آچارباز

تعمیر قهوه ساز

تعمیر قهوه ساز یکی از خدمات ارائه شده، توسط سامانه آچارباز است و در دسته خدمات تعمیر لوازم کوچک آشپزخانه قرار می‌گیرد. برای ثبت سفارش در زمینه تعمیر انواع قهوه ساز و قهوه جوش در برندهای مختلف، کافیست از طریق دکمه ثبت سفارش" تعمیر قهوه ساز" در همین صفحه اقدام کنید و دستگاه را جهت بررسی و رفع ایراد به تعمیرکاران آچارباز بسپارید.

  • برای ثبت سفارش تلفنی می توانید با شماره 02154591616 تماس بگیرید.
  • ساعت پاسخگویی تلفنی شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 صبح تا 7 بعداز ظهر
 
آچارباز

هزینه و قیمت تعمیر قهوه ساز چقدر است؟

آنچه در این توضیحات می‌خوانید:
خدمات آچارباز

توضیحات بیشتر...

تعمیر قهوه ساز در منزل را به آچارباز بسپارید

تعمیر قهوه ساز بوش bosch

تعمیر قهوه ساز بوش bosch

تعمیر قهوه ساز فلر feller

تعمیر قهوه ساز فلر feller

تعمیر قهوه ساز نوا nova

تعمیر قهوه ساز نوا nova

تعمیر قهوه ساز تفال tefal

تعمیر قهوه ساز تفال tefal

سوالات متداول:

تعمیر انواع قهوه ساز با برندهای مختلف در آچارباز انجام می شود، برندهایی که نام برده شده است فقط نمونه هایی از برندهای موجود هستند.
بعضی از مشکلاتی که برای دستگاه قهوه ساز پیش می آید ممکن است باعث نیاز به خرید تعداد زیادی از قطعات داشته باشد و هزینه تعمیر خیلی کمی برای شما نداشته باشد. اما اولویت ما این است که دستگاه را برای شما احیا کنیم.
معمولا چکه کردن آب از قهوه ساز، به معنای خرابی پمپ دستگاه است.
معمولاً سرویس قهوه ساز حدود 30 تا 45 دقیقه زمان می‌برد. البته این زمان ممکن است بسته به نوع و سایز دستگاه و همچنین وضعیت و شرایط آن، متفاوت باشد.
برای بررسی میزان زمان مورد نیاز دررابطه با تعمیر قهوه ساز خانگی می‌توانید با تعمیرکار قهوه ساز در آچارباز ارتباط برقرار کنید؛ زیرا تعمیر قهوه ساز با توجه‌ به عوامل مختلفی تغییر می‌کند.
تعمیرات قهوه ساز خانگی توسط تیم حرفه‌ای آچارباز با رعایت دقیق ترین مسائل مربوط به تعمیر انجام می‌شود از طرفی تمامی خدمات مربوط به قهوه ساز دارای یک ماه گارانتی هستند.
در صفحه لیست تعرفه خدمات تمامی هزینه‌ها و قیمت‌ها آورده شده‌اند. این هزینه‌ها ثابت بوده و از قبل نوشته شده‌اند، اما در مواردی ممکن است تغییر کنند. گاهی اوقات تنها راه رفع ایراد یک دستگاه تعویض قطعه آن است. هزینه تعویض قطعه از هزینه اجرت دستگاه جدا بوده و براساس قیمتی که در بازار دارد محاسبه خواهد شد. در این موارد تعمیرکار قبل از هرکاری موضوع را با شما در میان گذاشته و قیمت تعویض قطعه را به شما اعلام خواهد کرد و تنها در صورت رضایت شما اقدام به تعویض قطعه می‌کند.
mobile

اپلیکیشن آچارباز را نصب کنید

تعمیر آسیاب برقی در تمامی برند‌هاتعمیر آسیاب برقی در تمامی برند‌ها
تعمیر کتری برقیتعمیر کتری برقی
تعمیر اسپرسوسازتعمیر اسپرسوساز
تعمیر ساندویچ سازتعمیر ساندویچ ساز
تعمیر یخچالتعمیر یخچال
تعمیر چای سازتعمیر چای ساز