جدول هزینه تعمیر یخچال دوو

به صورت میانگین، هزینه تعمیرات یخچال دوو در آچارباز بین تومان تا تومان متغیر است. در بخش تعرفه خدمات آچارباز اطلاعات جزیی تر در زمینه هزینه خدمات تعمیر یخچال دوو ارائه شده است. اما به صورت کلی هزینه و قیمت انجام تعمیرات یخچال، به نوع مشکل بستگی دارد.

میانگین قیمت

بیشترین قیمت

 تومان
 تومان

کمترین قیمت

 تومان

تعمیرات تخصصی انواع یخچال، فریزر و ساید بای ساید دوو در آچارباز


چرا باید یخچال فریزر دوو را به صورت دوره ای سرویس کنم؟

این روزها شاهد تنوع زیادی از یخچال و فریزر در بازار هستیم. بسته به نیاز خود یکی از انواع یخچال‌های فریزر و یا ساید را خریداری کرده و سال‌ها از آنها استفاده می‌کنیم. اما اولین شرط نگهداری درست یک دستگاه الکتریکی، نحوه استفاده از آن است. با سرویس دوره‌ای یخچال، مشکلات جزئی و کوچک آن را خواهید شناخت. همچنین در صورتی که نیاز به تعویض لاستیک درب، فیلتر یخچال، شارژ گاز یخچال و ... باشد، در زمان سرویس این کارها انجام خواهد شد. با سرویس دوره‌ای یخچال، برخی از مشکلات جزئی که شاید در ابتدا اختلالی در عملکرد دستگاه ایجاد نکنند شناسایی شده و با رفع این مشکلات، با گذشت زمان، با خرابی‌های هزینه‌بر مواجه نخواهید شد.

بیشترین تیکت هایی که در زمینه بررسی و رفع عیب یخچال های دوو داشته ایم چه بوده است؟

  • حل مشکل یکسره کار کردن یخچال
  • حل مشکل خنک نکردن یخچال دوو
  • حل مشکل بوی بد دستگاه
  • حل مشکل سروصدای زیاد یخچال
  • حل مشکل خاموش شدن ناگهانی دستگاه
  • حل مشکل بسته نشدن درب یخچال
  • حل مشکلات مربوط به نشتی یخچال دوو
  • حل مشکل روشن نشدن دستگاه

چرا تعمیرات دستگاهم را به آچارباز بسپارم؟

تمامی یخچال‌های دوو علی الخصوص یخچال‌های ساید دوو، دارای تکنولوژی ساخت و فناوری پیچیده‌ای هستند که در صورت بروز ایراد و خرابی، باید در پی تعمیرکاری ماهر و باتجربه بود. با توجه به قیمت بالای این دستگاه‌ها، نمی‌توان تعمیر یخچال فریزر را به افراد آماتور و کم تجربه سپرد. تعمیرکار متخصص، قادر است با یک بررسی، ابتدا مشکل یخچال را عیب یابی کرده و سپس آن را در زمانی کوتاه برطرف کند. شاید در حین تعمیر یخچال، نیاز باشد که برخی از قطعات آن تعویض شود یا فقط با تعمیر قطعه، یخچال مانند روز اول خود کار کند. خدمات تعمیرات یخچال آچارباز در محل شما انجام می شود، فقط در صورتی که مشکل یخچال نیاز به بررسی های بیشتر داشته باشد و انجام آن در محل شما ممکن نباشد دستگاه به تعمیرگاه آچارباز متقل می شود. این خدمات با ارائه گارانتی و ضمانت حسن انجام خدمات در محل شما انجام میشود و هزینه ایاب و ذهاب تعمیرکار به محل شما نیز رایگان خواهد بود.

عیب یابی و تعمیرات یخچال فریزر دوو برای من چقدر هزینه برمیدارد؟

تعمیر یخچال و فریزر می‌تواند شامل اجرت تعمیر قطعات اصلی و یا اجرت تعویض قطعات شود. هزینه تعمیر یخچال با توجه به میزان آسیبی که به دستگاه وارد شده، متغیر است. اغلب تعمیرکارهای لوازم خانگی، قیمت‌های مصوبی برای تعمیر لوازم اعلام نمی‌کنند. اما برخی از سامانه‌های ارائه خدمات، با داشتن قیمت مصوب برای تعمیرات، خیال شما را از بابت تعرفه خدمات آسوده می‌کند. آچارباز هم با داشتن جدول تعرفه خدمات تعمیر لوازم خانگی، خیال شما را از بابت روشن بودن هزینه تعمیر لوازم خانگی آسوده کرده است. در صورتی که دستگاه شما نیاز به تعویض قطعه داشته باشد نیز توسط تعمیرکار به شما اطلاع رسانی شده و در صورت رضایت شما قطعه تعویض خواهد شد.

  تعمیرات یخچال های دوو در آچارباز در چه شهر‌هایی انجام می‌شود؟

سامانه آچارباز

خدمات تعمیر و سرویس لوازم بزرگ، در شهر تهران توسط تعمیرکاران و متخصصین آچارباز و در محل شما انجام می‌شود. خدمات در محل آچارباز، با مسئولیت و گارانتی یک ماهه ارائه سرویس صورت می‌گیرد.

سامانه آچارباز

تعمیر و سرویس لوازم کوچک که قابل ارسال از طریق پست هستند، از سراسر کشور پذیرفته می‌شود. هزینه ارسال و دریافت دستگاه به عهده آچارباز است. این سرویس های ما نیز دارای یک ماه گارنتی خدمات هستند.

مراحل ثبت سفارش تعمیرات تخصصی یخچال دوو DAEWOO در محل با آچارباز


01
مرحله اول

از طریق دکمه ثبت سفارش در همین صفحه، یا از طریق اپلیکیشن آچارباز، درخواست تعمیر یا سرویس دستگاه خود را ثبت کنید.

02
مرحله دوم

کارشناسان آچارباز با در نظر گرفتن برند، مدل، مشکل دستگاه و لوکیشن شما بهترین تعمیرکار را جهت عیب یابی معرفی خواهند کرد.

03
مرحله سوم

تعمیرکار جهت انجام هماهنگی لازم، با شما تماس گرفته تا در زمان دلخواه و مکان مورد نظر شما دستگاه را تعمیر و عیب یابی کند.

04
مرحله چهارم

بعد از انجام سرویس، هزینه را به تعمیرکار و یا به صورت آنلاین پرداخت نمایید. همچنین می توانید میزان رضایت خود را از نحوه سرویس دهی، در اپلیکیشن ثبت کنید.

سوالات متداول


آچارباز تعمیر تمامی لوازم برند دوو را در سرویس ها و خدمات خود دارد، برای دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه تعمیرات لوازم خانگی دوو مراجعه کنید.
سرویسکار آچارباز نهایت تلاش خود را دارد که یخچال را در محل تعمیر کند. اما گاهی به دلیل برخی مشکلات، نیاز است که یخچال طی چند روز تست شود و فرایند تعمیر طولانی می‌شود، از این رو باید دستگاه شما به تعمیرگاه منتقل شود.
در حال حاضر، خدمت تعمیر یخچال، فقط در مناطق 22 گانه شهر تهران انجام می‌شود.
تمامی کارشناسان آچارباز موظف هستند در هنگام مراجعه کارت شناسایی آچارباز خود را همراه داشته و لباس فرم که جلیقه‌ای با لوگوی آچاربازاست بر تن داشته باشند.
بله؛ سرویسکار آچاربازی، تمام ابزار کار و لوازم یدکی که موردنیاز باشد را با خود به همراه دارد.