هزینه تعمیر هواپز در آچارباز چقدر است؟

به صورت میانگین، هزینه تعمیرات هواپز در آچارباز بین تومان تا تومان متغیر است. در بخش تعرفه خدمات آچارباز اطلاعات جزیی تر در زمینه هزینه خدمات هواپز ارائه شده است. اما به صورت کلی هزینه و قیمت انجام تعمیرات هواپز شما به نوع مشکل بستگی دارد. گاهی اوقات انجام تعمیرات منوط به تعویض یک قطعه است، گاهی هم با یک سرویس مختصر هواپز درست می‌شود.

میانگین قیمت

بیشترین قیمت

 تومان
 تومان

کمترین قیمت

 تومان

چرا تعمیر هواپز را به آچارباز بسپارم؟

هواپز با برند‌های متفاوتی به بازار عرضه می‌شود، این برند‌ها گارانتی و خدمات مختلفی را به کاربران خود ارائه می‌کنند. یکی از راه‌‌ها برای رفع خرابی دستگاه استفاده از همین گارانتی و مراجعه به نمایندگی تعمیرات مرتبط با برند دستگاه و ارجاع وسیله به آن‌ها برای تعمیر است.
اما در این مواقع باید مدت زمان زیادی را برای تعمیر دستگاه صبر کنید، زیرا وسیله در صف تعمیر قرار می‌گیرد و یا به خاطر نبود قطعه مورد نیاز باید زمانی را هم برای سفارش و رسیدن قطعه جدید بگذارید. ضمن اینکه خودتان باید دستگاه را به نمایندگی برده و با تماس تلفنی از جریان پروسه تعمیر و اتمام آن با خبر شده و دستگاه را به خانه برگردانید.
راه دیگر استفاده از سامانه اعزام تعمیرکار در محل آچارباز است، در این سامانه قیمت و هزینه خدمات درخواستی از قبل مشخص شده و به اطلاع شما خواهد رسید. همچنین بعد از ثبت درخواست تعمیر شما، تیم پشتیبان آچارباز با شما تماس گرفته و هزینه و قیمت خدمت مدنظرتان را دوباره اعلام خواهد کرد.
ضمن اینکه در این سامانه در صورت نیاز دستگاه به تعویض قطعه از بهترین و با کیفیت‌ترین قطعه استفاده خواهد شد. همچنین دستگاه بعد از تعمیر، تست شده و بعد به سرویس گیرنده تحویل داده خواهد شد.
کافیست وارد اپلیکیشن، سایت و یا وب اپ آچارباز شده و درخواست تعمیر خود را ثبت کنید. در صورت عدم دسترسی به اینترنت، کد 161619113 را که مختص سرخ کن است را به شماره 10008363 پیامک کنید و درخواست خود را برای تعمیر دستگاه سرخ کن ثبت کنید.

هواپز چیست؟

در چند سال اخیر، دستگاه های هوا پز جایگزین دستگاه های سرخ کن شده اند، هر چند هنوز هم کارایی آنها توسط کاربران مورد نقد و تحسین است. دلیل آن هم نحوه پخت مواد غذایی و سرخ شدن آنها در هواپز است که ممکن است با سلیقه غذایی بعضی افراد متناسب نباشد. دستگاه های هواپز با استفاده از امواج نوری گرما و حرارت تولید می‌کند و آن را با فن در درون دستگاه به گردش در می‌آورد. گردش هوای داغ موجب می‌شود سطح غذا برشته و درون آن نرم و آبدار شود، همچنین این حرارت غذا را در سریع‌ترین زمان ممکن می‌پزد.غذایی سالم که بدون حتی یک قطره روغن پخته شده است.
اغلب اوقات هواپز‌ها با برند‌های ناشناخته و متفرقه به بازار عرضه می‌شوند، همین مسئله پیدا کردن تعمیرکار مناسب در زمان خرابی دستگاه را سخت خواهد کرد. یک راه سریع برای رفع ایراد و عیب یابی هواپز در این مواقع استفاده از سرویس آنلاین خدمات تعمیر لوازم خانگی آچارباز است. تیم پشتیبان آچارباز بعد از ثبت درخواست تعمیر، با انجام هماهنگی‌های لازم پیک آچارباز را به محل مورد نظر شما فرستاده دستگاه را تحویل گرفته و بعد از تعمیر آن را به شما برمی‌گرداند.

