×

اپ آچارباز را نصب کنید!

نصب

هزینه تعمیر چرخ گوشت پارس خزر

به صورت میانگین، هزینه تعمیرات چرخ گوشت پارس خزر در آچارباز بین تومان تا تومان متغیر است. در بخش تعرفه خدمات آچارباز اطلاعات جزیی تر در زمینه هزینه خدمات تعمیر چرخ گوشت پارس خزر ارائه شده است. اما به صورت کلی هزینه و قیمت انجام تعمیرات چرخ گوشت، به نوع مشکل بستگی دارد.

میانگین قیمت

بیشترین قیمت

 تومان
 تومان

کمترین قیمت

 تومان

چرا تعمیرات چرخ گوشت پارس خزر را به آچارباز بسپارم؟


چرخ گوشت از مهم‌ترین لوازم آشپزخانه محسوب می‌شود و پخت و پز را برای ما آسان می‌کند. این وسیله پرکاربرد نیز، مانند هر وسیله دیگری دچار خرابی شده و از کار می‌افتد.

رفع مشکلات مربوط به خرابی چرخ گوشت آسان نیست و شما برای تعمیر آن‌ نیاز به یک متخصص دارید. تعمیرات چرخ گوشت در سامانه آچارباز، بدون نیاز به مراجعه شما به تعمیرگاه صورت می‌گیرد. با ثبت درخواست تعمیر به صورت آنلاین، ما دستگاه را درب منزل از شما تحویل گرفته، تعمیر کرده و به شما بر می‌گردانیم. در این پروسه، هیچ هزینه‌ای بابت ایاب و ذهاب از شما دریافت نخواهد شد. در ادامه به برخی از، مزایای تعمیر چرخ گوشت با آچارباز اشاره می‌کنیم:

 • ضمانت و گارانتی یک ماهه تعمیر دستگاه
 • استفاده از قطعات اصل و با کیفیت
 • هزینه رایگان ارسال پیک برای حمل دستگاه
 • برخورداری از تیم تعمیرکاران ماهر و با تجربه

یشترین تیکت هایی که در زمینه تعمیر چرخ گوشت در آچارباز ثبت شده در چه مورد است؟

 • روشن نشدن چرخ گوشت پارس خزر
 • کند شدن تیغه‌های چرخ گوشت
 • خاموش شدن ناگهاین دستگاه در حین کار
 • خرابی‌های مربوط به دکمه‌های دستگاه
 • پاره شدن سیم و کابل دستگاه
 • سروصدای ناهنجار دستگاه
 • شکستگی چرخ دنده‌های چرخ گوشت
 • هرز شدن محور مارپیچی دستگاه

هزینه تعمیرات در آچارباز چقدر است؟

هزینه و قیمت تعمیر چرخ گوشت پارس خزر، با توجه به نوع آسیب وارده به دستگاه و سرویس درخواستی متغیر است. آچارباز با داشتن نرخ مشخص و صفحه جدول قیمت، خیال مشتری را از بابت هزینه‌ها آسوده می‌کند.

تمام تلاش سرویسکار آچارباز بر این است که، با تعمیر دستگاه آن را مانند روز اول احیا و نو کند. با توجه به قیمت فعلی چرخ گوشت بهتر است تعمیر آن را در اولویت قرار دهید. در صورت اعزام کارشناس به محل و کنسل شدن بازدید، مشتری باید هزینه کنسلی به مبلغ 50 هزار تومان را پرداخت کند

  خدمت تعمیرات چرخ گوشت های پارس خزر در آچارباز در چه شهر‌هایی انجام می‌شود؟

سامانه آچارباز

خدمات تعمیر و سرویس لوازم بزرگ، در شهر تهران توسط تعمیرکاران و متخصصین آچارباز و در محل شما انجام می‌شود. خدمات در محل آچارباز، با مسئولیت و گارانتی یک ماهه ارائه سرویس صورت می‌گیرد.

سامانه آچارباز

تعمیر و سرویس لوازم کوچک که قابل ارسال از طریق پست هستند، از سراسر کشور پذیرفته می‌شود. هزینه ارسال و دریافت دستگاه به عهده آچارباز است. این سرویس های ما نیز دارای یک ماه گارنتی خدمات هستند.

مراحل ثبت سفارش تعمیرات تخصصی در آچارباز


01
مرحله اول

از طریق دکمه ثبت سفارش در همین صفحه، یا از طریق اپلیکیشن آچارباز و یا تماس با شماره تلفن 02154591616 درخواست تعمیر یا سرویس دستگاه خود را ثبت کنید.

02
مرحله دوم

کارشناسان آچارباز با در نظر گرفتن برند، مدل، مشکل دستگاه و لوکیشن شما بهترین تعمیرکار را جهت عیب یابی معرفی خواهند کرد.

03
مرحله سوم

تعمیرکار جهت انجام هماهنگی لازم، با شما تماس گرفته تا در زمان دلخواه و مکان مورد نظر شما دستگاه را تعمیر و عیب یابی کند.

04
مرحله چهارم

بعد از انجام سرویس، هزینه را به تعمیرکار و یا به صورت آنلاین پرداخت نمایید. همچنین می توانید میزان رضایت خود را از نحوه سرویس دهی، در اپلیکیشن ثبت کنید.

پشتیبانی آچارباز

آچارباز علاوه بر ثبت تیکت از طریق سایت و اپلیکیشن به صورت تلفنی هم سفارش شما را ثبت و پیگیری می کند. با آچارباز در تماس باشید.

سوالات متداول


آچارباز تعمیر تمامی لوازم برند پارس خزر را در سرویس ها و خدمات خود دارد، برای دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه تعمیرات لوازم خانگی پارس خزر مراجعه کنید.
بعد از تعمیر چرخ گوشت پارس خزر، در صورت بروز مشکل، می‌توانید از یک ماه گارانتی خدمات آچارباز استفاده کنید.
خیر، پلوپز و لوازم خانگی کوچک به تعمیرگاه منتقل می‌شوند.