هزینه تعمیر میوه خشک کن چقدر است؟

به صورت میانگین، هزینه تعمیرات دستگاه میوه خشک کن در آچارباز بین تومان تا تومان متغیر است. در بخش تعرفه خدمات آچارباز اطلاعات جزیی تر در زمینه هزینه خدمات دستگاه میوه خشک کن ارائه شده است. اما به صورت کلی هزینه و قیمت انجام تعمیرات میوه خشک کن شما به نوع مشکل بستگی دارد. گاهی اوقات انجام تعمیرات منوط به تعویض یک قطعه است، گاهی هم با یک سرویس مختصر مشکل رفع می‌شود.

میانگین قیمت

بیشترین قیمت

 تومان
 تومان

کمترین قیمت

 تومان

چرا تعمیر میوه خشک کن را به آچارباز بسپارم؟

دستگاه میوه خشک کن پنج، پانزده و شاید به بیست و چهار ساعت زمان برای خشک کردن میوه‌ها احتیاج داشته باشد. همین استفاده بیش از اندازه سبب می‌شود این دستگاه به سرعت خراب شود.
برند‌های مختلفی که این دستگاه را تولید می‌کنند، امتیاز و گارانتی‌های متفاوتی را برای مشتریان خود در نظر گرفته‌اند. در زمان خرابی میوه خشک کن، ارجاع این وسیله به مرکز تعمیر مرتبط با برند‌ آن اولین راه برای رفع ایراد و تعمیر این دستگاه است.
اما در این مراکز به دلیل قرار گرفتن دستگاه در صف تعمیر، نبود قطعه مورد نظر و یا اتمام زمان گارانتی باید مدت زمان زیادی را برای تعمیر دستگاه صبر کنید. همچنین این خودتان هستید که باید دستگاه را به تعمیرگاه برده و بعد از اتمام پروسه تعمیر آن را به خانه برگردانید.
بهتر است تعمیر میوه خشک کن را به شرکت ارائه خدمات در محل آچارباز بسپارید. در آچارباز لیست تعرفه خدمت از قبل مشخص شده و تمامی هزینه‌ها واضح و روشن هستند. بعد از ثبت سفارش نیز تیم پشتیبان آچارباز با شما تماس گرفته و مجدد هزینه خدمت درخواستی را به شما اعلام خواهد کرد. همچنین در صورت نیاز دستگاه میوه خشک کن به تعویض قطعه، تعمیرکار از بهترین و با کیفیت‌ترین قطعات استفاده خواهد کرد.
دستگاه میوه خشک کن بعد از تعمیر تست و بررسی شده و بعد از اطمینان یافتن از درستی آن درب منزل شما ارسال خواهد شد. لازم به ذکر است که تمامی خدمات ارائه شده در آچارباز دارای یکماه گارانتی هستند.
برای ثبت درخواست خدمت کافیست وارد سایت، وب اپ و یا اپلیکیشن آچارباز شده و درخواست خود را ثبت کنید.
همچنین در صورت عدم دسترسی به اینترنت نیز می‌توانید با شماره 02154591616 تماس گرفته و یا کد 161619165 را که مختص تعمیر میوه خشک کن است را به سامانه 10008363 پیامک کنید.

لیست مشکلات رایج میوه خشک کن

 • میوه خشک کن روشن نمی‌شود
 • فن میوه خشک کن کار نمی‌کند
 • تایمر میوه خشک کن خراب شده است
 • سینی میوه خشک کن معیوب شده است
 • سیم میوه خشک کن پاره شده است
 • میوه خشک کن سروصدا می‌کند
تعمیرات انواع میوه خشک کن

آچارباز میوه خشک کن را در محل تعمیر خواهد کرد؟

خدمت تعمیر میوه خشک کن در دسته تعمیر لوازم کوچک آشپزخانه آچارباز قرار گرفته و به صورت پیکاپ اند دلیوری است. بعد از ثبت درخواست شما در وب اپ، اپلیکیشن و یا سایت آچارباز تیم پشتیبان با شما تماس گرفته و بعد از انجام هماهنگی لازم پیک آچارباز را به محل مورد نظر شما می‌فرستد.
یعنی بعد از ثبت درخواست شما در وب اپ، اپلیکیشن یا سایت آچارباز، تیم پشتیبان آچارباز با شما تماس می‌گیرد و بعد از انجام هماهنگی لازم پیک آچارباز را به محل مورد نظر شما اعزام می‌شود. پس از تعمیر پیک آچارباز، دستگاه را از تعمیرکار تحویل گرفته و به شما بر می‌گرداند.

