هزینه تعمیر سرخ کن در آچارباز چقدر است؟

به صورت میانگین، هزینه تعمیرات سرخ کن در آچارباز بین تومان تا تومان متغیر است. در بخش تعرفه خدمات آچارباز اطلاعات جزیی تر در زمینه هزینه خدمات سرخ کن ارائه شده است. اما به صورت کلی هزینه و قیمت انجام تعمیرات سرخ کن شما به نوع مشکل بستگی دارد.

میانگین قیمت

بیشترین قیمت

 تومان
 تومان

کمترین قیمت

 تومان

چرا تعمیر سرخ کن را به آچارباز بسپارم؟

سرخ کن با برند‌های متفاوتی به بازار عرضه می‌شود، این برند‌ها گارانتی و خدمات مختلفی را به کاربران خود ارائه می‌کنند. یکی از راه‌‌ها برای رفع خرابی دستگاه استفاده از همین گارانتی و مراجعه به نمایندگی تعمیرات مرتبط با برند دستگاه و ارجاع وسیله به آن‌ها برای تعمیر است.
اما در این مواقع باید مدت زمان زیادی را برای تعمیر دستگاه صبر کنید، زیرا وسیله در صف تعمیر قرار می‌گیرد و یا به خاطر نبود قطعه مورد نیاز باید زمانی را هم برای سفارش و رسیدن قطعه جدید بگذارید. ضمن اینکه خودتان باید دستگاه را به نمایندگی برده و با تماس تلفنی از جریان پروسه تعمیر و اتمام آن با خبر شده و دستگاه را به خانه برگردانید.
راه دیگر استفاده از سامانه اعزام تعمیرکار در محل آچارباز است، در این سامانه قیمت و هزینه خدمات درخواستی از قبل مشخص شده و به اطلاع شما خواهد رسید. همچنین بعد از ثبت درخواست تعمیر شما، تیم پشتیبان آچارباز با شما تماس گرفته و هزینه و قیمت خدمت مدنظرتان را دوباره اعلام خواهد کرد.
ضمن اینکه در این سامانه در صورت نیاز دستگاه به تعویض قطعه از بهترین و با کیفیت‌ترین قطعه استفاده خواهد شد. همچنین دستگاه بعد از تعمیر، تست شده و بعد به سرویس گیرنده تحویل داده خواهد شد.
کافیست وارد اپلیکیشن، سایت و یا وب اپ آچارباز شده و درخواست تعمیر خود را ثبت کنید. یا کد 161619113 را که مختص سرخ کن است را به شماره 10008363 پیامک کنید و درخواست خود را برای تعمیر دستگاه سرخ کن ثبت کنید.

سرخ کن

سرخ کن ها یکی از دستگاه های کوچک اما پرکاربرد در منزل هستند. از اولین مدلهای سرخ کن ها که فقط یک محفظه روغن و دکمه روشن خاموش بودند، تا مدلهای جدید و امروزی آن که بدون روغن مراحل سرخ کردن را انجام میدهند، بار سرخ کردن مواد غذایی را از دوش ما برداشته اند. بیشتر سرخ کن ها شامل یک المنت برای داغ کردن روغن هستند و این المنت از اجزای اصلی دستگاه سرخ کن است.
یکی از مشکلاتی که برای دستگاه های سرخ کن به وجود می‌آید، از کار افتادن همین المنت است که در نتیجه روغن، کم داغ می شود و یا اصلا داغ نمی شود، مشکلاتی که عموما برای سرخ کن ها به وجود می آید موارد زیر هستند:

تعمیر انواع سرخ کن و هواپز

لیست خرابی‌های رایج سرخ کن

 • نمایشگر حرارت سرخ کن کار نمی کند
 • روغن سرخ کن به خوبی داغ نمی شود
 • غذا در سرخ کن کاملا سرخ نمی شود
 • آسانسور سبد سرخ کن کار نمی کند
 • سرخ کن را که روشن می کنیم فیوز برق می پرد
 • سرخ کن روشن نمی شود
 • المنت سرخ کن کار نمی کند
 • برد الکترونیکی سرخ کن کار نمیکند
 • نمایشگر درجه حرارت سرخ کن تغییری نمی کند

