هزینه تعمیر خردکن برقی چقدر است؟

هزینه تعمیر خردکن، بستگی به نوع سرویس و تعمیری دارد که روی این دستگاه انجام می‌شود. ممکن است خردکن برای رفع ایراد، نیاز به تعویض قطعه نیز داشته باشد. به طور کلی میانگین هزینه تعمیر، بین تومان تا تومان است.

میانگین قیمت

بیشترین قیمت

 تومان
 تومان

کمترین قیمت

 تومان

تعمیرات تخصصی انواع خردکن با آچارباز

خردکن‌ها وسیله‌ای کاربردی در آشپزخانه محسوب می‌شوند. اندازه جمع و جور و وزن کمی که دارند، باعث شده برای استفاده دم دستی بسیار مناسب باشند. خردکن‌ها در برند‌ها و با قابلیت‌های مختلف، به بازار عرضه می‌شوند. این وسایل پرکاربرد ساختار و قطعات ظریفی داشته و باید از آن‌ها به شیوه‌ای درست، نگهداری و استفاده کرد. اما اگر با رعایت تمامی این نکات، در طول استفاده از خردکن، متوجه مشکل و ایرادی در کارکرد آن شدید، عیب یابی و تعمیر خردکن را به آچارباز بسپارید.
آچارباز تنها لوازم خانگی و لوازم دیجیتال را تعمیر نمی‌کند، شما می‌توانید حتی تعمیر لوازم کوچک آشپزخانه را نیز، به آچارباز بسپارید. بعد از ثبت درخواست در سایت یا اپلیکیشن آچارباز، تیم پشتیبان با شما تماس گرفته و بعد از انجام هماهنگی لازم، پیک آچارباز را به محل مورد نظرتان فرستاده و دستگاه را از شما تحویل گرفته، آن را به تعمیرکار سپرده و بعد از تعمیر آن را به شما بر می‌گرداند.

تعمیر خردکن برقی

خردکن روشن نمی‌شود

با روشن نشدن خردکن، ابتدا از وجود جریان برق در پریز مطمئن شوید، اگر جریان برق وجود دارد، باید دوشاخه را بررسی کنید. دستگاه را چک کرده و از قرار دادن درست اجزا و قطعات آن مطمئن شوید. این احتمال وجود دارد که، اگر قطعات به درستی در جای خود قرار نگرفته باشند، دستگاه روشن نشود. حالا باید دکمه پاور را بزنید، ممکن است کلید‌های دستگاه مشکل پیدا کرده باشند. اگر تمام موارد گفته شده را بررسی کرده و از درست بودن آن‌ها مطمئن شدید، اما می‌بینید که هنوز دستگاه روشن نمی‌شود، باید تعمیرکار را خبر کنید، زیرا موتور دستگاه سوخته است.

سروصدای ناهنجار دستگاه در حین کار

تیغه‌های دستگاه، به مرور و بعد از مدتی استفاده تغییر شکل خواهند داد. برخی از قطعات به کار رفته درون خردکن نیز، پوسیده شده و از جای خود خارج می‌شوند. تغییر شکل و مکان این قطعات باعث می‌شود، در حین کار به بدنه برخورد کرده و سروصدا ایجاد کنند. اغلب اوقات تنها راه رفع این مشکل، تعویض قطعات است.

آچارباز چه خدماتی را برای تعمیر خردکن ارائه می‌دهد؟

 • تعویض و تعمیر دکمه
 • تعویض و تعمیر قطعات داخلی
 • تعویض و تعمیر سیم و کابل
 • چک کردن موتور خرد کن
 • چک کردن تیغه خرد کن

مزایای تعمیر خردکن با آچارباز

 • گارانتی یک ماهه تعمیر دستگاه
 • تعمیر دستگاه در زمان دلخواه مشتری
 • شفافیت در قیمت و صداقت با مشتری
 • صرفه جویی در وقت، انرژی و پول مشتری

تعمیرات خردکن که به آچارباز سپرده شده‌اند

 • داغ شدن موتور دستگاه
 • لرزش شدید و صدای ناهنجار خردکن
 • خراب شدن دکمه دستگاه
 • دو شاخه خردکن خراب است
 • تیغه دستگاه کند شده است
 • درب خردکن شکسته است
 • خردکن روشن نمی‌شود

آیا هزینه تعمیر دستگاه تغییر خواهد کرد؟

هزینه خدمات در سامانه آچارباز از قبل مشخص شده و در صفحه لیست تعرفه خدمات آورده شده‌اند. هزینه خدمات ثابت بوده و تغییری نخواهند کرد، اما گاهی اوقات دستگاه برای رفع ایراد نیاز به تعویض قطعه دارد.
هزینه تعویض قطعه از هزینه تعمیر دستگاه جدا بوده و براساس نرخ روز قطعه در بازار محاسبه خواهد شد. در این شرایط تعمیرکار قبل از هرکاری موضوع را با شما در میان گذاشته و تنها در صورت رضایت شما اقدام به تعویض قطعه خواهد کرد.

تعمیر آسیاب برقی

تعمیر خردکن برقی در آچارباز شامل چه برند‌هایی است؟

خردکن کنوود Kenwood
خردکن
کنوود Kenwood
خردکن بوش Bosch
خردکن
بوش Bosch
خردکن مولینکس Moulinex
خردکن
مولینکس Moulinex
خردکن پارس خزر Pars Khazar
خردکن
پارس خزر Pars Khazar
خردکن فیلیپس Philips
خردکن
فیلیپس Philips
خردکن سایا Saya
خردکن
سایا Saya
خردکن فلر Feller
خردکن
فلر Feller
خردکن براون Braun
خردکن
براون Braun
خردکن تفال Tefal
خردکن
تفال Tefal
خردکن گوسونیک Gosonic
خردکن
گوسونیک Gosonic

سوالات متداول

تعمیر لوازم آشپزخانه در تهران به صورت پیکاپ اند دلیوری انجام می شود و از تمام شهرهای ایران به صورت ارسال پستی سفارش پذیرفته می شود.

تعمیر انواع خرد کن با برندهای مختلف در آچارباز انجام می شود، برندهایی که نام برده شده است فقط نمونه هایی از برندهای موجود هستند.

بله، تمام هزینه های تعمیرات و یا نیاز به قطعات قبل از انجام به اطلاع شما خواهد رسید، در صورت تایید شما دستگاه تعمیر خواهد شد.

تعمیر خردکن برقی با آچارباز

چرا به آچارباز اعتماد کنم؟

برخلاف دیگر شرکت‌های خدماتی که تنها نقش واسط را بین سرویسکار و سرویس گیرنده ایفا می‌کنند، آچارباز از صفر تا صد خدمت با سرویس گیرنده خواهد بود. بعد از پایان خدمت، تیم پشتیبان آچارباز با تماس تلفنی میزان رضایت سرویس گیرنده را از خدمت انجام شده جویا خواهد شد. همچنین تمامی خدمات انجام شده در آچارباز دارای یکماه گارانتی هستند.
تمامی سرویسکاران آچارباز از نظر سوابق کاری و کیفری رصد شده و دارای گواهی عدم سوپیشینه و بیماری خاص هستند.