آچارباز

تعمیر چرخ گوشت پارس خزر

" تعمیر چرخ گوشت پارس خزر"  یکی از خدمات تخصصی تیم تعمیرکاران آچارباز است که روزانه برای افراد زیادی انجام می‌شود.

در این خدمت کلیه اقدامات از جمله عیب یابی، تعمیر، سرویس و ... با بهترین قیمت انجام می‌شود.  

 

برای ثبت سفارش تعمیر چرخ گوشت پارس خزر کافیست در این صفحه اقدام کنید یا از طریق اپلیکیشن یا تماس با شماره 02154591616 سفارش‌تان را ثبت کنید

پشتیبانی: شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 صبح تا 7 بعد از ظهر

گارانتی: 30 روز گارانتی معتبر

آچارباز

قیمت و هزینه تعمیر چرخ گوشت پارس خزر چقدر است؟

آنچه در این توضیحات می‌خوانید:
خدمات آچارباز

توضیحات بیشتر...

تعمیر چرخ گوشت پارس خزر در منزل را به آچارباز بسپارید

سوالات متداول:

بله تمامی خدمات ارائه شده در آچارباز از جمله تعمیر چرخ گوشت پارس خزر دارای یک ماه گارانتی است.
کافیست با شماره 02154591616 تماس بگیرید و موضوع را اطلاع رسانی کنید تا کارشناسان پشتیبانی در اسرع وقت موضوع را پیگیری کنند.
تعمیرات چرخ گوشت پارس خزر جزء خدمات پیکاب اند دلیوری ماست. یعنی در تهران پیک شرکت به محل شما اعزام شده و دستگاه را درب منزل از شما تحویل می‌گیرد، سپس بعد از تعمیرات دستگاه را به شما بر می‌گرداند. برای سایر شهرهای ایران هم امکان ارسال دستگاه به آدرس تعمیرگاه آچارباز از طریق پست وجود دارد.
به عقیده تعمیرکاران این حوزه برخی از قطعات چرخ گوشت پارس خزر از جمله گیربکس در اغلب اوقات قابل تعمیر نیستند و در صورت خرابی باید با قطعه جدید تعویض شوند.
آچارباز تعمیر تمامی لوازم برند پارس خزر را در سرویس ها و خدمات خود دارد، برای دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه تعمیرات لوازم خانگی پارس خزر مراجعه کنید.
برای کند شدن تیغه‌ها می‌توانید به راحتی و با هزینه‌ای اندک آن را تیز کنید. البته اگر از چرخ گوشت برای چرخ کردن مواد غذایی مختلف مثل گوشت، سبزیجات، پیاز و ... استفاده می‌کنید. بهتر است یک تیغه را مخصوص گوشت و یک تیغه را مخصوص سبزیجات بگذارید تا کمتر کند شوند.
mobile

اپلیکیشن آچارباز را نصب کنید