هزینه سرویس و تعمیر قهوه ساز

هزینه تعمیرات انواع قهوه ساز در آچارباز به صورت میانگین از تومان تا تومان متغیر است. تعیین میزان هزینه دقیق، به نوع و میزان خدماتی که ارائه می شود بستگی کامل دارد.
در بخش تعرفه های آچارباز تمامی هزینه ها با جزییات کامل ارائه شده اند.

میانگین قیمت

بیشترین قیمت

 تومان
 تومان

کمترین قیمت

 تومان

چرا باید برای تعمیر قهوه ساز آچارباز را انتخاب کرد؟

برای انتخاب خدمات تعمیر لوازم خانگی از جمله تعمیر قهوه ساز باید به معیار های متفاوتی برای انتخاب تعمیرکار توجه کرد. یکی از راه‌حل‌ها در زمان خرابی قهوه جوش خانگی یا قهوه ساز حرفه ای، مراجعه به نمایندگی‌های مرتبط با برند دستگاه است که معمولا به دلیل در صف قرار داده شدن دستگاه برای تعمیر، نبود قطعه مورد نیاز، اتمام زمان گارانتی و... باید زمان زیادی را برای تعمیر دستگاهتان منتظر بمانید.

ولی آچارباز با داشتن مزایای زیر می تواند انتخاب بهتری برای تعمیر دستگاه قهوه ساز باشد:

 • پشتیبانی خدمات مشتریان
 • صرفه جویی در وقت، انرژی و هزینه
 • گارانتی یک ماهه خدمت تعمیر دستگاه
 • صادق بودن با مشتری و شفافیت در قیمت
 • انتخاب بهترین قطعات در حین تعمیر قهوه ساز
چرا باید دستگاه قهوه ساز را تعمیر کنیم؟

کافیست وارد اپلیکیشن یا سایت آچارباز شده و سفارش تعمیر دستگاه خود را ثبت کنید. سپس کارشناسان آچارباز با هماهنگی با شما پیکی برای تحویل گرفتن دستگاه از شما برای اعزام به تعمیرگاه ارسال می کند. بعد از تعمیر، دستگاه قهوه ساز با پیک برای شما ارسال خواهد شد.

برخی از خرابی‌های رایج چای ساز و قهوه ساز

خدمات اچارباز در زمینه تعمیر قهوه ساز

 • تعویض و تعمیر ترموستات
 • تعویض و تعمیر لامپ خبر
 • تعویض و تعمیر المنت گرم کننده قهوه در قهوه ساز و قهوه جوش
 • تعویض و تعمیر المنت نگه دارنده قهوه در قهوه ساز و قهوه جوش
 • تعمیر یا تعویض دو شاخه و سیم کشی بیرونی

برخی از مشکلات دستگاه قهوه ساز که در آچارباز برای آنها درخواست تعمیر ثبت شده است:

 • قهوه ساز آب را گرم نمی کند
 • قهوه رقیق است
 • کلید یا دکمه قهوه ساز کار نمی کند
 • نوشیدنی آماده شده، مزه تلخی دارد
 • ترموستات گرم نمی‌ماند
 • قهوه ساز فقط به صورت دستی کار می کند
 • پمپ مکنده مشکل دارد
 • قهوه ساز پیام CLEEN BROWUNIT می دهد
 • سردی قهوه پس از دم کشیدن
 • کثیفی سبد فیلتر دستگاه

علت گرم نشدن آب در قهوه ساز:

یکی از دلایل اصلی گرم نشدن آب در قهوه ساز خراب بودن اتصالات و سیم برق دستگاه است. سیم رابط و دوشاخه را به پریز دیگری وصل کنید تا مشخص شود ایراد از دوشاخه است و یا در پریز مورد استفاده.
اگر در سیم برق مشکلی وجود نداشت باید به سراغ المنت دستگاه رفت. المنت قهوه ساز وظیفه ی گرم کردن آب و تولید حرارت را دارد. اگر دستگاه به برق است ولی همچنان گرم نمی شود المنت سوخته است و نیاز به تعمیر و یا تعویض دارد.