تعمیر برند‌های مختلف سرخ کن با آچارباز

تعمیر سرخ کن گوسونیک Gosonic
تعمیر سرخ کن
گوسونیک Gosonic
تعمیر سرخ کن ویداس Vidas
تعمیر سرخ کن
ویداس Vidas
تعمیر سرخ کن مولینکس Moulinex
تعمیر سرخ کن
مولینکس Moulinex
تعمیر سرخ کن کنوود Kenwood
تعمیر سرخ کن
کنوود Kenwood
تعمیر سرخ کن پارس خزر Pars khazar
تعمیر سرخ کن
پارس خزر Pars khazar
تعمیر سرخ کن امپریال Imperial
تعمیر سرخ کن
امپریال Imperial
تعمیر سرخ کن دین Dean
تعمیر سرخ کن
دین Dean
تعمیر سرخ کن دلونگی Delonghi
تعمیر سرخ کن
دلونگی Delonghi
تعمیر سرخ کن فیلیپس Philips
تعمیر سرخ کن
فیلیپس Philips
تعمیر سرخ کن تفال Tefal
تعمیر سرخ کن
تفال Tefal

خدمات آچارباز در زمینه تعمیر دستگاه سرخ کن

 • تعمیر و تعویض المنت سرخ کن
 • تعمیر و تعویض ترموستات سرخ کن
 • تعمیر و تعویض فیوز حرارتی سرخ کن
 • تعمیر و تعویض برد الکترونیکی سرخ کن
 • تعمیر و تعویض تایمر سرخ کن
 • تعمیر و تعویض تایمر سرخ کن
 • تعمیر و تعویض قطعات الکترونیکی سرخ کن
 • تعمیر و تعویض چراغ نشانگر سرخ کن
 • تعمیر و تعویض سیم رابط و دوشاخه سرخ کن

تعمیر دستگاه سرخ کن با آچارباز چه مزایایی دارد؟

 • مشخص بودن هزینه‌ها و شفافیت قیمت‌ها
 • صرفه جویی در زمان، پول و انرژی سرویس گیرنده
 • گارانتی یکماهه خدمت انجام شده
 • سرویس و تعمیر دستگاه در زمان دلخواه سرویس گیرنده
تعمیر انواع سرخ کن و هواپز

هزینه تعمیر دستگاه تغییر خواهد کرد؟

خدمات انجام شده در آچارباز دارای قیمت و هزینه مشخص هستند، تمامی قیمت‌ها در صفحه لیست تعرفه خدمات آچارباز نوشته شده و ثابت هستند. اما این هزینه در مواردی ممکن است تغییر کند، گاهی اوقات تنها راه برای رفع ایراد یک دستگاه تعویض قطعه آن است. هزینه تعویض قطعه از هزینه اجرت تعمیر دستگاه جدا بوده و براساس قیمت روز آن در بازار محاسبه خواهد شد.
دراین شرایط تعمیرکار قبل از هرکاری موضوع را با شما در میان خواهد گذاشت و هزینه تعویض قطعه را به شما اعلام خواهد کرد و تنها در صورت رضایت شما اقدام به تعویض قطعه خواهد کرد.

سوالات متدوال تعمیر سرخ کن

تعمیر لوازم آشپزخانه در تهران به صورت پیکاپ اند دلیوری انجام می شود و از تمام شهرهای ایران به صورت ارسال پستی سفارش پذیرفته می شود.

تعمیر انواع سرخ کن با برندهای مختلف در آچارباز انجام می شود، برندهایی که نام برده شده است فقط نمونه هایی از برندهای موجود هشتند.

بعضی از مشکلاتی که برای دستگاه سرخ کن پیش می آید ممکن است باعث نیاز به خرید تعداد زیادی از قطعات داشته باشد و هزینه تعمیر خیلی کمی برای شما نداشته باشد. اما اولویت ما این است که دستگاه را برای شما احیا کنیم.

بله، تمام هزینه های تعمیرات و یا نیاز به قطعات قبل از انجام به اطلاع شما خواهد رسید، در صورت تایید شما دستگاه تعمیر خواهد شد.

تعمیر انواع سرخ کن و هواپز

چرا به آچارباز اعتماد کنم؟

تمامی سرویسکاران آچارباز از نظر سوابق کاری و کیفری بررسی شده‌اند و دارای گواهی عدم سوپیشینه و بیماری خاص هستند.
بسیاری از اپلیکیشن‌های درخواست خدمت تنها نقش واسط را بین سرویسکار و سرویس گیرنده ایفا می‌کنند و چگونگی اجرای خدمت برای آنها مهم نیست. اما آچارباز از ابتدا تا انتهای خدمت با سرویس گیرنده خواهد بود.
تیم پشتیبان آچارباز بعد از اتمام خدمت با سرویس گیرنده تماس خواهد گرفت و میزان رضایت او را از خدمت انجام شده جویا خواهد شد. لازم به ذکر است تمامی خدمات انجام شده توسط آچارباز دارای یکماه گارانتی هستند.