هزینه عیب یابی دستگاه اسپرسوساز چقدر است؟

هزینه عیب یابی دستگاه اسپرسوساز، به نوع تعمیر یا سرویسی که روی آن انجام می‌شود بستگی دارد. این هزینه بین تومان تا تومان متغیر است. در صورت نیاز دستگاه به تعویض قطعه، هزینه تعویض آن جدا از اجرت تعمیر محاسبه خواهد شد.

میانگین قیمت

بیشترین قیمت

 تومان
 تومان

کمترین قیمت

 تومان

تعمیر دستگاه اسپرسو ساز خانگی و حرفه‌ای در آچارباز

قهوه نوشیدنی است که، طرفداران زیادی در سرتاسر جهان دارد. نحوه درست کردن قهوه، در مزه و طعم آن تاثیر زیادی دارد. بنابراین اغلب افراد ترجیح می‌دهند که، از یک دستگاه حرفه‌ای مانند اسپرسوساز، برای دم کردن قهوه استفاده کنند.
برند‌هایی مانند دلونگی، نوا، واکاکو، دسینی و...اسپرسوساز را با قیمت‌های مختلفی به بازار عرضه می‌کنند. اسپرسوساز‌ها حرفه‌ای‌ترین و البته گران‌ترین وسیله، برای دم کردن قهوه محسوب می‌شوند.
چکه کردن قهوه از اسپرسوساز، خاموش شدن دستگاه در حین کار و گرم نشدن آب در اسپرسوساز از جمله خرابی‌های رایج این دستگاه است. تعمیرات در سامانه آچارباز، محدود به وسایل دیجیتال و لوازم خانگی نیست و شما می‌توانید حتی برای تعمیر لوازم آشپزخانه کوچک نیز روی آچارباز حساب کنید.بعد از ثبت درخواست در سایت و اپلیکیشن، تیم پشتیبان آچارباز با شما تماس گرفته و بعد از انجام هماهنگی لازم، پیک آچارباز را به محل شما می‌فرستد. پیک آچارباز دستگاه اسپرسوساز را از شما تحویل گرفته، به تعمیرکار سپرده و بعد از تعمیر به شما بر می‌گرداند.ضمن اینکه تمامی خدمات انجام شده در آچارباز، دارای یکماه گارانتی هستند.

چرا اسپرسوساز روشن نمی‌شود؟

دستگاه اسپرسوساز خود را به برق زده و دکمه پاور را می‌فشارید، اما متوجه می‌شوید که دستگاه روشن نمی‌شود. برای عیب یابی این مشکل، ابتدا باید منبع برق یعنی پریز را بررسی کرده و از وجود جریان برق در آن اطمینان یابید. می‌توانید با دستگاهی دیگر، پریز برق را چک کنید. اگر از سالم بودن جریان برق اطمینان یافتید، باید به سراغ دوشاخه دستگاه بروید. گاهی هیچ مشکلی در کارکرد دستگاه وجود ندارد، اما یک نقص کوچک در دوشاخه مانع از روشن شدن دستگاه می‌شود. اگر تمام موارد گفته شده را چک کردید، اما هنوز دستگاه روشن نمی‌شود باید از تعمیرکار آچارباز، برای تعویض سیم و کابل کمک بگیرید.

اسپرسوساز، سروصدای زیادی دارد

یکی از مشکلات رایجی که در هنگام کار با اسپرسوساز، با آن مواجه می‌شوید سروصدای زیاد و ناهنجار دستگاه در حین کار است. با شنیدن هر نوع صدای غیر عادی و ناهنجار، از دستگاه باید به سرعت برای تعمیر آن اقدام کنید. زیرا اغلب سروصدای زیاد اسپرسوساز، مربوط به خرابی پمپ آب است. البته چکه چکه کردن آب و یا قهوه از دستگاه نیز، می‌تواند دلیل بر خرابی پمپ آب باشد.

نوشیدنی در اسپرسوساز، گرم نمی‌ماند

قطعه‌ای در اسپرسوساز وجود دارد که، وظیفه گرم نگه داشتن نوشیدنی را بر عهده دارد. این قطعه که المنت نام داشته، در چای ساز و قهوه ساز مشترک بوده و گرمای مورد نظر برای داغ نگه داشتن نوشیدنی را تولید می‌کند. پس اگر می‌بینید که نوشیدنی در اسپرسوساز، گرم نمی‌ماند باید بدانید که المنت مشکل پیدا کرده است.

