×

اپ آچارباز را نصب کنید!

نصب

هزینه تعمیرات کتری برقی و سماور برقی چقدر است؟

میانگین قیمت و هزینه تعمیرات کتری برقی و سماور برقی در آچارباز بین به صورت میانگین، هزینه تعمیرات کتری برقی در آچارباز بین تومان تا تومان متغیر است. واضح است که تعیین دقیق مبلغ به نوع تعمیرات دستگاه شما بستگی دارد. همچنین لازم به ذکر است این هزینه مربوط به اجرت کار تعمیرکار است، اگر قطعه ای نیاز به تعویض داشته باشد با اطلاع به شما و پس از رضایت شما قطعه تعویض و هزینه آن دریافت می‌شود.

میانگین قیمت

بیشترین قیمت

 تومان
 تومان

کمترین قیمت

 تومان

پس از ثبت درخواست تعمیرات، کارشناس پشتیبان آچارباز با شما تماس می‌گیرد و اطلاعات لازم در مورد هزینه ها و همچنین نحوه ارائه خدمات را در اختیار شما قرار خواهد داد.

چرا تعمیر کتری برقی را به آچارباز بسپاریم؟

تعمیر کتری برقی شاید در ابتدا آسان به نظر برسد ولی باید بدانید تعمیر این دستگاه اگر توسط افراد ناوارد انجام بگیرید امکان از کار افتادن دستگاه زیاد است. پس بهتر است تعمیر کتری و سماور برقی را به هر کسی نسپارید.

آچارباز با داشتن متخصصان و تعمیرکاران حرفه ای می تواند گزینه ی خوبی برای تعمیر کتری برقی باشد. در این سامانه لیست هزینه تمامی خدمات درخواستی از قبل مشخص و تعریف شده است. همچنین بعد از ثبت درخواست تعمیر شما در سامانه ارائه خدمات آچارباز، تیم پشتیبان برای هماهنگی با شما تماس گرفته و مجدد هزینه را به شما اعلام خواهد کرد.

در صورت نیاز کتری برقی به تعویض قطعه مانند المنت، تعمیرکار بهترین قطعه را برای تعمیر دستگاه به کار خواهد برد. کتری برقی بعد از تعمیر تست شده و سپس به درب خانه شما ارسال خواهد شد. ضمن اینکه تمامی خدمات ارائه شده در آچارباز دارای یکماه گارانتی هستند.

تعمیرات انواع کتری برقی

آچارباز کتری برقی را در محل تعمیر خواهد کرد؟

تعمیر انواع کتری برقی در آچارباز به صورت پیکاپ اند دلیوری انجام می‌گیرد، بدین صورت که بعد از ثبت درخواست شما در آچارباز تیم پشتیبان با شما تماس گرفته و بعد از انجام هماهنگی لازم پیک آچارباز را به محل دلخواه شما می‌فرستد.

لازم به ذکر است که هزینه پیک برعهده آچارباز بوده و سرویس گیرنده هیچ هزینه‌ای بابت ارسال و دریافت پیک پرداخت نخواهد کرد. پیک آچارباز بعد از تعمیر دستگاه آن را از تعمیرکار تحویل گرفته و به شما تحویل خواهد داد.

بیشترین تیکت هایی که برای تعمیرات کتری برقی در آچارباز ثبت شده اند:

 • کتری برقی روشن نمی‌شود
 • ترموستات کتری برقی معیوب شده است
 • کلید کتری برقی خراب شده است
 • کتری برقی روشن است اما گرم نمی‌کند
 • المنت کتری برقی خراب شده است
 • سیم کتری برقی پاره شده است
 • تنظیم دما کتری برقی معیوب شده است

خرابی کلید کتری برقی

یکی از مشکلاتی که معمولا برای این دستگاه پیش می آید خرابی کلید کتری برقی است. خرابی این قطعه یکی از دلایل روشن نشدن کتری برقی نیز است. کلید بگونه ای روی بدنه طراحی شده که با ایجاد بخار در زمان جوش آمدن آب، به حالت اول بر می‌گردد و دستگاه را خاموش می کند.

یکی از عوامل خرابی کلید کتری برقی یکسره شدن المنت است و عامل دوم می تواند قطعی سیم برق باشد. برای تعمیر کلید کتری برقی لازم است بدنه ی دستگاه باز شود. پس بهتر است تعمیر این دستگاه را به تعمیرکار کتری برقی بسپارید.

