هزینه تعمیرات کتری برقی چقدر است؟

میانگین قیمت و هزینه تعمیرات کتری برقی در آچارباز بین به صورت میانگین بین تومان تا تومان متغیر است. واضح است که تعیین دقیق مبلغ به نوع تعمیرات دستگاه شما بستگی دارد. همچنین لازم به ذکر است این هزینه مربوط به اجرت کار تعمیرکار است، اگر قطعه ای نیاز به تعویض داشته باشد با اطلاع به شما و پس از رضایت شما قطعه تعویض و هزینه آن دریافت می‌شود.

میانگین قیمت

بیشترین قیمت

 تومان
 تومان

کمترین قیمت

 تومان

پس از ثبت درخواست تعمیرات، کارشناس پشتیبان آچارباز با شما تماس می‌گیرد و اطلاعات لازم در مورد هزینه ها و همچنین نحوه ارائه خدمات را در اختیار شما قرار خواهد داد.

چرا تعمیر کتری برقی را به آچارباز بسپاریم؟

تعمیر کتری برقی شاید در ابتدا آسان به نظر برسد ولی باید بدانید تعمیر این دستگاه اگر توسط افراد ناوارد انجام بگیرید امکان از کار افتادن دستگاه زیاد است. پس بهتر است تعمیر کتری را به هر کسی نسپارید.
آچارباز با داشتن متخصصان و تعمیرکاران حرفه ای می تواند گزینه ی خوبی برای تعمیر کتری برقی باشد. در این سامانه لیست هزینه تمامی خدمات درخواستی از قبل مشخص و تعریف شده است. همچنین بعد از ثبت درخواست تعمیر شما در سامانه ارائه خدمات آچارباز، تیم پشتیبان برای هماهنگی با شما تماس گرفته و مجدد هزینه را به شما اعلام خواهد کرد.
در صورت نیاز کتری برقی به تعویض قطعه مانند المنت، تعمیرکار بهترین قطعه را برای تعمیر دستگاه به کار خواهد برد. کتری برقی بعد از تعمیر تست شده و سپس به درب خانه شما ارسال خواهد شد. ضمن اینکه تمامی خدمات ارائه شده در آچارباز دارای یکماه گارانتی هستند.

تعمیرات انواع کتری برقی

آچارباز کتری برقی را در محل تعمیر خواهد کرد؟

تعمیر انواع کتری برقی در آچارباز به صورت پیکاپ اند دلیوری انجام می‌گیرد، بدین صورت که بعد از ثبت درخواست شما در آچارباز تیم پشتیبان با شما تماس گرفته و بعد از انجام هماهنگی لازم پیک آچارباز را به محل دلخواه شما می‌فرستد. پیک آچارباز بعد از تعمیر دستگاه آن را از تعمیرکار تحویل گرفته و به شما تحویل خواهد داد.

بیشترین تیکت هایی که برای تعمیرات کتری برقی در آچارباز ثبت شده اند:

 • کتری برقی روشن نمی‌شود
 • ترموستات کتری برقی معیوب شده است
 • کلید کتری برقی خراب شده است
 • کتری برقی روشن است اما گرم نمی‌کند
 • المنت کتری برقی خراب شده است
 • سیم کتری برقی پاره شده است
 • تنظیم دما کتری برقی معیوب شده است

خرابی کلید کتری برقی

یکی از مشکلاتی که معمولا برای این دستگاه پیش می آید خرابی کلید کتری برقی است. خرابی این قطعه یکی از دلایل روشن نشدن کتری برقی نیز است. کلید بگونه ای روی بدنه طراحی شده که با ایجاد بخار در زمان جوش آمدن آب، به حالت اول بر می‌گردد و دستگاه را خاموش می کند.
یکی از عوامل خرابی کلید کتری برقی یکسره شدن المنت است و عامل دوم می تواند قطعی سیم برق باشد. برای تعمیر کلید کتری برقی لازم است بدنه ی دستگاه باز شود. پس بهتر است تعمیر این دستگاه را به تعمیرکار کتری برقی بسپارید.

کار نکردن المنت کتری برقی

المنت یکی از قطعات مهم در کتری برقی است که وظیفه ی تولید گرما برای به جوش آوردن آب و گرم نگهداشتن آن را برعهده دارد. خرابی المنت در کتری برقی می تواند دو دلیل داشته باشد. دلیل اول فرسودگی المنت به دلیل استفاده زیاد از دستگاه است که در این شرایط نیاز به تعویض المنت کتری برقی است.