آچارباز در شهرستان‌ها فعالیت دارد؟

اگر در شهرستان سکونت دارید، کافیست درخواست خود را در آچارباز ثبت کنید و سپس با تیم پشتیبان آچارباز هماهنگی لازم را انجام داده و کالای خود را از طریق پست به آچارباز بفرستید.
آچارباز از پست دستگاه شما را تحویل گرفته آن را تعمیر کرده و با پست آن را برایتان ارسال خواهد کرد.

تعمیرات انواع میوه خشک کن

هزینه تعمیر دستگاه تغییر خواهد کرد؟

در سایت آچارباز لیست تعرفه خدمات و تمامی هزینه‌ها شفاف و واضح نوشته شده است. این هزینه‌ها در مواردی ممکن است تغییر کند، گاهی اوقات تنها راه برای رفع ایراد یک دستگاه تعویض قطعه آن است. تعویض قطعه هزینه‌ای جداگانه از هزینه اجرت دستگاه دارد و با نرخ روز قطعه در بازار محاسبه می‌شود.
در این شرایط تعمیرکار قبل از هرکاری، موضوع را با شما در میان خواهد گذاشت و قیمت قطعه را به شما خواهد گفت و تنها در صورت رضایت شما اقدام به تعویض قطعه خواهد کرد.

مزایای تعمیر میوه خشک کن با آچارباز

 • صادق بودن با مشتری و شفافیت در قیمت
 • سرویس و تعمیر دستگاه در زمان دلخواه سرویس گیرنده
 • صرفه جویی در وقت، انرژی و سرمایه سرویس گیرنده
 • گارانتی یک ماهه تعمیر دستگاه

آچارباز چه خدماتی را در زمینه تعمیر میوه خشک کن ارائه می‌دهد؟

 • تعویض و تعمیر فن میوه خشک کن
 • تعویض و تعمیر سینی میوه خشک کن
 • تعویض و تعمیر تایمر میوه خشک کن
 • تعویض و تعمیر سیم و کابل میوه خشک کن

تعمیر تمامی برند‌های میوه خشک کن با آچارباز

تعمیر میوه خشک کن گوسونیک Gosonic
تعمیر میوه خشک کن
گوسونیک Gosonic
تعمیر میوه خشک کن پارس خزر Pars Khazar
تعمیر میوه خشک کن
پارس خزر Pars Khazar
تعمیر میوه خشک کن گرند Grand
تعمیر میوه خشک کن
گرند Grand
تعمیر میوه خشک کن فلر Feller
تعمیر میوه خشک کن
فلر Feller
تعمیر میوه خشک کن متئو MATHEO
تعمیر میوه خشک کن
متئو MATHEO
تعمیر میوه خشک کن هامسول Hamsol
تعمیر میوه خشک کن
هامسول Hamsol
تعمیر میوه خشک کن سایا Saya
تعمیر میوه خشک کن
سایا Saya

چرا به آچارباز اعتماد کنم؟

اپلیکیشن درخواست خدمت آچارباز از ابتدا تا انتهای فرایند خدمت، همراه با سرویسکار و سرویس گیرنده خواهد بود. بعد از پایان خدمت، تیم پشتیبان آچارباز با سرویس گیرنده تماس خواهد گرفت و رضایت او را از خدمت انجام شده جویا خواهد شد. همچنین تمامی سرویس ارائه شده توسط آچارباز دارای یک ماه گارانتی هستند.
سابقه کاری و کیفری تمامی سرویسکاران آچارباز بررسی شده و تمامی آن‌ها دارای گواهی عدم سوپیشینه و بیماری خاص هستند.

تعمیر میوه خشک کن با آچارباز