حدود قیمت و هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی در آچارباز چقدر است؟

میانگین قیمت و هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی در آچارباز بین تومان تا تومان متغیر است. واضح است که تعیین دقیق مبلغ به نوع تعمیرات و سرویس هایی بستگی دارد که روی دستگاه شما انجام می شود. همچنین لازم به ذکر است این هزینه مربوط به اجرت کار تعمیرکار است، اگر قطعه ای نیاز به تعویض داشته باشد با اطلاع به شما و پس از رضایت شما قطعه تعویض و هزینه آن دریافت می‌شود.

میانگین قیمت

بیشترین قیمت

 تومان
 تومان

کمترین قیمت

 تومان

پس از ثبت درخواست تعمیرات، کارشناس پشتیبان آچارباز با شما تماس می‌گیرد و اطلاعات لازم در مورد هزینه ها و همچنین نحوه ارائه خدمات را در اختیار شما قرار خواهد داد.

سرویس ماشین ظرفشویی را جدی بگیرید

هر دستگاهی برای سالم ماندن به دو چیز احتیاج خواهد داشت، اول استفاده صحیح و دوم نگهداری اصولی. در استفاده صحیح از ماشین ظرفشویی می توان به استفاده کردن از قرصهای شوینده و مایع شوینده مناسب با ویژگی های دستگاه اشاره کرد. استفاده از قرص های نامرغوب به مرور به دستگاه شما آسیب می زند و همچنین باعث به وجود آمدن بوی بد در ظرفشویی می شوند.
یکی از نکات مهم در نگهداری اصولی ماشین ظرفشویی، سرویس دوره ای و تعمیر به موقع ماشین ظرفشویی است. در سرویس های دوره ای، سرویسکار ماشین ظرفشویی تمام قطعات، لوله های ورودی و خروجی، سیم پیچی ها و.. را بررسی خواهد کرد. اگر مشکلی در یکی از قطعات وجود داشته باشد که تا به حال خودش را نشان نداده، قبل از عمیق شدن خرابی، تعمیرکار متوجه آن شده و تعمیر ماشین ظرفشویی را انجام داده و شما را از تعویض یک قطعه و هزینه آن نجات خواهد داد.
به دلیل سروکار داشتن ماشین ظرفشویی با آب که املاح و مواد معدنی مختلفی به همراه دارد و همچنین چربی ها و مانده های غذا روی ظرفها، به مرور اثرات رسوب در ماشین ظرفشویی پدیدار می شود. رسوب زدایی از ماشین ظرفشویی و تمیز کردن و تعویض فیلتر ها، از کارهاییست که تعمیرکار متخصص ماشین ظرفشویی برای شما انجام می‌دهد.

تعمیرات ماشین ظرفشویی رومیزی

ظرفها شسته شده اند اما ماشین ظرفشویی خاموش نمی شود

یکی از دلایل خاموش نشدن ماشین ظرفشویی خرابی برد کنترل است. برد کنترل که وظیفه ی ارسال دستوراتی مانند خاموش وروشن شدن دستگاه را صادر می کند اگر دچار خرابی شود در چرخه ی شستشو و حتی خاموش نشدن ماشین ظرفشویی نیز اختلال ایجاد می کند.
یکی دیگر از دلایل خاموش نشدن ماشین ظرفشویی این است که تایمر دستگاه به مشکل خورده باشد و زمان پایان عملیات شستشو را تشخیص ندهد. اگر اطمینان دارید زمان مشخص شده در ابتدای شستشو گذشته است، دستگاه را از برق بکشید. از تعمیرکار ماشین ظرفشویی برای رفع مشکل کمک بگیرید.

دلیل خشک نشدن ظروف بعد از شستشو در ماشین ظرفشویی

یکی از دلایلی که می تواند باعث خشک نشدن ظروف در ماشین ظرفشویی باشد انتخاب نادرست برنامه شستشو است. در برخی از برنامه های شستشو، خشک شدن ظروف تعریف نشده است.
دلیل بعدی می تواند در خرابی ترموستات ماشین ظرفشویی باشد. اگر ترموستات به درستی کار خود را انجام ندهد امکان دارد زودتراز موعد به هیتر المنت دستور خاموشی را بدهد که این کار باعث خشک نشدن ظروف می شود. برای خرابی ترموستات باید به تعمیرکار ماشین ظرفشویی مراجعه کنید.

چرا آب ماشین ظرفشویی تخلیه نمی شود؟

برای تخلیه نشدن آب ماشین ظرفشویی می توان دلیل های متعددی را نام برد. مسدود بودن شلنگ تخلیه یکی از دلالیل خالی نشدن آب ماشین ظرفشویی است. گرفتگی در قسمت فیلتر نیز می تواند دلیل این مشکل باشد.
اما جدی ترین دلیل عدم تخلیه آب ظرفشویی می تواند خرابی پمپ تخلیه باشد که وظیفه ی تخلیه ی ماشین ظرفشویی را برعهده دارد. برای تعمیر پمپ تخلیه بهتر است خود وارد عمل نشده و از تعمیرکار ظرفشویی کمک بگیرید.

