هزینه ی تعمیرات سماور برقی در آچارباز

میانگین قیمت و هزینه تعمیرات سماور برقی در آچارباز بین تومان تا تومان متغیر است. واضح است که تعیین دقیق مبلغ به نوع تعمیرات دستگاه شما بستگی دارد. همچنین لازم به ذکر است این هزینه مربوط به اجرت کار تعمیرکار است، اگر قطعه ای نیاز به تعویض داشته باشد با اطلاع به شما و پس از رضایت شما قطعه تعویض و هزینه آن دریافت می‌شود.

میانگین قیمت

بیشترین قیمت

 تومان
 تومان

کمترین قیمت

 تومان

آچارباز سماور برقی را در محل تعمیر خواهد کرد؟

تعمیر انواع سماور برقی در آچارباز به صورت پیکاپ اند دلیوری انجام می‌گیرد، یعنی بعد از ثبت درخواست شما در وب اپ، اپلیکیشن یا سایت آچارباز، تیم پشتیبان آچارباز با شما تماس می‌گیرد و بعد از انجام هماهنگی لازم پیک آچارباز را به محل مورد نظر شما اعزام می‌شود. پس از تعمیر پیک آچارباز، دستگاه را از تعمیرکار تحویل گرفته و به شما بر می‌گرداند.

تعمیرات انواع سماور برقی
تعمیرات انواع سماور برقی

بیشترین درخواست تعمیر سماور برقی در چه موردی ثبت شده است:

 • سماور برقی روشن نمی‌شود
 • سماو روشن شده اما گرم نمی‌کند
 • بدنه سماور شکسته شده است
 • ترموستات خراب است
 • سیم داخل سماور سوخته است
 • سیم رابط سماور پاره شده است
 • المنت سماور سوخته است
 • چراغ نشانگر سماور از کار افتاده است
 • فیوز سماور خراب شده است
 • سماور رسوب گرفته است

خرابی ترموستات سماور برقی

وظیفه ی تنظیم درجه حرارت در سماور برقی بر عهده ی ترموستات است. اگر ترموستات معیوب شود ممکن است باعث روشن نشدن سماور برقی شود.
خرابی ترموستات در سماور برقی می تواند باعث شود که همزمان با اتصال سماور به برق دستگاه روشن شود. اگر بدون زدن کلید روشن و خاموش سماور برقی روشن شود ایراد از ترموستات است.اگر سماور برقی قبل از جوش آمدن آب نیز خاموش شود نشان از تنظیم نبودن ترموستات است.

برق داشتن بدنه ی سماور برقی

اگر با دست زدن به بدنه ی سماور برقی احساس برق گرفتگی داشتید یعنی المنت دستگاه معیوب شده است. وجود برق در بدنه ی سماور برقی یکی از نشانه های خرابی المنت است که باید برای تعویض یا تعمیر آن اقدام کنید.
اگر سماور برقی دمای آب را خیلی کند افزایش دهد نیز نشانه ی رسوب داشتن المنت است که باید دستگاه را به طور کامل جرمگیری کرد.

نشت آب از سماور برقی

اگر سماور برقی دچار نشتی شود باید قسمت های مختلفی از آن مانند المنت، واشرها و شیر سماور مورد بررسی قرار گیرد. تعمیرکار کتری برقی با توجه به محل نشتی آب برای تعمیر آن اقدام میکند.

روشن نشدن سماور برقی

روشن نشدن سماور برقی دلایل زیادی می تواند داشته باشد. خرابی ترموستات، سوختن سیم های داخل سماور و اتصال در سیم بندی سماور می تواند باعث روشن نشدن سماور برقی شود. برای تشخیص هر یک از این موارد باید حتما تعمیرکار متخصص سماور برقی دستگاه را بررسی کند.

چرا باید تعمیر سماور برقی را به آچارباز سپرد؟

 • گارانتی یکماهه خدمت تعمیر دستگاه
 • شفافیت در قیمت و هزینه‌ها
 • سرویس و تعمیر دستگاه در زمان دلخواه سرویس گیرنده
 • صرفه جویی در وقت و انرژی و پول سرویس گیرنده

آیا آچارباز سماوربرقی را در شهرستان نیز تعمیر می کند؟

اگر در خارج از تهران سکونت دارید، بعد از ثبت درخواست و انجام هماهنگی لازم با تیم پشتیبان دستگاه را از طریق پست برای آچارباز بفرستید. آچارباز کتری برقی شما را تعمیر کرده و آن را به محل مورد نظر شما پست خواهد کرد.

تعمیرات انواع سماور برقی

سرویس های مشابه تعمیر سماور برقی در آچارباز

مشاهده تمام خدمات تعمیر لوازم خانگی آچارباز

سوالات متداول تعمیر سماور برقی

قطع بودن سیم های لامپ یا سوختن لامپ می تواند دلیل این مشکل باشد.

رسوب گرفتن المنت در سماور برقی می تواند مانع زیاد شدن دمای آب و جوش آمدن آب شود.

با خرابی عایق حرارتی و عایق سیم بندی در سماور برقی اتصال در بدنه ی سماور ایجاد می شود.

تعمیر سماور برقی با آچارباز

چرا باید به آچارباز اعتماد کنم؟

بسیاری از اپلیکیشن‌های درخواست خدمت و شرکت‌های خدماتی، تنها نقش واسطه را بین سرویسکار و سرویس گیرنده ایفا می‌کنند. اما آچارباز به عنوان اپلیکیشن ارائه خدمت در محل از صفر تا ۱۰۰ خدمت را زیرنظر دارد. در اولین قدم، آچارباز سابقه کاری و عدم سوپیشینه متخصصین را بررسی می‌کند. تمامی سرویسکاران آچارباز دارای گواهی عدم سوپیشینه و بیماری خاص هستند. همچنین بعد از پایان خدمت تیم پشتیبان آچارباز با سرویس گیرنده تماس خواهد گرفت و میزان رضایت او را از خدمت انجام شده جویا خواهد شد. همچنین تمامی خدمات انجام شده در آچارباز دارای یکماه گارانتی هستند.