در فنجان اسپرسو، تفاله قهوه وجود دارد

اگر می‌بینید که درون فنجان اسپرسو شما، تفاله قهوه وجود دارد باید صافی و فیلتر دستگاه را بررسی کنید. دیدن هر نوع تفاله در فنجان اسپرسو، خبر از خرابی سبد‌های فیلتر می‌دهد.

عیب یابی دستگاه اسپرسو که به آچارباز سپرده شده‌اند

 • نوشیدنی در دستگاه می‌جوشد
 • دستگاه روشن نمی‌شود
 • دستگاه در حین کار خاموش می‌شود
 • دکمه‌ها از کار افتاده‌اند
 • نوشیدنی در اسپرسوساز گرم نمی‌ماند
 • افت فشار در دستگاه اسپرسوساز
 • نوشیدنی گرم نمی‌ماند
 • اسپرسوساز، آب را گرم نمی‌کند
 • نوشیدنی بسیار رقیق است

آچارباز چه خدماتی را برای تعمیر اسپرسوساز ارائه می‌دهد؟

 • تعویض و تعمیر قطعات دستگاه اسپرسو ساز
 • تعویض و تعمیر دکمه‌های اسپرسوساز
 • تعویض و تعمیر سیم و کابل دستگاه
 • تنظیم کردن ترموستات دستگاه
 • رسوب زدایی اسپرسو ساز

مزایای تعمیر اسپرسوساز با آچارباز

 • گارانتی یکماهه تعمیر دستگاه
 • شفافیت در قیمت و هزینه تعمیر
 • تعمیر دستگاه در زمان دلخواه شما
 • صرفه جویی در وقت، هزینه و انرژی شما

آیا هزینه تعمیر دستگاه تغییر خواهد کرد؟

در صفحه لیست تعرفه خدمات، تمامی هزینه‌های تعمیر به طور شفاف نوشته شده و شما می‌توانید با مراجعه به آن، یک برآورد کلی از هزینه تعمیر درخواستی داشته باشید. این هزینه‌ها همواره ثابت هستند، اما در مواردی هم تغییر خواهند کرد. گاهی تنها راه برای رفع ایراد یک دستگاه، تعویض قطعات آن است. هزینه تعویض قطعه، جدا از هزینه تعمیر بوده و براساس نرخ روز آن محاسبه خواهد شد. در این شرایط تعمیرکار هزینه قطعه را اعلام کرده و در صورت رضایت شما قطعه را تعویض خواهد کرد.

تعمیر انواع اسپرسوساز با آچارباز

دستگاه اسپرسوساز دلونگی Delonghi
دستگاه اسپرسوساز
دلونگی Delonghi
دستگاه اسپرسوساز نوا Nova
دستگاه اسپرسوساز
نوا Nova
دستگاه اسپرسوساز نسپرسو Nespresso
دستگاه اسپرسوساز
نسپرسو Nespresso
دستگاه اسپرسوساز واکاکو Wacaco
دستگاه اسپرسوساز
واکاکو Wacaco
دستگاه اسپرسوساز دسینی Dessini
دستگاه اسپرسوساز
دسینی Dessini
دستگاه اسپرسوساز بوش Bosch
دستگاه اسپرسوساز
بوش Bosch
دستگاه اسپرسوساز کیپر Keeper
دستگاه اسپرسوساز
کیپر Keeper
دستگاه اسپرسوساز میله Miele
دستگاه اسپرسوساز
میله Miele
تعمیر اسپرسوساز با آچارباز

چرا به آچارباز اعتماد کنم؟

سوابق کاری و کیفری تمامی سرویسکاران آچارباز بررسی شده و تمامی آن‌ها دارای گواهی عدم سوپیشینه و بیماری خاص هستند.
بسیاری از شرکت‌های ارائه کننده خدمات تنها نقش واسط را بین سرویسکار و سرویس گیرنده ایفا می‌کنند اما آچارباز از صفر تا صد جریان عملیات با سرویس گیرنده خواهد بود. پس از پایان خدمت تیم پشتیبان آچارباز با سرویس گیرنده تماس گرفته و میزان رضایت او را از خدمت انجام شده جویا خواهد شد.