تعمیر لوازم خانگی

تعمیر تمام لوازم برقی، شامل لوازم خرد و کوچک برقی مانند اتو و سشوار تا لوازم بزرگ و ضروری هر خانه، مانند لباسشویی و یخچال فریزر در سامانه خدمات در محل آچارباز انجام می‌شود. برای تعمیر هر گونه لوازم برقی خود کافیست از طریق دکمه ثبت سفارش در سایت تعمیرات لوازم خانگی آچارباز و یا ثبت سفارش در اپلیکیشن آچارباز، درخواست اعزام تعمیر کار خود را ثبت کنید. خدمات تعمیر لوازم خانگی برقی بزرگ در محل شما توسط متخصص تعمیر آن دستگاه انجام خواهد شد و در زمینه تعمیر لوازم کوچک خانگی، با اعزام پیک آچارباز دستگاه از شما تحویل گرفته خواهد شد و پس از انجام تعمیرات دو باره به محل شما بازگردانده می شود.

تعمیرات لوازم خانگی در چه برندهایی انجام می‌شود

همانطور که در سایت آچارباز می‌توانید اطلاعات لازم را در مورد تعمیر انواع لوازم برقی ببینید، تعمیرات لوازم خانه در برندهای مختلف موجود در بازار انجام خواهد شد:

تعمیر لوازم خانگی کنوود

تعمیر لوازم خانگی کنوود

تعمیر لوازم خانگی هایسنس

تعمیر لوازم خانگی هایسنس

تعمیرات لوازم خانگی هاردستون

تعمیرات لوازم خانگی هاردستون

تعمیر لوازم خانگی هایر

تعمیر لوازم خانگی هایر

تعمیر لوازم خانگی همیلتون

تعمیر لوازم خانگی همیلتون

تعمیرات لوازم خانگی نیولایف

تعمیرات لوازم خانگی نیولایف

تعمیر لوازم خانگی ویداس

تعمیر لوازم خانگی ویداس

تعمیر لوازم خانگی مولینکس

تعمیر لوازم خانگی مولینکس

تعمیر لوازم خانگی جانسون

تعمیر لوازم خانگی جانسون

تعمیر لوازم خانگی تفال

تعمیر لوازم خانگی تفال

اتعمیر لوازم خانگی سانی

تعمیر لوازم خانگی سانی

تعمیر لوازم خانگی زیمنس

تعمیر لوازم خانگی زیمنس

تعمیر لوازم خانگی فیلیپس

تعمیر لوازم خانگی فیلیپس

تعمیر لوازم خانگی فلر

تعمیر لوازم خانگی فلر

تعمیرات لوازم خانگی ال جی

تعمیرات لوازم خانگی ال جی

تعمیر لوازم خانگی دوو

تعمیر لوازم خانگی دوو

تعمیر لوازم خانگی سامسونگ

تعمیر لوازم خانگی سامسونگ

روال ثبت سفارش تعمیرات لوازم خانگی در آچارباز به چه صورت است

با تماس با شماره تلفن خدمات رسانی آچارباز یا ثبت سفارش در سایت یا اپلیکیشن، کارشناسان پشتیبانی آچار باز با شما تماس خواهند گرفت. با اطلاع از نوع مشکل شما و بررسی میزان خرابی دستگاه، سرویسکار متناسب با نوع مشکل پیش آمده به محل شما اعزام خواهد شد.

در صورتی که دستگاه شما در دسته بندی لوازم بزرگ برقی باشد، تعمیرکار در محل شما دستگاه را تعمیر خواهد کرد. اگر مشکل دستگاه شما در محل قابل رفع نیاشد و نیاز به صرف زمان بیشتر و استفاده از تجهیزات بیشتر در تعمیر گاه باشد، دستگاه به تعمیرگاه ارسال می شود و تعمیرات در تعمیرگاه به اتمام می‌رسد و در نهایت به محل شما بازگردانده خواهد شد.

در تمام مراحل ثبت سفارش و دریافت خدمات و پس از پایان آن، تمامی مراحل توسط کارشناسان پشتیبانی آچارباز بررسی و رصد می شود و تا زمان رضایت شما از دریافت سرویس با شما همراه خواهیم بود.

چه خدماتی در زمینه تعمیرات لوازم خانگی ارائه می شود

تعمیر لوازم خانگی در آچارباز شامل تعمیر لوازم برقی خانگی، لوازم آشپزخانه، لوازم صوتی و تصویری و همچنین لوازم برقی شخصی خواهد بود، هر دستگاهی که شما در خانه از آن استفاده می کنید در مرکز تعمیرات آچارباز تعمیر و احیا خواهد شد.

 • تعمیر ماشین لباسشویی
 • تعمیر ماشین ظرفشویی
 • تعمیر جاروبرقی
 • تعمیر اجاق گاز
 • تعمیر مایکرویو
 • تعمیر مایکروفر
 • تعمیر تلویزیون
 • تعمیر ساندبار
 • تعمیر چرخ گوشت
 • تعمیر قهوه ساز
 • و...

آیا تعمیر لوازم خانگی قدیمی هم در آچارباز انجام میشود؟

بله در آچارباز تعمیرات لوازم خانگی قدیمی و احیای آنها نیز انجام می شود. در انجام تعمیرات این لوازم حتما این نکته را به خاطر داشته باشید، با توجه به قدیمی بودن دستگاه بهتر است بدون داشتن مهارت دست به تعمیر آنها نزنید، چون معمولا قطعات آنها به سختی در بازار پیدا می‌شود، در نتیجه هر چه قطعات سالم تر باشند امکان بازیابی و احیای آنها بیشتر است.

هزینه تعمیر لوازم خانگی در آچارباز به چه صورت است؟

هزینه تعمیرات کاملا به نوع دستگاه و مشکل آن بستگی دارد،ممکن است یک دستگاه فقط نیاز به سرویس و بررسی داشته باشد و با یک سرویس کوچک دوباره قابل استفاده باشد. همچنین ممکن است سطح خرابی پیش آمده در دستگاه شما به صورتی باشد که نیاز به تعویض قطعه یا قطعاتی داشته باشید در این زمان مشخص است که هزینه هم بالاتر خواهد رفت.

قطعاتی که در تعمیر لوازم خانگی استفاده می‌شوند باید توسط مشتری تهیه شود؟

سرویسکاری که به محل شما مراجعه می کند تمام لوازم مورد نیاز برای تعمیر دستگاه را به همراه دارد. در صورتی که نیاز به ت عویض قطعه داشته باشید، سرویسکار از قطعات اصل و اورجینال و وکیوم دار برای دستگاه شما استفاده خواهد کرد.