هزینه تعمیر آسیاب برقی چقدر است؟

هزینه تعمیر آسیب برقی، به نوع سرویس و تعمیری که روی دستگاه انجام می‌گیرد بستگی دارد. گاهی اوقات آسیب برقی برای رفع ایراد، نیاز به تعویض قطعه دارد. به طور کلی میانگین هزینه تعمیر، بین تومان تا تومان متغیر است.

میانگین قیمت

بیشترین قیمت

 تومان
 تومان

کمترین قیمت

 تومان

تعمیر انواع آسیاب برقی با آچارباز

آسیاب برقی وسیله‌ای کوچک و کاربردی در آشپزخانه است و شما می‌توانید با کمک آن دانه‌های قهوه، مواد غذایی و خشکبار را به سرعت آسیاب کنید. هرگونه اشتباه و استفاده نادرست از آسیاب برقی، می‌تواند باعث خرابی دستگاه شود. در این صورت،با توجه به قیمت خرید بالای این وسیله، بهتر است تعمیر آن را به متخصصش بسپارید.
تعمیر لوازم کوچک آشپزخانه را به تعمیرکاران ماهر آچارباز بسپارید. بعد از ثبت درخواست در سایت، یا اپلیکیشن آچارباز، تیم پشتیبان با شما تماس گرفته و بعد از انجام هماهنگی لازم، پیک را به محل مورد نظرتان می‌فرستد. پیک دستگاه را از شما تحویل گرفته، به تعمیرکار سپرده و بعد از تعمیر، آسیاب برقی را به شما بر می‌گرداند.ضمن اینکه تمامی خدمات انجام شده در آچارباز، دارای یک ماه گارانتی تعمیر هستند.

تعمیر آسیاب برقی

آسیاب برقی روشن نمی‌شود

روشن نشدن آسیب برقی می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد، یکی از ساده‌ترین دلایلی که می‌تواند باعث چنین مشکلی شود، نبود جریان برق در پریز است. اگر مشکلی در پریز برق نمی‌بینید، دوشاخه دستگاه و سپس سیم دستگاه را چک کنید. این احتمال نیز وجود دارد که، فنر پشت زغال خراب شده باشد. سوختگی آرمیچر، قطعه‌ای که انرژی الکترونیکی را به جنبشی تبدیل می‌کند نیز، می‌تواند مانع از روشن شدن دستگاه شود. تعمیر و تعویض قطعات را به تعمیرکار آچارباز بسپارید.

پودر شدن مواد غذایی کند است

بعد از مدتی استفاده از آسیاب برقی، با این مشکل مواجه خواهید شد. می‌بینید که آسیاب برقی سالم است و موتور هیچ مشکلی ندارد، اما پودر شدن مواد غذایی به کندی انجام می‌گیرد. اصلی‌ترین عامل برای ایجاد چنین مشکلی، کند شدن تیغه‌ها است. تیز کردن تیغه‌ها طوری که به آن‌ها آسیبی نرسد، کار یک تعمیرکار ماهر است.

خدمات آچارباز در زمینه تعمیر آسیاب برقی

 • تعویض و تعمیر دکمه‌ها
 • تعویض و تعمیر قطعات داخلی
 • تعویض و تعمیر سیم و کابل
 • بررسی موتور دستگاه

مزایای تعمیر آسیاب برقی با آچارباز

 • گارانتی یک ماهه تعمیر دستگاه
 • شفافیت در قیمت و صداقت با مشتری
 • صرفه جویی در وقت، انرژی و پول مشتری
 • تعمیر دستگاه در زمان دلخواه مشتری

تعمیرات آسیاب برقی که به آچارباز سپرده شده‌اند

 • داغ شدن موتور دستگاه
 • لرزش شدید و صدای ناهنجار آسیاب برقی
 • خراب شدن دکمه دستگاه
 • خرابی دو شاخه آسیاب برقی
 • تیغه دستگاه کند شده است
 • آسیاب برقی روشن نمی‌شود
 • دستگاه بوی سوختگی می‌دهد

آیا هزینه تعمیر دستگاه تغییر خواهد کرد؟

هزینه خدمات در سامانه آچارباز از قبل مشخص شده و در صفحه لیست تعرفه خدمات آورده شده‌اند. هزینه خدمات ثابت بوده و تغییری نخواهند کرد، اما گاهی اوقات دستگاه برای رفع ایراد نیاز به تعویض قطعه دارد.
هزینه تعویض قطعه از هزینه تعمیر دستگاه جدا بوده و براساس نرخ روز قطعه در بازار محاسبه خواهد شد. در این شرایط تعمیرکار قبل از هرکاری موضوع را با شما در میان گذاشته و تنها در صورت رضایت شما اقدام به تعویض قطعه خواهد کرد.

تعمیر آسیاب برقی

تعمیر آسیاب برقی در آچارباز شامل چه برند‌هایی است؟

آسیاب برقی کنوود Kenwood
آسیاب برقی
کنوود Kenwood
آسیاب برقی بوش Bosch
آسیاب برقی
بوش Bosch
آسیاب برقی مولینکس Moulinex
آسیاب برقی
مولینکس Moulinex
آسیاب برقی پارس خزر Pars Khazar
آسیاب برقی
پارس خزر Pars Khazar
آسیاب برقی فیلیپس Philips
آسیاب برقی
فیلیپس Philips
آسیاب برقی سایا Saya
آسیاب برقی
سایا Saya
آسیاب برقی فلر Feller
آسیاب برقی
فلر Feller
آسیاب برقی براون Braun
آسیاب برقی
براون Braun
آسیاب برقی تفال Tefal
آسیاب برقی
تفال Tefal
آسیاب برقی گوسونیک Gosonic
آسیاب برقی
گوسونیک Gosonic

سوالات متداول

تعمیر لوازم آشپزخانه در تهران به صورت پیکاپ اند دلیوری انجام می شود و از تمام شهرهای ایران به صورت ارسال پستی سفارش پذیرفته می شود.

تعمیر انواع لوازم آشپزخانه با برندهای مختلف در آچارباز انجام می شود، برندهایی که نام برده شده است فقط نمونه هایی از برندهای موجود هستند.

بله، تمام هزینه های تعمیرات و یا نیاز به قطعات قبل از انجام به اطلاع شما خواهد رسید، در صورت تایید شما دستگاه تعمیر خواهد شد.

اگر دستگاه آسیاب برقی شما روی غذا ساز سوار می شود با توجه به اینکه قطعاتی مانند مخلوط کن، خرد کن،آسیاب برقی در داخل غذا ساز شما و روی موتور اصلی کار می کنند بهتر است در صفحه مربوطه سفارش خود را ثبت کنید.

تعمیر آسیاب برقی با آچارباز

چرا به آچارباز اعتماد کنم؟

برخلاف دیگر شرکت‌های خدماتی که تنها نقش واسط را بین سرویسکار و سرویس گیرنده ایفا می‌کنند، آچارباز از صفر تا صد خدمت با سرویس گیرنده خواهد بود. بعد از پایان خدمت، تیم پشتیبان آچارباز با تماس تلفنی میزان رضایت سرویس گیرنده را از خدمت انجام شده جویا خواهد شد. همچنین تمامی خدمات انجام شده در آچارباز دارای یکماه گارانتی هستند.
تمامی سرویسکاران آچارباز از نظر سوابق کاری و کیفری رصد شده و دارای گواهی عدم سوپیشینه و بیماری خاص هستند.