لیست خرابی و ایرادات دستگاه هواپز

 • هواپز روشن نمی‌شود
 • تایمر هواپز خراب شده است
 • صفحه کنترل دیجیتال از کار افتاده است
 • تمیزکاری خودکار دچار مشکل شده است
 • ظرف هواپز شکسته است
 • هواپز گرم نمی‌کند
 • لامپ هالوژنی معیوب شده است
تعمیر انواع سرخ کن و هواپز

تعمیر انواع هواپز با آچارباز

تعمیر هواپز Hardstone
تعمیر هواپز
Hardstone
تعمیر هواپز Hannover
تعمیر هواپز
Hannover
تعمیر هواپز Vidas
تعمیر هواپز
Vidas
تعمیر هواپز کورس Cours
تعمیر هواپز
کورس Cours
تعمیر هواپز راک Rak
تعمیر هواپز
راک Rak
تعمیر هواپز ساپر Sapor
تعمیر هواپز
ساپر Sapor
تعمیر هواپز سارینا Sarina
تعمیر هواپز
سارینا Sarina

خدمات آچارباز در زمینه تعمیر هواپز

 • تعویض و تعمیر بدنه هواپز
 • تعویض و تعمیر تایمر هواپز
 • تعویض و تعمیر ترموستات هواپز
 • تعویض و تعمیر لامپ هالوژنی
 • تعویض و تعمیر قفل ایمنی
 • تعویض و تعمیر سیم رابط
 • تعمیر فن هواپز

تعمیر دستگاه هواپز با آچارباز چه مزایایی دارد؟

 • مشخص بودن هزینه‌ها و شفافیت قیمت‌ها
 • صرفه جویی در زمان، پول و انرژی سرویس گیرنده
 • گارانتی یکماهه خدمت انجام شده
 • سرویس و تعمیر دستگاه در زمان دلخواه سرویس گیرنده
تعمیر انواع سرخ کن و هواپز

هزینه تعمیر دستگاه تغییر خواهد کرد؟

خدمات انجام شده در آچارباز دارای قیمت و هزینه مشخص هستند، تمامی قیمت‌ها در صفحه لیست تعرفه خدمات آچارباز نوشته شده و ثابت هستند. اما این هزینه در مواردی ممکن است تغییر کند، گاهی اوقات تنها راه برای رفع ایراد یک دستگاه تعویض قطعه آن است. هزینه تعویض قطعه از هزینه اجرت تعمیر دستگاه جدا بوده و براساس قیمت روز آن در بازار محاسبه خواهد شد.
دراین شرایط تعمیرکار قبل از هرکاری موضوع را با شما در میان خواهد گذاشت و هزینه تعویض قطعه را به شما اعلام خواهد کرد و تنها در صورت رضایت شما اقدام به تعویض قطعه خواهد کرد.

سوالات متدوال تعمیر هواپز

تعمیر لوازم آشپزخانه در تهران به صورت پیکاپ اند دلیوری انجام می شود و از تمام شهرهای ایران به صورت ارسال پستی سفارش پذیرفته می شود.

تعمیر انواع هواپز با برندهای مختلف در آچارباز انجام می شود، برندهایی که نام برده شده است فقط نمونه هایی از برندهای موجود هستند.

بله، تمام هزینه های تعمیرات و یا نیاز به قطعات قبل از انجام به اطلاع شما خواهد رسید، در صورت تایید شما دستگاه تعمیر خواهد شد.

بله دستگاه هواپز از دستگاه های جدید است. تعمیر این دستگاه در آچارباز انجام می شود، در صورتیکه برای تعمیر دستگاه نیاز به تعویض قطعه خاصی وجود داشته باشد، موجودی این قطعه و قیمت آن بررسی و به شما اطلاع داده می شود. در صورت تایید شما تعویض قطعه و تعمیرات انجام خواهد شد.

تعمیر انواع سرخ کن و هواپز

چرا به آچارباز اعتماد کنم؟

تمامی سرویسکاران آچارباز از نظر سوابق کاری و کیفری بررسی شده‌اند و دارای گواهی عدم سوپیشینه و بیماری خاص هستند.
بسیاری از اپلیکیشن‌های درخواست خدمت تنها نقش واسط را بین سرویسکار و سرویس گیرنده ایفا می‌کنند و چگونگی اجرای خدمت برای آنها مهم نیست. اما آچارباز از ابتدا تا انتهای خدمت با سرویس گیرنده خواهد بود.
تیم پشتیبان آچارباز بعد از اتمام خدمت با سرویس گیرنده تماس خواهد گرفت و میزان رضایت او را از خدمت انجام شده جویا خواهد شد. لازم به ذکر است تمامی خدمات انجام شده توسط آچارباز دارای یکماه گارانتی هستند.