حدود قیمت و هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی در آچارباز چقدر است؟

میانگین قیمت و هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی در آچارباز بین 70000 تا 400000 هزارتومان متغیر است. واضح است که تعیین دقیق مبلغ به نوع تعمیرات و سرویس هایی بستگی دارد که روی دستگاه شما انجام می شود. همچنین لازم به ذکر است این هزینه مربوط به اجرت کار تعمیرکار است، اگر قطعه ای نیاز به تعویض داشته باشد با اطلاع به شما و پس از رضایت شما قطعه تعویض و هزینه آن دریافت می‌شود.

پس از ثبت درخواست تعمیرات، کارشناس پشتیبان آچارباز با شما تماس می‌گیرد و اطلاعات لازم در مورد هزینه ها و همچنین نحوه ارائه خدمات را در اختیار شما قرار خواهد داد.

تعمیرات انواع ماشین های ظرفشویی در تهران

ماشین های ظرفشویی در انواع مختلف آن یعنی رومیزی و ایستاده، با ظرفیت ها و امکانات متنوع، امروزه مورد استفاده بیشتر منازل و حتی محل های کار و رستوران ها هستند. این دستگاه مفید معمولا قیمت بالایی هم دارد و نگهداری صحیح از آن نکته بسیار مهمی است. استفاده از مواد شوینده با کیفیت، نحوه استفاده صحیح و استفاده متناسب با حجم دستگاه از مواردیست که همیشه باید به آن دقت کنیم.

امادر صورتی که اختلالی در کارکرد ماشین ظرفشویی تان می‌بینید، مهمترین اقدام دسترسی به یک تعمیرکار حرفه ای ماشین ظرفشویی است. تعمیر ناشیانه دستگاه می تواند آن را بعد از مدتی از کار بیاندازد. تعمیرکاران ماشین ظرفشویی مجموعه ای از متخصصین کارآمد در این زمینه هستند که از فیلترهای فنی و تخصصی و همچنین فیلترهای گزینشی منابع انسانی عبور کرده اند. ما در منزل و محل کار شما دستگاه‌تا را تعمیر خواهیم کرد.

تعمیرات ماشین ظرفشویی رومیزی

سرویس ماشین ظرفشویی را جدی بگیرید

هر دستگاهی برای سالم ماندن به دو چیز احتیاج خواهد داشت، اول استفاده صحیح و دوم نگهداری اصولی. در استفاده صحیح از ماشین ظرفشویی می توان به استفاده کردن از قرص‌های شوینده و مایع شوینده مناسب با ویژگی های دستگاه اشاره کرد. استفاده از قرص های نامرغوب به مرور به دستگاه شما آسیب می زند و همچنین باعث به وجود آمدن بوی بد در ظرفشویی می شوند.

یکی از نکات مهم در نگهداری اصولی ماشین ظرفشویی، سرویس دوره ای ماشین ظرفشویی است. در سرویس های دوره ای، سرویسکار ماشین ظرفشویی تمام قطعات، لوله های ورودی و خروجی، سیم پیچی ها و.. را بررسی خواهد کرد. اگر مشکلی در یکی از قطعات وجود داشته باشد که تا به حال خودش را نشان نداده، قبل از عمیق شدن خرابی، سرویسکار متوجه آن شده و تعمیرات را انجام داده و شما را از تعویض یک قطعه و هزینه آن نجات خواهد داد.

به دلیل سروکار داشتن ماشین ظرفشویی با آب که املاح و مواد معدنی مختلفی به همراه دارد و همچنین چربی ها و مانده هار غذا روی ظرفها، به مرور اثرات رسوب در ماشین ظرفشویی پدیدار می شود. رسوب زدایی از ماشین ظرفشویی و تمیز کردن و تعویض فیلتر ها، از کارهاییست که سرویسکار برای شما انجام می‌دهد.

تعمیرات ماشین ظرفشویی ایستاده (توکار)

چرا ماشین ظرفشویی روشن میشود ولی کار نمی کند

این مشکل می تواند از اختلال در چند بخش تاشی شده باشد، مورد اول سوییچ یا سلکتور است. سلکتور وظیفه انتخاب حالات مختلف عملکرد در ماشین ظرفشویی را دارد. اگر این سوییچ روی انتخاب خاموشی دستگاه گیر کرده باشد، نمی تواند حالت روشن را انتخاب کند. اختلال در تایمر و همچنین رله استارت هم روی روشن نشدن دستگاه موثر است. یکبار دستگاه را از برق کشیده و بعد از چند دقیقه دوباره وصل کنید. اگر اختلال برطرف نشد باید تعمیرکار ماشین ظرفشویی دستگاه شما را ببیند.

چرا آب وارد ماشین ظرفشویی نمی شود

اولین احتمال گیر کردن شلنگ یا بسته شدن شیر ورودی آب است. شیر و شلنگ را کاملا بررسی کنید، ممکن است تاب خوردن شلنگ، مانع از ورود آب شده باشد.