کار نکردن المنت کتری برقی

المنت یکی از قطعات مهم در کتری برقی است که وظیفه ی تولید گرما برای به جوش آوردن آب و گرم نگهداشتن آن را برعهده دارد. خرابی المنت در کتری برقی می تواند دو دلیل داشته باشد. دلیل اول فرسودگی المنت به دلیل استفاده زیاد از دستگاه است که در این شرایط نیاز به تعویض المنت کتری برقی است.

اسپرسوساز، سروصدای زیادی دارد

یکی از مشکلات رایجی که در هنگام کار با اسپرسوساز، با آن مواجه می‌شوید سروصدای زیاد و ناهنجار دستگاه در حین کار است. با شنیدن هر نوع صدای غیر عادی و ناهنجار، از دستگاه باید به سرعت برای تعمیر آن اقدام کنید. زیرا اغلب سروصدای زیاد اسپرسوساز، مربوط به خرابی پمپ آب است. البته چکه چکه کردن آب و یا قهوه از دستگاه نیز، می‌تواند دلیل بر خرابی پمپ آب باشد.

دلیل دوم خرابی المنت می تواند قطع شدن اتصالات و یکی از پایه های این قطعه باشد که می توان با تعویض پایه یا اتصال مربوطه المنت را تعمیر کرد.

آچارباز چه خدماتی را برای تعمیر کتری برقی ارائه می‌دهد؟

 • تعویض و تعمیر ترموستات کتری برقی
 • تعویض و تعمیر المنت کتری برقی
 • تعویض و تعمیر درب کتری برقی
 • تعویض و تعمیر دکمه کتری برقی
 • تعویض و تعمیر برد الکترونیکی کتری برقی
 • تعویض و تعمیر درجه تنظیم کتری برقی
 • تعویض و تعمیر قطعات الکتریکی کتری برقی
تعمیرات انواع کتری برقی

تعمیر تمامی برند‌های کتری برقی با آچارباز از جمله:

تعمیر کتری برقی پارس خزر
تعمیر کتری برقی
پارس خزر
تعمیر کتری برقی اسمگ Smeg
تعمیر کتری برقی
اسمگ Smeg
تعمیر کتری برقی فلر Feller
تعمیر کتری برقی
فلر Feller
تعمیر کتری برقی بوش Bosch
تعمیر کتری برقی
بوش Bosch

چرا باید تعمیر سماور برقی را به آچارباز بسپاریم؟

در آچارباز خدمات تعمیر و سرویس سماورهای برقی برای تمامی برندها و مدل ها انجام می شود. وجود تعمیرکاران متخصص در آچارباز نقطه ی قوت این مجموعه است. در ضمن تمامی خدمات آچارباز دارای گارانتی یک ماهه است که حتی اگر یک ماه پس از تعمیر دستگاه شما با مشکلی روبرو شود، دستگاه دوباره برای تعمیر تحویل گرفته می شود.

در خدمت تعمیر کتری برقی بعد از ثبت درخواست شما در سامانه اعزام تعمیرکار آچارباز، تیم پشتیبان با شما تماس گرفته و بعد از انجام هماهنگی لازم پیک آچارباز را به محل مورد نظر شما می‌فرستد. پیک وسیله را تحویل گرفته و به سرویسکار می‌رساند و پس از تعمیر، آن را به شما باز می‌گرداند. هزینه ی ایاب و ذهاب پیک رایگان است.

آچارباز کدام برندهای سماور برقی را تعمیر می کند؟

تمامی برندهای این دستگاه در آچارباز توسط متخصصان تعمیرات سماور برقی پذیرفته می شود به عنوان مثال :

تعمیر سماور برقی ریوالد Riwald
تعمیر سماور برقی
ریوالد Riwald
تعمیر سماور برقی کرکماز Korkmaz
تعمیر سماور برقی
کرکماز Korkmaz
تعمیر سماور برقی آرچلیک Arcelic
تعمیر سماور برقی
آرچلیک Arcelic

بیشترین درخواست تعمیر سماور برقی در چه موردی ثبت شده است:

 • سماور برقی روشن نمی‌شود
 • سماو روشن شده اما گرم نمی‌کند
 • بدنه سماور شکسته شده است
 • ترموستات خراب است
 • سیم داخل سماور سوخته است
 • سیم رابط سماور پاره شده است
 • المنت سماور سوخته است
 • چراغ نشانگر سماور از کار افتاده است
 • فیوز سماور خراب شده است
 • سماور رسوب گرفته است

خرابی ترموستات سماور برقی

وظیفه ی تنظیم درجه حرارت در سماور برقی بر عهده ی ترموستات است. اگر ترموستات معیوب شود ممکن است باعث روشن نشدن سماور برقی شود.