علت تلخ بودن بیش از حد قهوه آماده شده در قهوه ساز

اگر قهوه در قهوه ساز یا قهوه جوش بیش از اندازه تلخ می شود می تواند نشانه ی استفاده ی بیش از اندازه قهوه باشد. باید از پیمانه ی درستی برای ریختن قهوه استفاده کرد.
دلیل دوم تلخ بودن قهوه آماده شده در قهوه ساز می تواند وجود رسوب در دستگاه باشد. برای جرم گیری قهوه ساز باید با مواد شوینده ضعیف و یا طبیعی داخل قهوه ساز و فیلترهای آن را تمیز کنید. با تمیز کردن به موقع قهوه ساز طعم بهتری را تجربه می کنید.

علت جوشیدن قهوه در زمان آماده سازی

یکی از قطعات مهم در قهوه ساز ترموستات است. خرابی ترموستات و یا تنظیم نبودن آن باعث می شود قهوه در دستگاه بجوشد. برای این کار باید ترموستات قهوه ساز را تنظیم کنید. اگر ترموستات تنظیم نشد باید برای تعویض و یا تعمیر آن اقدام کرد.
دلیل دیگری که برای این مشکل وجود دارد خمیدگی یا گرفتگی سوپاپ قهوه ساز است. با بررسی سوپاپ می توان به این نتیجه رسید که این قطعه باید تعمیر و یا تعویض شود.

داغ نبودن قهوه در قهوه ساز

در صورت بروز این مشکل باید به سراغ المنت قهوه ساز بروید. المنت گرم نگه دارنده در صورت خرابی باید تعویض و یا تعمیر شود.

آیا ممکن است هزینه تعمیر دستگاه تغییر کند؟

تمامی هزینه‌های تعمیر ثابت هستند اما گاهی اوقات در جریان عیب یابی دستگاه قهوه ساز باید قطعات را تعویض کرد. در این شرایط سرویسکار ابتدا هزینه این قطعه خاص را با شما در میان خواهد گذاشت و در صورت رضایت شما اقدام به تعویض آن خواهد کرد. هزینه تعویض قطعه از اجرت جدا است و به نوع قطعه‌ای که بر روی دستگاه نصب می‌شود بستگی دارد. لازم به ذکر است که قیمت قطعه با نرخ روز محاسبه خواهد شد. احتیاجی به تهیه و خرید ابزار از طرف سیرویس گیرنده نیست، سرویسکار تمامی ابزار مورد نیاز خود را به محل تعمیر دستگاه می‌آورد.

تعمیر انواع چای ساز و قهوه ساز

آچارباز تعمیر قهوه ساز را در چه شهرهایی انجام می دهد؟

تعمیر لوازم آشپزخانه در تهران به صورت پیکاپ اند دلیوری با پیک رایگان انجام می شود. در صورتی که ساکن تهران نیستید میتوانید پس از هماهنگی با کارشناسان آچارباز از تمام شهرهای ایران دستگاه قهوه ساز را برای آچارباز پست کنید تا تعمیر قهوه ساز انجام شود.

تعمیر قهوه ساز در آچارباز شامل چه برند‌هایی است؟

در آچارباز تمامی برندهای قهوه ساز تعمیر می شود از جمله :

تعمیر قهوه ساز بوش bosch
تعمیر قهوه ساز
بوش bosch
تعمیر قهوه ساز فلر feller
تعمیر قهوه ساز
فلر feller
تعمیر قهوه ساز نوا nova
تعمیر قهوه ساز
نوا nova
تعمیر قهوه ساز تفال tefal
تعمیر قهوه ساز
تفال tefal

سوالات متدوال تعمیر قهوه ساز

تعمیر انواع قهوه ساز با برندهای مختلف در آچارباز انجام می شود، برندهایی که نام برده شده است فقط نمونه هایی از برندهای موجود هستند.

بعضی از مشکلاتی که برای دستگاه قهوه ساز پیش می آید ممکن است باعث نیاز به خرید تعداد زیادی از قطعات داشته باشد و هزینه تعمیر خیلی کمی برای شما نداشته باشد. اما اولویت ما این است که دستگاه را برای شما احیا کنیم.

معمولا چکه کردن آب از قهوه ساز، به معنای خرابی پمپ دستگاه است.