چرا آب وارد ماشین ظرفشویی نمی شود

اولین احتمال گیر کردن شلنگ یا بسته شدن شیر ورودی آب است. شیر و شلنگ را کاملا بررسی کنید، ممکن است تاب خوردن شلنگ، مانع از ورود آب شده باشد.
قطعه ای در ماشین ظرفشویی وجود دارد به نام شناور، این قطعه زمانی که دستگاه به اندازه کافی آبگیری می کند رو به بالا حرکت کرده و آب ورودی را قطع می کند. اگر جسم خارجی مثل تکه غذا زیر شناور رفته باشد و آن را به بالا براند، دستور قطع آب صادر می شود.

چرا ماشین ظرفشویی روشن میشود ولی کار نمی کند

این مشکل می تواند از اختلال در چند بخش ناشی شده باشد، مورد اول سوییچ یا سلکتور است. سلکتور وظیفه انتخاب حالات مختلف عملکرد در ماشین ظرفشویی را دارد. اگر این سوییچ روی انتخاب خاموشی دستگاه گیر کرده باشد، نمی تواند حالت روشن را انتخاب کند. اختلال در تایمر و همچنین رله استارت هم روی روشن نشدن دستگاه موثر است. یکبار دستگاه را از برق کشیده و بعد از چند دقیقه دوباره وصل کنید. اگر اختلال برطرف نشد باید تعمیرکار ماشین ظرفشویی دستگاه شما را ببیند.

بیشترین تیکت هایی که در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی ثبت شده

 • طرح روی ظروف پاک می‌شوند
 • ماشین ظرفشویی نشتی آب دارد
 • ماشین ظرفشویی بوی بدی می‌دهد
 • پنل ماشین ظرفشویی شکسته است
 • ماشین ظرفشویی صدای زیادی دارد
 • ماشین ظرفشویی پیغام خطا می‌دهد
 • ماشین ظرفشویی به‌شدت کف می‌کند
 • از ماشین ظرفشویی نمک نشت می‌کند
 • ماشین ظرفشویی ظرف‌ها را تمیز نمی‌شوید
 • ماشین ظرفشویی ظرف‌ها را خشک نمی‌کند
 • در پایان شستشو در ماشین ظرفشویی کف باقی می‌ماند
 • پخش کننده مواد شوینده ماشین ظرفشویی مسدود شده است

روند سفارش خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی در آچارباز چگونه است؟

برای ثبت درخواست اعزام تعمیرکار ماشین ظرفشویی، باید از طریق سایت ، وب اپلیکیشن و یا اپلیکیشن آچارباز اقدام کنید.
بعد از ثبت درخواست، پشتیبانان ما با شما تماس گرفته و جهت اعزام تعمیرکار، هماهنگی‌های لازم با شما انجام می‌شود.
در نهایت در زمان تعیین شده، تعمیرکار ماشین ظرفشویی آچارباز به محل شما مراجعه خواهد کرد.
تمام مراحل کار درخواست، هماهنگی و انجام سرویس، از سوی آچارباز کنترل می‌شود.
در صورت داشتن هر گونه سوال نیز می‌توانید قبل از دریافت خدمت، با شماره تماس 54591600-021 تماس بگیرید.

چرا باید برای تعمیر ماشین ظرفشویی به آچارباز اعتماد کنیم؟

ما در آچارباز از تعمیرکاران ماشین ظرفشویی مجرب و متخصص استفاده می‌کنیم.
از زمان ثبت سرویس تا پس از انجام آن، در تمامی مراحل کارشناس پشتیبانی آچارباز شما را همراهی خواهد کرد.
تمامی هزینه ها و تعرفه ها در صفحه تعرفه خدمات آچارباز مشخص شده و تعمیرکار اجارزه دریافت هزینه اضافه را نخواهد داشت. بدون نیاز به خروج از منزل به راحتی از طریق اپلیکیشن و یا سایت آچارباز می توانید سرویس خود را ثبت کنید.

آچارباز چه برندهای ماشین ظرفشویی را تعمیر می کند؟

سوالات متداول تعمیر ماشین ظرفشویی

خدمات ماشین ظرفشویی آچاربازفقط درتهران به مشتریان خود خدمت رسانی می کنند.

کارشناس تمام قطعات و لوازم مورد نیاز خود را به همراه دارد، در صورتی که مشتری درخواست داشته باشد که قطعات را تهیه کند، این امکان وجود دارد اما آچارباز ضمانتی در مورد قطعه خریداری شده مشتری نخواهد داد.

قبل از اعزام تعمیرکار به محل شما، زمان و مکان ارائه خدمات با مشتری هماهنگ خواهد شد.

تمام متخصصینی که در آچارباز مشغول به کارند، از نظر سوابق کیفری و کاری، مورد بررسی قرار گرفته‌‌اند و فاقد سوء سابقه و بیماری‌های خاص هستند. این افراد مورد تایید آچاربازند و مشکلی برای کاربران ایجاد نخواهد شد.

از طرفی آچارباز از صفر تا 100 کار درخواست خدمت را مانیتور کرده و در صورت مشاهده کوچک‌ترین مشکلی، وارد عمل خواهد شد.