هزینه و قیمت تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

به صورت میانگین، هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ در آچارباز بین تومان تا تومان متغیر است. در بخش تعرفه خدمات آچارباز اطلاعات جزیی تر در زمینه هزینه خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ ارائه شده است. اما به صورت کلی هزینه و قیمت انجام تعمیرات ماشین ظرفشویی، به نوع مشکل بستگی دارد.

میانگین قیمت

بیشترین قیمت

 تومان
 تومان

کمترین قیمت

 تومان

تعمیرات تخصصی ماشین ظرفشویی سامسونگ در منزل شما


ماشین ظرفشویی از لوازم مفید و کارآمد امروزی در منزل است. بعد از یک مهمانی شلوغ داشتن ماشینی که به کمک شما بیاید و ظرف های کثیفتان را بشوید، خستگی شما را کمتر می کند. اما خرابی این دستگاه ظرف شوی مفید علاوه بر به وجود آمدن کوهی از ظرف های کثیف، هزینه زیادی را هم برای شما به همراه خواهد داشت اگر خودتان دست به کرا تعمیر آن بشوید یا از یک تعمیرکار نابلد کمک بگیرید.

بسیاری از ایرادات ماشین ظرفشویی سامسونگ با بررسی و رفع زودهنگام، با صرف هزینه کمی رفع می شوند. اما اگر این تعمیرات به موقع انجام نشوند، ممکن است قطعات بزرگتر و مهمتری را خراب کنند. انجام این تعمیرات با توجه پیچیدگی و ظرافت ماشین های ظرفشویی باید حتما توسط متخصص آن انجام شود.

تکنسین های تعمیرات ماشین ظرفشویی در آچارباز با داشتن مهارت بالا در زمینه برند سامسونگ، دستگاه شما را در کمترین زمان تعمیر خواهند کرد.

سرویس ماشین ظرفشویی سامسونگ

یکی از بهترین روش‌ها برای نگهداری درست ماشین ظرفشویی سامسونگ، سرویس دوره‌ای به موقع آن است. گاهی اوقات ممکن است ماشین ظرفشویی شما بدون ارور خاصی کار کند و شما متوجه مورد خاصی در کارکرد آن نشوید. اما به تدریج و با استفاده مکرر ماشین ظرفشویی، کارایی دستگاه پایین می آید، دستگاه بو میگیرد، یا آب از ظرفشویی خارج نمی شود، هیچ قطعه ای از دستگاه شما خراب نشده است اما ماشین ظرفشویی سامسونگ شما نیاز به سرویس دارد.

همچنین به خاطر نوع ساز و کار ماشین ظرفشویی، امکان ایجاد رسوب و جرم در این دستگاه وجود دارد. در سرویس دوره ای ظرفشویی تمام لوله های ورودی و خروجی دستگاه شما بررسی شده و جرم گیری می شود و در کنار آن تمام قطعات دستگاه نیز چک شده و در صورتی که نیاز به تعمیر یا تعویض داشته باشند مشخص خواهد شد.

بیشترین تیکت هایی که در آچارباز در رابطه با تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ ثبت شده اند:

خوب شسته نشدن ظروف در ماشین ظرفشویی

در این حالت باید مجراهای آبگیری ماشین ظرفشویی و همچنین مرحله تخلیه بررسی شود تا مشکل نشستن ظرف ها برطرف گردد.

تخلیه نشدن آب در ماشین ظرفشویی

در این حالت امکان دارد پمپ یا فیلتر کف ماشین ظرفشویی با شکل مواجه شده باشد که باید برای تعمیر یا تعویض این قطعات اقدام کرد.

خشک نشدن کامل ظروف در ماشین ظرف شویی سامسونگ

در این مورد امکان دارد المنت دستگاه شما دچار مشکل شده باشد و نتواند به خوبی از پس خشک کردن ظروف بربیاید.

از دیگر مشکلات کاربران می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • روشن نشدن ماشین ظرفشویی سامسونگ
  • نشتی آب از ماشین ظرفشویی
  • بوی بد ماشین ظرفشویی سامسونگ
  • رفع ارور‌ها و پیغام‌های خطای دستگاه

چرا دستگاهم را برای تعمیر به آچارباز بسپارم؟

  • همراهی تیم پشتیبانی از زمان ثبت درخواست تا پایان کار
  • برخورداری از تعمیرکارانی ماهر و با تجربه
  • گارانتی یکماهه خدمات و تعمیرات
  • عدم پرداخت هزینه ایاب و ذهاب توسط مشتری

  تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در آچارباز در چه شهر‌هایی انجام می‌شود؟

سامانه آچارباز

خدمات تعمیر و سرویس لوازم بزرگ، در شهر تهران توسط تعمیرکاران و متخصصین آچارباز و در محل شما انجام می‌شود. خدمات در محل آچارباز، با مسئولیت و گارانتی یک ماهه ارائه سرویس صورت می‌گیرد.

سامانه آچارباز

تعمیر و سرویس لوازم کوچک که قابل ارسال از طریق پست هستند، از سراسر کشور پذیرفته می‌شود. هزینه ارسال و دریافت دستگاه به عهده آچارباز است. این سرویس های ما نیز دارای یک ماه گارنتی خدمات هستند.

مراحل ثبت سفارش تعمیرات در محل با آچارباز


01
مرحله اول

از طریق دکمه ثبت سفارش در همین صفحه، یا از طریق اپلیکیشن آچارباز، درخواست تعمیر یا سرویس دستگاه خود را ثبت کنید.

02
مرحله دوم

کارشناسان آچارباز با در نظر گرفتن برند، مدل، مشکل دستگاه و لوکیشن شما بهترین تعمیرکار را جهت عیب یابی معرفی خواهند کرد.

03
مرحله سوم

تعمیرکار جهت انجام هماهنگی لازم، با شما تماس گرفته تا در زمان دلخواه و مکان مورد نظر شما دستگاه را تعمیر و عیب یابی کند.

04
مرحله چهارم

بعد از انجام سرویس، هزینه را به تعمیرکار و یا به صورت آنلاین پرداخت نمایید. همچنین می توانید میزان رضایت خود را از نحوه سرویس دهی، در اپلیکیشن ثبت کنید.

سوالات متداول


آچارباز تعمیر تمامی لوازم برند سامسونگ را در سرویس ها و خدمات خود دارد، برای دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ مراجعه کنید.
بله؛ سرویسکار آچاربازی، تمام ابزار کار و لوازم یدکی که موردنیاز باشد را با خود به همراه دارد.
تمامی کارشناسان آچارباز موظف هستند در هنگام مراجعه کارت شناسایی آچاربازی خود را همراه داشته و لباس فرم که جلیقه‌ای با لوگوی آچارباز است، بر تن داشته باشند.
خیر؛ شما باید هر کدام از درخواست‌ها را جداگانه ثبت کنید.
بله. اگر شما به هر دلیلی با سرویسکار به تفاهم نرسید، تنها باید هزینه کارشناسی را پرداخت کنید.
خیر. سرویسکار آچارباز قبل از مراجعه با شما تماس گرفته و بعد از انجام هماهنگی لازم، تنها در صورت رضایت شما در زمان دلخواهتان به مکان مورد نظر شما مراجعه خواهند کرد.
loading loading