هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال

به صورت میانگین، هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی جنرال در آچارباز بین تومان تا تومان متغیر است. در بخش تعرفه خدمات آچارباز اطلاعات جزیی تر در زمینه هزینه خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال ارائه شده است. اما به صورت کلی هزینه و قیمت انجام تعمیرات ماشین ظرفشویی، به نوع مشکل بستگی دارد.

میانگین قیمت

بیشترین قیمت

 تومان
 تومان

کمترین قیمت

 تومان

چرا ماشین ظرفشویی من ممکن است به سرویس دوره ای نیاز داشته باشد؟


سرویس دوره‌ای ماشین ظرفشویی، به معنای بررسی و عیب یابی آن است. گاهی ممکن است ماشین ظرفشویی به درستی کار کند و شما متوجه مشکلی در آن نشوید. اما در پس پرده، مشکلات کوچکی وجود داشته باشند که در با گذشت زمان، با مشکلاتی بزرگتر خود را نشان دهند. این مشکلات کوچک و جزئی، با سرویس دوره‌ای کشف خواهند شد. با سرویس دوره‌ای لوازم خانگی در هزینه‌هایی که برای تعمیر اساسی باید صرف کنید، صرفه جویی می‌شود. سرویس ماشین ظرفشویی شامل بررسی کامل تمام قطعات و اتصالات، رفع رسوب و جرم از منافذ و ورودی و خروجی لوله ها، شستشوی اصولی دستگاه و... می شود.

بیشترین مشکلاتی که در رابطه با ماشین ظرفشویی جنرال در آچارباز رفع شده است:

  • روشن نشدن ماشین ظرفشویی جنرال
  • نشتی آب از ماشین ظرفشویی
  • آبگیری نکردن دستگاه
  • سروصدای زیاد ماشین ظرفشویی
  • گرم نشدن آب در دستگاه
  • بوی بد ماشین لباسشویی جنرال
  • رفع تمامی ارور‌ها و پیغام‌های خطای دستگاه

با توجه به تکنولوژی پیچیده ماشین ظرفشویی جنرال، کلیه امور مربوط به تعمیر آن را باید به تعمیرکار متخصص بسپارید. یک تشخیص اشتباه در زمان عیب یابی ماشین ظرفشویی، می‌تواند به سایر قطعات آسیب وارد کند و یا برای همیشه دستگاه شما را بلااستفاده کند. پس باید تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال خود را به تعمیرکار متخصص بسپارید. متخصصین آچارباز با توجه به مهارت و دانشی که برای تعمیر انواع ماشین ظرفشویی، می‌توانند دستگاه شما را در کمترین زمان عیب یابی کرده و مشکلات و خرابی آن را برطرف کنند.

حدود هزینه انجام تعمیرات ماشین ظرفشویی جنرال مدل های جدید به چه صورت است؟

هزینه‌هایی که برای تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال درنظر گرفته می‌شود، شامل اجرت تعمیر به همراه هزینه قطعه جدیدی است که روی دستگاه نصب می‌شود. فرقی ندارد که دستگاه شما جدید باشد یا قدیمی، بر اساس میزان کار انجام شده بابت اجرت و قطعات هزینه دریافت می شود. برخی از تعمیرکاران لوازم خانگی، قیمت‌های مصوبی برای تعمیر دستگاه‌ها ندارند و هر کدام یک قیمت برای تعمیر ماشین ظرفشویی اعلام می‌کنند. اینجاست که شاهد قیمت‌های متفاوتی برای تعمیر دستگاه‌ها هستیم. آچارباز با داشتن قیمت مصوب برای تعمیرات، خیال شما را از بابت تعرفه خدمات آسوده می‌کند.

  خدمت تعمیر ماشین ظرفشویی general در آچارباز در چه شهر‌هایی انجام می‌شود؟

سامانه آچارباز

خدمات تعمیر و سرویس لوازم بزرگ، در شهر تهران توسط تعمیرکاران و متخصصین آچارباز و در محل شما انجام می‌شود. خدمات در محل آچارباز، با مسئولیت و گارانتی یک ماهه ارائه سرویس صورت می‌گیرد.

سامانه آچارباز

تعمیر و سرویس لوازم کوچک که قابل ارسال از طریق پست هستند، از سراسر کشور پذیرفته می‌شود. هزینه ارسال و دریافت دستگاه به عهده آچارباز است. این سرویس های ما نیز دارای یک ماه گارنتی خدمات هستند.

مراحل ثبت سفارش تعمیرات تخصصی تلویزیون جنرال در محل با آچارباز


01
مرحله اول

از طریق دکمه ثبت سفارش در همین صفحه، یا از طریق اپلیکیشن آچارباز، درخواست تعمیر یا سرویس دستگاه خود را ثبت کنید.

02
مرحله دوم

کارشناسان آچارباز با در نظر گرفتن برند، مدل، مشکل دستگاه و لوکیشن شما بهترین تعمیرکار را جهت عیب یابی معرفی خواهند کرد.

03
مرحله سوم

تعمیرکار جهت انجام هماهنگی لازم، با شما تماس گرفته تا در زمان دلخواه و مکان مورد نظر شما دستگاه را تعمیر و عیب یابی کند.

04
مرحله چهارم

بعد از انجام سرویس، هزینه را به تعمیرکار و یا به صورت آنلاین پرداخت نمایید. همچنین می توانید میزان رضایت خود را از نحوه سرویس دهی، در اپلیکیشن ثبت کنید.

سوالات متداول


آچارباز تعمیر تمامی لوازم برند جنرال را در سرویس ها و خدمات خود دارد، برای دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه تعمیرات لوازم خانگی جنرال مراجعه کنید.
بله؛ سرویسکار آچارباز، تمام ابزار کار و لوازم یدکی که موردنیاز باشد را با خود به همراه دارد.
تمامی کارشناسان آچارباز موظف هستند در هنگام مراجعه کارت شناسایی آچارباز خود را همراه داشته و لباس فرم آچارباز را بر تن داشته باشند.
خیر؛ شما باید هر کدام از درخواست‌ها را جداگانه ثبت کنید.
loading loading