آچارباز

تعمیر غذاساز

"تعمیر غذاساز" در دسته تعمیر لوازم کوچک آشپزخانه آچارباز قرار می‌گیرد. کند شدن سرعت چرخش تیغه‌ها، از کار افتادن دکمه‌ها و پاره شدن سیم از جمله مشکلاتی است که برای غذاساز بوجود می‌آید.

برای مشاوره و ثبت سفارش رایگان در زمینه تعمیرات غذاساز می‌توانید روی دکمه "تعمیر غذاساز" کلیک کنید یا با شماره 02154591616 تماس بگیرید.

 

استعلام قیمت و مشاوره تلفنی: 02154591616

پشتیبانی: شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 صبح تا 7 بعد از ظهر

گارانتی: 30 روز گارانتی معتبر

آچارباز

هزینه و قیمت تعمیر غذاساز چقدر است؟

آنچه در این توضیحات می‌خوانید:
خدمات آچارباز

توضیحات بیشتر...

تعمیر غذاساز در منزل را به آچارباز بسپارید

تعمیر غذاساز فیلیپس Philips

تعمیر غذاساز فیلیپس Philips

تعمیر غذاساز کنوود Kenwood

تعمیر غذاساز کنوود Kenwood

تعمیر غذاساز میگل Migel

تعمیر غذاساز میگل Migel

عمیر غذاساز مولینکس Moulinex

عمیر غذاساز مولینکس Moulinex

تعمیر غذاساز بوش Bosch

تعمیر غذاساز بوش Bosch

تعمیر غذاساز گوسونیک Gosonic

تعمیر غذاساز گوسونیک Gosonic

تعمیر غذاساز فلر Feller

تعمیر غذاساز فلر Feller

تعمیر غذاساز پاناسونیک Panasonic

تعمیر غذاساز پاناسونیک Panasonic

سوالات متداول:

غذاساز از جمله وسایل خانگی است که در دسته لوازم کوچک آشپزخانه قرار می‌گیرند. تعمیر لوازم کوچک آشپزخانه در محل انجام نمی‌شود و به صورت پیکاپ اند دلیوری است. بعد از ثبت درخواست، تیم پشتیبان آچارباز با شما تماس گرفته و بعد از انجام هماهنگی‌های لازم پیک آچارباز را به محل مورد نظرتان می‌فرستد. پیک آچارباز، دستگاه را از شما تحویل گرفته و به تعمیرگاه می‌برد و بعد از رفع ایراد آن را به محل شما برمی‌گرداند.
هزینه تعمیرات غذاساز به مشکل دستگاه، برند و خدماتی که باید روی آن انجام شود، بستگی دارد. اگر قطعات دستگاه شما قابل تعمیر باشد، تعمیرکار تلاش می‌کند قطعه را تعمیر کند. اما در صورتی‌که قطعات قابل تعمیر نباشد باید با قطعات جدید تعویض شود. در این زمان هزینه تعمیر غذاساز بیشتر می‌شود و هزینه خرید قطعات به هزینه اجرت تعمیرکار اضافه می‌شود.
خدمات تعمیر غذاساز در تهران با ارسال پیک از طرف آچارباز انجام می شود. سرویس و تعمیر لوازم خانه برای شهرستان ها با ارسال دستگاه از طریق پست، با هزینه آچارباز امکان پذیر است. شما می‌توانید از سراسر ایران دستگاه خود را به شرکت آچارباز ارسال کنید تا تعمیرات غذاساز شما توسط تعمیرکاران حرفه‌ای انجام شود.
بله. چنانچه تعمیر غذاساز نیاز به قطعه‌ای نو داشته باشد، تعمیرکار این قطعه را تامین و روی دستگاه نصب می‌کند.
صفحه لیست تعرفه خدمات، تمامی هزینه‌های خدمت‌های درخواستی آورده شده‌اند. این هزینه‌ها ثابت بوده و به شما در برآورد کلی هزینه‌ها کمک خواهند کرد، اما در مواردی ممکن است تغییر کنند. گاهی تنها راه رفع ایراد یک دستگاه تعویض قطعه آن است. هزینه تعویض قطعه از اجرت تعمیر جدا بوده و براساس قیمت روز محاسبه خواهد شد. در این موارد تعمیرکار قبل از هرکاری موضوع را با شما در میان گذاشته و قیمت تعویض قطعه را به شما اعلام کرده و تنها در صورت رضایت شما قطعه را تعویض می‌کند.
بسته به مشکلی که برای غذاساز شما به وجود آمده، مدت زمان لازم برای تعمیرات غذاساز متفاوت است. اگر مشکل دستگاه جدی نباشد تعمیرکار در اثر چند ساعت می‌تواند کار تعمیرات به پایان برسد؛ اما در صورتی‌که مشکل دستگاه پیچیده باشد یا دستگاه قطعه خاصی نیاز داشته باشد که موجود نباشد مدت زمان تعمیرات بیشتر خواهد شد.
تعمیرات غذاساز به مهارت و ابزار مخصوص نیاز دارد. در صورتی‌که خودتان مهارت کافی در این زمینه را ندارید به هیچ عنوان پیشنهاد نمی‌کنیم دستگاه را تعمیر کنید؛ زیرا این کار موجب وارد شدن آسیب بیشتر به سایر قطعات غذاساز می‌شود.
چنانچه تعمیرات غذاساز توسط تعمیرکار یا فردی ناشی با تجهیزات نامناسب انجام شود، ممکن است در حین کار به قطعات دیگر غذاساز نیز آسیب وارد شود. در این صورت باید این قطعات نیز رفع ایراد شوند؛ در نتیجه هزینه تعمیر غذاساز افزایش می‌یابد.
mobile

اپلیکیشن آچارباز را نصب کنید

تعمیر همزن برقیتعمیر همزن برقی
تعمیر پلوپزتعمیر پلوپز
تعمیر آرام پزتعمیر آرام پز
تعمیر مخلوط کن برقیتعمیر مخلوط کن برقی
تعمیر آبمیوه گیریتعمیر آبمیوه گیری