قطعه ای در ماشین ظرفشویی وجود دارد به نام شناور، این قطعه زمانی که دستگاه به اندازه کافی آبگیری می کند رو به بالا حرکت کرده و آب ورودی را قطع می کند. اگر جسم خارجی مثل تکه غذا زیر شناور رفته باشد و آن را به بالا براند، دستور قطع آب صادر می شود.

بیشترین تیکت هایی که در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی ثبت شده

 • طرح روی ظروف پاک می‌شوند
 • ماشین ظرفشویی نشتی آب دارد
 • ماشین ظرفشویی بوی بدی می‌دهد
 • پنل ماشین ظرفشویی شکسته است
 • ماشین ظرفشویی صدای زیادی دارد
 • ماشین ظرفشویی پیغام خطا می‌دهد
 • ماشین ظرفشویی به‌شدت کف می‌کند
 • از ماشین ظرفشویی نمک نشت می‌کند
 • ماشین ظرفشویی ظرف‌ها را تمیز نمی‌شوید
 • ماشین ظرفشویی ظرف‌ها را خشک نمی‌کند
 • در پایان شستشو در ماشین ظرفشویی کف باقی می‌ماند
 • پخش کننده مواد شوینده ماشین ظرفشویی مسدود شده است

تعمیرات ظرفشویی آچارباز در برندهای مختلف

نصب و تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی LG

نصب و تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی LG

نصب و تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ Samsung

نصب و تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ Samsung

نصب و تعمیر ماشین ظرفشویی بوش Bosch

نصب و تعمیر ماشین ظرفشویی بوش Bosch

نصب و تعمیر ماشین ظرفشویی دوو Daewoo

نصب و تعمیر ماشین ظرفشویی دوو Daewoo

تعمیر ماشین ظرفشویی ایکس ویژن

تعمیر ماشین ظرفشویی ایکس ویژن

تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال

تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال

تعمیر ماشین ظرفشویی پاناسونیک

تعمیر ماشین ظرفشویی پاناسونیک

مشاهده تمام سرویس های تعمیر لوازم خانگی در آچارباز

ظرفها شسته شده اند اما ماشین ظرفشویی خاموش نمی شود

ممکن است تایمر دستگاه به مشکل خورده باشد و زمان پایان عملیات شستشو را تشخیص ندهد. اگر اطمینان دارید زمان مشخص شده در ابتدای شستشو گذشته است، دستگاه را از برق بکشید. از تعمیرکار ماشین ظرفشویی برا رفع مشکل کمک بگیرید.

چرا تعمیر ماشین ظرفشویی در محل با آچارباز

ما در آچارباز از تعمیرکاران ماشین ظرفشویی مجرب و متخصص استفاده می‌کنیم.

هزینه ایاب و ذهاب تعمیرکار به محل شما رایگان است.

خدمات، تعمیرات و سرویس های آچارباز با یکماه گارانتی ارائه می شوند.

از زمان ثبت سرویس تا پس از انجام آن، در تمامی مراحل کارشناس پشتیبانی آچارباز شما را همراهی خواهد کرد.

تمامی هزینه ها و تعرفه ها در صفحه تعرفه خدمات آچارباز مشخص شده و تعمیرکار اجارزه دریافت هزینه اضافه را نخواهد داشت. بدون نیاز به خروج از منزل به راحتی از طریق اپلیکیشن و یا سایت آچارباز می توانید سرویس خود را ثبت کنید.

سوالات متداول تعمیر ماشین ظرفشویی

خدمات ماشین ظرفشویی آچاربازفقط درتهران به مشتریان خود خدمت رسانی می کنند.

کارشناس تمام قطعات و لوازم مورد نیاز خود را به همراه دارد، در صورتی که مشتری درخواست داشته باشد که قطعات را تهیه کند، این امکان وجود دارد اما آچارباز ضمانتی در مورد قطعه خریداری شده مشتری نخواهد داد.

قبل از اعزام تعمیرکار به محل شما، زمان و مکان ارائه خدمات با مشتری هماهنگ خواهد شد.

تعمیر ماشین ظرفشویی

آیا تعمیرکار ماشین ظرفشویی آچارباز فردی مطمئن است؟ از نظر امنیتی مشکلی برای کاربر ایجاد نخواهد شد؟

تمام متخصصینی که در آچارباز مشغول به کارند، از نظر سوابق کیفری و کاری، مورد بررسی قرار گرفته‌‌اند و فاقد سوء سابقه و بیماری‌های خاص هستند. این افراد مورد تایید آچاربازند و مشکلی برای کاربران ایجاد نخواهد شد.

از طرفی آچارباز از صفر تا 100 کار درخواست خدمت را مانیتور کرده و در صورت مشاهده کوچک‌ترین مشکلی، وارد عمل خواهد شد. برخلاف ساختار کاری بسیاری از اپلیکیشن‌ها و سایت‌های ارائه دهنده سرویس خدمات و تعمیر، آچارباز واسطه میان سرویسکار و سرویس گیرنده نیست. سامانه اعزام سرویسکار آچارباز، در حقیقت ارائه کننده اصلی سرویس خدماتی به شماست و مسئولیت ارائه سرویس را به عهده خواهد گرفت.