مشکل پریدن فیوز بعد از روشن کردن کتری برقی

وقتی اتصالات درون کتری برقی دچار مشکل می شود، با به برق زدن دستگاه و یا روشن کردن آن امکان پریدن فیوز وجود دارد. برای تعمیر این مشکل بهتر است حتما به تعمیرکار کتری برقی مراجعه کنید و بدون داشتن تخصص سیم کشی کتری برقی را دستکاری نکنید.
دلیل دوم خرابی المنت می تواند قطع شدن اتصالات و یکی از پایه های این قطعه باشد که می توان با تعویض پایه یا اتصال مربوطه المنت را تعمیر کرد.

آچارباز چه خدماتی را برای تعمیر کتری برقی ارائه می‌دهد؟

 • تعویض و تعمیر ترموستات کتری برقی
 • تعویض و تعمیر المنت کتری برقی
 • تعویض و تعمیر درب کتری برقی
 • تعویض و تعمیر دکمه کتری برقی
 • تعویض و تعمیر برد الکترونیکی کتری برقی
 • تعویض و تعمیر درجه تنظیم کتری برقی
 • تعویض و تعمیر قطعات الکتریکی کتری برقی
تعمیرات انواع کتری برقی

تعمیر تمامی برند‌های کتری برقی با آچارباز از جمله:

تعمیر کتری برقی پارس خزر
تعمیر کتری برقی
پارس خزر
تعمیر کتری برقی اسمگ Smeg
تعمیر کتری برقی
اسمگ Smeg
تعمیر کتری برقی فلر Feller
تعمیر کتری برقی
فلر Feller
تعمیر کتری برقی بوش Bosch
تعمیر کتری برقی
بوش Bosch

مزایای تعمیر انواع کتری برقی با آچارباز

 • گارانتی یکماهه خدمت تعمیر دستگاه
 • شفافیت در قیمت و هزینه‌ها
 • سرویس و تعمیر دستگاه در زمان دلخواه سرویس گیرنده
 • صرفه جویی در وقت و انرژی و پول سرویس گیرنده

آچارباز در شهرستان‌ها فعالیت دارد؟

اگر در خارج از تهران سکونت دارید، بعد از ثبت درخواست و انجام هماهنگی لازم با تیم پشتیبان دستگاه را از طریق پست برای آچارباز بفرستید. آچارباز کتری برقی شما را تعمیر کرده و آن را به محل مورد نظر شما پست خواهد کرد.

سوالات متداول تعمیر کتری برقی

علت اصلی این مشکل اشکال در سنسور دمای دستگاه و معیوب شدن آن است.

در صفحه لیست تعرفه خدمات آچارباز، تمامی هزینه‌ها نوشته و مشخص هستند. هزینه تعمیر دستگاه در مواردی ممکن است تغییر کند، گاهی اوقات تنها راه رفع ایراد یک دستگاه، تعویض قطعه آن است.

تعویض قطعه هزینه‌ای جداگانه از اجرت تعمیر دستگاه دارد و براساس نرخ روز قطعه در بازار محاسبه خواهد شد. در این شرایط تعمیرکار قبل از هرکاری ابتدا موضوع را با شما درمیان گذاشته و قیمت قطعه را به شما خواهد گفت و تنها در صورت رضایت شما اقدام به تعویض قطعه خواهد کرد.

تعمیر کتری برقی با آچارباز

چرا باید به آچارباز اعتماد کنم؟

بسیاری از اپلیکیشن‌های درخواست خدمت و شرکت‌های خدماتی، تنها نقش واسطه را بین سرویسکار و سرویس گیرنده ایفا می‌کنند. اما آچارباز به عنوان اپلیکیشن ارائه خدمت در محل از صفر تا ۱۰۰ خدمت را زیرنظر دارد. در اولین قدم، آچارباز سابقه کاری و عدم سوپیشینه متخصصین را بررسی می‌کند. تمامی سرویسکاران آچارباز دارای گواهی عدم سوپیشینه و بیماری خاص هستند. همچنین بعد از پایان خدمت تیم پشتیبان آچارباز با سرویس گیرنده تماس خواهد گرفت و میزان رضایت او را از خدمت انجام شده جویا خواهد شد. همچنین تمامی خدمات انجام شده در آچارباز دارای یکماه گارانتی هستند.