟

 • شفافیت در اعلام هزینه‌ها

 • در آچارباز تمام هزینه‌های تعمیرات،سرویس و تعویض قطعات با جزئیات شفاف و با قیمت منصفانه، در قالب یک فاکتور معتبر به شما اطلاع داده می‌شود.

 • متخصصین حرفه ای و کار درست

 • بعد از ثبت درخواست خدمات پکیج ایساتیس در تهران، همکاران ما با شما تماس می‌گیرند. در مورد زمان حضور تعمیرکار در محل با شما هماهنگ می‌کنند. هر زمانی که شما مایل باشید تعمیرکار در محل حاضر می‌شود.

 • امنیت بالای خدمات

 • تمام تعمیرکاران آچارباز در زمان حضور در خانه شما، به حفظ حریم خصوصی شما پایبند هستند. تمام مراحل ثبت درخواست تا انجام تعمیرات با امنیت و با رعایت حریم خصوصی شما انجام می‌شود. از طرفی سوابق کیفری و کاری تمام کارشناسان آچارباز، مورد بررسی قرار گرفته‌‌اند و فاقد سوء سابقه و بیماری‌های خاص هستند.

 • گارانتی خدمات

 • تعهد آچارباز به شما و خدماتی که ارائه می‌دهد، با انجام تعمیرات پکیج ایساتیس شما، تمام نمی‌شود. بلکه پس از انجام تعمیرات نیز، در صورتی که دستگاه شما مشکلی داشت، می‌توانید با شرکت تماس گرفته و از متخصصین آچارباز کمک بگیرید.

 • مشاوره و پشتیبانی تلفنی

 • بخش پشتیبانی آچارباز، از لحظه‌ی ثبت درخواست تعمیرات همراه شما هستند و به سوالات و نارضایتی‌های شما پاسخ خواهند تا تجربه‌ای رضایت‌بخش برای شما بسازند.

 • انجام خدمات در زمان دلخواه شما

 • بلافاصله بعد از ثبت درخواست در سامانه آچارباز، تعمیرکاران ما با شما تماس گرفته و هماهنگی‌های لازم در زمینه زمان اعزام برای تعمیر دستگاه را هماهنگ می‌کنند.

  خدمت تعمیر و سرویس پکیج ایساتیس در آچارباز در چه شهر‌هایی انجام می‌شود؟

سامانه آچارباز

خدمات تعمیر و سرویس لوازم بزرگ، در شهر تهران توسط تعمیرکاران و متخصصین آچارباز و در محل شما انجام می‌شود. خدمات در محل آچارباز، با مسئولیت و گارانتی یک ماهه ارائه سرویس صورت می‌گیرد.

سامانه آچارباز

تعمیر و سرویس لوازم کوچک که قابل ارسال از طریق پست هستند، از سراسر کشور پذیرفته می‌شود. هزینه ارسال و دریافت دستگاه به عهده آچارباز است. این سرویس های ما نیز دارای یک ماه گارنتی خدمات هستند.

مراحل ثبت سفارش خدمات پکیج ایساتیس در محل با آچارباز


01
مرحله اول

از طریق دکمه ثبت سفارش در همین صفحه، یا از طریق اپلیکیشن آچارباز، درخواست تعمیر یا سرویس دستگاه خود را ثبت کنید.

02
مرحله دوم

کارشناسان آچارباز با در نظر گرفتن برند، مدل، مشکل دستگاه و لوکیشن شما بهترین تعمیرکار را جهت عیب یابی معرفی خواهند کرد.

03
مرحله سوم

تعمیرکار جهت انجام هماهنگی لازم، با شما تماس گرفته تا در زمان دلخواه و مکان مورد نظر شما دستگاه را تعمیر و عیب یابی کند.

04
مرحله چهارم

بعد از انجام سرویس، هزینه را به تعمیرکار و یا به صورت آنلاین پرداخت نمایید. همچنین می توانید میزان رضایت خود را از نحوه سرویس دهی، در اپلیکیشن ثبت کنید.

سوالات متداول تعمیر پکیج ایساتیس


انواع مدل پکیج ایساتیس در آچارباز قابل تعمیر است. از جمله تعمیر پکیج ایساتیس مدل سیمات ، پکیج دیواری ایساتیس نیواستار، پکیج ایساتیس مدل کاریز
بله، تمامی خدمات ارائه شده در آچارباز از سرویس تا تعمیر وسایل، دارای گارانتی هستند. می‌توانید مدت زمان گارانتی را از کارشناس فنی قبل بعد از انجام تعمیرات پکیج ایساتیس خود بپرسید.
بعد از ثبت درخواست مشتری به صورت تلفنی یا آنلاین، تیم پشتیبان با ایشان تماس گرفته و بعد از انجام هماهنگی لازم سرویس‌کار زمان مراجعه جهت ارائه خدمات پکیج ایساتیس را با شما هماهنگ می‌کند.
هزینه تعمیر پکیج ایساتیس به میزان تعمیر و صدمات وارد شده به دستگاه بستگی دارد.
در حال حاضر خدمت تعمیر پکیج ایساتیس تنها در تهران و در تمام 22 منطقه جداگانه شهر انجام می‌گیرد.
شما می‌توانید برای ثبت درخواست خدمات ایساتیس پکیج از طریق این صفحه یا اپلیکیشن آچارباز استفاده کنید.

اقدامات قبل و بعد از مراجعه تعمیرکار پکیج ایساتیس

اگر برای تعمیر پکیج ، در آچارباز ثبت نام کرده‌اید، بهتر است قبل از حضور تعمیرکار در محل خانه یا شرکت‌تان، موارد زیر را انجام دهید:

 1. مشخصات کامل تعمیرکار را قبل از حضور از طریق پنل کاربری خود پیدا کنید و این اطلاعات را در جایی یاداداشت کنید.
 2. همه تعمیرکاران ما در زمان مراجعه به خانه یا شرکت شما باید لباسی با لوگوی آچارباز پوشیده باشند و کارت شناسایی مخصوص ما را داشته باشند. مشخصاتی که یادداشت کردید باید با مشخصات کارت شناسایی یکسان باشد؛ در غیر اینصورت از ورود تعمیرکار جلوگیری کنید و با پشتیبانی ما تماس بگیرید.
 3. حداقل یک ساعت قبل از زمان مراجعه تعمیر کار، پکیج را خاموش کنید تا قطعات و بدنه آن سرد شود.
 4. تمام ورودی‌های آب و گاز پکیج را ببندید.
 5. شما می‌توانید در تمام مراحل تعمیر پکیج ایساتیس در کنار تعمیرکار بمانید و کار او را نظارت کنید.
 6. بعد از تمام شدن کار تعمیرکار، پکیج را به طور کامل بررسی کنید تا تمام مشکلات آن برطرف شده باشد.
 7. بعد از انجام تعمیرات، در نظرسنجی آچارباز، شرکت و میزان رضایت‌تان از خدمات ما را ثبت کنید.

در صورتی که هر انتقاد یا پیشنهادی برای ارائه بهتر خدمات دارید، می‌توانید آن را در نظرسنجی ثبت کنید. نظرات شما، راهنمای ما در ارائه بهتر خدمات و سرویس‌های آچارباز است.