خرابی ترموستات در سماور برقی می تواند باعث شود که همزمان با اتصال سماور به برق دستگاه روشن شود. اگر بدون زدن کلید روشن و خاموش سماور برقی روشن شود ایراد از ترموستات است.

اگر سماور برقی قبل از جوش آمدن آب نیز خاموش شود نشان از تنظیم نبودن ترموستات است.

برق داشتن بدنه ی سماور برقی

اگر با دست زدن به بدنه ی سماور برقی احساس برق گرفتگی داشتید یعنی المنت دستگاه معیوب شده است. وجود برق در بدنه ی سماور برقی یکی از نشانه های خرابی المنت است که باید برای تعویض یا تعمیر آن اقدام کنید.

اگر سماور برقی دمای آب را خیلی کند افزایش دهد نیز نشانه ی رسوب داشتن المنت است که باید دستگاه را به طور کامل جرمگیری کرد.

مزایای تعمیر انواع کتری برقی با آچارباز

 • گارانتی یکماهه خدمت تعمیر دستگاه
 • شفافیت در قیمت و هزینه‌ها
 • سرویس و تعمیر دستگاه در زمان دلخواه سرویس گیرنده
 • صرفه جویی در وقت و انرژی و پول سرویس گیرنده

آچارباز در شهرستان‌ها فعالیت دارد؟

اگر در خارج از تهران سکونت دارید، بعد از ثبت درخواست و انجام هماهنگی لازم با تیم پشتیبان دستگاه را از طریق پست برای آچارباز بفرستید. آچارباز کتری برقی شما را تعمیر کرده و آن را به محل مورد نظر شما پست خواهد کرد.

سوالات متداول تعمیر کتری برقی و سماور برقی

قطع بودن سیم های لامپ یا سوختن لامپ می تواند دلیل این مشکل باشد.

علت اصلی این مشکل اشکال در سنسور دمای دستگاه و معیوب شدن آن است.

در صفحه لیست تعرفه خدمات آچارباز، تمامی هزینه‌ها نوشته و مشخص هستند. هزینه تعمیر دستگاه در مواردی ممکن است تغییر کند، گاهی اوقات تنها راه رفع ایراد یک دستگاه، تعویض قطعه آن است.

تعویض قطعه هزینه‌ای جداگانه از اجرت تعمیر دستگاه دارد و براساس نرخ روز قطعه در بازار محاسبه خواهد شد. در این شرایط تعمیرکار قبل از هرکاری ابتدا موضوع را با شما درمیان گذاشته و قیمت قطعه را به شما خواهد گفت و تنها در صورت رضایت شما اقدام به تعویض قطعه خواهد کرد.

تعمیر کتری برقی با آچارباز

چرا باید به آچارباز اعتماد کنم؟

بسیاری از اپلیکیشن‌های درخواست خدمت و شرکت‌های خدماتی، تنها نقش واسطه را بین سرویسکار و سرویس گیرنده ایفا می‌کنند. اما آچارباز به عنوان اپلیکیشن ارائه خدمت در محل از صفر تا ۱۰۰ خدمت را زیرنظر دارد. در اولین قدم، آچارباز سابقه کاری و عدم سوپیشینه متخصصین را بررسی می‌کند. تمامی سرویسکاران آچارباز دارای گواهی عدم سوپیشینه و بیماری خاص هستند. همچنین بعد از پایان خدمت تیم پشتیبان آچارباز با سرویس گیرنده تماس خواهد گرفت و میزان رضایت او را از خدمت انجام شده جویا خواهد شد. همچنین تمامی خدمات انجام شده در آچارباز دارای یکماه گارانتی هستند.